Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

E-100 ... probíjeli mě AP municí tam, kde to nedávám ani já s goldama v E3. ... na třetí pokus násobek hotov.

Pak už jen dvě bitvy CW (EFE válí...) a 2x Cruiser III na potěšení. řekněme, že posledních 5 bitev bylo mezi trojkama. Jednou jsem prohrál (najednou to odnikud začalo lítat, protože naši ignorovali enemáka jedoucího nás spotnout a podruhý jsme vyhráli o tank na cap, kde jsem přežil s T-127 a capli jsme to dřív než enemy...

 

Poblik FUJ, FUJ, FUJ... dělo na E-100 a mám doexpeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Já už opravdu nevím, aspoň na publicu. Vše je absolutně nevyzpytatelné. MM, dingání, zásahy, výhry i prohry. Někdy mi připadá, že je lepší u toho nemyslet a konečný výsledek je asi lepší.  Připadá mi, že čím víc se snažím hrát týmově, tak tím je to pro mě horší. Nechci tady rozvíjet nějaké konspirace, ale : Navolil jsem si jenom boj o základny, cca 100 bitev, pak jsem si znovu přidal střetnutí, útok ne. A pozoruji, že MM se mi vylepšil. Je to možná můj subjektivní názor. Ale ono je to stejně asi jedno. Třeba dnes v noci, expím USA TD T28, 8.tier, na ten nejlepší gun, skoro samé prohry, když výhry, tak nic moc,bez výrazného ovlivnění hry. Střídám to ale s jinými stroji, nejsem magor. Pak najednou dobrý MM, jsem skoro nahoře. . Dám 7 x kill, skoro 3 600 dmg / s předposledním gunem / , nejvíc v našem týmu. Jak jistě tušíte, prohrajeme. Prostě prohrajeme. Myslíte si snad, že jako cenu útěchy dostanu nějakou medaili ? Samozřejmě, že ne. Jedna z mých nejlepších her z T28 a co z toho ? NIC !!! Dobrou noc,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi ta hra zase znechutila:

KV-2 bitva nic moc, smáznul sem debila v KV-1S co měl nacapováno 40% a vyjel z kruhu. Vzhledem k tomu že enemáci měli na capu taky jeden tank (M3 Lee) a ten už měl skoro 20% mě docala na...

 

T18 - los půlka týmu trojky. To by až tak nevadilo. Pak nám jeden poděs vlítnul na bázi, tak sem tam přejel taky, udolal toho Cruisera co se tam přihnal, a naše prémiový LTP mi to zoblo APCRkem do zad. Než se stihl omluvit byl v garáži :mad:pak přijela T18, já jí dal hit za nějakejch 80%HP, ona mě dorazila.

 

Třetí bitva KV-1,El Haluf, půlka hráčů šestky, nebyl to až tak špatnej los. Jenomže zatímco všechny enemácký šestky vyjely na kopeček, tak mi jim tam vzdorovali ve složení 3x5 + 6. Nebylo to úplně rovný, postupně nás protlačili (protože naše šestky byly díle uplně marný a dílem se nechaly vystřílet na druhý straně mapy).

 

No vrátil sem se do garáže, kde sem mezitím zmodral, a šel pryč. Nervy mám jen jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju pouze klasický boj o báze a ostatní typy hry mám vypnuté. Důvod je jednoduchý. Public je neschopný dobře zahrát i ten jednoduchý souboj o báze, takže další módy jsou už uplně mimo jeho schopnosti. Možná je to jen můj dojem ale pochybuju. Když jsem měl totiž módy zapnuté, tak jsem měl mnohem větší problémy vyhrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju pouze klasický boj o báze a ostatní typy hry mám vypnuté. Důvod je jednoduchý. Public je neschopný dobře zahrát i ten jednoduchý souboj o báze, takže další módy jsou už uplně mimo jeho schopnosti. Možná je to jen můj dojem ale pochybuju. Když jsem měl totiž módy zapnuté, tak jsem měl mnohem větší problémy vyhrávat.

ne není to tvůj dojem, ono s retardovaným publicem je na těch módech opravdu těžší vyhrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu já jsem byl opět marodnej, takže jsem pracoval z domova a nudíc se při horečce po večerech - zase nainstaloval wot. Asi to byla chyba... (a utvrdil jsem se v závislosti)....ale zařekl jsem se, že doexpím tu plechovku Sturera Emila.... povedlo se to v křečích. S top dělem to je sice už použitelnější stroj...ale jinak stále porod. Nevím teď zcela zda to byla jeho chyba...nebo nastaveného MM ... nebo jen náhoda.... po 217-ti bitvách jsem skončil na Win/lost 46% což je dost tragédie. A to jsem ke konci běžně rozdával nad 3000 dmg za hru a stejně prohry a prohry.... nu.... zakoupil jsem konečně "Borsiga" ... a to už je sakra jiné kafe.... zatím s ním nemám taky výsledky moc hezké, ale cítím jaké tohle TD má potenciál a odhaduju, že někde po 500-ti bitvách bude na 60% win/lost. (stále hovořím jen o publicu - čety a roty já blbec nehraju) :-)  .....

