Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

T4? Co mas na T4 dobry, krom OP TDcek a mozna jeste Matildy (jenom pokud je topka)? Dohromady nic, samo nepocitam premiaky s omezenym MM, to je trochu jina...

 

 

Mno zrovna na KT neni moc co docenovat, ten stroj je imo naprosto k nicemu. Na cokoliv se podivas, to nema. Rychlost? Ne. Dobry gun? Ne. Armor? Ne.

Mit to aspon pouzitelny armor veze tak, ze to mimo delo neprostreli kdejaky T7 ( = stacilo by zakryt spodni plat a spoko), ale v tomdle stavu...

Se mi koukni na T40 a Hetzera..... :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni, pac ty TDcka nemaji hp => jsou jen na nudny bezkulozni kemp => nezabavne. Ne na owneni a agresivni hrani.

Takoví jako ty na 4. tieru rychle končí, pokud sedím v T40. Ta stojí v 1. linii, sptuje si a sestřílí si to dřív, než enemák stihne vystřelit. Samo, ve městě je to něco jinýho  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, dneska strašná zábava, 7 her - 6 proher, 1 remíza.  Ale na to mi už  dávno před wot dali odpověď chlapi z Visacího zámku v písni  Známka punku : "......ale holky říkaly, no to snad není možný !!! "

Jeden dotaz na zkušené, mám další tank ve fullu, ale nedává mi to možnost na zrychlený výcvik posádky za zkušenosti, jinde mi to ale  jde. Není to proto, že jsem už předtím prodal nějaké vybavení ? Všechno ale bylo vyzkoumáno.

Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, dneska strašná zábava, 7 her - 6 proher, 1 remíza.  Ale na to mi už  dávno před wot dali odpověď chlapi z Visacího zámku v písni  Známka punku : "......ale holky říkaly, no to snad není možný !!! "

Jeden dotaz na zkušené, mám další tank ve fullu, ale nedává mi to možnost na zrychlený výcvik posádky za zkušenosti, jinde mi to ale  jde. Není to proto, že jsem už předtím prodal nějaké vybavení ? Všechno ale bylo vyzkoumáno.

Mějte se.

Odhlásit a znovu se přihlásit. Mělo by to být ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, dneska strašná zábava, 7 her - 6 proher, 1 remíza.  Ale na to mi už  dávno před wot dali odpověď chlapi z Visacího zámku v písni  Známka punku : "......ale holky říkaly, no to snad není možný !!! "

Jeden dotaz na zkušené, mám další tank ve fullu, ale nedává mi to možnost na zrychlený výcvik posádky za zkušenosti, jinde mi to ale  jde. Není to proto, že jsem už předtím prodal nějaké vybavení ? Všechno ale bylo vyzkoumáno.

Mějte se.

Myslím, že musíš mít vyzkoumané i následovníky, ale nejsem si jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojnásobky pro posádku... řekněme, že jsem si vyhradil trochu více času, než normálně, když jsem na to celý týden trochu kálel.

 

Comet - dostána do topu. Překvapila depresí 12°. To je úžasný, lepší jak T30, o něco horší jak D.Max. Paráda. Aspoň něco ten tank má. No a povedl se i hrdina. Čerstvě nová věž a nevšiml jsem si, že jsem si nenastavil ammo. S 12 HEčky jsem dorážel VK3601H... po 20HP... naštěstí pak pomohla KV-1, která byla do konce hry v rohu mapy a pak ji někdo v chatu donutil rozhýbat.

ReLyG.th.jpg

 

Večer se dostal na řadu Dr. Borsig. I na něj se konečně dostalo. Už má žárovku, která se mi zdá moc nefunguje. Skoro nesvítí. A Hrdinu už má také za sebou.

