Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dneska všechny hry v četě...5-7 třída...mno zkrátím to...celkem se dařilo o to nejde. Ale je to nuda. Už mě ten faktor náhody nebaví...mám rekord..s SU100M, která má uber přesný dělo jsem dal 24 střel a jen 7x trefil....lítalo to nahoru jak kráva...pak si podsadím...šup do země....sice win, ale už mě to nebaví...hru přetím dám 8 z 9 střel...na 400m...s PzIV, která má přesnost 0,55....nesnáším nečitelný hry.

Z 80% jsem dostali topky jako tento hráč, který byl v četě jeho kvalit.....Andrzej1234..*****. Radši budu jezdit sám....nemám na ten dobytek náladu...chci se bavit a né se pořád rozčilovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak nechápem čaty poslednú dobu. Ono to malo byť tak, že v čate si človek zlepší WR, či?

Dnes pre ukážku:

Solo na publicu: 6 hier, 5 win

Čata: 5 hier, 1 win

 

A tak dokola. Nikdy som čaty moc nehrával, nebaví ma to a mám za to, že stats človeka by mali vypovedať o jeho kvalite a nie o kvalite kolegov v čate. Ale vždy to bola taká záchranná brzda, ked sa nedarilo. Poslednú dobu, čo čata, to pohroma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čata = zábavnější hra. A pokud hraješ vlivný stroje, zvedneš si win.

 

Já expil dnes AT2. 7:7. Pokud člověk nejede hodně vlivnej stroj, neovlivní dění na publiku. Těch dalších 14 lidí je prostě moc, moc to kazej. AT2 je fajn cinkátko, jen to dělíčko...

 

Večer rota, náhodou jsem se sešel s kámošem v jedný rotě, kde se připojil 2s po mně :Smile_teethhappy: Vybírali si dle statů, takže relativně hezký složení, vedení taky rozumný, nechal nás s Číčama jezdit dle našeho a nakonec to dopadlo 16:1. Hold mazec.

 

Vážně mě ale štve, jak jsem v bitvě bezvýznamnej, když jezdím AT2. Sám vystřílím celou stranu a na druhý to nepřátelé prorazí, já 3x vyšší dmg jak všichni okolo, stejnak prohra. Dmg průměrný, výhra...nezávisle na tom co jsem zahrál, skoro žádnej smysl a to mě fakt nebaví, když vím, že ať udělám, co udělám, na hru to nemá vliv...

 

Co musím říct, dnes nás s číčama na jedný rotě vyhmátl Grill. 5s po prvním spotu v 60km/h mě smahl, 30s nato, pár sekund po spotu jinej smahl kámoše v 50km/h...a to jsme jeli 600m od nich. Bulhar řádil. Hnus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holly90, pánové to je artynář, že jenom žasnu!!!! Koukněte na jeho staty s artynou. Narazil jsem s Batmobilem na 2 Baty vopičáků + jedno medko a tím jsem skončil protože zdrhnout už nešlo. Celý tým slušně chcípal a aby ne, když tam byla taková sestava:

Hanouja E50M

Smyrda Batchat

Golfhonza Patton

 

Holly90 dal 5 kousků a 3862 damage. Už to vypadalo, že to vyhrajeme ale přece jen ten tým byl slaboučký a nestačilo ani těch 5 killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zatím skoro každá třetí bitva prohraná při odpočtu. Ostatní tak nějak v možnostech nastavení -+25% všeho možného včetně hráčů. V poslední bitvě na Lakeville mi na nábřeží klek tank na blatníky (zabořit se těžce do terénu = špatný ping), což bylo jasným signálem dát si na pár hodin pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze po zklamani z inteligence hracu 8,9 a 10 tieru jsem presedlal zpet na pz4,patricne ji vybavil,oprasil posadku se 3perky,nasadil houfnici a naladoval goldy.......hraju only alone a jsem nadseny...decka a tupouny kosim jak na bezicim pasu a konecne po dlouhe dobe se dostavila i radost ze hry.

..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sa mi v Prístave (Port) podaril srandovný kill:

s JagdPantherom som bol v severozápadnom rohu pod tým kratším viaduktom a na viadukte enemácky T25/2, ktorého niektorý náš zapálil. Ako horel, spadol z viaduktu rovno na mňa a skapal. lacný kill, pádom mi ubral len nejakých 41 hp :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte ten den, kdy se blbě probudíte a nic se vám nechce, na nic není nálada...

