Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To já si teda nemyslím, když jich tam nebylo víc jak 3, tak sem ani nezaznamenal, že by nějak rozhodovaly bitvy, akorát spíš byly otravný a často když je hráči na začátku bitvy viděly v losech, tak se ještě ani nedokončil odpočet a už brečely jak to není fér...

 

Pokud je nějakej tank OP, tak je to KV-2. Osobně se divím že ho nestihnul žádnej nerf, protože abych s ním bez starosti vypínal i tier VIII, tak už není něco v pořádku. Pokud je v losech top, tak musí nepřítel jeho zničení věnovat maximální prioritu, protože pokud ho nechají aby získla dobrou pozici, tak nastává genocida...

Já tvrdil, že T59 byl trošku OP, né nějaký nepřekonatelný zabiják. Já ho nejvíce potkával s Ferdou a díky faktu, že dříve hodně T59 bouchaly, tak jsem je vypínal bez problémů. Ale fakt, že v dané době trochu OP byly je pravda.....ostatním tankům mimo TD ty mrchy dingaly až neskutečně. Problém nebyl, že na Vás vlítlo hafo T59..to máš naprostou pravdu...to je problém vždy, když se na tebe vyřítí skupina medek....ale problém byl, že na tebe vlítla skupina T59, které byly plné........páč "načínací" střelba jim nic, než k nám dojely neudělala.

Jak říkám S Ferdou šly dobře, ale sedmičky i HT osmičky měly sakra problémy.....

T59 není horší jak T44..zvláště po bufu. T59 jsem uvedl jako jednen z mála tanků co se vyrovnají nepremiovým tankům ve své třídě.

Co se týká KV2.....tady si dovolím nesouhlasit. Docela nedávno jsem si jí koupil for funn.....a celkem brzy zas prodal. KV1S je na své třídě OP...to bez debat, ale KV2 ne.....neskutečně pomalé nabijení, otáčení věže spolu s bulharem kdy stačí jednou dát za nula a je konec...ani goldy nic neřešily. ANo některé bitvy ve městě byla vyloženě zábava, ale půlka map je mimo.....taková Malinovka, Prochorovka.....ta stodola svítí přes celou mapu....stačí jenou aby zasvítila a do 10s končí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tvrdil, že T59 byl trošku OP, né nějaký nepřekonatelný zabiják. Já ho nejvíce potkával s Ferdou a díky faktu, že dříve hodně T59 bouchaly, tak jsem je vypínal bez problémů. Ale fakt, že v dané době trochu OP byly je pravda.....ostatním tankům mimo TD ty mrchy dingaly až neskutečně. Problém nebyl, že na Vás vlítlo hafo T59..to máš naprostou pravdu...to je problém vždy, když se na tebe vyřítí skupina medek....ale problém byl, že na tebe vlítla skupina T59, které byly plné........páč "načínací" střelba jim nic, než k nám dojely neudělala.

Jak říkám S Ferdou šly dobře, ale sedmičky i HT osmičky měly sakra problémy.....

T59 není horší jak T44..zvláště po bufu. T59 jsem uvedl jako jednen z mála tanků co se vyrovnají nepremiovým tankům ve své třídě.

Co se týká KV2.....tady si dovolím nesouhlasit. Docela nedávno jsem si jí koupil for funn.....a celkem brzy zas prodal. KV1S je na své třídě OP...to bez debat, ale KV2 ne.....neskutečně pomalé nabijení, otáčení věže spolu s bulharem kdy stačí jednou dát za nula a je konec...ani goldy nic neřešily. ANo některé bitvy ve městě byla vyloženě zábava, ale půlka map je mimo.....taková Malinovka, Prochorovka.....ta stodola svítí přes celou mapu....stačí jenou aby zasvítila a do 10s končí.....

