Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dneska bych se chtěl omluvit všem, co se mnou byli v týmech, protože až na pár světlých výjimek jsem lamil nehorázně, asi nebyl nejlepší nápad to hrát nevyspalej a utahanej z celodenního skákání kolem malování v bytě. Bylo tam pár slušnejch chvilek, kdy jsem zahrál dobře, ale jinak to dneska byla z mojí strany naprostá tragédie, kolikrát jsem sám sebe nachytal při chybách, co už bych asi fakt dělat neměl, když to hraju od bety. No nic, holt není každej den posívcení, co :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes? Ou. Večer četa. 3 lidi, 5 a 6 tiery. 6. tiery MM norma. Týmy retardi. Win netuším, radši. Pětky? Jednou top, 8x jediný pětky ve hře(krom artin), 2x mezi šestkami, 1x s nějakými pětkami mezi sedmami. Šňůra 5 her, kde jsme byli jediné pětky ve hře je na šňůru...teda uninstall. Ani poslední hra sólo s T49 nepotěšila. 8 kousků, prohra.

 

Celej večer jsem měl puštěnou smyčku, hráli mi Skillet a to Circus for a Psycho. Jo, výstižný. Jo, zapomněl bych. Můj Hellcat měl jako na talíři enemy IS-3 s 1 HP, která zabírala bázi. Nabito poslední HE (poslední náboj). IS-3 byla poslední. Střela do jeho fešnýho boku! 0 dmg.  ... pak to zkusila naše T34, ale IS se krylo za mrtvolou. Vzal HE, prásk, minul, prásk, 0 dmg. Capl náš Hummel. Tomuhle se říká, že ho chránil sám bůh...

 

 

...Tonight, get ready for a fight
So now you know it's time to ride
The circus for a psycho
Round and round we go
Look out below, 'cause I
Want off this high... (Want off this...)
Circus for a psycho!
Psycho! Here we go!
Circus for a psycho
Psycho! Here we go!

Everybody down, gonna burn it to the ground
Can you keep this beast inside?
Never again, never again
Killing me slow, I aint ready to die
Killing me slow, but I aint ready to die!

Tonight, get ready for a fight
So now you know it's time to ride
The circus for a psycho
Round and round we go
Look out below, 'cause I
Want off this high... (Want off this...)
Circus for a psycho!
Psycho! Here we go!
Circus for a psycho
Psycho! Here we go! ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vyzkoumal Panthera 2 a poslal pryč svého Panthera a překonvertoval posádku ve slevě. Jelikož má posádka v SU 152 již začíná vypadat k světu ( chybělo mi 10% do žárovky ) nasázel jsem ji do před cca 2 týdny koupeného na youtube přezdívaného Box tanku ( SU100Y ). Jeho, původně lodní kanón ráže 130mm, dokáže udělat doopravdy zajímavou paseku na VI. tieru. Žárovka byla na světě za pár bitev i když mi nejspíše v tak velkém tanku bude neustále svítit na cestu, hodí se. T110E4 zakoupen a je v garáži. Myslím si, že si budeme tykat. Už nebudu muset se bát, jestli po 21 sekundách v JgpzE100 se nestane nějaká konina ( 0 dmg do T50-2 ) nebo v Mausovi, abych alespoň těch 450 dmg dal. A to nemluvím o satelitu, který je nyní díky bohu omezen ( jak dlouho ? :-) ) Takže dnes spokojen a mohu jít spát. 

PS: Rozmlsán penetrací ( 196 !! ) na 100Y jsem sedl do KV5. Prochorovka .. rozsvítil se mi T29, Löwe, IS8 a Object. Zaměřil jsem T29 3x spodek ding. Dobře, řekl jsem si, asi má nějak zvláštně schovaný podvozek. Zaměřil jsem Löweho 5x!!! ding. Bitva skončila s krásným 0 dmg a já raději opět sedl do svého Box tanku  :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že víkend tak nějak normál. Nainstaloval jsem si mod bez chatu ve hře a jak se mi ulevilo ! :-) A měl jsem zase team kill, na El Halůfu si naedu a vedle mé ISU si to zastaví tak šikovně KV1s, že mi zablokuje otáčení do strany i couvání....a to jsem měl ještě chat, tak jsem mu napsal  že mě blokuje a on nic, tak jsem dvakrát nakoupil....teprve tehdy vycouval a já rudej vzteky....jsem se otočil a prostě se to nedalo jinak řešit.... Pravda mám stále  cukání občas psát pochvaly na tým ale takto je to lepší, nemusím se rozčilovat ještě v chatu. :-D Takže ani nesleduju , když chcípnu... Začal jsem zase hrát Skyrim, proti tanků balzám na nervy :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že víkend tak nějak normál. Nainstaloval jsem si mod bez chatu ve hře a jak se mi ulevilo ! :-) A měl jsem zase team kill, na El Halůfu si naedu a vedle mé ISU si to zastaví tak šikovně KV1s, že mi zablokuje otáčení do strany i couvání....a to jsem měl ještě chat, tak jsem mu napsal  že mě blokuje a on nic, tak jsem dvakrát nakoupil....teprve tehdy vycouval a já rudej vzteky....jsem se otočil a prostě se to nedalo jinak řešit.... Pravda mám stále  cukání občas psát pochvaly na tým ale takto je to lepší, nemusím se rozčilovat ještě v chatu. :-D Takže ani nesleduju , když chcípnu... Začal jsem zase hrát Skyrim, proti tanků balzám na nervy :-)))