 

Já koupil T-50, vyšperkoval jsem ji a šel jsem na public. Dobrý, mezi pětkami sranda, výhry, odreagování. Potom roty co mi přišla pozvánka, dobrý, večer s našima. 50 bitev za nějaký 3,5 hodinky hraní, je to šílený... ale spokojenost. A zítra se pustit do práce.

 

 

Hehe, můžu potvrdit, že Svejk má špatnou karmu na čety. Z 9 bitev jen jednou mezi pětkama (když jsme jeli ty pětky...), jednou sedmy a zbytek do půlky šestky. Samozřejmě, poslední hru s pětkami mě náš jistý id...hráč (3. tier) v mé lehké T49 natlačil rovnou před 5 hladových děl, před kterými jsem se kryl. Krásné.

Svejku, dobrou noc :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný zkušenosti jako Zvedák, nehraju čety, ale koukám koho mám za spoluhráče a 9 z 10 případů jsou čety na topu nebo v horní polovině tabulky, dnes dokonce jsem viděl v jednom týmu dvě čety po třech lidech a všichni měli přes 1100 a byli na prvních šesti místech - viděno když já měl 3.tier a oni 5.tier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte ten den, kdy se blbě probudíte a nic se vám nechce, na nic není nálada...

 

Já koupil T-50, vyšperkoval jsem ji a šel jsem na public. Dobrý, mezi pětkami sranda, výhry, odreagování. Potom roty co mi přišla pozvánka, dobrý, večer s našima. 50 bitev za nějaký 3,5 hodinky hraní, je to šílený... ale spokojenost. A zítra se pustit do práce.

 

 

Hehe, můžu potvrdit, že Svejk má špatnou karmu na čety. Z 9 bitev jen jednou mezi pětkama (když jsme jeli ty pětky...), jednou sedmy a zbytek do půlky šestky. Samozřejmě, poslední hru s pětkami mě náš jistý id...hráč (3. tier) v mé lehké T49 natlačil rovnou před 5 hladových děl, před kterými jsem se kryl. Krásné.

Svejku, dobrou noc :Smile_teethhappy:

Zas takovou hnus karmu normálně fakt nemám.... :Smile_teethhappy: ...malinko podezírám tebe, páč jak jsi odešel, tak losy max pár šestek a zbytek pětky :Smile_teethhappy: ....fakt super hry....ale dlouho jsem si tak nezanadával. A to i přes fakt, že jsme z 18 her 15 vyhráli........krásný losy a navíc jantaři enemáci....fakt..jak jsi skončil...najednou pohodové losy...tříčlenou četu nemá WG rádo...fakt ne.

Dadyn si dal další hru se Stugen 9ks a já si taky zahrál a poslední hru jsem si dal zas já 7ks...Ale jak jedem ve třech, plesk sedmičky a hovada co sotva točí kanonem.

Ale neboj se nic....až zas budeš mít chuť, dáme četu...nemusíme jen PzIV a půjde to pěkně.....byla totiž sobota a tu já fakt nerad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas takovou hnus karmu normálně fakt nemám.... :Smile_teethhappy: ...malinko podezírám tebe, páč jak jsi odešel, tak losy max pár šestek a zbytek pětky :Smile_teethhappy: ....fakt super hry....ale dlouho jsem si tak nezanadával. A to i přes fakt, že jsme z 18 her 15 vyhráli........krásný losy a navíc jantaři enemáci....fakt..jak jsi skončil...najednou pohodové losy...tříčlenou četu nemá WG rádo...fakt ne.

Dadyn si dal další hru se Stugen 9ks a já si taky zahrál a poslední hru jsem si dal zas já 7ks...Ale jak jedem ve třech, plesk sedmičky a hovada co sotva točí kanonem.

Ale neboj se nic....až zas budeš mít chuť, dáme četu...nemusíme jen PzIV a půjde to pěkně.....byla totiž sobota a tu já fakt nerad...

