Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tady se musím kolegy zastat 812014 zastat. Řekl naprostou pravdu. Houfnice je neskutečně náladová. Zvláště s goldy. Opravdu mám respekt z KV1 co má 85mm, ale houfnice je neškodná...natočím a než relaodne je v pánu. A proti vyšším tierům? čelně si ani neprdneš....nevím co napsal špatně......

 

S goldama? není problém prostřelit čelně tier VI, pokud to není ARL, já mám průměrnou dmg 1000 na bitvu, takže asi tak neškodná nebude, pouze musíš doměřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, napíšu to jinak, neumíš s tím gunem střílet, když s ním máš takové zkušenosti...lepší?

Tohle už je..nezlob se na mě..nabubřelost. Kv1 má všechny kanony ok....ale 122 houfnice je prostě nejhorší. To je fakt. Sedmičky si tě vyndají tak, že je sotva škrábneš....140mm pene je prostě málo...a Héčko bere na dobu reloud hrozně málo.

Fakt nevím proč se do kolegy tak navážíš...on má pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tvrdíš, že s M18 je hrát lehčí než s KV1??? Tak to mi stačí :biggrin: .

S M18 je aktuálně nejvlivnjší stroj v mé garáži. Udělám sní neskutečně práce....ale oproti KV1 má o 700 nižší rating ve WN8.....jen proto, že ji někdo dal do seznamu. Nevím co je tohle za objektivnost....

 

Obojá mi přijde stejně obtížné, o kv1 jsem nemluvil, ale hellcat je lehký na hraní, jako sorry, ale prostě to tak je....btw jsem myslel, že je to podle statů, že zálěží na tom, jaké jsou s tím strojem průměrné staty a podle toho je penalizován...nebo to tak není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S goldama? není problém prostřelit čelně tier VI, pokud to není ARL, já mám průměrnou dmg 1000 na bitvu, takže asi tak neškodná nebude, pouze musíš doměřit

A na jakou vzdálenost? A jede enemák vůbec? :biggrin: . Opakuji..KV1 má všechny kanony dobré, ale hounice je nejhoší. Já s 57mm kanonem v poho střílím i nad 400metrů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už je..nezlob se na mě..nabubřelost. Kv1 má všechny kanony ok....ale 122 houfnice je prostě nejhorší. To je fakt. Sedmičky si tě vyndají tak, že je sotva škrábneš....140mm pene je prostě málo...a Héčko bere na dobu reloud hrozně málo.

Fakt nevím proč se do kolegy tak navážíš...on má pravdu.

 

nejsi člověk, s kterým bych se chtěl hádat, ale mám na to jiný názor a v tomto se neshodneme, stávaj se horší věci;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na jakou vzdálenost? A jede enemák vůbec? :biggrin: . Opakuji..KV1 má všechny kanony dobré, ale hounice je nejhoší. Já s 57mm kanonem v poho střílím i nad 400metrů....

 

tak houfnice je na close combat, to je jasná věc, pokud je slušná vzdálenost, tak s tím propálím i tigera I čelně, věř mi, nemám důvod tě lakovat, když doměříš, tak to projde, samozřejmě jsou hry, když odingáš hrozně moc, náladový ten gun je, ale dají se s ním zahrát neskutečné hry, s tím flusátkem to já neumím, nesedlo mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsi člověk, s kterým bych se chtěl hádat, ale mám na to jiný názor a v tomto se neshodneme, stávaj se horší věci;)

Já se přece hádat nechci, ale zkus si namontovat 57mm flusačku a uvidíš. Díky přesnosti můžeš střílet při 50% zaměření...jak to něco dostane před zaměřovač a penetruje to(což s goldy jde vždy), tak to díky výdrži Kv1 zmasakruje všechno. Ani sedmička nemůže machrovat....začnu pěkně z dálky a než přijede ...končí. Zvláště když můžu schovat tělo....není třeba ani zajíždět....věž vydrží....a flušeš a flušeš a flušeš :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak houfnice je na close combat, to je jasná věc, pokud je slušná vzdálenost, tak s tím propálím i tigera I čelně, věř mi, nemám důvod tě lakovat, když doměříš, tak to projde, samozřejmě jsou hry, když odingáš hrozně moc, náladový ten gun je, ale dají se s ním zahrát neskutečné hry, s tím flusátkem to já neumím, nesedlo mi to

Ale já to věřím...taky jsem se 122 měl hry, kdy se mi podařilo dát IS(do boku) na dvě rány, páč dohořelo....jen jsem reagoval na tvé unáhlené odsouzení kolegy. Sám jsi teď přiznal, že je 122 náladová. Rychlopalné kanony jsou schopny prostě "náladovou" střelu rychleji napravit další střelou. U houfnice není často pak už čas......

