Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si myslel ze si dnes v klidu zahraju, a nezahraju. Na EU1 i EU2 neustale kratke lagy. Tohle moje oci nesnesou, to je pro me jak svaret bez toho krytu s tmavym sklem.

Na tyhle technicke problemy WG jednou dojede, to se nelibi myslim vubec nikomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel ze si dnes v klidu zahraju, a nezahraju. Na EU1 i EU2 neustale kratke lagy. Tohle moje oci nesnesou, to je pro me jak svaret bez toho krytu s tmavym sklem.

Na tyhle technicke problemy WG jednou dojede, to se nelibi myslim vubec nikomu.

Měl sis přečíst mojí příručku :Smile_trollface-3::Smile_blinky: pak to jde hrát třeba i s fps pod15 :whistling: (a takových lidí asi nebude málo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertik: Kterou? No ja bych stejne nesnesl fps pod 30 - nesnesitelne mi trpi oci. Jenze ono to navic neni jen o fps, hra ukazuje treba 35, ale realne se obraz prekresli obcas treba jen 3x za sekundu (diky tem lagum). Tohle uz vubec nepobiram, nedokazu hrat, bych z toho asi mel nakej epileptickej zachvat nebo neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, začal jsem dneska rovnou ESL. Skončil jsem ESL. Se svou T32 jsem na 5 ran nesložil enemy T32. Pátá rána bývá napohodu dorážková, dnes mu zůstalo 29HP. 4 z 5 ran celkem fatální podmíráky pod 300 dmg. No...

Rota osmiček. 7:0. To už bylo lepší.

CW - zahrál jsem si s Obj 212. A dobrý  :teehee:

Potom desítková rota... celkem dobrý. 

 

Ale snažně WG prosím, jděte do temných míst s tím RNG. Začalo to na ESL, pokračovalo to na rotách, končilo to na CW... s IS-7 goldem čelně neprobiju jinou IS-7 do vany. Obyčejně to prochází APčkama... E5 nedokážu svou E5 probít velitelskou věžičku. Hezky do středu... ne...

 

Jo a ještě jsem koupil KV-3. 33% win a mé běžné skóre: 6-10 zásahů, 2-3 penetrace. Neprobil jsem kolmo IS-3 ani IS-8 do boku, neprobil jsem IS-3 ani goldem čelně. Cinkl jsem i KV-3 do zadku. Ne, ten tank opravdu mít rád nebudu...

 

Celkově bych řekl fajn, kdybych neměl tak často otevřenou hubu  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupeno T-44. Šrot! Mám to sice ve stocku výjma pásů, ale nic to neodrazí a nic extra na tom není. Uvidíme jak se to vyvine až bude ve komplet, ale bez prémka mi to jde z tuha. Dnes ale celkově pohodové hry, WR 73%, už ani nevím kdy jsem byl pod 70 a to díky klukům NIHIListům. Taky jsem si všiml, že u nás přibylo čechů, tak snad zůstanou i nadále  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte bezva příklad toho, jak se MM snaží znevýhodnit čety a obzvláště čety těch lepších hráčů. Dále je tam pak ukázka naprosté debility hráčů a hlavně ta artyna nakonec, ta nevěděla podle toho, jak jsem ji sledoval, že existuje nějaký arty mód pro zaměřování a evidentně střílela pouze napřímo. Ten tým byl krom naší čety totálně k ničemu protože šance na výhru byla 55%, což vzhledem k výšce WN7 naší čety hovoří samo za sebe. Ono je to také vidět na tom, jak ta banda lobotomů hrála. Ještě, že mám ban na chat kvůli nadávkám protože bych ho po této bitvě asi dostal za urážky na doživotí :biggrin: . Dále pak oznamuju, že jsem odešel z BiA protože nemá smysl abych tam strašil, když už nemám zájem hrát roty a ani CW a i WoT hraju čím dál tím méně. Dnešním dnem jsem narukoval do klanu NIHIL, kde nejsou žádné CW a ani jiné klanové radosti.

 

http://wotreplays.com/site/577451#prokhorovka-kanar-a13_mk_i_cr_tank_mk_iii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď několikrát zažil opak, čety naprostejch nul, jednou i vtipný komentář spoluhráče, že četa 3x10 s průměrem win 40%, musí bejt nasazená od nepřatelskýho týmu, proto maj tak hezký barvičky. Bot by měl snad větší průměr.