Ještě bych doplnil, že v té době měla T59 značnou výhodu v MM a ostatní hráči jí viděli často jako jediný stroj 8 třídy v týmu kosící ve velkém počtu 5-6 třídy. V tomto případě  se T44 nechytá, protože jsem jí na takovém postu nikdy neviděl. Pokud by T59 jezdila hlavně proti devítkám a T44 proti šestkám, tak by se asi mluvilo o T44 jako o OP stroji. Další značnou novinkou bylo zrušení rychlostního postihu, co měli tzv OP stroje do té doby KV, PzKpfw 38H735 (f). Dalo se jim v rámci možností zdrhnout a pokud byli dál od své základny, tak byla šance na výhru capem, což u T59 nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že Typ by OP, z části souviselo s faktorem "nového" tanku, kdy nikdo nevěděl, jak na něj. Vzpomínám, jak jsem ho potkal poprvé - narazil jsem na dva v četě, prolítli kolem, moje pozdravy zacinkaly a bylo vymalované :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že Typ by OP, z části souviselo s faktorem "nového" tanku, kdy nikdo nevěděl, jak na něj. Vzpomínám, jak jsem ho potkal poprvé - narazil jsem na dva v četě, prolítli kolem, moje pozdravy zacinkaly a bylo vymalované :-)

 

a ted si predstav, ze by v ty dobe (kdy vydelaval 2x tolik co dnes), byli "goldy" za kredity - nic jinyho nez "goldy" by uzivatele premiaku nepouzivali ... to by bylo OP ...

Type bez nerfnuti, jen s "goldama" .... by ho stahli z prodeje druhej den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera win kolem 56%, po dlouhé době jsem vytáhl Marder z garáže a docela mě překvapil zaměřuje teda docela dlouho, ale jinak pohoda Válečník a to proti 5 prosím pěkně :-), jinak včera jsem nasbíral 3x Bratři ve zbrani nějak se s nima roztrhl pytel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted si predstav, ze by v ty dobe (kdy vydelaval 2x tolik co dnes), byli "goldy" za kredity - nic jinyho nez "goldy" by uzivatele premiaku nepouzivali ... to by bylo OP ...

Type bez nerfnuti, jen s "goldama" .... by ho stahli z prodeje druhej den :)

To si nemusí ani představovat.Sem tam nabiju goldy a nezajímám se o výdělek.Je teda hnusný,když v pohodě čelně prostřelím 10 tier HEVY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem narazil na nějakou stránku se statistikama a byla tam možnost vyplnit jméno hráče. Fláknul jsem tam svoje a zjistil staty včerejšího hraní. Win 37% a herní EFR 409.

MM se dnes daří kombinovat mapy a techniku fantastickým způsobem a u těch rozumnější losů se nezdaří týmu. Denní win 14% a nádobky se odjezdit nepodařilo. Zkusím to ještě později, ale při podobném rozdělování techniky a map to bude asi dost časově náročné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, posr*** ARL44.

S tou deb**** kadiboudou místo věže se nedá hrát, to snad prostřelí i loltraktor.

 

15fgprk.jpg

 

Všimněte si tigra hned vedle, kterýmu jsem před pár hrama koupil top dělo.. 66% win bez problémů, s timhle škopkem ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jednou za čas se ohlídnu a řeknu si, co vše je špatně. Dnes jsem hru končil za stavu ALT+F4.

 

Jelikož jsem teď využil prémko ve slevě na tři dny, jel jsem T-44. Medko dobrý i bez motorů, ale to hraní, sólo je to bída. Síla medek je v počtu, jenže všude jsem sám, nebo se zbytek medek někde přestřeluje. Co mě ale dostává, na 8. tieru už nejsou špatní hráči, zvláštní, kolik z nich musí mít barvičky. Není výjimkou, že vjedu do zad dvěma tankům, které se doteď věnovali třem našim a hned co vyjedu, děla koukají na mě. Ani jim nevadí, že na nepřítele nechávaj koukat zadky věží. Samozřejmě, s tím se nedá pracovat a bez motoru hlavně kroutit. S Hellcatem, T49 a Cruisem jsem to tolik nepociťoval, protože nesmím být vidět, ale tohle je zlo.