EDIT: ještě jedna super výhoda 57. Enemák nestihne zajet či zdrhnout. To je na 57 super. Enemák vykoukne a já mu často dám pás...s houfnicí **** střela, páč je to za nula a on stačí díky pomalému reloadu zdrhnout. S 57 je to výhra....už nezajede....nebo když ujíždí za roh...než zajede tak má pár hp...

Ale je to o zvyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som zazil klasicky WG fail co si uz vsimam dost casto, stretol som s Chi-Tom enemacku AT2, pekne som si tak na cca 200 m zamieril na velitelsku kupolu a sijem jednu za druhou, prvu som kvoli nedomeraniu netrafil dalsie 3 krasne presli, presne kam som mieril a podledna ked uz mal ist dole tak mimo, a dalsie 2 za sebou uplne mimo...A nech mi nehovoria ze to nemaju nejako naprogramovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejk má pravdu s tím 57mm kanónem a gold ammo na KV1 rozcupuješ prakticky všechno i VII, jen to má jednu obrovskou nevýhodu, že provoz těchto nábojů je velice drahý a i když rozdáš přes 2k dmg a prohraješ, není problém být 80-100k kreditů v mínusu za bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejk má pravdu s tím 57mm kanónem a gold ammo na KV1 rozcupuješ prakticky všechno i VII, jen to má jednu obrovskou nevýhodu, že provoz těchto nábojů je velice drahý a i když rozdáš přes 2k dmg a prohraješ, není problém být 80-100k kreditů v mínusu za bitvu.

 

To je výhoda té 85ky, pokud dáš s každou zlatou dmg, tak jsi buď v plusu (výhra) nebo cca 2k v mínusu když prohraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Píšu jen svoje zkušenosti. Přečti si první větu mého příspěvku.

Hele, nemohl bys mně nechat na pokoji? Nic jsem ti neudělal, píšu jen jak to vidím já, nikomu nic necpu a s nikým se nehádám.

Urážet mně taky nemusíš.

 

Edit: Tady máš to KV na dvě rány s houfnicí. Přes 178 dmg na ránu jsem se nedostal a to je pátý tier. Co asi tak na šestém nebo sedmém?

Prej bludy.

 

Houfnice = goldy. Tečka. Pokud s ní nestřílíš goldy, tak ji nepoužívej vůbec. Má cenu občas nabít HE na nějakej low tier nebo tanky typu hellcat, T49, nashorn... Ale jinak goldy, goldy. A že nepenetruje s goldem? Tak to se hold nauč mířit, jezdil jsem jí na SU85 a bez problému.

 

Jejkey: Nevýhoda houfnice je v tom, že když dingneš / netrefíš, tak jsi právě přišel o tunu potencionálního rozdanýho dmg a čeká tě dlouhej reload. To se ti s 57mm flusátkem nestane, podle mě je flusátko mnohem spolehlivější dmg dealer a udržíš s ním vyšší dmg/bitvu a jseš užitečnější ve hrách se sedmama, protože můžeš sedět vzadu a klofat (a pravidelně rozdávat dmg), to s houfnicí nemůžeš.

 

 

švejk má pravdu s tím 57mm kanónem a gold ammo na KV1 rozcupuješ prakticky všechno i VII, jen to má jednu obrovskou nevýhodu, že provoz těchto nábojů je velice drahý a i když rozdáš přes 2k dmg a prohraješ, není problém být 80-100k kreditů v mínusu za bitvu.

Ale nemusíš střílet jen goldy, já jich vozil tuším 25,takových 30-35 je asi optimální a nejvíc jsem byl v mínusu 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo další možnost- vykašlete se na KV1, jezděte s T49. Budete si KV1 dávat jako zákusek (když vás nepřekvapí ve městě) a jste v plusu v klidu i za prohranou bitvu :biggrin: .

 

ta mrcha mě stála Poolovu medaili, hehe, jsem jí dal s KV1 prasečákem a zbylo jí 6 hp(běžně one shot deal), pak už jsem ji pochopitelně neviděl, protože to byl slušný hráč, tudíž jsem skončil s devíti kousky...aka unlucky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo by tu debatu o dělech na KV-1 přesunout do příslušného tématu? Prosím. Tady se to ztratí.
Jinak jsem včera stihnul jen 5 bitev, bylo už dost pozdě. Viděl jsem tu novou mapu a mile mě překvapila. Jinak po 23. hodině už to nelagovalo, ale byl jsem fakt utahanej, takže mi je prémko k prdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten patch nějak zlomil, vůbec se mi nechce hrát. Včera sem dal tři bitvy, pak sem omylem leavnul švejkovo četu a už sem neměl sílu čekat na invajt...

