Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera sem se zas pěkně vytočil a opět za to mohou ty pos... lagy!  Mám pocit, že s tím prostě nic nedělají. Ping se minimálně zdvojnásobil a reakce WG? Arogantní ticho po pěšině.....Opravdu, toto je přístup až by jeden zvracel..... :down:

 

 

osobně mě FPS lagy a lagy připojení také pěkně vytáčí, ale .... Arogantní ticho po pěšině ... ?

 

naposledy včera jsem nahlašoval, co se mi na WoT nelíbí (dnes odpověděli, kupodivu k mojí spokojenosti) a při vytvářeni Incidentu se jako první nabídne toto - https://eu.wargaming.net/support/News/NewsItem/View/280/latency-and-packet-loss

nenazýval bych to tichem po pěšině - nevím jestli s tím něco dělají nebo ne, ale alespon vydali nějaké prohlášení, kde slibují že mají zájem tento probém vyřešit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem se zas pěkně vytočil a opět za to mohou ty pos... lagy!  Mám pocit, že s tím prostě nic nedělají. Ping se minimálně zdvojnásobil a reakce WG? Arogantní ticho po pěšině.....Opravdu, toto je přístup až by jeden zvracel..... :down:

 

 Já už teda problémy moc nemám, občas nějaký mikrolag, ale tak jednou z 10 bitev, dokonce jsem psal mail WG, když to lagovalo nejvíc, a došla mi vcelku rychlá a věcná odpověď, že problém je na jejich straně a že na tom pracují, což se projevilo ještě ten den večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lagy mám vždy když to nejméně potřebuju. Na nově přidaných či předělaných mapách mám trochu divoké fps. Nejhorší to mám u Skryté vesnice, netuším proč.

 

Tak u nových map mám ten problém vždycky, FPS jdou pod 30, což už není moc okej, dřív jsem měl jednu mapu, kde mi to dělalo vždy, a to byl redshire

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co je arogantniho na tom ze priznaj ze s tim maj problem a  snazej se ho resit

 

Za aroganci považuji to, že minimálně 4 dny se to nedalo hrát vůbec a přesto mi doposud nepřišla žádná kompenzace. To že někdo hodí do garáže hlášku o tom, že problém řeší je sice hezké, ale pro mne nedostačující. Mohou na tom taky pracovat další tři měsíce.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně je jen pár věcí, které bych chtěl, aby WG zlepšilo...Optimalizace..Na některých mapách 50+ FPS a na některých 20?..to je humus. Dále lagy, na tom doufám, že se pracuje...Hodně jsem slevil ze svých požadavků, protože jsou pravděpodobně dle vůle WG neuskutečnitelné...i to rudé moře přežiju. Nedostatky technického rázu, které MOHOU být opraveny mě ovšem sejří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za aroganci považuji to, že minimálně 4 dny se to nedalo hrát vůbec a přesto mi doposud nepřišla žádná kompenzace. To že někdo hodí do garáže hlášku o tom, že problém řeší je sice hezké, ale pro mne nedostačující. Mohou na tom taky pracovat další tři měsíce.........

zvlastni co si lidi predstavuji pod pojmem arogance...peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mě FPS lagy a lagy připojení také pěkně vytáčí, ale .... Arogantní ticho po pěšině ... ?

 

naposledy včera jsem nahlašoval, co se mi na WoT nelíbí (dnes odpověděli, kupodivu k mojí spokojenosti) a při vytvářeni Incidentu se jako první nabídne toto - https://eu.wargaming.net/support/News/NewsItem/View/280/latency-and-packet-loss

nenazýval bych to tichem po pěšině - nevím jestli s tím něco dělají nebo ne, ale alespon vydali nějaké prohlášení, kde slibují že mají zájem tento probém vyřešit ...

O tomto prohlášení jsem nevěděl, to musím přiznat. Na druhou stranu nevysvětluje, proč mám stále ping 50-70 na místo předpatchových 20-30ms? Skončila olympiáda a DOS útok je asi také zažehnán, ne? :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomto prohlášení jsem nevěděl, to musím přiznat. Na druhou stranu nevysvětluje, proč mám stále ping 50-70 na místo předpatchových 20-30ms? Skončila olympiáda a DOS útok je asi také zažehnán, ne? :smile:

Na fóru je to taky, jsem to dnes náhodou zahlídnul (ten odkaz výše mě už nefunguje).

Sem to lehce prolítnul a je mi z toho fakt :sick:

Ale hodlám to pročíst celé i ty další odkázená z diskuse... takm mě držte place :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

1, Když si přibližujete kolečkem myši, tak Vás celej enemy tým spotne!

2, Šestý smysl funguje tak, že když na Vás někdo 3 vteřiny míří, tak se Vám rozsvítí žárovka!!!

...

To mě připomnělo...

Včera jsem potkal na Stepi Tygra I.... Vedle severního capu je takový malinkatý křovíčko a v něm byl zarostlej a byl úplně neviditelnej :facepalmic:

Nikam nemohl vidět na tož střílet, všude je to samej val. Začal jevit známky života až když jsme to do něj z boku na pár metrů naprali.