TD/Heavy/Light - na publiku se hraje vše stejně...fuj.

 

Pak jsem včera zapomněl napsat, jací hráči to hráli. Jedem četu T49, vyjedu si na El Halůfu ke kameni do křoví a najednou zezadu bum, SU-100. Vzala HP a strčila mě přímo před nepřítele...jel jsem za ní a detrack...i s dmg, nevěřil jsem vlastním očím. Co se nahodila, byl jsem její primární cíl. Poté KV-2 s popelnicí. Koukám na malinovce zpoza křoví a najednou pásy dole...KV-2 hmm, kde, aha naše...otáčím věž, ozve se "sory". Dobrý, Danny, necháme ho...Bum, periskop v prdeli. Kdo! KV-2! ... Danny až vzteky zmodral. Štěstí, že tou popelnicí takhle dvakrát trefil, sice prohra...ale aspoň jsme jeli. Byl žlutej, nevím jestli měl barvičky a záviděl, tuhle retardaci prostě nepochopím. Ale toho bylo plno. Dnes pro změnu...vlastně ne, pořád stejný. Týmy lemplů a těch her 3:15...v T-44 prostě bitvu neovlivním jako níže s jinými stroji. Opravdu nechápu logiku Lemming trainu. Jak může 12 tanků být rozsekáno třemi tanky? A pokaždé. Na nižších tierech permanentně tmavě rudá (tedy černá)...

 

T49 4:4...ať jsem dělal co jsem chtěl...ani četa...rekord 2 minuty bitva. Šance na win 50%. Fuj.

 

Jak to ty lidi může bavit? 7k bitev, 350 WN6...0,5 killu na bitvu, win 44%...jak! JAK!

 

Také se mi podařilo toto: 

9dpjf.th.jpg

Ani jsem netušil, že něco takového existuje.

 

Chtěl jsem si dát volno a pouze roty, ale akce díky Christiemu mi to vymluvila a jel jsem jak šílenej...doslova. Doexpil jsem T-44, už jen motory a hurá dál...v budoucnu. Vydělal jsem si další 4 mega a po zítřejším dopoledni padla. Teď už mě nic nezastaví na cestě k Diablovi. A doufám, že už se venku konečně udělá líp, samý přeháňky na kolo nejsou ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dneska u skoro všech strojů změnil u střelce tu blbost na krytické zásahy na jemné míření...a labůžo. Je to sakra znát. Hry dneska celkem pohodový...s PZIv výborný. Jen ty losy, když jedem jako četa.....to už není náhoda.....ale ubohost od WG....

Jsem se kouknul na tu staty co jsou nahoře v linku ...dneska VN7 3283 a EFR 3313... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zvedák brouzdání ve výkalech radostně pokračuje dál. Pro MM jsem asi jen toaletní papír. Takže pomocí Cruisera se pokusím ****** denní WR a tanky pošlu k ledu. Po patchi 8.5 je MM horší jak byl. Ano, +/-2 funguje, ale přijde mi, že za každou cenu. 

 

A jak se chová k četám? Nemá cenu komentovat, protože zde se nekleje. 

 

Zatím jediná pozitiva dne jsou, že nová myčka maká a templářská frankovka je výtečná. Mám tisíc chutí zítra dělat bažanta taženého na víně a pečené brambory s bazalkou a lehce růžovým česnekem.

P.S. @Zvedák v Kampánii jsi chyběl. Zajímavě se na mě vyšplhal enemák. Bohužel s kulometem
  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kolik jsi hrál her?

 

Hrál jsem skoro hodinu a půl stihl 7 bitev.

