Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To já když vidím někoho z BIA tak hraju tak, aby odešel z bitvy s rudýma tvářičkama :Smile_teethhappy: A pokud nedostanu tým "siemek", tak se mi to i většinou podaří. Není lepší mastění EGA, než být v bitvě lepší, jak člen nejlepšího klanu (co znám) :Smile_blinky:

 

Jinak jsem dnes po pročtení tématu o T40 a únavě ze sezení u voleb a následném zjištění, že to v okrsku vyhrál Zeman, nainstaloval na večer tanky. Udělal jsem recenzi na T40, krásně si zahrál, 70% win...jak já ty nízký tiery miluju! Jen nemůžu přijít na to, proč se mi tak daří jen s amíkama. Ti mají super Hellcata, T40, T18, T1 hvy a další. Rusáci mají fajn IS-3 (ale na publiku nic moc zábava), ... a? ...Němci, Angláni, Fantíci... ti nemají nic zábavnýho na tieru 2-6 ... nebo se mýlím? Frantíci mají teda ELC, abych nekřivdil.

Ale jdu spát s velmi dobrým pocitem. Krásnej večer. Ani jsem se nesnažil jet na něčem násobky. To je akorát o nervy.

 

A taky mě potěšila hláška při načítání bitvy:

 

Stíhače tanků jsou určeny k přepadům ze zálohy. Připomíná mi to T95, jak si vždycky skočím z nějakýho kopce, narvu to někomu do boku, 2x ho objedu a pak valím pomoct na druhou stranu mapy. :Smile_trollface-3:

 

Taky si všímáte, že na nízkých tierech (2-6), když jsou týmy rudo-oranžový a objeví se tam nějakej tank s ER v zelených či lepších číslech, že většinou zařve první? Je to fakt a sleduju to delší dobu. Nevím, jestli si páni myslí, že vysoký ER jim přidává sílu pancíře nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po Silvestru jsem to chtěl zabalit, nedařilo se, samá lama a hloupé chyby. Postupně se začínalo dařit a přešlo to do ultimátní jízdy vítězství, kde včera jsem měl šňůru 10 vítězství v řadě a dnes osmi. Je pravda, že jakmile jsem vlezl do X tieru hned to bylo 50:50, ale bohatě mi to vynahradilo blbnutí s JPII na VIII tieru. Bez arty a kde člověk na dobré mapě může utrhnout bitvu. Jako třešnička na dortu se včera zadařil Chaffe, kde jsem 3x přeskočil hranici 2k exp na bitvu a dnes s JPII jsi připsal hlídku a válečníka (3x) a zlepšil si max. získané expy na tomto stroji na hodnotu 2352exp.

 

:Smile_teethhappy:

 

Pár bitev na 2. test-serveru

 

Ťamani mě celkem zklamali hlavně co se týká designu, jsou takový nemastný neslaný, ale to je dost subjektivní. Stroje se celkem tváří rozumně a pokud je nechají tak jak jsou tak věřím, že zapadnou v pohodě. Jediná výjimka je u řady lightů která se převtělí do medka na IX tieru. V dobrých rukách bude WZ-131 a WZ-132 neuvěřitelně smrtící. Hlavně VIII tier (WZ-132) s dělem IX tieru s pene 189mm (s goldem 244mm) a dmg/rána 250hp je lahůdka (+ do 350 metrů opravdu přesný). Pokud mu nechají IX dělo použiji svých 80k 4 měsíce syslených expů na E-50 a budu se snažit co nejrychleji doskákat na tenhle tančík. O neviditelnosti, když jsem hrál pasivního scouta raději už ani mluvit nebudu.

 

Arty: nedalo mi to a pořídil jsem si svojí už dávno prodanou T92 abych vyzkoušel co udělá nerf. No jak to říct, lituji artynáře. Jgpz E-100 mi dovolil na cca 650m 3x vystřelit když stál a ani jednou jsem ho netrefil a ubral mu jen 500hp (pokaždé jsem měl plně doměřeno) další hry nedopadli o moc lépe a to jsem si dával hodně záležet na 100% doměření. Pokus s Obj.261 dopadl lépe, ale i tak bída, strašně nepřesné. O tom, že VIII tier arty vypne třeba WZ-132 nebo AMX-13-90 na dvě rány už raději pomlčím. Vypadá, že doba arty pominula, snad.......

 

Ať se daří...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arty: nedalo mi to a pořídil jsem si svojí už dávno prodanou T92 abych vyzkoušel co udělá nerf. No jak to říct, lituji artynáře. Jgpz E-100 mi dovolil na cca 650m 3x vystřelit když stál a ani jednou jsem ho netrefil a ubral mu jen 500hp (pokaždé jsem měl plně doměřeno) další hry nedopadli o moc lépe a to jsem si dával hodně záležet na 100% doměření. Pokus s Obj.261 dopadl lépe, ale i tak bída, strašně nepřesné. O tom, že VIII tier arty vypne třeba WZ-132 nebo AMX-13-90 na dvě rány už raději pomlčím. Vypadá, že doba arty pominula, snad.......

