Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já už dostal 2xBAN právě za nadávky...nejdřív na 3 a pak na 4 dny...a časem příjde další, téé jasný :Smile_teethhappy:

 

Já taky, a proto teď mám i mod, který mi odebral chat okýnko, takže mě někdy sakra pálí prsty, co bych napsal, ale nemůžu a jsem v bezpečí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo vpohodě hraní. Navíc jsem si koupil 2 nový hračky: Žabí artynu 5 tieru - docela dobrá, zatím 5 her, 5 výher, průměrně asi 1500 dmg na hru, musím se zas dostat do hraní za artyny, dlouho jsem je nejel. Docela mě překvapilo, jak moc ale těch pár her za ní srazilo denní eff. A pak PzIII/IV - zatím docela zklamání, oproti fenomenálně zabavnýmu PzIII je to pomalej neobratnej šupák.

 

Akorát mě trápí T28prototype. Já cítím, že ten tank je dobrý, že má velký potenciál, ale ty hry... Pod 2000 dmg jsem šel snad 2x z 9 her, ale i tak jedna prohra za druhou. Tým vždycky rupne jinde než jsem já a pak mě objedou :<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

 

Akorát mě trápí T28prototype. Já cítím, že ten tank je dobrý, že má velký potenciál, ale ty hry... Pod 2000 dmg jsem šel snad 2x z 9 her, ale i tak jedna prohra za druhou. Tým vždycky rupne jinde než jsem já a pak mě objedou :<

 

Zvykej, přesně takhle totiž naprostá většina her s prototypem vypadá :Smile_smile: . Já si dal u prototypa cíl nastřílet alespoň 2500+ damage, když se to povedlo, považoval jsem bitvu za úspěšnou bez ohledu na výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná musím přitvrdit, já umím jenom "stupid" a "idiots", poraď něco echtovnějšího... :Smile_trollface-3:

Taky si zanadavam timhle stylem (casto), ban zatim zadnej, kdyz hru dohravaj Cesi tak jim misto idiots napisu "Polaci", pripadne "siemka kreteni".

Omlouvam se Polakum, mam pocit ze ted stejne vedou blbci z Ceska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já umím dobře nadávat ale jenom česky a za to asi banána nedostanu ani u opičíků z HUGO.

aby jsi se nedivil.. já si včera po 22.hod po 7 lostech v řadě pustil hubu na špacír a dva z enemy čety opičáků se do mě pustili a že prej na mě budou žalovat tady na fórku.. tak jsem je poslal do krajiny věčné tmy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si nezjišťoval žádné statistické údaje a skoro vůbec nestudovat týmy a hráče. Proto nevím jak den hodnotit. Losy a tedy MM jako dřív bez výstřelků posledních dvou dnů. Ve své podstatě jsem sem dnes nechtěl psát nebýt jednoho zajímavého výsledku. U tanku co většinou zdechnul v průměru na 3 rány jsem dostal Ocelovku v dost tragické bitvě. Zpětně jsem zjistil, že ten neúspěch zakončoval jednu horší sérii bitev, kde jsem získal tyto zkušenosti: 60, 98, 88, 51, 56. Kvalita bitvy se nechá odhadnout podle toho nic co jsem uhrál a jak jsem se umístil:

 

ocelovka.jpg

 

Dnes jsem si dal nový závazek. Nebudu psát do chatu ve hře, protože i ty nejprimitivnější informace nejsou schopný někteří klanový hráči vstřebat. Napsal jsem „ping 999 :(“ a snažil se za tragických podmínek něco nacvičovat, což dost dobře nejde. Byl jsem označen za Nooba. Internetové připojení nemám nejlepší a při větších potížích a v určitých okamžicích některých bitev jsem občas informoval, aby se mnou tým, tedy ty žijící moc nepočítali. Pokud jsem byl po takové informaci označen za Nooba, tak to bylo vždy klanovým hráčem. Dokonce se mi jednou jeden snažil dávat úkoly při hře v LT. Trochu jsem vyšel vstříc a snažil se je plnit a skončil po motání v kruhu o malém poloměru a následném chaotickém kličkování v řece těsně vedle mostu, tak se mimo Noob ještě vzmohl na OMG aj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kvůli rotám jsem oprášil Hellcata, přeškolil posádku z T49. Panejo, to je pořád stejnej ďábel. Za poslední dva dny s ním a 20 bitev ER 4400, prům dmg 1900, 2,3 killu na bitvu a 70% win. Pak jsem si šel staty "vylepšit" do roty, kde se nám moc nevedlo, ale co, nervoval jsem se i přes to míň jak na publiku :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je normální WoT slang, takže za tohle ban nevyfasuješ :Smile_trollface-3::Smile_teethhappy:

vyfasuješ....já je dostal za IDIOTS....ale bylo jich tam v jedné větě požehnaně :Smile_teethhappy:

 

 

Včerejšek byl na víkend super. Nakoupil jsem za 3 miliony goldy v akci. 1000ks pro Háčko, páč na na kónickým jiné nevozím a pěkně mi to větrá účet.

