Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přesně tak, už "obraťte list ".

 

Včerejší hraní bylo v duchu rychloexpení IS8, do sedmičky chybí 15k expů a já s tím tankem konečně snad naučil, lama no :-)

 

V rotách jsem z keců na TS brečel smíchy, ještě k tomu probíhala naprostá anarchie pod velením Bedzy. :biggrin:

Omlouvám se Stingrayovi, že jsem ho zablokoval při couvání a způsobil jeho smrt. Bylo to v dobré víře, ochránit ho svým tankem.

 

P.S. Přesně tak bylo na Pepatora

 

Pod Bedzou anarchie? Tak tomu nevěřím!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není obhajoba ale pouze vysvětlení co mě k tomu vedlo. Jsem holt slabá povaha a když prohrávám 15 x v řadě, tak to ve mě vyvolává různé pochody. Je to stejné, jako když odsuzujete sebevraha. Nikdo neví, jak mu bylo a ani neví co ho k tomu vedlo ale každý hned machruje, že to je srabácké. Navíc se zde ta debata zvrhla uplně špatným směrem, cožse tu stává pravidelně, a já sám nechápu co ktomu některé vede, že musí na všechno, na co nemají argumenty regovat tím " a vy zas mlátíte černochy ". Já tu píšu o tom proč považuju arty za neférovou vůči ostatním tankům a namísto debaty o tom jestli je můj názor akceptovatelný, tak se tu do mě každý naváží, že jsem se utopil a nebo, že jsem ve školce mlátil slabší děti. Jste normální ?! To neumíte normálně debatovat v dané rovině a bez toho aniž byste furt hledali, jak oponenta dehonestovat !?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera to slo dobre. Kluci v cete (madsnake a geroi) chteli potrenovat artyny (tier 10), tak jsem jezdil jen se stredaky a spotoval. Za vecer 75% win, ale WN8 pouze cca 1400. Ale pekne hry.

 

PS: Nevim proc mate zde pocit ze IQ=128 je nejake vysoke. Ja bych spis rekl, ze je to prumer.  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debaty o artynách si nechte do artyhumusu, už se asi trapně opakuji, ale tady je to o denním hraní ve hře.

Mně se včera celkem dařilo, akorát mi WG každý den vybere nějaký stroje s kterýma nemůžu dát za boha dvojnásobek a to mi začíná trochu vadit. :Smile_blinky:

Taky na sobě pozoruji určité vyhoření za 3 roky hraní WOT, asi to bude chtít nějakou změnu. Doufám že k lepšímu. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno máte k dispozici, ale varování je takové, kdo zde bude zase někoho napadat urážet a vytahovat to, co bylo smazáno, dostane rovnou ban na 24h na uklidnění.  :wink:

 

Přeji pěkný a pohodový pátek.

 

A taková to byla pěkná skorodiskuse ;-) nicméně děkuji / děkujeme...

 

Každopádně je škoda, že se obsah nepřesunul do "artyhumusu"... každý má přeci právo ze sebe udělat veřejně kleštěnce býka, tudíž bych toto právo některým (= dvěma) jedincům neupíral :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě naštvala tahle cenzorka a to během 14 dní už podruhé protože mi smázla docela myslím důležitý příspěvek, kde se snažím vysvětlit proč se každá diskuze stočí do osobních útoků. Její smysl pro spravedlnost a objektivitu je zastřen jediným cílem.....aby se tu někdo nehádal.

cenzorka s tím nemá nic společnýho, mazal jsem to já, a opravdu sem neměl chuť tu číst každej příspěvek a posuzovat ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes dostal banána... :ermm:   nějakej trotlík do mne začal hned po začátku hry střílet..... tak jsem ho sundal..... a v tom se mi odpojila hra... a hláška "učet vám byl zablokován z důvodu zničení spojence" .... fakt parádní systém kdo tohle vymyslel...  :sick:    nějaká novinka.... nezmodráte... prostě vás hned odpojí..... :pinch:   sice jen asi na hodinu a půl... ale i tak to teda slušně na**re ... protože kdyby si ten jejich pitomej zjistil, jak "často se trefuji do spojenců"...viděl by, že opravdu tak jednou za půl roku... a že tedy pravděpodobně nejsem typický teamkiller...  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenzorka s tím nemá nic společnýho, mazal jsem to já, a opravdu sem neměl chuť tu číst každej příspěvek a posuzovat ho

 

nad podobným pláčem žlutásku tady a nebo v chatu, kdyz se domlouvají, kdo z nich to zase bude mazat a dělat tu hrůza práci, mi zůstává rozum stát.

někdo se dobrovolně nahlasí na nějakou funkci a stěžuje si, že ji musí dělat.

"opravdu sem neměl chuť tu číst každej příspěvek a posuzovat ho" - takže on to nebude číst a posuzovat - tak k sakru, co jinýho chce dělat?? míf funkci?  jako Hašek, ketrej jich měl 27?