 

Tolik štěstí snad ani neunesu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dnes nějak úspěšný den, asi mi ta třídenní přestávka prospěla :)

Vítězství! Mapa: Westfield 13. ledna 2013 2:17:27

Vozidlo:: Jagdpanther

XP: : 1 106 (x2) Kredity: : 14 015

Úspěchy v bitvě: : Rozparovač

 

Vítězství! Mapa: Jižní pobřeží (South Coast) 13. ledna 2013 0:14:17

Vozidlo:: Löwe

XP: : 1 656 (x2) Kredity: : 35 253

 

ítězství! Mapa: Pouštní řeka (Sand River) 13. ledna 2013 0:32:51

Vozidlo:: Löwe

XP: : 1 236 Kredity: : 71 510

Úspěchy v bitvě: : Ocelová zeď, sturdy

ítězství! Mapa: Pouštní řeka (Sand River) 13. ledna 2013 0:32:51

Vozidlo:: Löwe

XP: : 1 236 Kredity: : 71 510

Úspěchy v bitvě: : Ocelová zeď, sturdy

 

Vítězství! Mapa: Malinovka 13. ledna 2013 2:35:45

Vozidlo:: Löwe

XP: : 1 866 (x2) Kredity: : 60 103

Úspěchy v bitvě: : Ocelová zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkná bitvička na Dragon Ridge,nutno podotknout že po dlouhé době.....Já měl IS-8 ve fullu,nad ničím jsem se nerozpakoval a upaloval na enemáckou bázi,cestu jsem si prostřílel sám:-)7killů(mohlo jich být 9,ale 2 raději prchali jak němci do krytu)......15výstřelů,15zásahů a 15průstřelů:-)výsledný mnou udělený DMG:4599.Ocenění:Válečník,odstřelovač,útočník a Vzorný tankista-Hrdina:-)Epic batle:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tu pár dní a hned se to tu rozjede, tak je to správně a tak to má byt.

K těm Polákům.....všichni hrajou stejně blbě. Jen jsou Poláci více vidět. Hru jich hraje hrozně moc a navíc se pořád musí s někým družit a tak je jich chat plný. V tom tedy opravdu štvou. Ale jinak jsou stějný jako každý národ co to hraje.

Já si například pamatuju, že jsem si dávál do ignoru už minimálně 5x Španělů z klanu. Všichni do jednoho byli total ultra monstr noobové a přiznám se, že jsem ještě nekoukal na staty Španěla, které by za něco stály.

Ale i tak vím, že jsem měl jen smůlu, že i unich je stejně volů jako u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky od začátku akce 5x exp v Prosinci mám dojem, že začalo hrát víc retardů, než dřív....

 

konkrétně:

- z dříve ojedinělého jevu proher 15:2 a pod se stává každodenní záležitost

- bitvy, ve kterých třeba 6,7 tanků z teamu nedá žádnou dmg nejsou vyjímkou, včera jsem takovejch bitev měl asi 7 a bylo to fakt k nepochopení

- běžně je v losu do bitvy tak 10 lidí v teamu co se ani neblíží win ratiu 50% a průběh hry tomu zpravidla odpovídá

 

Nevím jak to vidíte vy, ale mě přijde, že na základě nějaký reklamní kampaně to začalo hrát spousta malejch dětí, co absolutně nechápu princip týhle hry... na jednu stranu je to fajn, člověk toho víc nastřílí, víc dingám, protože některý prostě neumí mířit... na druho ustranu ej to nápor na nervy, protože i když člověk udělá slušnou paseku, sám, nebo ve třech to prostě rozhodnout pokaždý nedokáže a tak jsou běžným jevem prohry, kdy má člověk přes 500 expů a umírá mezi posledníma, kdy se brání přesile 4, nebo 5 tanků najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty se win ratiu 50% blížíš... :) já měl včera v losu běžně 7, 8 lidí co měli win ratio pod 45%.... jendoho borce jsme tam měl, co měl 38%, bohužel jsem ho chytl když jsem jen s churchilem (V tier) a on Měl TOG II.... celou dobu jen kempil na bázi zalezlej v křoví.

 

když si to tak proklikávám, co jsem to měl v teamu vlastně za materiál, vidím tam lidi, co maj průměr zničenejch nepřátel třeba 0,25/bitvu.... nějakej borec s KV-1 s tím měl 750 bitev 42% win a zničenejch 180 tanků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tu pár dní a hned se to tu rozjede, tak je to správně a tak to má byt.

K těm Polákům.....všichni hrajou stejně blbě. Jen jsou Poláci více vidět. Hru jich hraje hrozně moc a navíc se pořád musí s někým družit a tak je jich chat plný. V tom tedy opravdu štvou. Ale jinak jsou stějný jako každý národ co to hraje.

Já si například pamatuju, že jsem si dávál do ignoru už minimálně 5x Španělů z klanu. Všichni do jednoho byli total ultra monstr noobové a přiznám se, že jsem ještě nekoukal na staty Španěla, které by za něco stály.

Ale i tak vím, že jsem měl jen smůlu, že i unich je stejně volů jako u nás.