 

Tak švejku mě to tak vytočilo, protože jsem dostával ke všem tankům už týden hrozný idioty, takže nikdy nebyla šance na výhru větší než 40%. To by tak nevadilo, ale v lose jsem byl s tankem někde dole, takže stroj co to nemůže ovlivnit.....:(

Proto jsem dal v pátek 5 per a dvou vydřených výhrách s M4, jsem se zařekl a tento víkend to už nezapnu a asi ani příští. Fakt to ve mně nějak bouchlo a ty idioty dostávat do losů kde nic neudělám mě nasralo.

 

Začal jsem jezdit M4 sám. V 90% jsem v top losu, což je první debilita WG. Samozřejmě jezdím houfnici a většinou goldy, což je druhá debilita WG. Svoje staty s ním sem psát nebudu, protože je to fakt prasárna. Ale jezdím sám a mám 79 nebo 80% win. Prostě i když máte šanci na výhru 5%, tak tento tank to umí bez problémů otočit, při troše WG štěstí.

Ale jak píše švejk ty houfnice mají přesnost 0,55 a já tím trefuju jedoucí heavy tanky na 500 metrů celkem pravidelně, další demence WG. Když pak vemu cokoliv jiného, kde je přesnost do 0,36 a nemůžu se trefit 4x za sebou na 300 metrů, tak je někde chyba....:)

 

Píšu to jen proto, že se chci při hře bavit a v četě to už nejde. Sám jsem měl fakt týden pech na losy a pokoušet to nebudu a jezdit jen houfnice mě taky nebaví. Takže faktor zábavy pro mě najednou vyprchal a to tu hru mám fakt rád. Jen ty hráči to kazí..... :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak včera jsem měl win kolem 75% a pomalu se blížím k celkovému winu 59%. Nejvíc mě včera překvapilo MM když jsem jeli četu 2x ELC AMX a Leopard a byli jsme jedinný 5 v týmu jinak samý 4 a 3, protivník měl pouze T1 Heavy a Churchila, bitvu jsem vyhráli a naše četa měla 7 killů :-),ale házet spotery jako topky to je docela prapodivné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se bil jak lev a dal jsem 7 kousků s Hetzerem a 105mm houfnicí goldovou. Což není nic neobvyklého, že?. Tým hrál tužku. Enemákům zůstala artyna a ta se někam ***** a já ji nestíhal najít a ani capnout, takže **** remíza. Nějaký **** mi napsal, že mě nahlásí protože má podezření, že jsem číter. OMG!!!! Kdy už konečně těm blbcům někdo vysvětlí, že to prostě v této hře nejde, že to není žádný CS a nebo COD abych tam valil walhacky a podobné hovadiny?!

 

klud...

matho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pátečním winu 33% :Smile_teethhappy: , jsem z toho měl trošku strach, ale nakonec sobota i dnešek cca 60%, což je dobrý. Bohužel s T54 se mi nedaří, to mě mrzí nejvíc... :-(

Mám to bohužel úplně stejně a přitom jsem si říkal, že ten tank je docela dobrý, než jsem si ho koupil. Předtím, když jsem ho znal jako soupeře, tak byl pro mě zajímavý, takhle teď musím říct, že jsem dovedl více zařádit s E-50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě solidní hodnocení dne. 80% bitev dle rozhodnutí SW (los a střelba) od WG zbytek těch 15 % jsem ovlivnit já svojí schopností či neschopností či můj připojovatel k netu. Denní win tedy rozhodl SW od WG a nemá cenu ho řešit, když se moc ovlivnit nedá. Dnes odhadem asi lepší tedy nad 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jsem chtěl Alecto jen tak přelítnout a jít dál ale w/l 47% mi to nedovolil.. Tak jsem koupil bino, maskovačku, vyměnil jsem dingající a neprobíjející houfnici za velmi přesný kulomet a využil 2násobků pro posádky a už je z něj slušnej killer.. jsem na 50% w/l a myslím že až bude posádka ještě zkušenější tak to bude pořádný maso!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít rád páteční hraní kolem / po půlnoci :-)

 

Hrál jsem cca od 22:30 do 3:00 na serveru EU2, dal jsem dohromady 25 her, z toho 20 výher a 5 proher, z výher asi 15 s expy kolem 1000 (bez PÚ), takže luxus a spokojenost :-) Hráno "single" napříč tiery a technikou v garáži (tzn. tier 4 až 8)...

 

Prohry byly spíše ze začátku, posledních 12 her výhry (ani se mi nechtělo přestat špílovat, jak to tam pěkně "padalo" :-))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...