Walte a hraješ to s rozšířeními? Já jen jestli to za to stojí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou prázdniny a hraje pytel děcek.Takže jsem se dozvěděl,že jsem debil a i můj fotr je debil.Byly i nějáký jiný nadávky,ale to sem radši nebudu psát.Vraždění dementních adolescentů je ale prima zábava.

 

No my včera jeli Siegfriedovu linii, já s JT, dobíjeli jsme předposlední stroj (GWP) na "spodní" bázi (poslední byl v levým horním rohu), někdo ho rozsvítil a byli jsme kolem něj tři. Já měl v tu chvíli pět fragů, nějakej další adept 4 a pak ještě nějaká E-50 s 2 tam jela. No tak otočím tu svou těžkou krávu, domířím, celý to trvalo asi pět sekund, zmáčknu, odprásknu. Tak jsem se tak zaradoval do chatu z top gunu, přišla pochvalná reakce asi od dvou kolegů, ale zase se projevilo čecháčkovství... Ten trouba se čtyřma fragama mi začal nadávat, že jsem prý top gun "vyžral" jemu (jak, když by i s tím GWP měl pět kousků, to opravdu nevím). Tak se ptám - ono se dá hodit na nějakej tank "rezervačku", že jako "já si ho zabiju"? Já na tom GWP nic takovýho neviděl a kdyby to bylo v opačným gardu a kolega měl šanci na Top Gun, tak mu ho klidně nechám (což jsem ostatně už x-krát takhle udělal). No nic, asi taky zauvažuju o modu na vypnutí chatu. Bude to bez siemek, pierdolí, maďarštiny a nebude mi tolik vadit ubohost některých "krajanů"...

 

Jinak dneska ráno před cestou do práce jsem si dal dvě bitvy a s JT se mi podařilo udělat během dvaceti minut ty samý expy, jako včera asi za deset :-D Asi tomu pomohlo, že jsem byl vyspalej a taky to, že jsem si dával po tý včerejší studený sprše pozor :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendové poznatky:

 

1) na vysokých tierech je to snad ještě horší nežli za dob "artyparty",

2) jezdit BEZ čety je psycho :-)

3) ruské pancíře měly o víkendu nalosováno "neprorveš", bo co mi dingnulo, to jsem snad nezažil (např. KV-1 nakolmo zepředu dinglo 2x střelu z Tigera s top dělem / KV-1S nakolmo zepředu dinglo 3x střelu z T29 s top dělem atd. atd.),

4) FIALOVÉ hráče nebrat! Co jsem potkal o víkendu, byli buďto "sólisté" (= vyberu si místo a z něj se nehnu ani za bohu) anebo total moroni (např. TOP četa dvou T32 na mapě "Horský průsmyk", které jely defendit spolu se 2 TDs a tuším 2 medkama most - 5 minut se přestřelovaly s 1 nepřátelským TD, zatímco horem spodem proudily davy nadržených enemáků kosících vše, co jim stálo v cestě),

5) nenávidím "CAMP STYLE" :-)no jo, ono něco BRÁNIT je NEPOMĚRNĚ JEDNODUŠŠÍ nežli něco DOBÝVAT - stačí být průměrně trpělivý,

6) začal jsem "teamkillovat" bez upozornění :-) např. naše KV-1S, které bylo top tankem v týmu (na každé straně byly v topu 2 heaviny), zalezivší po odpočtu do křoví za bází, přičemž chtělo zřejmě snajpovat...

 

Jinak se o víkendu docela dařilo (čety), nahrabal jsem hromadu peněz, tudíž mohu KONEČNĚ zakoupit E-50, muhehe :-)

Upraveno uživatelem Lynx_cz
červená je vyhrazena adminům a modům
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera první hra.. Hned po najetí do palpostu sebou tank škubnul, odzoomuju a za mnou stojí KV2.. otočím na něj hlaveň a snažím se zacouvat.. nic.. naapsal jsem do chatu "idiot KV2 block me..!" KV2 popojelo.. dobrý.. rozsvítili se první tanky.. lupnul jsem 3 Tigerovi a blikla žárovka.. chci zacouvat, popojedu metr dozadu a za mnou zas ten idiot.. otočím se a vystřelím vedle něj do země.. otočím se zpátky a ten ***** ***** mi dal oneshot a já šel do garáže.. ten borec měl 500 bitev a do konce hry už nevystřelil..