 

Teď večer jsem to zkusil znova a násobky odehrané. Týmy obyčejný, ale s dobrou technikou. Není nad artypárty, kde tým dostane 5 rychlých strojů a nepřítel jen 3. Denní win se zlepšit na přijatelnou hodnotu lehce pod 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dneska u skoro všech strojů změnil u střelce tu blbost na krytické zásahy na jemné míření...a labůžo. Je to sakra znát. Hry dneska celkem pohodový...s PZIv výborný. Jen ty losy, když jedem jako četa.....to už není náhoda.....ale ubohost od WG....

Jsem se kouknul na tu staty co jsou nahoře v linku ...dneska VN7 3283 a EFR 3313... :Smile_teethhappy:

 

Já dnes jezdil jen pz IV a to bylo masakru,jen 50 000 sem sel do minusu..ale zhasnuti 5 i tanku v rade stalo za to...a losy??jen dvakrat tier VII a to jen po jednom kusu..samo byly i hry kdy si clovek neprdl a team mrtvý..jooo pz IV to je balzam na dusi :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes jezdil jen pz IV a to bylo masakru,jen 50 000 sem sel do minusu..ale zhasnuti 5 i tanku v rade stalo za to...a losy??jen dvakrat tier VII a to jen po jednom kusu..samo byly i hry kdy si clovek neprdl a team mrtvý..jooo pz IV to je balzam na dusi :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

všichni si kupte Pz IV a jděte kosit všechno na ránu. někdo řekne že je to blbuvzdornej tank a tím je okecaný. že se stím neprohrává, super. to je důvod. za chvíli všichni budou jezdit Pz IV nebo Sherman a kdo si náhodou vezme něco jinýho, ten tam bude k čemu? je mi docela jedno jestli je to vina hráčů co s tím hrajou nebo WG, protože vysvětlujte to mý T-25 kterou ten 105mm gold právě sesmahl. už jsem v týhle hře zažil hromadu mamrdovin, jako KV-1S, artyny, záseky v terénu, bezdůvodný nerfy, padání hry, ale tyhle vaše star trek gold ammo tanky všechno tohle zmrdstvo ještě o třídu překonávaj. čekám nějaký svatouškovský reakce "to my ne, za to může zlý WG". lamy. prej balzám na duši..

 

každopádně lidi co mě s něčím takovým killnou si dávám do ignoru. myslete si o tom co chcete. když se někdo z ignoru objeví v mým týmu, kašlu na něj. i kdybysme zbyli poslední dva na mapě, je pro mě vzduch, žádná spolupráce, až mu poteče do bot, nechám ho chcípnout. že pozdravuje moje T-25 a T49

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si nově Shermana, ale nechci hrát s houfnicí a gold ammo, takže zatím čeká v garáži, aby se mu na publiku zkušení hráči nesmáli. Vytáhl jsem ho párkrát jen tak a i tak to byla zábavná mašinka, takže doufám, že "zlaté houfnice" nerfnou a já vyrazím do bitvy co nejdřív. Nejlépe v kombinaci s jednou z častých akcí na výdělky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem dnes chvilku expit Tortoise a zas asi dlouho nebudu. Dvojnásobek udělat a pryč od toho!!! Nikdo mi nevymluví, že se s tímto heblem dá něco uhrát. Myslím tím výhry. Damage to nastřílí kotel ale vyhrávat se s tím nedá. 33% W/L jenom dnes a normálně je někde kolem 43%. To je totální tragédie a bezva mi to kazí celkový W/L. Nejde dojet kam je třeba, takže pokud se netrefíte do místa, kde se bude střílet, tak prostě stojíte někde neužitečně a čekáte, až vás najdou. Pak nastřílíte bleskově 3000 damage a zdechnete. Ovšem pokud je 3 - 5 artyn, tak ani nenastřílíte protože vám hyeny k tomu nedají šanci. Přitom celá tato lajna se dá hrát docela dobře ale u té devítky se tvrdě projeví vliv artypárty, který je vlastně stabilně, takže zábava nikde, výhry nikde a zbude jenom otročina aby byly expy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...