2Jj0O.th.jpg

 

Potom jsem vzal Lorr 155 50, že se malinko posunu. No a když to konečně letělo a já dal v jedný bitvě !!2x!! plný dmg, tak se to prohrálo...

p43Tx.th.jpg

 

No a potom, že dám násobek na Crusader SP. Tak kolega vzal desítku a jelo se. Mapa sedla. Stock dělíčko. A Hrdinu má i on za sebou. Co bylo kouzelné, 50b dostalo 2 ranama za 1000hp... ten musel prskat. No a výsledné skóre je celkem k pláči. Btw lovení artin hezky ve zpátečce, nechat je vystřelit, pak to otočit a střílet je taky celkem *****.

VjcU4.th.jpgIQWML.th.jpg

 

Jo, celkem to šlo, byly i mizerný bitvy, v četě spousta bitev s osmičkama proti desítkám - fialovým četám, zatímco u nás zeleno. Občas se to vyhrálo, ale... s Pantherem II a nečímk tomu to je HC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes děs a běs .... neskutečný týmy... prohry 3:15 apod.... vůbec nepřemýšlejí...asi děti... :-/ .... 4 prohry za sebou v řadě.....  navíc neskutečný bulhar...  musím se smát když po plném doměření letí střela "totálně do pryč"....  když s borsigem na full s maskováním, ve křoví, s posádkou se 4 perkama.... mne vidí dřív ISU přes půl mapy... .... dnes nemá smysl hrát... alespoň pro mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..navíc 416 vypadá neskutečně ultimátně,co s ní vydrží a nastřílí..to T44 se může jít zahrabat..nádherný stroj..

 

já bych se bál toho sklonu kanonu -3º. např. T44 má -5º. např. já ted koupil AMX 13 75. má -6º a je mi to málo. medko na dnešních zvlněných mapách musí sice vykukovat, ale je potřeba taky něco nastřílet.  proto raději jedu UK, USA medka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak jsem si dnes po téměř 3 nedělích zapnul wotko a byl jsme velmi zklamán. Lagy neskutečné, neustále mi blikala kontrolka pingu, jak to člověk delší dobu nehraje tak vidí hru v celé kráse a je to tedy  bída, přitom na wowp mám stabilitu ve všem, bez lagů, vyšší fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se jen potvrzuje to že WG si znás dělá kašpárky, udělá akci na T8, dobrý zkusím je, pokaždý ve frontě na bitvu čekám 1-3 min. Top tier jsem maximálně v 1/3 bitev. Jak se mam umístit mezi 10ti nej v týmu, když jsme v týmu tři 8T zbytek 8-10? Při konstalaci že na 8T bitvu čeká 1000 hráčů a v sousedních pár desítek, proč nehraju 80-90% bitev 8T only? to je to tak složitý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-4

- otáčení podvozku 16°/s.

- otáčení věže 20°/s

- pocity k nezaplacení.

 

Hele, těžák... a blíží se... tak ten si mě ukroutí no...

 

Sakra, motor a pásy...

 

 

Btw jezdí spousta fialek... a je to znát. Dvojnásobná porce goldů.

 

Comet - Hele, E-25 zboku..cink. Zdrhá! Zezadu cink... měl ze mě *****, otočil se. Cink. Pak mě někdo podpořil a i já probil... zabit na útěku. Potom se objevil jeho kolega. Cink... já myslel, že mě jebne...

 

 

Snažím se rozhýbat starý PC 

- Win 7 Home edition

- Pentium 4 - 2,4 Ghz

- 768MB RAM

- NVIDIA FX 5500

 

Problém... pro GPU nejsou ovladače na win 7. Instalace ovladačů přes režim kopatibility s win XP asi nebude to pravý ořechový co?  :biggrin:

 

EDIT: Ono mi to ty ovladače přes režim kompatibility fakt vzalo  :teehee: Tak to néé  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se rozhýbat starý PC 

- Win 7 Home edition

- Pentium 4 - 2,4 Ghz

- 768MB RAM

- NVIDIA FX 5500

 

Problém... pro GPU nejsou ovladače na win 7. Instalace ovladačů přes režim kopatibility s win XP asi nebude to pravý ořechový co?  :biggrin:

 

EDIT: Ono mi to ty ovladače přes režim kompatibility fakt vzalo  :teehee: Tak to néé  :biggrin:

To je dobrý  :smile:  Akorát teda s touhle velikostí RAM to bude dost pomalý.