 

moderátor na psaným foru musí dělat 2 věci - číst a posoudit obsah - pokud chce naplnit význam slova Moderátor. ale zdejší Global Moderator napíše, že nebude číst (obsah fora vstřebává asi telepaticky) a nebude to posuzovat. prostě asi smázne každej druhej příspěvek nebo jak mu to zrovna vyjde....

máte zkušenosti ze zahraničí - jsou jen češi takto často za hranicí normálosti a soudnosti nebo je to tak na celým tomhle světe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nad podobným pláčem žlutásku tady a nebo v chatu, kdyz se domlouvají, kdo z nich to zase bude mazat a dělat tu hrůza práci, mi zůstává rozum stát.

někdo se dobrovolně nahlasí na nějakou funkci a stěžuje si, že ji musí dělat.

"opravdu sem neměl chuť tu číst každej příspěvek a posuzovat ho" - takže on to nebude číst a posuzovat - tak k sakru, co jinýho chce dělat?? míf funkci?  jako Hašek, ketrej jich měl 27?

 

moderátor na psaným foru musí dělat 2 věci - číst a posoudit obsah - pokud chce naplnit význam slova Moderátor. ale zdejší Global Moderator napíše, že nebude číst (obsah fora vstřebává asi telepaticky) a nebude to posuzovat. prostě asi smázne každej druhej příspěvek nebo jak mu to zrovna vyjde....

máte zkušenosti ze zahraničí - jsou jen češi takto často za hranicí normálosti a soudnosti nebo je to tak na celým tomhle světe?

neměj strach, četl jsem deset stránek co  jste tu stihly vyplodit za jeden den. To že člověk na to zrovna nemá čas, to už nikoho nezajímá, že. A to, že se na chatu domlouváme, kdo to bude mazat je snad jedno. Je lepší když to maže jeden, než aby to tu mazalo víc moderátorů

 

EDIT - začínal jsem na straně 876, končil na straně 889, takže za jeden den jste tu stihly vyplodit 13 stran (260 příspěvků) a z toho k tématu bylo asi tak deset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už budu hodný :biggrin:

Zakopávám válečnou sekeru a vyhlašuji mír a to i mým nejvěrnějším fanouškům, Mamlásskovi a Lucsulle.

A slibuji, že již nebudu mluvit "závadně" a škaredě.

Jediné sprosté slovo co tu sem tam prohodím bude artynář :biggrin: .(mír všem, buďte dobří :woot: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už budu hodný :biggrin:

Zakopávám válečnou sekeru a vyhlašuji mír a to i mým nejvěrnějším fanouškům, Mamlásskovi a Lucsulle.

A slibuji, že již nebudu mluvit "závadně" a škaredě.

Jediné sprosté slovo co tu sem tam prohodím bude artynář :biggrin: .(mír všem, buďte dobří :woot: )

 

b3e34449dea2c28284981f107177c8157f1fd49f

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zjistil, že jsem asi pouze a jenom pedotanker. posledních pár měsíců jsem po mapě jezdil jenom s cca 2-6 tierem a kochal se, jak mi to jde.

 

např. 18 bitev s M8A1, kdy jsem hrál sám - Win 80% a WN8 4000 (75% posádka)

 

ePnad.th.jpg

 

včera jsem se zařekl, že vytáhnu z garáže jiný stoje - 9 tier. sám - Win 25% a WN8 1600. včera to stejný (+ cca 300 000 v mínusu jen za munici neb M103 se stock kanonem z T29, je bez Goldů už dosti slabé)

 

janU6.th.jpg

 

těch cca 40 bitev během dvou dnů, nejsou statisticky vypovídající, ale už jen samotná rozdaná DMG je tragická ...

holt je to něco jinýho postavát nepozorován vzadu v křoví a nebo se napřímo přestřelovat a jako hevyna být někde na hrotu útoku.

 

trochu jsem to čekal a trochu jsem z toho rozčarován - ted mám dilema, jestli si dál hrát na hrdinu s pedovozitkama a honit si dál v klidu ego nebo hrát tužku na vyšších tierech a nebo se na WoT vyprdnout, když to po letech hraní, vlastně vůbec neumím ... :wallbash:

 

BTW - kde jsou ke shlídnutí replaye "slušných" hráčů s M103 nebo heavynama 9-10 tieru obecně? koukám na např. na wotreplays.com a často tu jsou replaye hořších hráčů, kterým se zrovna zadařilo (pokud si dám seřadit dle DMG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že už budu hodný :biggrin:

Zakopávám válečnou sekeru a vyhlašuji mír a to i mým nejvěrnějším fanouškům, Mamlásskovi a Lucsulle.

A slibuji, že již nebudu mluvit "závadně" a škaredě.

Jediné sprosté slovo co tu sem tam prohodím bude artynář :biggrin: .(mír všem, buďte dobří :woot: )

Ale já jsem, Švejku, vždycky byl tvůj fanoušek. Tak vše dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...