Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak těch 15 win je pěkně na palici, 30 killů jsem naložil v průměru za 12-15 bitev bez ohledu na výsledek bitvy, ale totok je na houby.

Sedl jsem si k tomu včera v 22:00 a překročil jsem přípustné dávkování, takže jsem končil v 02:00. Nevím, jestli po půlnoci nebo před ní, mi to výherní automat pustil. Já jsem to ani neměl za cíl, protože mě přišlo zbytečný se za tím honit. Ještě v ty dvě hod. jsem se tady díval jako ten debil, za co to vlastně bylo :biggrin:  Ovšem počítadlo mi včera spočítalo 60 bitev s tím, že jsem jezdil všechno, co mám v garáži. Takže asi tak. Nedokážu odhadnout, po kolika bitvách to padlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

to jsi tedy dlouho spal :-D dávno už není v týmu, díky SS

 

O té skvělé práci SS vím. Ale naposled, co jsem slyšel v souvislosti s tím od wgn. Tak uváděli, že provedou nějaké šetření a jak to s ní dopadlo, to se ke mně nějak nedostalo. Návíc v době, kdy ta kauza začala, tak jsem Wot přestal hrát (měl jsem tři měsíce pauzu) a nesledoval jsem ani dění okolo. No a jak jsem se dneska dostal na ten jejich klan, tak jsem ji tam neviděl.  Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O té skvělé práci SS vím. Ale naposled, co jsem slyšel v souvislosti s tím od wgn. Tak uváděli, že provedou nějaké šetření a jak to s ní dopadlo, to se ke mně nějak nedostalo. Návíc v době, kdy ta kauza začala, tak jsem Wot přestal hrát (měl jsem tři měsíce pauzu) a nesledoval jsem ani dění okolo. No a jak jsem se dneska dostal na ten jejich klan, tak jsem ji tam neviděl.  Díky za info.

jo takhle se to má...nicméně by jsi musel pošťourat jak ofiko, tak toto fórum a dohledat co a jak. I tady Czechout loučila nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé sérii nesmyslných porážek a vítězství ve stylu 0-5:15 konečně super bitva, sice remíza za stavu 13:13 (navzájem obsazené základny) ale zato super řežba. Paráda, jen houšť a větší kapky.

 

shot090oyo.jpg

 

shot089coc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15výher :)

 

THX, už v tom mám vážně guláš.

 

 

Teď jsem jednomu namachrovanýmu debilovi dostřelil tank (ani mi nešlo o kill, prostě jsem vystřelil na enemáka) a ten se tak naštval, že po mě začal střílet bitva nebitva. Tak jsem ho sundal, koneckonců on si začal. To bylo hned na začátku a to jelito vydrželo až do konce řvát co jsem za idiota a ať mě všichni nahlásí. Tyhle šašky mám nejradši.

 

shot092cvc.jpg

 

shot093rfr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by jsi chtěl od Mongola? :Smile_teethhappy:

Mě sundal jeden ocas z HAMI. To byla ta debilní akce 30mrtvol. A to jsem mu kill ani nevyžral. Jel na válečníka a před očima zřejmě jen top gun a nevšiml si, že mu ho dorazila arty. Debil no.

On ještě někdo prožívá to, jestli získá TOp gun nebo ne :biggrin: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

víkend nic moc win kolem 49% až včera 63%. Jinak dostal jsem v neděli večer banán jelikož čeho je moc toho je příliš. Mapa Fjordy já s JgPanterem, hned po bitvě se do mě pustí ELC nemělo naštěstí top gun, po druhé ráně jsem ho zamázl zrovna když opět přejížděl naší bázi a hned modrá u mě. Jak jsem zmodral tak se do mě pustil náš Panter, jelikož jsem byl již v ráži tak jsem si to nenechal líbit  a sundal jsem mu asi při přestřelce 1000 HP a pak mě to vyhodila že mám ban. Tak jsem si odpočinul.

