Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To já zas rozumím těm nářečím ( alespoň některým ) jenže je zas bez brejlí nepřečtu. Zatímco hru bez nich hrát můžů. :Smile_teethhappy:

Jenže kdo by je pořád nandaval jen proto, aby si přečetl že je noob.

Tomu nějak nerozumím. Jak to hraješ bez brýlí? Přece když na monitoru nepřečtu text, tak ani nevidím na zaměřování a vůbec všechno, ne? Já také bez brýlí nic nepřečtu ale ani nemůžu hrát a to mám 27' monitor !!! :biggrin:

 

A ty se Fajko do té kategorie nepočítej. Já také neumím anglicky mluvit ale jednoduché výrazy, jako je left, right, high, dawn a nebo noob a motherfucker, to umím a ty asi také, ne? A o tyhle týpky právě jde. Je z bůhvíjaké země a ani na jednoduchý výraz nereaguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam 2h BAN. Už jsem to nevydžel. S Pz38 jsem jen za dnešek spadnul z 77% na 73%. Odpad, dobytek, lobotomici...pořád dokola. A zdaleka né jen s Pz38. Je úplně jedno, jestli hraju 3 nebo 8 třídu. Kvalita těch retardů je stejná....

Díky za BAN, páč už by mě mrdlo. A když už se daří, tak zas spadnou W7 ...opět modrá barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam 2h BAN. Už jsem to nevydžel. S Pz38 jsem jen za dnešek spadnul z 77% na 73%. Odpad, dobytek, lobotomici...pořád dokola. A zdaleka né jen s Pz38. Je úplně jedno, jestli hraju 3 nebo 8 třídu. Kvalita těch retardů je stejná....

Díky za BAN, páč už by mě mrdlo. A když už se daří, tak zas spadnou W7 ...opět modrá barva.

BlueScreenView - už jsem ti to psal jednou, jenže v tom spamu tady se to asi ztratilo. Tak si to stáhni, spusť a zjistíš, co to způsobuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam 2h BAN. Už jsem to nevydžel. S Pz38 jsem jen za dnešek spadnul z 77% na 73%. Odpad, dobytek, lobotomici...pořád dokola. A zdaleka né jen s Pz38. Je úplně jedno, jestli hraju 3 nebo 8 třídu. Kvalita těch retardů je stejná....

Díky za BAN, páč už by mě mrdlo. A když už se daří, tak zas spadnou W7 ...opět modrá barva.

Když padají W7 do modré obrazovky smrti tak to často dělá chybné nastavení časování pamětí nebo jejich vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem po dlouhy dobe zkousel hrat s max FPS.. nahodil detaily dolu tak aby mi to nepadalo pod 100FPS.. a ty jo.. cumim ze docela zmena, nejak sem si zvyknul na svych prumernych 35-60fps s max nastavenim a ani mi nedoslo ze se mi to hraje docela blbe. ... vono to na 100fps fakt sviha radove jinak...mnohem lip se miri atp.. mno dneska me ceka laborovani s nastavenim.. budu hledat nejakej optimalni setup rekneme 60fps minimum..

 

Jinak vcera sem jel prevazne s E-50... to je tak strasne dobra masina... schovat vanu a trlololo jak prase..ten horni plat drzi jak zidovska vira... a  kanon je fakt nekompromisni, zobat celne desitky do weakspotu na 300m je proste parada - zasoba HP se taky hodi... akorat sem vcera 3x horel takze automatickej hasicak to jisti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím zda to už bylo (a předem se omlouvám za OT), ale tohle mě fakt pobavilo  :teehee:

 

http://www.feministky.com/world-of-tanks-okujici-hra

 

"Neváhala jsem a nainstalovala si hru WOT – World of Tanks. Po chvíli hraní jsem si uvědomila, že skrze počítač vlastně ovládám mužský pe**s. Po tomto uvědomění si bylo pro mě velice obtížné koncentrovat se na hru, protože jsem věděla, že co z těch tanků trčí není dělo, ale mužský a ještě k tomu trčící pe**s, který plive sperma na ostatní hráče – ovladače pe**sů."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ja nevim k cemu je drzici vrchni plat, kdyz to ma klasicky nemeckou mekkou vez, ktera je uplne k nicemu... Kazdy s alespon dvojici mozkovych bunek to sype do veze prave proto, ze to funguje... :)

