Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ještě, že to hraju bez zvuku, koukám :biggrin: . Pro mě patch po dlouhé době spíš pozitivní, nerf artyn a houfnic vítám, mírně zvýšené kredity na tieru 5-7, co teď hraju nejvíc, také a nová mapa neurazí ani nenadchne. Jen je nezvyk, když jsem poprvé potkal v bitvě s Hellcatem arty tieru 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě dobrý, zahrál sem si sklvěle s E-75, v desítkovejch bitvách jen jedna dvě artyny který nic netrefí, tomu říkám síla. Pak sme jeli šestky, pětky... a MM na ***** a ještě k tomu totální lamatýmy. Tak sem to radši vypnul a šel na Tomb Ridera.

 

Waltare: trošku smyslu pro ironii by to chtělo.

 

Piratx_CZ: je hezký, jak dbáš o naše slušný vychování, ale nemusíš to s tou cenzurou tak přehánět.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me velka spokojenost. Vcera cca 20 bitev s tierem 10 a asi 3x hra bez arty, 10x na kazde strane jedna artyna a ve zbytku her byly na kazda strane 2-3 arty. Navic vyborna presnost, kterou zvlaste oceni TD-ckari.

Nevim na co si porad stezujete. Jedini, kdo muze plakat jsou:

1. artynari

2. pedotankeri s houfnicema na nizkych tierech (hetzer, pz4, m4....)

 

Zvuky moc neresim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem dostal Lakeville, hraju, hraju, najednou vidím, že capujeme základnu. Tak lítám očima po minimapě kdo je ten blázen nahrčet tam vprostřed bitvy, a nikdo! V tom zjišťuju, že hraju střetnutí, což na této mapě nebývalo :-) Enemáci to za halasného WTF a ***** zjistili až bylo pozdě, porotže jich většina byla najetých mezi skalama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, toho jsem prodal už dřív.....kupovat ho zpátky v době houfnic se mi nechtělo....teď ale nastal čas :devil:

Stug je jeden z mých miláášků.. sice jsem jich spousty zničil mojí PzlV, ale to jen ty co si hráli na hrdiny a šli na mě čelně bez krytí, nebo si mysleli, že jsou uprostřed pláně neviditelní.. :-D Já Stuga hraju pořád a tahle rychlá a obratná potvora se vyplatila hrát i v houfnicový době ;-) jsem moc zvědavej, jak se na ní projeví změny v maskování a přesnosti střelby.. a to umisťování v top exp za bitvu díky 33% exp navíc mu určitě bude slušet :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stug je jeden z mých miláášků.. sice jsem jich spousty zničil mojí PzlV, ale to jen ty co si hráli na hrdiny a šli na mě čelně bez krytí, nebo si mysleli, že jsou uprostřed pláně neviditelní.. :-D Já Stuga hraju pořád a tahle rychlá a obratná potvora se vyplatila hrát i v houfnicový době ;-) jsem moc zvědavej, jak se na ní projeví změny v maskování a přesnosti střelby.. a to umisťování v top exp za bitvu díky 33% exp navíc mu určitě bude slušet :-)

Mně se na něm hlavně líbí ten rychlopalnej přesnej kanon a obratnost......to je labůžo. Navíc je to krásnej tank :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky funguje antihight W/L !!! 10 bitev a všechny lost a všechny šance pod 40% !!! To se to pak hraje. Sám zelený mezi kečupem.... :sick:

 

Jojo, já mám pocit, že WG má jednu takovou tajnou sekci, ti hoši sídlí hluboko v podzemí, skoro nevycházejí na denní světlo... Je to takzvaná "sekce K". A jejich jediným posláním je, aby se Kanárovi blbě hrálo a sráželo mu to W/L :-D

 

BTW taky vás tak baví hláška

 

"Ještě jedna taková rána a je po nich"? Obzvlášť supr to zní, když odpižláte po čtyřech dingnutích jednou šťastnou za damage penetrující ranou enemákovi HPčka z 90 na 80% :-D :-D Docela by mě zajímalo, kterej filuta tam tuhle hlášku dal a kdy se má "přehrávat" :-D Občas zní fakt komicky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno, u TD-čiek krásne cítiť to buffnutie expov, už sa človek necíti ako blb, keď dá najviac dmg a je nie tretí či štvrtý ako doteraz, ale top! Stug, JP, DM, prišla ich doba :-)

 

Škoda, že to nefunguje i zpětně, posádka na Hellcatu by měla velkou radost, bouchli by šampáňo a pozvali dámskou návštěvu. Takhle mají jen obyčejnou radost a to šampáňo, větší rozpočet jim nedám. Stejně dostali před dvěma týdny dvě měsíční kamufláže a znak nekouřit na stranu věže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je na čase nahlásit obrat na mém účtu k lepšímu. Nastal asi před 3 dny a jelikož jsem nenahrál moc bitev, tak jsem to hned nehlásil, kby to byla jen chvilková odchylka. Několik týdnů jsem měl nízký týdenní win. Občas to ukazovalo něco kolem 35% a omezením hraní se to moc nepromítalo do měsíčního, ale i tam se to těsně před zlomem začínalo ubírat směrem dolů.