 

Jinak jsem si nechával hraní až navečer, kdy už haranti spí, je to celkem znát, ale kam vlezu, tam prohraju, asi mi není přáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat? Je to sice hnusnější tank jak T40 a asi nejhnusnější ze všech ale ta damage, to je prostě paráááda !!! To jsou prdy do podprdy !!! :biggrin:

 

O jakým tanku se to bavíš?

 

Jinak včera asi takhle: po týdnu sem to zapnul, dali četu 4-6 s odskokem na 7 a 8 kvůlivá odjetí dablu. První 4 bitvy Winy jak ze žurnálu a pak začalo pěklo - spoluhráči dřevění jak otesánek, několik proher uplně zbytečných (jako třebas když na nás ve třech vyjelo sedm enemáků a náš Ferda, kterej je mohl zdržet a vyhráli bychom na cap si místo toho nejdřív jede přes most a když zjistí že enemáci capujou, tak to teprv otočil a jel bránit, což samo nestih. Turek, no :confused: ), když sme měli pět lostů v řadě, tak sem to rozpustil. Dal sem pak ještě večer pár her sólo a zas to šlo - s Tigerem konfrontačka proti amíkům, ti samý T29 a Helekaty, docela sympatická bitva a Win, s Wolverínem taky, odjel sem násobek na Doktoru Maxovi a udělal i dabl na Caernovi, kterej v četě nešel. Finální skóre lehce přes 58%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se jen potvrzuje to že WG si znás dělá kašpárky, udělá akci na T8, dobrý zkusím je, pokaždý ve frontě na bitvu čekám 1-3 min. Top tier jsem maximálně v 1/3 bitev. Jak se mam umístit mezi 10ti nej v týmu, když jsme v týmu tři 8T zbytek 8-10? Při konstalaci že na 8T bitvu čeká 1000 hráčů a v sousedních pár desítek, proč nehraju 80-90% bitev 8T only? to je to tak složitý?

Kvůli tomu co zde píšeš, jsem 8 prodal :-(:-)

 

Odesláno z mého A1-810 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno, tak dnešní první hra a už jsem vytočený. Ne kvůli WG, ale artyně. A navíc kvůli naší oranžové artyně  (nick se zakončením CZ :-)). Mapa Severogorsk, horní base, vzal jsem si na provětrání ISU-152. Vylezl jsem na na kopeček na prostředním Áčku, páč s tímhle strojem rozhodně nepojedu dopředu. Tak si tak sedím,  čekám a občas vysřelím. Sundám 9HT WZ... A najednou bum HE za cca 600... Koukám, M44 u enemy není, aha, naše artyna. Tak mu napíšu (vše anglicky), že děkuju. Reakce typu: Cože? No že za hit s HE do zadnice. Opověď: Chyba... Říkám si ok, za minutu znova, asi za 400. Tak se zase ozvu a odpověď: Stojíš blbě... Ten **** se ani nepodíval, jestli mu ve výstřelu náhodou někdo nepřekáží a sázel to hlava nehlava, celkem mi dal asi za necelý 1000. A po bitvě mi do garáže ještě napsal "gj, camper". Jeho udělená damage: 980 to enemy, 954 mě, fakt šikula :-)

 

Nejvyšší, za co mě trestáš??? :devil:

 

Občas si taky arty zahraju, ale abych pravidelně trefoval vlastního na cca 10 metrů, to se mi ještě nepovedlo. To jen tak na rozehřátí. Beru arty jako nutné zlo, ale tahle pátá kolona je ještě horší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...