Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jste jsem nemel cas si po patchi zahrat a jak vas tak posloucham, vidim to na komplet cistku a zcela novou instalaci....pokud vubec... :-)

to ti nepomůže, dával jsem novou instalaci a lagy a "jízda v medu" je stejná. Ten "med" se dá odstranit módem, který vrátí FOV na hodnoty z patche 0.8.10, ale lagy jsou pořád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste jsem nemel cas si po patchi zahrat a jak vas tak posloucham, vidim to na komplet cistku a zcela novou instalaci....pokud vubec... :-)

Ani hrat nezkousej, je to fakt utrpeni. Ja si asi pockam do pristiho tydne, jestli se situace zlepsi. Uz ted v 17hod lagy ze se nemuzes trefit s tankem do zatacky. Uprime lituju hrace co si plati premium ucet. Doufam ze se jich hodne na WG nastve a nekdo v Belorusku s tim pak snad neco udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám starou a tam to je blbě. Musel jsem to opravit.

 

Nevíte někdo, jak je možné, že mě pozve do čety hráč Jarda744 ale ani hra a ani žádný web co má staty ho nenejde ?! Ani WoT web ho nezná. To už se mi stalo s někým kdysi dávno ale jsem to neřešil. Teď už mě to ale trklo víc a nechápu o co jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dobré, mě to nelagovalo (ale teď večer to pokoušet nebudu), pouze 2x extrémně dlouhý zásek, ale to jsem byl zrovna schovaný, takže OK. Jeden kolega z čety si ale na lagy stěžoval. %winrate asi hodně vysoký (tipuju 80%), ale hry průměrný. Konečně jsem se taky zbavil KV-1, hrozný krám, teď hurá na T-150. Prošel jsem si svoje statistiky a zjistil jsem, že budu muset rozject nějakou novou lajnu, abych získal experty za země co mi schází - musím pobít hodně nových low tierů :devil:

 

A teď otázka na vás, jsou hratelný osmičky? Za poslední 2 dny vždy když jsme vzali osmičku, byli jsme mezi desítkama. Skutečně, 100% MM s desítkama. Já mám osmičky rád, baví mě hrát, ale tohle odmítám. Naštěstí jsou zde sedmičky, což je podle mě teď nejlepší tier (donedávna mě nejvíc bavili osmy), za chvíli navíc budu mít další sedmičku na hraní - KV3. Dnes jsme hráli takových 10 her se sedmičkama, pouze 1x proti devítkám, skoro vždy top. A měli jsme mix četu národů, takže jsme nemohli dostat konfrontaci, to by byla teprve jízda :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednak se mi v roce 2014 ve WoT nedaří, a pak ty strašný herní podmínky posledních dní. Jako začínal jsem hrát před lety v příšerných podmínkách, ale jakým tempem se k nim nyní WoT přibližuje to je fakt mazec. Tedy snad brzo zmizne to cuk, škub, trh, protože nepoužitelný nebo nepoužívaný SW většinou odinstalovávám. Naštěstí nemá WoT nyní žádný slušný akce (mise), tak se nemusím přemáhat v tý bídě hrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nevydržel a napsal na podporu

 "Dobrý večer. To opravdu nejste schopní vyřešit problém s lagováním už třetí den? Nepřipadá Vám zbytečné neustále vydávat nové updaty kde vylepšíte maličkosti v grafice, která je minimálně od 8.4 na online hru v pořádku, misto toho aby jste svůj čas věnovali např. do dalšího eu serveru, když ve špičce dva eu servery evidentně nestíhají? Platím si nemalé peníze za premium učet a jiné věci spojené s hrou a přál bych si alespoň normálně si zahrát bez lagů a jiných nepříjemností. Děkuji za odpověď a prosím neurážejte mě tím, že chyba je u mne nebo mého providera. Děkuji"

To se fakt nedá hrát!
 
 Tak už je to pro ně vyřešený:
DELIRIUM_CZECH,

Děkujeme vám, že jste členem naší komunity.
Tento email se týká vašeho posledního incidentu lagování (IOT-414-93712)

Odpovězte prosím na několik otázek a ohodnoťte tak kvalitu služeb Centra zákaznické podpory: https://eu.wargaming.net/support/Tickets/Survey/Index/IOT-414-93712/727a17hhvhrn Nezabere vám to mnoho času!
Váš názor bude velmi důležitý při zlepšování kvality našich služeb. Velmi si vážíme času, který nám věnujete.