 

Tady máte bezva příklad toho, jak se MM snaží znevýhodnit čety a obzvláště čety těch lepších hráčů. Dále je tam pak ukázka naprosté debility hráčů a hlavně ta artyna nakonec, ta nevěděla podle toho, jak jsem ji sledoval, že existuje nějaký arty mód pro zaměřování a evidentně střílela pouze napřímo. Ten tým byl krom naší čety totálně k ničemu protože šance na výhru byla 55%, což vzhledem k výšce WN7 naší čety hovoří samo za sebe. Ono je to také vidět na tom, jak ta banda lobotomů hrála. Ještě, že mám ban na chat kvůli nadávkám protože bych ho po této bitvě asi dostal za urážky na doživotí :biggrin: . Dále pak oznamuju, že jsem odešel z BiA protože nemá smysl abych tam strašil, když už nemám zájem hrát roty a ani CW a i WoT hraju čím dál tím méně. Dnešním dnem jsem narukoval do klanu NIHIL, kde nejsou žádné CW a ani jiné klanové radosti.

 

http://wotreplays.com/site/577451#prokhorovka-kanar-a13_mk_i_cr_tank_mk_iii

 

post-12269-0-00249300-1391209344_thumb.jpg

post-12269-0-13358400-1391209345_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že přísloví Komu není shůry dáno ..........., je třeba si říkat po celou dobu hraní WoT. Během včerejška jsem dostal totální odpad hráčů. Ani nevím, kde se vzal ten krásný výsledek W/L. ale se vším co jsem vzal do pracek jsem lítal jak urvaný, aby to k něčemu bylo. Bohužel s SU-152 lítat nemůžete, tak to podle toho taky vypadá. Z krásných 54% jsem spadl za tři dny na 46%. Vyhraji každou čtvrtou až pátou bitvu. Ještě že hraju v tuto chvíli převážně medka a prokládám to pekelnou kočkou. Na T-54 mám pořád všechno stock krom hlavy, ale abych v desítkové bitvě byl na druhé místě v dmg, to je moc. Ten tank je prostě super. To samé s Peršanem. Včera jsem s ním řádil, jak černá ruka. Chvilku vpravo, koukám na mapku problém na druhé straně, tak hupky tam, a sakra, už nás capují, tak rychle zpátky. A takhle to vypadalo včera po celou dobu hraní. Během jedné hry s 50 120 na mě pořád klikali a nadávali mi, že nejsem někde v čele, ale držím se spíše zpátky. Nijak jsem na to nereagoval. když jsem viděl tu skladbu týmu, nemělo smysl se nikam honit. A přesně podle toho to taky dopadlo. Enemáci na Klidném pobřeží prorazili kolem vody a už už se tlačili i středem. Tak jsem nejdříve vlítnul do středu, sundal tanky tam. Během přebíjení jsem přejel, sundal plného Jagdtigera, znovu přebil a letěl decapnout bázi. Sice jsem u toho umřel, ale vyhráli jsme. A je krásné, jak je paměť nespolehlivá. Ten, který na mě klikal nejvíce a nadával mi do chatu, mi nakonec napsal GJ 50 120  :biggrin:. Jo, včera jsem se bavil fakt dobře. Řekl bych že to předčilo víceméně vkrádající se pocit, že ještě chvilku, tak mě odvezou  :smile:. No a jelikož se blížila osmá hodina večerní, začali servery zase dostávat zabrat, objevovaly se malinkaté lagy, až to skončilo jedním deseti vteřinovým, tak jsem to vypnul, a šel spokojeně koukat na video od Buldogzera a martyho  :cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte bezva příklad toho, jak se MM snaží znevýhodnit čety a obzvláště čety těch lepších hráčů. Dále je tam pak ukázka naprosté debility hráčů a hlavně ta artyna nakonec, ta nevěděla podle toho, jak jsem ji sledoval, že existuje nějaký arty mód pro zaměřování a evidentně střílela pouze napřímo. Ten tým byl krom naší čety totálně k ničemu protože šance na výhru byla 55%, což vzhledem k výšce WN7 naší čety hovoří samo za sebe. Ono je to také vidět na tom, jak ta banda lobotomů hrála. Ještě, že mám ban na chat kvůli nadávkám protože bych ho po této bitvě asi dostal za urážky na doživotí :biggrin: . Dále pak oznamuju, že jsem odešel z BiA protože nemá smysl abych tam strašil, když už nemám zájem hrát roty a ani CW a i WoT hraju čím dál tím méně. Dnešním dnem jsem narukoval do klanu NIHIL, kde nejsou žádné CW a ani jiné klanové radosti.