 

První pořádný náznak byl se stockovým IS-2, se kterým jsem se pokusil o obchvat s 60% HP. Když jsem byl v půlce dlouhé ulice, tak se na konci objevilo 100% KV-5. Přestřelku jsme sice nepřežil, ale dopadl jsem 3x lépe než jsem čekal. S posádkou 78% a dělem s přesností pokud se nepletu 0.42 jsem z 9 ran trefil a prostřeli 7x odhadem na 180-200 m. Být 100%, tak jsem snad ten souboj i vyhrál. Bitva skončila výhrou. Člověk si řekne asi fakt velký štěstí.

 

Asi tři bitvy na to s T-34-1 na Prochorovce při ještě nerozhodnutý bitvě, ale již s polovičním počtem strojů ve hře jsem se rozhodl jako celkem často ke spotovacímu kamikadze álejí. Trochu jsem neodhadl nájezd a vjel před hlaveň prvního enemáka shodou okolností TD 7 třídy. Koupil jsem slušný soustřel. Pásy dole a zbylo jen 36 HP. Pokusil jsem se motat kolem toho td, ale moc mi to nešlo. Naše obrana naštěstí vyřešila druhý a poslední stroj co tam nepřítel měl a pak mi pomohla s tím u mě. Dostal jsme se mu asi 4-5 před hlaveň ve vzdálenost 20-50 m a ani jednou netrefil. Byl jsem nazván cheaterem a ani se tomu nedivím. Já považoval za velké štěstí, že se minul jednou, když jsem měl jen 36 HP, ale 4-5x je fakt moc. To si hra musela dát sakra záležet, aby v tom jeho zaměřovacím kruhu našla místo pro střelu mimo. Bitva skončila výhrou

 

Třetí věcí co se mi nestává byla v bitva s prémiákem T1E6. Bitva 2 třídy jen s jediným zástupcem 3 třídy. Čučím jako blázen, protože v mém týmu je to Prémiové TD FCM36 Pak40. Pokud ten stroj byl v bitvě s tanky 2 třídy, tak ho měli téměř výhradně nepřátelé. Při troše štěstí byl na každé straně. TD nastřílelo 2x tolik co druhý (já) a aktivnější hrou nám zajistilo na Dolech výhru.

 

Žádných dalších podivností jsem si nevšiml, až na to, že můj tým nyní častěji vítězí.

 

Posuzovat novou verzi hry zatím moc nemůžu, ale ten zvuk :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, ale tak malo hyen, jako vcera jsem ve hre jiz dlouho nepotkal a kdyz uz byly, tak vetsinou neskodne, dokonce jsem velice opatrne vyzkousel i jednu hru za ferdu a svete div se hned valecnik odstrelovac a hrdnina , cumel jsem jak puk. Ze by se konecne zacalo blyskat na lepsi casy a nastal ustup hyen z bitevni vravy ? No uvidime nechci predjimat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se opět pobavil - na stepích si tak jedu s T54 a najednou narazím do křovíčka, vteřinu si myslím, ž by bug? A najednou bum a je po mě a přede mnou se odmaskoval GW Tiger......wtf? Druhá situace Lakevill jedu s  Wolwerinem po tý stezce kolem jezera. V klidu dojedu až na konec cesty a najednou taky bum a je po mě a za mnou se odmaskoval Hetzer. Neuvěřitelný,  to je snad hra na slepou bábu nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda od patche spokojenost... Včera jen pár bitek, ale co jsem zatím odjel, tak mi MM přijde tak nějak víc v pohodě (ani jednou mi to nedalo vyloženou šílenost, a to jezdím se skaut tankama), v každé hře, kam jsem vlezl, byla šance si rozumně zahrát... Hyen přiměřeně, na to nové maskování si člověk bude muset zvyknout, ale jinak dobrý. Když nepočítám ty vyprasený zvuky, tak pohoda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...