Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mamlasi, ale to je uplně normální stav do kterého se musí průměrně inteligentní člověk v této hře dostat i kdyby nechtěl. Expení je totiž zabiják jakékoliv zábavnosti. Kdo chce co nejdříve dosáhnout nějakého cíle a nebo jenom rychle přetrpět některé blbé tanky, či pouhá totálně blbá vybavení těch tanků, tak se o zábavě dá jen těžko mluvit. Ty nasírací části jsou hustě rozložené v celém WoTku právě proto aby z nás tahaly prachy. Kdo ty prachy nechce obětovat, tak ten prostě trpí a nebo to hraje jen vyloženě okrajově ale pak mu to trvá asi tak 5 x déle, než jinému. Vím to podle sebe a děkuju WoTBohu, že už tohle mám za sebou a že se můžu věnovat pouze hraní toho, co mě baví.Ta honba za tiery 10, které prostě do CW potřebuju byla opravdu poněkud vyčerpávající a frustrující a také se podepsala na mém W/L i EFR, o mé psychice ani nemluvě. Kdo nehrajete CW, tak vřele doporučuju se na celé expení ****** !!! Není totiž co a není ani proč expit !!! Na takového Stuga, Hetzera, Hellcata, PzIV a podobně zábavné tanky se dohrabete skoro hned a i bez prémka a garantuju vám, že větší zábavu už s vyšším tierem jen těžko najdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, včera jsem to psychicky nevydržel a dal 15 tis volných expů na T71, předchozí krám T21, mi jen zkracoval "život"! Zatím jsem dal s T71 pouze dvě bitvy, ale myslím, že mě bude bavit. :-)

Jinak včera nic moc, leze na mne nějaká smrtelná rýmečka :-P , takže mě bolela hlava a hra tomu bohužel odpovídala.... :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamlasi, ale to je uplně normální stav do kterého se musí průměrně inteligentní člověk v této hře dostat i kdyby nechtěl. Expení je totiž zabiják jakékoliv zábavnosti. Kdo chce co nejdříve dosáhnout nějakého cíle a nebo jenom rychle přetrpět některé blbé tanky, či pouhá totálně blbá vybavení těch tanků, tak se o zábavě dá jen těžko mluvit. Ty nasírací části jsou hustě rozložené v celém WoTku právě proto aby z nás tahaly prachy. Kdo ty prachy nechce obětovat, tak ten prostě trpí a nebo to hraje jen vyloženě okrajově ale pak mu to trvá asi tak 5 x déle, než jinému. Vím to podle sebe a děkuju WoTBohu, že už tohle mám za sebou a že se můžu věnovat pouze hraní toho, co mě baví.Ta honba za tiery 10, které prostě do CW potřebuju byla opravdu poněkud vyčerpávající a frustrující a také se podepsala na mém W/L i EFR, o mé psychice ani nemluvě. Kdo nehrajete CW, tak vřele doporučuju se na celé expení ****** !!! Není totiž co a není ani proč expit !!! Na takového Stuga, Hetzera, Hellcata, PzIV a podobně zábavné tanky se dohrabete skoro hned a i bez prémka a garantuju vám, že větší zábavu už s vyšším tierem jen těžko najdete.

proslo mi rukama 131 stroju, v garazi jich zustava neco malo pres 40... expim prakticky nesutale dalsich 4-5 stroju.. porad me to bavi. Akorat se priznam ze me nebavej 1-3 tiery. ty posledni dobou preskakuju a zacinam prakticky vzdy rovnou na IV tieru

 

Btw> vcera se nejak nedarilo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamlasi, ale to je uplně normální stav do kterého se musí průměrně inteligentní člověk v této hře dostat i kdyby nechtěl. Expení je totiž zabiják jakékoliv zábavnosti. Kdo chce co nejdříve dosáhnout nějakého cíle a nebo jenom rychle přetrpět některé blbé tanky, či pouhá totálně blbá vybavení těch tanků, tak se o zábavě dá jen těžko mluvit. Ty nasírací části jsou hustě rozložené v celém WoTku právě proto aby z nás tahaly prachy. Kdo ty prachy nechce obětovat, tak ten prostě trpí a nebo to hraje jen vyloženě okrajově ale pak mu to trvá asi tak 5 x déle, než jinému. Vím to podle sebe a děkuju WoTBohu, že už tohle mám za sebou a že se můžu věnovat pouze hraní toho, co mě baví.Ta honba za tiery 10, které prostě do CW potřebuju byla opravdu poněkud vyčerpávající a frustrující a také se podepsala na mém W/L i EFR, o mé psychice ani nemluvě. Kdo nehrajete CW, tak vřele doporučuju se na celé expení ****** !!! Není totiž co a není ani proč expit !!! Na takového Stuga, Hetzera, Hellcata, PzIV a podobně zábavné tanky se dohrabete skoro hned a i bez prémka a garantuju vám, že větší zábavu už s vyšším tierem jen těžko najdete.