Jinak včerejšek byl ve stylu marder party a po 20 bitvách 220 tis. v garáži takže pohoda :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer mě nejvíc rozesmál nejmenovaný "borec" z BIA. S T30 statečně dorazil mou T71, když jsem přebíjel a zároveň se s cca 300HP   pokoušel ujet Fochovi. To vše za stavu tuším 10:3 v náš neprospěch. Potom psal do chatu, jaká že jsem to lama. Přiznám se, jsem lama. Páč kdyby v T71seděl ten superman z BIA, určitě by dokázal zničit těch 5 desítek a nějaké devítky, co nepřátelům zbývali a  tu bitvu by svému týmu vyhrál :smile: . To mám za to, že jsem po delší době zase četl chat :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, koukam ze vcerejsi expeni WZ-132 se hezky promitlo i do myho podpisu.. na publicu absolutni ****, kde se clovek v 8 z 10ti bitev musi spolihat na X tier, pricemz vcera jsem chytal na X tieru samy retardy. nastesti uz mi na WZ-120 zbyva jen 5k XP.

 

jo a vcerejsi vylodovak ve Francii, mapa Ruinberg, snad kazdy kolo jsme chytli bandu zakempencu s tymem plnym TD, nehoraznej vopruz, ale dostali jsme se do bitvy o uzemi, kde byla BIA-4, ktery jako jediny kemp nemuzu vycitat, protoze si uzemi branila, kazdopadne boj o uzemi byl jako jedinej docela zabavnej a napinavej, bohuzel jsme udelali chybu na capu a taky dost zapracovala jejich artyna.. snad se nam nekdy podari uz vylodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THX, už v tom mám vážně guláš.

 

 

Teď jsem jednomu namachrovanýmu debilovi dostřelil tank (ani mi nešlo o kill, prostě jsem vystřelil na enemáka) a ten se tak naštval, že po mě začal střílet bitva nebitva. Tak jsem ho sundal, koneckonců on si začal. To bylo hned na začátku a to jelito vydrželo až do konce řvát co jsem za idiota a ať mě všichni nahlásí. Tyhle šašky mám nejradši.

 

Nehodis replej? Tio musela bejt sranda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, koukam ze vcerejsi expeni WZ-132 se hezky promitlo i do myho podpisu.. na publicu absolutni ****, kde se clovek v 8 z 10ti bitev musi spolihat na X tier, pricemz vcera jsem chytal na X tieru samy retardy. nastesti uz mi na WZ-120 zbyva jen 5k XP.

 

jo a vcerejsi vylodovak ve Francii, mapa Ruinberg, snad kazdy kolo jsme chytli bandu zakempencu s tymem plnym TD, nehoraznej vopruz, ale dostali jsme se do bitvy o uzemi, kde byla BIA-4, ktery jako jediny kemp nemuzu vycitat, protoze si uzemi branila, kazdopadne boj o uzemi byl jako jedinej docela zabavnej a napinavej, bohuzel jsme udelali chybu na capu a taky dost zapracovala jejich artyna.. snad se nam nekdy podari uz vylodit

Tak to jsme na tom podobně .... vyexpil jsem 121 ve 2:00 ráno ... kombinací win/lost/lost ... na závěr win ... zkazil jsme si s WZ-120 staty o 1%  :down:

btw.: hlásím že jsme se vylodily ... konečně ...  :ninja:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, koukam ze vcerejsi expeni WZ-132 se hezky promitlo i do myho podpisu.. na publicu absolutni ****, kde se clovek v 8 z 10ti bitev musi spolihat na X tier, pricemz vcera jsem chytal na X tieru samy retardy. nastesti uz mi na WZ-120 zbyva jen 5k XP.

 

jo a vcerejsi vylodovak ve Francii, mapa Ruinberg, snad kazdy kolo jsme chytli bandu zakempencu s tymem plnym TD, nehoraznej vopruz, ale dostali jsme se do bitvy o uzemi, kde byla BIA-4, ktery jako jediny kemp nemuzu vycitat, protoze si uzemi branila, kazdopadne boj o uzemi byl jako jedinej docela zabavnej a napinavej, bohuzel jsme udelali chybu na capu a taky dost zapracovala jejich artyna.. snad se nam nekdy podari uz vylodit

Vyloďte se na Sahaře,tam vás nikdo nebude čekat ! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...