Ano, jenze pocitove tuto podminku splnuje jen tak 3-5% hracu :biggrin:

Navic po predelani mantletu ta vez funguje taky o dost lepe nez predtim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím zda to už bylo (a předem se omlouvám za OT), ale tohle mě fakt pobavilo  :teehee:

 

http://www.feministky.com/world-of-tanks-okujici-hra

 

"Neváhala jsem a nainstalovala si hru WOT – World of Tanks. Po chvíli hraní jsem si uvědomila, že skrze počítač vlastně ovládám mužský pe**s. Po tomto uvědomění si bylo pro mě velice obtížné koncentrovat se na hru, protože jsem věděla, že co z těch tanků trčí není dělo, ale mužský a ještě k tomu trčící pe**s, který plive sperma na ostatní hráče – ovladače pe**sů."

Jéé, tenhle web miluju, jen jsem tam už dlouho nezavítal, posledně mě hodně dlouho bolelo břicho z toho řechtání :Smile_trollface-3:

Dík za připomenutí :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nekolika malo prisernych vikendovych bitvach jsem se konecne u WoT dobre bavil - v cete s Dendzo a Reneken. Docela se nam darilo, az na par bitev co se vyhrat opravdu nedaly. Ceta zakoncena Bratry ve zbrani, fakt jsem se u WoT dnes krasne pobavil, pekne v klidku, bez nadavani na ty retardy....proste klidek a pohoda. Hrat sam tak me mrskne.

Jo a dnes bez lagu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny oddych dva tři dny začnu hrát bitvy totál na sráč samá prohra.Dám pauzu a zase to samé.Dokud Serb neusoudí,že jsem nespadnul dostatečně dolů tak nemám šanci a musím hrát pořád s hovadama.Zaplať bůh,že mu za 20 dní končí prémiový účet a už pak na to kašlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek naprosto parádní. No aby ne. Trénink posádky na T40. Většinu v četě. Poznatek: V četě dvou lidí normál MM. Jeden čas (ještě odpoledne, kdy nebyly lagy) jsme byli i ti a permanentně šestky. To bylo peklíčko.  Večer lagy. Ale kvůli CW jsem to musel zapnout. Jo, 50B, ping 180, 5555 naspotováno, 4100 nastříleno. Povedl se násobek. No a potom jsem teda ještě zkusil T40. Hrát s T40 a pingem 180... to je síla. Ale výsledek dneška stál za to. Vydělat si se čtyřkovým tankem za 45 bitev (další CW + Hellcat) na osmičku, to je síla. Výhodou je, že tyto bitvy jsou nejvíce pětiminutové, takže to hezky odsýpá. A zítra sportovní den... na apríla. Věřím, že neexistuje žádná vyšší moc...

wqA2F.jpg

 

Jo a ještě jednu s T30. Kolega Conquerora bez děla. 

On: Ty tu M103, tu na ránu nedám, já vezmu toho Centíka. 

J: Fajn.

...zaměřuju, zaměřuju, drk. *** vedle...

On: No co, nečekal jsem, že zastavíš.

 

Kolegu v četě za to nezabíjím  :biggrin:  Hajzl jeden  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 z 10 čili 80%, ale radost z toho nemám. Bounce, bounce, bounce. Löwe v osmičkový bitvě prorve 1 ze 7, takže už s ním ani vydělávat nejde  :sad: 

Dobrá byla jen jedna bitva a to s E 75. Tundra, 3978 dmg, 4 killy. Lagy žádný.

Dám ti radu. Nabij goldy. 

 

Když už i T34 jako top tank válí na goldech, tak se nedivím ničemu. Ani tomu, že do mé T40 Hellcat nadšeně pálí goldíky. Přeci aby necinknul. A má recht. Tento víkend mou T40 Hellcat jednou APčkem cinknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že u mě dobrý.   :-)  Win leze, staty lezou (pomalu ale jistě) a když vynechám víkendy (ty mi to kazí), tak pohoda. Jediné s čím mám problém jsou anglické minomety, před kterými se není kam schovat. Kromě téhle vady na kráse mi na téhle hře nic moc nevadí. Ty faktory náhody, s tím se musí počítat a hloupost spoluhráčů, s tou taky. Takže ještě jednou, u mě dobrý, :-) hra zatím baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...