 

Díky za reakci, ale popravdě si nejsem úplně jist, NA CO jsi reagoval :-) předpokládám, že na "jakožeexpení" uživatele "Miri37"... tedy budu z toho vycházet.

 

Souhlasím s tím, že "expení je zabiják jakékoli zábavnosti" - respektive bych spíše napsal "může být zabiják"... přesně v tom duchu - jak píšeš - bo jsou zábavné i nezábavné tanky, tudíž je otázka, CO právě expíš. Dále mě napadá, že tu půjde také o to, CO si kdo od WoT slibuje... myslím, že optimální je ve hře hledat zábavu a příjemné strávení části volného času s ohledem na své spolubojovníky. Nechápu (moc) hráče, kteří jedou na staty / medaile / "nejvyšší tiery co nejdřív", a to ani v případě hráčů CW (nehrál jsem je, nicméně se nedomnívám, že je to větší zábava nežli například ježdění v četě / rotě s kamarády apod.).

Rozhodně souhlasím s tvým názorem na "nasírací části"... naposledy jsem šedivěl při hře s M3Lee a předtím s Chrchloněma :-)

Já osobně se za expením neženu, snažím si hru v rámci možností užít... s čímž pak souvisí důvod, PROČ jsem na uživatele "Miri37" reagoval... stejně jako TY a dozajista i všichni ostatní dobří hráči, jsem občas frustrován úrovní PUBLICu... takže: pokud bych potkal uživatele "Miri37" v době jeho popisovaného "jakožeexpení", tak 1) bych ho nejspíš nahlásil jako "bota" a požádal ostatní o totéž, 2) bych si myslel, že pokud to není bot, musí to být zákonitě blbeček nebo dítě (bez urážky), jelikož kazí hru ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím už v jakém tématu se tady řešilo rozdělení EU serveru na dva. Někdo psal, že pokud budu muset do čety na jinej server, tak se to přepne automaticky.. No tak se to nepřeplo a musí se člověk odhlásit a lognout se na požadovanej server sám.. OMG, jsme v roce 2013???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROČ jsem na uživatele "Miri37" reagoval... stejně jako TY a dozajista i všichni ostatní dobří hráči, jsem občas frustrován úrovní PUBLICu... takže: pokud bych potkal uživatele "Miri37" v době jeho popisovaného "jakožeexpení", tak 1) bych ho nejspíš nahlásil jako "bota" a požádal ostatní o totéž, 2) bych si myslel, že pokud to není bot, musí to být zákonitě blbeček nebo dítě (bez urážky), jelikož kazí hru ostatním.

 

Podíval jsi se kolik má Miri37 bitev ? To není žádnej zajíc, kdyby jsi se pozorněji díval, nejezdí devítky a desítky, prostě přistupuje k Wot po svém, hledá a experimentuje si tak aby ho ta hra bavila, zkoumá její zákonitosti....nic špatného na jeho počínání nevidím... a kdyby se mělo nahlašovat kdo všechno kazí lidem hru tak by člověk nedělal nic jiného než reportoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nemá ban protože jsem nedávno psal s borcem, ketrý ač měl EFR nad 1500, tak tvrdil, že to běžně háže do vody, ze skály a nebo dá RRR a nechá to jet do hajzlu pokaždé, když se mu nalosuje mapa, kterou nemá rád, a že jich je hodně. Mimochodem Bobby, ty nejsi normální běžný vzorek hráče protože po takové době stále něco expit, to se nezlob ale to je nějaká úchylka. Každý ví, že nic nového, lepšího a nebo zajímavějšího už nelze získat. Ale neber to, jako nějaké pochybování o tvém zdravém rozumu, to je prostě už tak, že někdo holky a jiný vdolky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ušatí, zažil jsem něco fakt neuvěřitelného, s e50m jsem byl jedinej X tier, 9 nebyli vůbec a dále bylo pár 8,7,6,5...