 

http://wotreplays.com/site/577451#prokhorovka-kanar-a13_mk_i_cr_tank_mk_iii

Jako stěžovat si na hráče v low je už snad poněkud slušně řečeno přehnaný. V takové případě to svědčí o určité mozkové poruše WG lobotomii provedené u hráče co si stěžuje. Chápu, že na člověku co tuhle hru hraje už dlouho se to nějak projevit musí a sám jsem v low měl párkrát blbý připomínky, čímž jsem víceméně ztrapnil sám sebe. V low je přece celkem normální, že je tam 1/2-2/3 týmu skoro k ničemu z různých důvodů. To, že to nyní často vypadá ve vyšších třídách 5+ podobně je trochu jiná kapitola a tam bych to nadávání plně chápal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako stěžovat si na hráče v low je už snad poněkud slušně řečeno přehnaný. V takové případě to svědčí o určité mozkové poruše WG lobotomii provedené u hráče co si stěžuje. Chápu, že na člověku co tuhle hru hraje už dlouho se to nějak projevit musí a sám jsem v low měl párkrát blbý připomínky, čímž jsem víceméně ztrapnil sám sebe. V low je přece celkem normální, že je tam 1/2-2/3 týmu skoro k ničemu z různých důvodů. To, že to nyní často vypadá ve vyšších třídách 5+ podobně je trochu jiná kapitola a tam bych to nadávání plně chápal.

Ó nikoliv!!! Jen totální debil začne hrát hru bez toho aniž by si alespoň přečetl manuál a dostat se až na tier 3 přece už vyžaduje abych pár bitev odehrál, takže je zde ukázka nejen debility ale také absolutní ignorace všech ostatních ve hře a neúcta k nim. Každý z těch hráčů má jen jediný zájem a tím je získat co nejvyšší tier a proto se absolutně o nic na tieru 1 až 5 nesnaží. Až jim hra začne dávat najevo, že takto se k tieru 10 dostat nedá ( ale ono bohužel dá ), tak se začnou tito ignoranti zajímat třeba i o to, že artyna má také snajper mód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jeden gold noobe.. :Smile_smile:

Tak CW jsou CW, že  :biggrin:

 

A ty včerejší stály za to... 

1)"Hele, T69...smazat!"

2)"Hele, nikdo tu nikde není, to byl krutej násobek."

3)"Hele, pořád jedem, nekde maj ještě T1 cunn."

4)"14 tanků maj schovaných v rohu mapy ne?"

5)"Ti budou tady ve vodě, tzv hloubkový průzkum."

... hurá styl, jdem hledat tu malou sviňi...

2) dopr, dopr, dopr ...

1,3,4,5) dopr, dopr ...

4) "Fakt tam těch 14 tanků bylo."

...

Vyhráli jsme  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem zde pochvalil BDR G1 B a tak se mi to hned druhy den vratilo. včera jsem si jako páty tier mezi sermickama, nepripadal jako outsider a ani jsem nezvazoval pouziti goldu neb vse pekne proslo. zato včera se karta nějak obrátila a s penetrací jsem měl problém. AP ma průměr 135mm a Gold 175mm a ... neprobil jsem 8x za sebou KV-1. ukazoval mi jen věž, tak jsem neměl moc možností na výběr. vzdálenost 100m. počítal jsem, že s tou penetrací nemusím vymýšlet žádný weakspoty a pod. - navíc, jak jsem psal, nebylo moc na výběr. nadruhou stranu, musím vozítko pochválit, že jsem obdržel víc jak trojnásobek HP. než mě dostali ... :)

 

4 sice prošli, ale jen 2 dali DMG ... :(  2 z 12ti ... :)

 

u35Z.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)Jsem presvedcen, ze SerBova formulace o "strileni dmg na nespravnem miste" byla v trochu jine souvislosti. Resp. nejde jen o misto, ale i o cas. Pokud nekde nasypes kupu dmg a projedes na cap - too bad, chybela trocha damage na vlastnim capu a spoko...

 

2)Normalni lag.

BTW za maskovacku a bincle na tier9 heavyne bys zaslouzil.... :D

1) jsem přesvědčen že ani ty bys "nelítal" s Emilem a Rhm po mapě.. zvláštˇu Emila je to tak trochu problém...

 

2) vím že je to lag.. měl to být pokus o vtip a nenápadnou narážku na to zkur... lagování..  a maskovačku a bino tam krom nabijáku mám protože jsem s tím strojem měl 30 bitev a zkoušel jsem ho.. maskovačku a bino už jsem ve skladu měl tak jsem to tam šoupnul než si pořídím vhodnější výbavu..

 

tak nerej... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nasadil na Rhm top gun.. co to má bejt??? dingám i Leoparda, penetrovat IS, IS3 obrovskej problém.. neprochází ani goldy.. T30 a T32 do pásů za 0 do hlavy z boku 0 dmg a přesnost ani nebudu zmiňovat.. 10 her s touhle hrůzou a starý dělo je zpátky...

ten lodní kanón je příliš náchylnej na losování přesnosti a výše udělené DMG.. :pinch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vezmu fakt, že je to stejný dělo jak na E-100, pak je to rukama. Samo, E-100 má výhodu, že si dojede blíž a zamíří si líp, což Rhm nemůže. Ale pokud to letí kam má, problém by být neměl. Já na CW E-100 jezdím převážně na AP a spokojenost.

Ovšem Rhm nemá pancíč jako E-100, takže se s tím bude mířit asi blbě, tzn základní dělo je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...