tři hry na to, mě začal odstřelovat idiot v SU75, asi jsem mu stál na fleku.. věděl dobře co dělá.. po první ráně zajel do kruhu a čekal.. otočil jsem se na něj a zpátky a ten .... to udělal zas, ale dingnul.. když to udělal potřetí, tak jsem se rozjel, než zacouval na bázi tak jsem ho detracknul, naramoval a dvěma ranama oddělal.. To už jsem viděl rudě a podle toho dopadlo i moje hraní.. Po patnácti bitvách w/l 3:12.. tak jsem si dal dvě hodiny pauzu, jenže pak začalo řádit MM.. jako scouty jsem dostával AMX 40 a Pz38 když enemáci měli T50-2, u mě četa Matild u enemy T29.. AFK osmičkový top tanky a pod.. Ještě že byla ta akce za nastřílenou DMG, tak jsem si alespoň nahrabal nějaký stříbrňáky.. Z těch 70ti bitev jsem měl bonus tak 40x a to i přes to, že jsem minimálně třetinu bitev hrál se šestkou proti osmám (1-2 ks).. Nastřílet klovátkem 3000DMG a lostnout protože IS3 probije jen jednou, nebo že T32 vůbec nevystřelí, to mě fakt sejří..

Ani nevím jestli jsem se nakonec dostal přes 50% win..

Doufám že dneska to bude lepší.. Moc by se mi libilo kdyby tohle odměňování nechali napořád..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já hlásím že mně za těch mých pár bitev včera poprvé ( snad mi ještě paměť slouží ) použil někdo jako živý štít. Vykouknu zpoza rohu se svou M4 a rychle couvám, moc enemy. Najednou jedu dopředu aniž chci, čučím za sebe a borec pavelstreda z klanu URNA Policie české republiky mi dělal můj motor. Jen ale chvilku, přílétly 3,4 rány a konec. Občas si taky zanadávám, do včerejška byla nejhorší nadávka asi idiot, ale včera to asi bylo horší, hlavně po zjištění, že to je čech. Tak vás prosím, když ho náhodou někdo potkáte, dejte mu alespoň jednu za mně ( mimo kruh samozřejmě :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já hlásím že mně za těch mých pár bitev včera poprvé ( snad mi ještě paměť slouží ) použil někdo jako živý štít. Vykouknu zpoza rohu se svou M4 a rychle couvám, moc enemy. Najednou jedu dopředu aniž chci, čučím za sebe a borec pavelstreda z klanu URNA Policie české republiky mi dělal můj motor. Jen ale chvilku, přílétly 3,4 rány a konec. Občas si taky zanadávám, do včerejška byla nejhorší nadávka asi idiot, ale včera to asi bylo horší, hlavně po zjištění, že to je čech. Tak vás prosím, když ho náhodou někdo potkáte, dejte mu alespoň jednu za mně ( mimo kruh samozřejmě :) )

pokud nahráváš replaye tak ho pošli na WG a panáček má 100% ban ;-)

Jinak včera moje VK vytlačila KV3.. naštěstí jsem se z rokle vyškrábal a dojel jsem si pro něj.. Dostal dvě do boku, tak vystřelil ale netrefil, pak zmateně zacouval tak jsem ho detracknul a zbytek udělali enemáci :-D pak psal českopolsky že si mě najde a že mě zabije.. tak jsem mu v garáži odpověděl pár posměškama s tím že si ho dám do ignore a příště je první na řadě ;-) a "světe div se" najednou úplně otočil a omluvil se..

Ta výhrůžka byla jen jako.. ignore mam dávno plnej a už nějakej ten měsíc tam nikoho nepřidávám.. :-P a posílat to na WG na to jsem moc línej.. to radši risknu že budu modrej ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Lepší modrej, než nasranej:-)

Celkem mě štve když mě poslední dobou LT háže jako scouta.

Se 7tierem mezi 10tir. Ty děla na LT téměř nic neprostřelí a spojenci mě tam nechají svítit a nic neprostřelí( trefí se to jo) tak nač dělat blbečka, začínám uvažovat o stylu nováčku 3xR a banzaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem poprvé ve hře použil suppport centrum a to rovnou na bonzování.

 

Nějaký pitomec začal na začátku hajlovat a pokračoval dál v tomto duchu, projednou bych to nechal být,jako že blbý vtip.

Nejsem žádná antifa-fanoušek, ale aspoň snad bude o jednoho nooba ve hře méně  :confused:

 

dobře jsi udělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím že víkend celkem dobrej, páč sem musel makat a neměl naštěstí moc času na hraní.  :biggrin: Jediné "negativum" byl nášup od týmu ve kterém byl i zdejší přispěvovatel Petr_von_Eger_CZ.....no co už, příště ti to vrátím! Možná...... :biggrin:  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...