 

:Smile_trollface-3:

 

tolik k MM :Smile-bajan2:

 

Něco podobného sem zažil s IS3, tam byl sice tier 8 na každé straně 3x ale během prvních čtyřech minut sem zůstal jako tier 8 sám. Nakonec z toho bylo krásných 11 "zářezů" na mém laufu. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miri37, tebe potkat 2x z těch hokuspokus bitev, tak jsi veden na supportu WG. Když Tě to nebaví, tak to nehraj, stejně jako každý jiný inteligentně uvažující jedinec.

P.S. Ještě nedávno se dalo přečíst v daném vláknu daná problematika, ale od té doby, co se NĚKDO vrátil z Banánové dovolené je všude kritika WG. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co se do něj navážíte? Je to každého věc, jak si to hraje. Jestli se mu zachce utopit tank, tak ať si ho utopí. Jestli někdo hraje blbě a nebo naopak špičkově, tak to také nijak neovlivníte, tak nechte lidem svobodu. Je to to jediné co v této diktátorské hře lze také mít. Kecy o nějakém týmu si nechte od cesty prosím. Tým je četa a rota ale ne sólo hraní na publicu! Proč nenadáváte někomu, že hraje furt jen artyny a nebo hraje furt jenom skauty stylem kamikazééé ?! Je to uplně totéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska zatím s Pattonem win-draw-lost 4-1-1. musím říct, paráda. posádku už jsem dotáhl zas na 100%, takže to jezdí jak to jezdit má.

WG mě naštvalo že mu vzali 50 HP a 10m dohledu jen protože přidali X tier.. přičemž třeba na devítkový heavy vůbec nešáhli. ale furt je to dobrej tank a hlavně má to svý ultimátní DPM na 9. tieru

ještě bych chtěl zpátky T-54. T-62 je sice OK, je to hodně dobrej tank, ale není to tak dobrej dog fighter jak T-54, v tom je ten hlavní rozdíl v čem mě T-54 bavila víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podíval jsi se kolik má Miri37 bitev ? To není žádnej zajíc, kdyby jsi se pozorněji díval, nejezdí devítky a desítky, prostě přistupuje k Wot po svém, hledá a experimentuje si tak aby ho ta hra bavila, zkoumá její zákonitosti....nic špatného na jeho počínání nevidím... a kdyby se mělo nahlašovat kdo všechno kazí lidem hru tak by člověk nedělal nic jiného než reportoval :-)

 

Ale já vím, že to není žádný zajíc... co jsem se snažil svým příspěvkem říci je to, že prostě kazí hru ostatním STEJNĚ jako lamy a noobové, do kterých se "lepší" hráči naváží... což je IMHO ještě horší, protože ty lamy a noobové to (asi) nedělají naschvál :-/ toť můj pohled na věc...

Je to dost podobné tomu, co jsem tu taky četl: chlapík s velmi vysokým EFR na začátku hry zajede do vody, protože ho daná mapa nebaví... nebo četa kvalitních hráčů, která se utopí, protože "křišťálová koule" nevidí dobrou šanci na vítězství v bitvě...

 

Ale co se do něj navážíte? Je to každého věc, jak si to hraje. Jestli se mu zachce utopit tank, tak ať si ho utopí. Jestli někdo hraje blbě a nebo naopak špičkově, tak to také nijak neovlivníte, tak nechte lidem svobodu. Je to to jediné co v této diktátorské hře lze také mít. Kecy o nějakém týmu si nechte od cesty prosím. Tým je četa a rota ale ne sólo hraní na publicu! Proč nenadáváte někomu, že hraje furt jen artyny a nebo hraje furt jenom skauty stylem kamikazééé ?! Je to uplně totéž.

 

Za mě: viz. reakce na uživatele "waltare" :-) a ruku na srdce: kdyby ses dostal s "Miri37" do bitvy jakožto se spolubojovníkem a on si počínal tak, jak psal... přešel bych to bez povšimnutí s myšlenkou "je to každého věc, jak si to hraje"? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podíval jsi se kolik má Miri37 bitev ? To není žádnej zajíc, kdyby jsi se pozorněji díval, nejezdí devítky a desítky, prostě přistupuje k Wot po svém, hledá a experimentuje si tak aby ho ta hra bavila, zkoumá její zákonitosti....nic špatného na jeho počínání nevidím... a kdyby se mělo nahlašovat kdo všechno kazí lidem hru tak by člověk nedělal nic jiného než reportoval :-)

Pokud nevidíš nic špatnýho na tom že záměrně kazí hru dalším 29 lidem, tak je něco špatně. On nadává na lamky co maj hroznej w/r a kazí hry a jeho řešení je zk*** hry dalším 29 lidem... parádní logika.