Máš pravdu kolego Švejku,nicméně za sebe můžu říct,že osobně ty nejčernější zážitky mám právě s Poláky....Vysvětlím:Standartní bitva na Karélii,já s IS-3 Top tank v týmu četa dvou Poláků,jeden si vzal Hellcata a ten druhý si vzal,to se podrž....T18(TD Tier II)Hned po startu bitvy,nědělali nic jinýho,než že začali některé hráče blokovat,úmyslně do nich narážet a otírat se o ně,netrvalo to dlouho a začali střílet do vlastních řad,mě ostřelovali z dálky,bohužel Hellcatovi se povedlo mě trefit zezadu a poškodit mi motor,to už jsem se dopálil,motor opravil a upaloval přes půl mapy rovnou k nim,oba jsem je vysmahnul a ještě měli tu drzost vyhrožovat reportem......Tomu říkám nátura,ostatním jen škodit a když je za to někdo potrestá tak chtějí bonzovat,to je vážně vrchol........V té době jsem ještě netušil,jak takovéhle "odborníky" reportovat,proto jsem to řešil,tak jak jsem to řešil :Smile_blinky:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel v poslední době mám nejhorší zkušenosti s Čechy a Slováky. Nemluvím o hráčské zkušenosti, ale vulgaritě a to, co jsou někteří jedinci napsat do chatu, jen kvůli tomu, aby si trochu nazdvihli jejich pošramocené ego díky prohře, je do nebe volající...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel v poslední době mám nejhorší zkušenosti s Čechy a Slováky. Nemluvím o hráčské zkušenosti, ale vulgaritě a to, co jsou někteří jedinci napsat do chatu, jen kvůli tomu, aby si trochu nazdvihli jejich pošramocené ego díky prohře, je do nebe volající...

 

Smutné a bohužel pravdivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas .... taky více a více pozoruji hráče z cz/sk ... jak se stupňuje jejich vulgarita... a jsem posílán bůhví kam s desítkama sprostých výrazů, protože si toho daného hráče dovolím ve hře "zničit". Asi to nechápou úplně jako hru...ale realizují si ve hře něco jiného.... možná sebevědomí??

 

Na druhou stranu přiznávám, že jsem taky občas sprostý.... když například náš top tank t34 campuje u báze a poté co vychcípá celý tým, tak potom s velkou slávou zdechne pár ranama posledních dvou enemáků s 200hp... jednou vystřelí a pak už jen otáčí věží.... uf .... přitom by stačilo jen kdyby na počátku bitvy rozdal dvě tři rány... a vítězství by bylo naše.... a tak někdy neudržím nervy a píšu mu cosi o extra noobech a podobné voloviny..... za které se potom stydím .... ale nedá mi to no.....

 

na druhou stranu jsem se zase už dlouho nesetkal s "blokováním na bázi", či "úmyslnou provokací" a podobnýma lahůdkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal som si tri dni oddych od tankov.

Dnes ráno som sa tam predsa len logol, ked ma to koplo kvôli update s WT:

prvá bitka: Typ 59 - lemming tim, dve medka sme kridlo neudržali, nemali sme proti presile nárok, rýchla prehra na cap .... začínam si spomínať prečo nemám chuť hrať tanky

Druhá bitka: T2 LT - ok, moja chyba, podcenil som súpera, padol som skoro, ale stav bol aj tak už 0:4, tím to podla očakávania nepotiahol, druhá rýchla porážka .... rozmýšlam, že to vypnem

Tretia bitka: E-50 ausf M, behom pár minút je 0:7, to už krútim hlavou a pýtam sa sám seba, prečo som mal potrebu túto tragickú hru pre pred-pubertálnych hráčov vôbec zapnúť ...

Štvrtá bitka: E-50 ausf M, repete vyšlo, win - bitka každopádne skončila 15:4, mal som štastie, že ma hodilo do lepšieho tímu... stačí, do konca týždňa to už nezapnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsemsi dal pro zahřátí pár bitev s T1, T-150 a Su-101 a dařilo se, bitvy byly i zábavné. Pak jsem si řekl, že postoupím v expení TOP děla u T30 a už to začalo. To, že MM nadělí do 90% bitev po 4-5 kouscích arty na každé straně, to už beru jako že to tak je. Ale přijde mi, že jsem si zpustil úplně jinou hru. Už si začínám říkat, jestli po koupi tieru 9-10 není provedena hráčům na dálku lobotomie mozku :Smile_sad: . Medka kempí na bázi, TD jedou útočit proti artynám a heavy to v poklidu sledují namačkaní na sebe v jenom koutku mapy. Naprostá většina bitev končí během 6-8 minut za stavu 5:15 nebo naopak. Myslím, že dotáhnu T30 do TOPu, abych zjsitil jaká je a vrátím se zpět na tiery 5-6, kde se tahle hra dá ještě zatím považovat za relax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem k tomu sednul po desátý, rychle odehrát pár násobků. První hra, ujedu 2m a hra spadne, restart PC... Naši vyhráli, takže násobek za 400exp. Ale potom...

vyr5z5.jpg

Na to, že tam je jen 5 her a šestá staty kazí s 0 dmg docela dobrý :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...