S pozdravem,

Wargaming.net
 
Tomu říkám přístup poslat místo odpovědi dotazník a incident uzavřít.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tvou informaci...v posledním profesionálním  psychotestu jsem měl IQ 128. Mě to stačí :biggrin: .

Já tu ani omylem jen nenadávám. Většinou jen stroze zhodnotím herní den a ten je většinu dobrý. A co se týká trefování hitzón....

 

 

 

A co tvoje kritika WN8 ? Ani nevis jak se to pocita, hlavne ze to zkritizuji a nazvu to paskvilem. To je pro me klasicky priklad lidske hlouposti. Kdyz uz neco kritizuji, mel bych tomu alespon trochu rozumet. 

A tvoje reakce ze mas IQ128 jen do toho pekne zapada.

 

 

 

Mám v hlavě doslova vyfocené hitzóny skoro všech tanků. Čas od času si to vždy zopakuju......

 

http://www.wotinfo.net/en/noobcorner?article=hitzone_amx50foch155

 

 Na výcvikovce jsem nebyl nikdy...já to prostě nepotřebuju  :woot: .

 

 

Hitzony pekne, ale pak se nediv zasahum za 0 dmg. Jak jiste sam vis, je rozdil mezi hitzona a rozlozenim pancire a spaced armoru, ktere na tech obrazcich neni.

 

 

A s tím provokováním prosím přestaň.

Hele když jsi tak upřímný...proč se domě pořád navážíš? Tak jsi ve WOT horší..no a? Je to jen hra...Nebo máš problémy v civilu? Nestojí ti? Jsi vypapaný a nikdo tě nemá rád?  :woot:  Jestli jsem se trefil, tak to jsou jen tvé problémy a mě do nich nic není. Ale zdůrazňuji..já za to fakt nemůžu, tak mě prosím pro příště vynechej.

 

Děkuji!  :woot:

 

 

V predchozim prispevku jsem ti napsal co mi na tobe vadi a proc na tebe reaguji. Ale asi jsi ho necetl a tak tady pises svoje hloupe a trapne teorie, za ktere by se stydelo i 10-ti lete decko, jen proto ze mne chces urazit. Na 30. leteho chlapa (nebo starsiho) je to trochu ubohe.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A co tvoje kritika WN8 ? Ani nevis jak se to pocita, hlavne ze to zkritizuji a nazvu to paskvilem. To je pro me klasicky priklad lidske hlouposti. Kdyz uz neco kritizuji, mel bych tomu alespon trochu rozumet. 

A tvoje reakce ze mas IQ128 jen do toho pekne zapada.

 

 

 

Hitzony pekne, ale pak se nediv zasahum za 0 dmg. Jak jiste sam vis, je rozdil mezi hitzona a rozlozenim pancire a spaced armoru, ktere na tech obrazcich neni.

 

 

 

 

V predchozim prispevku jsem ti napsal co mi na tobe vadi a proc na tebe reaguji. Ale asi jsi ho necetl a tak tady pises svoje hloupe a trapne teorie, za ktere by se stydelo i 10-ti lete decko, jen proto ze mne chces urazit. Na 30. leteho chlapa (nebo starsiho) je to trochu ubohe.

 

 

Hele ukončeme to, na pivo spolu asi nepůjdeme, kamarádi až za hrob taky nebudme a už mě docela unavuješ. Nemám sílu ti něco vysvětlovat, páč zeď hlavou .......až tě zas napadne nějaká provokačka, tak mi  písni do PM a budeme oba spokojeni.

 

Děkuji :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne Šalamoun hadr !!!! Kanáre

 

Ve hře je oznámení, na foru jsme jasně dali vědět, že to prověřujem a že registrujeme zvýšený počet stížností na lagy, ale dokud není jasná příčina, nemůžeme říct ani to, že je problém na naší straně, ani to, že je problém na vaší straně. Prostě se očividně něco děje a zjišťujeme co. Opět situace nyní není slučitelná s lagy, kteří někteří hráči poslední dobou mají, jedná se o jiný problém, který postihuje větší počet hráčů a zřejmě může být na naší straně.. Jaké další informace chceš, opravdu nevím. Je to asi jako chtít po doktorovi na operačním sále, když dělá několikahodinovou složitou operaci, aby ti každou chvíli přišel říct, co zrovna udělal... Až dooperuje, řekne ti, co se děje a pokud bude potřeba další operace, řekne ti, že operací se to nevyřešelo, musí se udělat další testy a případně se provede další.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/354911-verze-811-vyjde-v-utery-11-unora/page__st__600__p__7275270&do=findComment&comment=7275270

 

brr.....to je moc i na mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...