Včera jsem zas koukal co WG udělalo s T18..sice jsem si dal v poslední hře 10ks, kdy jsme se náháněl s dobrým hráčem co měl T1...měl kulomet, tak logicky utíkal...docela jsem se oba netlemili.

Ale dávála za 20- 50hp na ránu...docela jsem čuměl, když jsem čelně musel dát PzJg na tři rány...asi zas T18 nerfli díky jejich známému týdenímu hodnocení, kdy dle globálních statů šahají na tanky...

Nicméně to mě tak neštve....co mě ale mrzí, je dmg, který aktuálně rozdává Ferdinand. Hraje se sním pořád skvěle, o to nejde. Jenže už několik týdnů fluše rány měnší jak Kv1S....ránu na 500 jsem nedal ani nepamatuju...včera jsem dal třikrát zasebou 385dmg..

T59 měla 420hp, pak KV5 410 a ani jednu jsem nedal na ránu..hmm, když mám průměr dle statů stroje 490. Mám ně něm 1600 her, ale od doby, kdy vyjeli s perky, které pak změšili dmg strojů, tak mi průměrný dmg kles u Ferdy o 150! A samo, že nejen u Ferdy..

Za to JT je jiné kafe....z toho udělal WG zabijáka. Přesnost a dmg famózní. Dřív byl Ferda o parník lepší,teď je to naopak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend trága. Po nasazení poslední 90tky s vysokou pene u ARL se mi totálně zmastilo MM a víceméně jsem potkával jen osmičky a to v množství hodně velkém. Už jsem se vybrečel na vláknu o tomhle tanku a dneska až přijdu domů, tak jde z garáže a koupím nazpátek skvěle zabugovanou KV1 a dám na ni houfnici s goldama. Taky konečně T34-85, protože je to fakt dobrej tank, když ho stojícího do boku, do podvozku neprostřelím na třikrát s ARL, co má dlouhou rouru. Kašlu s experimentama a jdu s vlnou, kterou nasadilo WG, protože chcát proti větru se opravdu nedá. Nervy mám jen jedny. Přemejšlím, že nazpátek koupím 3001H a dám na ni 105 s goldama, nebo Hetzera se 105 a naládovanýho zlatem. Je totiž naprosto na boudu, když jedna M4 zastaví celej útok pěti heavy protože má houfnici a naládovaný goldy a tu šlupku za 50% dolů nikdo schytat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se dařilo, kromě jedné výjimky celá má oblíbená část garáže dala trojnásobky na první dobrou :Smile_Default: . Pak jsem chvíli blbnul s Hetzerem, posádku na něm dotáhl na 100% a v poslední bitvě dal 10 kousků- což zase s houfnicí není až takové umění, ale byla z toho Fadinova medaile a to potěší. Takže celkově vydařený večer :Smile_blinky: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend trága. Po nasazení poslední 90tky s vysokou pene u ARL se mi totálně zmastilo MM a víceméně jsem potkával jen osmičky a to v množství hodně velkém. Už jsem se vybrečel na vláknu o tomhle tanku a dneska až přijdu domů, tak jde z garáže a koupím nazpátek skvěle zabugovanou KV1 a dám na ni houfnici s goldama. Taky konečně T34-85, protože je to fakt dobrej tank, když ho stojícího do boku, do podvozku neprostřelím na třikrát s ARL, co má dlouhou rouru. Kašlu s experimentama a jdu s vlnou, kterou nasadilo WG, protože chcát proti větru se opravdu nedá. Nervy mám jen jedny. Přemejšlím, že nazpátek koupím 3001H a dám na ni 105 s goldama, nebo Hetzera se 105 a naládovanýho zlatem. Je totiž naprosto na boudu, když jedna M4 zastaví celej útok pěti heavy protože má houfnici a naládovaný goldy a tu šlupku za 50% dolů nikdo schytat nechce.

 

Houfnice...já to říkám pořád. Totální prasárna co rebalancovala hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám houfnice u strojů, kde to jde. Proč taky ne? Nebudu jak blb jezdit s KV1 a brát 150, když můžu dát na ránu 350 nebo klidně 450. Je spousta strojů, které to totálně změnilo, výše zmíněný hetzer, napadá mě to vékáčkou pětkové a spousta dalších

Tomu rozumím a nevyčítám ti to. Já spíš apeluji na WG....aby to změnilo. WG o to rebalancu ví a taky to plánuje brzy řešit...je na palici aby četa M4 vymlatila celý tým v četně 5xpětkových heavy, aniž by jim někdo odřel lak.

Sám jezdím s pzIV a můžu potvrdit, že je to suveréně nejlehčí hraní. Ikdyž se prohraje tak přes 1500dmg mám skoro vždy. Popravdě je těžší hrát s T18 či MKIII na druhé třídě než aktuálně s PzIV....čéék skoro ani nemusí mířit....vykoukne pošle atomovku a druhou enemáka pošle do vječných lovišť. Klidně i sedmičku...to už je moc.

Navíc ta přesnot....mám tam 0,55 ale stojící cíl není problém trefit stejně jako s ferdou. Klidně i na 400-500 metrů. Minulo hru jsem měl 7 hitů z 10 a to jsem dvakrát trefil do mrtvoly.....vše bylo od 350m...

No uvidíme co s tím Wg udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...