 

Bohužel jsem zase včera potkal takové ultra-blbce v TOP tancích... kdy hráč v E75 s celkovým  win/lost 43% po 25tis bitvách, kempí a kempí ... a když mu napíšu že je blbec, že nehraje a jen točí dělem schovanej ve křoví, a že díky němu to tým prohrál (protože proti němu zbývalo už jen 2x VII tier) ...tak mi odepíše, že ano...že to ví.!!!!! Že je noob a že to kazí. Panebože proč to ten člověk hraje????

No a to už sem zase uvažoval o uninstallu... :-D Tohle mne prostě neba. (to je jak jít si koupit chleba, a prodavačka by vám odpověděla: "ten nemáme, protože nepřijel bagr" ...... a to by se dělo každý den...pak taky začnete nenávidět pekařství... :-D
Takže zkusím, jako kanár taky přepnout na klasickej mód bez útoku a obrany... a budu hrát fakt jen když budu mít dobrou nezničitelnou náladu v nočních hodinách ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zkusím, jako kanár taky přepnout na klasickej mód bez útoku a obrany... a budu hrát fakt jen když budu mít dobrou nezničitelnou náladu v nočních hodinách ... 

 

S těmi nočními hodinami nevím nevím... v poslední době registruju právě v noci nadlimitní množství horších / špatných hráčů, navíc bývá tam málo lidí = divný MM i spoluhráči. Popravdě se mi momentálně nejlíp hraje asi tak od 18:00 do 22:00. A jak psal "JejKey", hodně dobré to může být dopoledne, kdy jsi děcka ve školách (ale zase slušní lidé v práci ;-)).

Být tebou, tak se "zaměřím" právě na ty čety / roty (které nehraješ), kde by jsi mohl být spokojenější a WG by tě tak neprudilo ;-)

 

Bohužel jsem zase včera potkal takové ultra-blbce v TOP tancích... kdy hráč v E75 s celkovým  win/lost 43% po 25tis bitvách, kempí a kempí ... a když mu napíšu že je blbec, že nehraje a jen točí dělem schovanej ve křoví, a že díky němu to tým prohrál (protože proti němu zbývalo už jen 2x VII tier) ...tak mi odepíše, že ano...že to ví.!!!!! Že je noob a že to kazí. Panebože proč to ten člověk hraje????

 

Možná se kochá grafikou, možná hrává ožralý, možná to byla ironie, možná... :-)

Taky občas přemýšlím, proč spousta hráčů WoTko hraje, když - z mého pohledu - jejich hra musí být nechutně nezáživná až nudná. Pak jednou za čas přijde den "WoT blbec" a já přemýšlím, proč to hraju JÁ :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ironie to snad ani být nemůže ... :-) Pokud má nahráno 25k bitev... a to co jsem mu psal evidentně slýchává skoro každou hru,... to už o ironi snad nejde... :-) ... tak mne napadá jen, že je nějak duševně retardovaný či postižený, že za to opravdu nemůže. (a tohle je jedna z mála jeho zábav) to bych pak chápal... anebo je to recesista a sleduje kolik lidí nasere... :-) .... 

 

Hraní čet vyžaduje "domluvit se na volném čase" se spoluhráčem .. a to je u mne dost nevyzpytatelné... :-(

 

Spíš klíčem bude to - jak zde bylo již zde mnohokrát napsáno.... "tolik to nežrat".... :-D Prostě si od té hry držet odstup, kašlat na statistiky a zkusit se více bavit.... Problémem ale je, že se člověk soutěživý,..... přirozeně chtějící se stále se zlepšovat..... ...ten se zkrátka bavit nemůže.... anebo se bude bavit minimálně méně. :-)

 

A další klíč...hrát méně.... zkusit to omezit např. na 5 bitev za den?

 

Upřímně jiné hry neznám a nevím zda by mne bavily... co jsem v životě hrál byla už jen Mafia I a II ..... a pak ten Tetris :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to nejhorší co lze v této hře dělat je expení. Hráč si chce pořídit Mause a tak hraje a hraje a hraje...až, až zblbne. Přitom stačí nabušený Hetzer s houfnicí a nebo blbá T40 a je o zábavu, výdělek i dobré staty postaráno. Pokud hráč není uplný idiot pochopitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude víkend veselejší. Mám pocit, že dnes bylo v bitvě víc týmů. Nepřítel a pak náš tým a v něm pátá kolona. 2x jsem dělal nedobrovolně živý štít a následně mrtvý nějakému spoluhráči :mad:. 1x mě vyndal zakempený spojenec asi za to, že jsem se snažil vytvářet v první lajně nějakou činnost. To úmyslně nebylo, ale taková podpora je dost na prd.  Asi je na čase se přesunout do zadních pozic nejlépe zadkem stroje těsně k červené hranici mapy :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...