 

AFKery bych nejradši střílel, občas to i dělám když mam šňůru proher, všechny je reportuju a snažím se přesvědčit všechny aby je reportli. Lepší lamka s 400 efr než afk *** s 1900 efr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jel jednu bitvu s pětkami. Na topu byly na každé straně dva šestkové heavy a pod každým z nich seděla jedna pětková artyna. Jak často jste se vy dostali do losu s artynou, kde jste byli třetí od topu v tabulce ? Já teda asi nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň za upřímnost :-) ale být členem týmu, za který "jakožehraješ" / testuješ / nevímjakjinaktonazvat, tak tě nakopu do zádele :-/ pokud tě hra nebaví, hraj třeba... Tetris :-)

Upřímnost je v pohodě. Co se týká nějaké zadele, tak je ve hře možnost nahlásit hráče. Jak moc to funguje a jak s tím WG pracuje netuším. Určité riziko, že dostanu BAN na určitou dobu tady bylo a byl jsem si ho plně vědom.

Co se vlastní hry týká, tak mě baví pokud není znám výsledek bitvy.

Rozhodně neříkám, že to co jsem udělal bylo zrovna správné. Taky jsem měl uvést, že jsem si hrál se 6 třídou, kde se normálně bez PÚ neprodělává. Uvádím je proto, aby si někdo nepřestavoval to nejhorší T9-10. Použití věty. „Takže expení šlo strašně“ asi nebylo nejvhodnější. Expy nejsou mojí prioritou, ale zajímalo mě jaké by to bylo, kdybych nehrál v té sérii bitev co jsem měl před pokusem.

 

PS: Já jsem celkem skromný. Stačí bitvy, kde mi není hned jasné, kdo vyhraje a stroj co může pro svojí stranu něco udělat. Má nějakou vlastnost co týmu může pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnost je v pohodě. Co se týká nějaké zadele, tak je ve hře možnost nahlásit hráče. Jak moc to funguje a jak s tím WG pracuje netuším. Určité riziko, že dostanu BAN na určitou dobu tady bylo a byl jsem si ho plně vědom.

Co se vlastní hry týká, tak mě baví pokud není znám výsledek bitvy.

Rozhodně neříkám, že to co jsem udělal bylo zrovna správné. Taky jsem měl uvést, že jsem si hrál se 6 třídou, kde se normálně bez PÚ neprodělává. Uvádím je proto, aby si někdo nepřestavoval to nejhorší T9-10. Použití věty. „Takže expení šlo strašně“ asi nebylo nejvhodnější. Expy nejsou mojí prioritou, ale zajímalo mě jaké by to bylo, kdybych nehrál v té sérii bitev co jsem měl před pokusem.

 

PS: Já jsem celkem skromný. Stačí bitvy, kde mi není hned jasné, kdo vyhraje a stroj co může pro svojí stranu něco udělat. Má nějakou vlastnost co týmu může pomoci.

kdybys nepouzival ty barevny cisilka a XVM,hral bys v klidu a lip.muj nazor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nevidíš nic špatnýho na tom že záměrně kazí hru dalším 29 lidem, tak je něco špatně. On nadává na lamky co maj hroznej w/r a kazí hry a jeho řešení je zk*** hry dalším 29 lidem... parádní logika.

 

AFKery bych nejradši střílel, občas to i dělám když mam šňůru proher, všechny je reportuju a snažím se přesvědčit všechny aby je reportli. Lepší lamka s 400 efr než afk *** s 1900 efr.

 

Nebuď zbytečně přísný, on kazí hru "jenom" 14ti lidem, zbylých 15 enemáků je spíše rádo nebo jim je to šumafuk :-D

 

Ad. "lepší lamka se 400 EFR nežli AFK *** s 1900 EFR"... přesně tak!!! Koneckonců, lamka se 400 EFR ti bitvu asi nepomůže vyhrát / otočit, "frajer" s 1900 EFR ano!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...