 

První dvě bitvy byly  Střetnutí, první s Nashornem Ruinberg, mix techniky (VK36, Nashorni, nějakej Dicker), proti pět M4A3E8 a zbytek Helekati, sejmul sem jednu M4 a skončil...

 

Další bylas Tigerem, zase střetnutí, tentokrát ale Fjordy a mic techniky - T7-9. Já samozřejmě vytíral dno, enemáci (zase USA) měli dole nějaký T29. Najel sem si někam na C4-5, uflusal jednu T29 úplně, jednu částečně, potrápil Pershinga a M103 a moje snažení bylo osměněno - 2. v týmu jak na DMG, tak na EXP.

 

S NIHILákama to moc slavný nebylo, nová mapa, já PzIV, oni KV, já dal dva killy, ale jen 200+ DMG a šel do garáže. Nihilák s houfnicí nandal 5 killů, docela to tam rozčísli a pěknej Win.

 

Co se mi na střetnutí fakt líbí, je absence dělostřelectva - v každým losu max 1 nebo žádná, myslím že Kanárovojc držkování bylo předčasný, MM je sice divnej, ale ty bitvy sou díky tomu uplně něco jinýho než stereotyp na normálním publicu a člověk musí vymýšlet zas jiný taktiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tvrdíš, že s M18 je hrát lehčí než s KV1??? Tak to mi stačí :biggrin: .

S M18 je aktuálně nejvlivnjší stroj v mé garáži. Udělám sní neskutečně práce....ale oproti KV1 má o 700 nižší rating ve WN8.....jen proto, že ji někdo dal do seznamu. Nevím co je tohle za objektivnost....

Ne švejku,on tvrdí že s hellcatem je snazší udělat kupu práce pro větší procento hráčů.Hned tvá druhá věta že je nejvlivnější.Prostě ám to tak i já,sem na jedné straně,bojuji co to jde a strana rupne..Kdybych měl KV,prostě během pár vteřin chcípnu..ale s M18 vytočím motor apřeletím na druhou stranu mapy či dozadu do krytu z kama dalších pár stovek dmg nasekám než mě dostanou.Rajče i zelený hráč v Hellcatovi je rozdíl,rajč nevyužije jeho potenciál.Ale stačí aby mu to trošičku pálilo a už umí dělat s M18 divy,stahovat se a využíva jej.Zato když sou tito dva v KV-1,tak jasně zelený hrá naseká větší paseku ale když prostě enemák zatlačí chcípne stejně jako to rajče.Hellcat má prostě naprostou úžasnou mobilitu.Není lehké s ním hrát,ale po pochopení jeho předností se stává i v rukou průměrného hráče zabijákem.Proto dosahuje statisticky lepších výsledků a jeho váha pro WN8 je zvýšena,aby bylo těžší získat super ohodnocení.Samo,sám se zastávám názoru,že je neobjektivnínapř na X tieru jsou dle mne hodnoty celkem podstřelené(protože rajče radši bude jezdit s X tierem místo aby si vybíral lehce OP mašinky a sekal to) a díky tomu není těžké nahnat si tam hezkou WN8.Bohužel,toto de mimo mě,já batachata tahám jen na CW a 268 sem po patchy ještě nevytáhl(nebyla nálada).Teď mám jiného favorita,ta britská arty bestie na VI tieru.Neskutečný troll stroj.Btw nevíte kolik je zapotřebí nastřílet na Mko??Toto stačilo jen na první třídu.

0b10858d1a339b27cc8039c15192d33c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych řekl že máte pravdu oba. Houfnice není úplně špatná a pokud hráči sedí, tak proč ne, ale zvykl sem si na popelnicomet a ta 122 je proti němu strašně slabá. naopak 57mm je srandakanon, kde nevadí nějaká netrefená nebo dingnuvší rána (oproti 85 nebo 122mm).

 

V jednom jejkeji nesouhlasím - a tím je zaměření flusadla - ty totiž doměřovat nemusíš, flusadlo je ukrutně přesný. prostě stačí aby kruh byl tak nějak na enemákovi a pereš to do něj co ti hlaveň stačí. Výhoda taky je, že  ty rány slušně rozhazujou, takže poplašenej enemák dost často zapomíná střílet po tobě a zmateně kouká kudy by ujel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...