Když o tom tak uvažuju, tak to byl spíš bot, to snad ani není jinak možný :down:

 

3) Libovolné křoví skryje i tu největší vobludu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomto prohlášení jsem nevěděl, to musím přiznat. Na druhou stranu nevysvětluje, proč mám stále ping 50-70 na místo předpatchových 20-30ms? Skončila olympiáda a DOS útok je asi také zažehnán, ne? :smile:

 

skutecně nevím proč máš jiný ping než dříve, ale ... první 2 veci který mě napadnou. někde jsem četl, ze WG změnila fyzické místění serverů + mohl něco změnit poskytovatel.

fakt nevím ...

před pár lety byla situace, že na TeamSpeaku, všichni co měli poskytovatele UPC záviděli nám s O2. měli lagy, vysoký ping, výpadky. dnes ti někteří s UPS píší. že mají ping 20-30ms. já s O2, mám v garáži (dle modu - nevím jestli je to relevantní) 60-70ms a ve hře 90-140ms. pokud to chci snížit, tak si musím zaplatit cca 100-200Kc měsíčně, abych se dostal na vašich 30ms ... 

nevím co se změnilo. nevím kudy to O2 tahá, že mi narostla odezva. nevím proč spuštění placeného prográmku zapříčiní, že mám ihned ping nižší - proč to neudělá sám provider ... ? nevím. a vůbec nevím, proč mám ping ve WoT v EU 90-140ms, když 130ms mám až za oceánem v USA (na západním pobřeží 230ms - po zaplacení 170ms) 

lidi připojených na net přibývá a asi to přináší nějaké komplikace ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skutecně nevím proč máš jiný ping než dříve, ale ... první 2 veci který mě napadnou. někde jsem četl, ze WG změnila fyzické místění serverů + mohl něco změnit poskytovatel.

fakt nevím ...

před pár lety byla situace, že na TeamSpeaku, všichni co měli poskytovatele UPC záviděli nám s O2. měli lagy, vysoký ping, výpadky. dnes ti někteří s UPS píší. že mají ping 20-30ms. já s O2, mám v garáži (dle modu - nevím jestli je to relevantní) 60-70ms a ve hře 90-140ms. pokud to chci snížit, tak si musím zaplatit cca 100-200Kc měsíčně, abych se dostal na vašich 30ms ... 

nevím co se změnilo. nevím kudy to O2 tahá, že mi narostla odezva. nevím proč spuštění placeného prográmku zapříčiní, že mám ihned ping nižší - proč to neudělá sám provider ... ? nevím. a vůbec nevím, proč mám ping ve WoT v EU 90-140ms, když 130ms mám až za oceánem v USA (na západním pobřeží 230ms - po zaplacení 170ms) 

lidi připojených na net přibývá a asi to přináší nějaké komplikace ...

...zvýšení pingu přišlo přesně s patchem 8.11, ještě večer před ním jsem měl ping těch 20-30(jen pro srovnání jsem v garáži měl uvedeno stále ping 16 a dnes tak 39-41) v reálu ve hře to ale bylo těch 20 -30 potažmo dnes těch 50-70, abych nekřivdil. Jsem na optické síti a o žádné změně u poskytovatele opravdu nevím, vše ostatní funguje bez problémů. :smile:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvald: Tys me rozesmal covece. Ty si platis SW ktery ti vylepsi ping ve WoT? Ktery to je?

Narust pingu se objevil s poslednim patchem! Souvislost je snad zrejma ne?

 

- ne neplatím

- program napr. battleping.com, testoval jsem ho, při hře se servery umístěnými na západním pobřeží USA a z cca 240-340ms, jsem měl stabilních 170-180ms. 

- pro někoho je vše zřejmé. vydali patch a ten zvyšuje ping. znám to jako Polaglagscript. to se používá na umělé zvýšení pingu následné dropování, které ve FPS střílečče zapříčinní špatnou trefitelnost dotyčného. toto nebo něco podoného WG jistě použilo, při posledním vydáním patche - Souvislost je snad zrejma ne?

- a jsem rád, že jsem tě rozesmál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhé době se mi povedlo dát za bitvu WN8 10 000 bodů. s BDR 2600DMG.

měl jsem 5 killů a enemy měl Mardera s 2%, artu a full ARL, který už jsem jednou dingnul. naprosto zbytečně jsem vyjel cca 20 metrů ze zákrytu, abych si dorazil Madera, i když jsem věděl, že někde blízko stojí full ARL. místo své rychlé a zbytečné smrti, jsem mohl minimálně ještě jednou dát za cca 250 a pomoci tak k výhře svýho týmu.
pro mě to byla nepovedená bitva, ve které jsem nepožil mozek a využil jen rajčat, která mi nasvěcovala ...

uKD.jpg



holt jsem zase naivně čekal, když to v předchozí bitvě na stejné mapě vyšlo, že to vyjde zas .... asi mám problém s používáním chladné hlavy ... :confused:

Trtz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvald: Tys me rozesmal covece. Ty si platis SW ktery ti vylepsi ping ve WoT? Ktery to je?

Narust pingu se objevil s poslednim patchem! Souvislost je snad zrejma ne?

Možná toto:

http://www.wtfast.com/

 

Ale jen jsem na to narazil v diskuzi na ofiko fóru, nevím, jestli to opravdu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...