Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hrál jsem asi 14 dní hodně s PzIV, Hetzerem a Hellcatem. W/L s těmito tanky je nad 60% ale dost vydřený, žádné easy to teda není, spíš naopak. Teď se snažím doexpit Tortoise a takové šňůry proher jsem ještě neviděl!!! 90% losů je těžce pod 45% šanci a i když je nějaký los třeba 60%, tak je to stejně prohra a to naprosto debaklová. Nikdo z mého týmu nenastřílí skoro nic. Je to náhoda?! To ať si myslí Bobby Šestivrah a  další pochybovači ale já už jsem naprosto přesvědčený, že WG ten svůj patent používá a ještě ho vylepšilo. Zkoušel jsem četu a je to uplně stejné.  Dodělám toho Tortoise, koupím Superbebíčkovač a kašlu jim na tu jejich loterii, která ani není loterie protože je zmanipulovaná !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem asi 14 dní hodně s PzIV, Hetzerem a Hellcatem. W/L s těmito tanky je nad 60% ale dost vydřený, žádné easy to teda není, spíš naopak. Teď se snažím doexpit Tortoise a takové šňůry proher jsem ještě neviděl!!! 90% losů je těžce pod 45% šanci a i když je nějaký los třeba 60%, tak je to stejně prohra a to naprosto debaklová. Nikdo z mého týmu nenastřílí skoro nic. Je to náhoda?! To ať si myslí Bobby Šestivrah a  další pochybovači ale já už jsem naprosto přesvědčený, že WG ten svůj patent používá a ještě ho vylepšilo. Zkoušel jsem četu a je to uplně stejné.  Dodělám toho Tortoise, koupím Superbebíčkovač a kašlu jim na tu jejich loterii, která ani není loterie protože je zmanipulovaná !!!

 

 

V tomhle s tebou souhlasím. Když jsem zakoupil T32, tak jsem měl jednu výhru za druhou. 68% win nebyl problém, ale pak se něco změnilo, pokaždé jsem byl proti desítkám, dostával jsem do týmu jelita, takže win pomalu klesal a ted jsem stěží na 50%. Četa to samé. My dolní četa s osmičkama a proti nám četa desítek jak vyšitá. Ale WG tvrdí, že to tak není.

 

Nebo když jsem si pro zábavu koupil tier 1. Prvních cca 10 her čistě proti jedničkám. 6-10 killů za bitvu nebyl problém, a od té doby tak 90% her jsem proti dvojikám, někdy jsem tier 1 úplně sám. Ale WG tvrdí, že to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 10 her s T1HT všechny se sedmama a 9 lostů, byl jsem tam úplně zbytečnej.. tak jsem to restartnul a po 15 hrách wl 67% spokojenost.. pak 8x lost s Grille říkám si vylepším to PzlV, ale kdepak..

 

2 zajímavé hry.. Remíza kdy se navzájem zničila naše KV1S a enemy Grille posledním výstřelem asi na 150m a druhá kdy jsem odvracel prohru na Sigfriedovce byl jsem sám s PzlV proti ARL44 (500hp), T-34-85 (full), JgPz (full), Grille a capující Hellcat co byl na ránu.. Vyndal jsem všechny (byli ve městě) až na Hellcata.. Už nebyl čas tak jsem to musel risknout.. vlítnul jsem do údolí u báze, Hellcat mě minul a já ho dingnul... :-( pak mi dal za 220 a byl lost.. Byla ale pochvala od našich i od enemy.. Jen mě mrzí že jsem OPĚT nezískal Kolobanovku.. Tuhle medaili má každá lamka.. jenom já ne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolobanovka je ten metál co se nejlépe dostane za přežití obrany, kdy není velký počet nepřátel schopných tě v čas jako poslení stroj zabít nebo capnout?

jj musí jich bejt 5 a ty sám.. už několikrát jsem likvidoval několik enemáků sám ale vždycky tam byl nějakej srabáckej camper kterej celou bitvu nevystřelil a jenom svou přítomností to zkazil..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel Kolobanovku strašně devalvovali poté, co zavedli skvělý mód assault a dostane to každej retard, co se někde zakundí při obraně a počká, až vyprší čas.Já ji dostal poctivě... dva jsem sundal, když jsem nebyl poslední a pak přišlo na řadu jedenáct vypatlaných idiotů na mne najíždělo po jednom (Jumbo Sherman zalezlej na kopečku nad vlastní base na Mountain pass) :-D

tak já mam útok a obranu vypnutý.. ale asi to budu muset zapnout.. Jinak už jsem viděl hodně hráčů do 1k bitev který jí měli.. asi štěstí na low tierech. Švára má dvě s Matildou a to má wl 45% :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po troškách jsem se zase prokousával nahoru co se týče w/l, pak hra zřejmě usoudila že mi těch 51% nedá a začala velká šňůra proher. Kdy u jedné jsem opravdu nechápal co se děje a co víc mám udělat. Je asi něco špatně když dám 4tis dmg a zbytek týmu se mi dohromady v dmg ani nepřiblíží...

 

 

shot018tht.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic není špatně. Pouze začne fungovat automatický srovnávací systém made in WG. Já přešel z tieru 9 na tier 6 a jedna výhra za druhou. Samozřejmě, že losy jsou příšerné ale dokážu to sám ustřílet a proto vyhrávám. Každou bitvu dávám 2 až 3 x větší poškození, než ten druhý za mnou. Je to až směšné, jak je to okaté, jak se systém snaží abych prohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic není špatně. Pouze začne fungovat automatický srovnávací systém made in WG. Já přešel z tieru 9 na tier 6 a jedna výhra za druhou. Samozřejmě, že losy jsou příšerné ale dokážu to sám ustřílet a proto vyhrávám. Každou bitvu dávám 2 až 3 x větší poškození, než ten druhý za mnou. Je to až směšné, jak je to okaté, jak se systém snaží abych prohrál.

jenže jestli to takhle bude pokračovat dál, tak mi nic jiného nezbyde, než tu hru odinstalovat... Ještě že jsem šel dnes na ryby a chytl kapra 63cm 6kg, to byl panečku MM :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se zbavit IS-8, ale moje min. pro prodej tanku je 51%. Vypadá to jako nemožná věc. Abych se uklidnil z proher, tak jsem vyjel s pedotankem T-18 a s PzIV (houfnice+gold). Pánové nádhera. Hned jsem si přidal do sbírky tři válečníky, vylepšil denní score a jdu se trápit s IS-8 a noobíkama v teamu. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím dnes one-shot v T110E5 od obj212, sedmičkové ruské arty. A to jsem jen projížděl ve městě mezi dvěma baráky. 2166 bylo přímé dmg, 34 pak požár.

tohle by WG mělo nějak omezit imho. tyhle instant killy od artyny a jejich přesnost taky

včera jsem jel v T44 a proti mě Hummel, neviděl jsme ho, ale jel jsem do míst kde by mohl stát a třikrát po sobě mě trefil, pokaždý za jízdy a pokaždý mě detracknul + další kritičáky. T-44 je mrňavý a rychlý medko a on mě stejně dá několikrát po sobě. je směšný jak jsou některý artyny OP,  Hummel snad ze všech nejvíc, pokaždý když mě tenhle sráč trefí tak je to za kotel DMG ať jedu v čemkoliv, at jedu jakkoliv rychle. Hummel je neskutečně OP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...