Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím , že včera jsme si moc nezahrál, díky mému poskytovateli internetového připojení :Smile-izmena: Tímto se dodatečně omlouvám svému týmu za jednu bitvu, kdy má KV1s mohla resetnout cap...a já byl mimo, ech...zrovna v tom nejlepším to padne. Prostě včera se to nedalo, díky INTERNETHOME, vy výpadku v Ostravě !!!, co Odolenka ha ? Darebáci, hlavně že díky omezené nabídce vycházíte bohužel nejlépe :-(

Mno tak si aspoň budu dnes pročítat forum, chystám se na KV-2, bo mě zaujala ta artyna po ní, enem nevím zda-li houfnici a reload BL-10 hadra...a nebo mou oblíbenou 107 z T-150, nu uvidí se :) A to se bráním s krabicema jezdit :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že poslední dva dny byly staty na pikačů win cca 43%. Po dnech kdy sem měl win 70% apod. přišly dny kdy moje týmy byly naprogramovaný boti, ovšem program zněl vyraž a umři s úsměvem na tváři. Věřím tomu že to WG nějak upravuje jinak to není možný, že člověk jeden den hraje v pohodě a druhý den je úplně mimo např. s lorejnou sem včera vůbec nedal dabl a připadal sem si jak největší trotl. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WolframCZ hrál WoT 600 dnů,

(hrající průměrně 24,8 bitvy za den)

 

to jde.... :-) Wot je fakt diagnóza.....

 

 

Dnes ráno - než sem šel do práce - jsem si trochu spravil chuť... pár bitev se povedlo .... a jedna vyloženě super... i když naše KV-1S (top tank) byl bot na bázi..... stejně jsme enemáky rozebrali na součástky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že poslední dva dny byly staty na pikačů win cca 43%. Po dnech kdy sem měl win 70% apod. přišly dny kdy moje týmy byly naprogramovaný boti, ovšem program zněl vyraž a umři s úsměvem na tváři. Věřím tomu že to WG nějak upravuje jinak to není možný, že člověk jeden den hraje v pohodě a druhý den je úplně mimo např. s lorejnou sem včera vůbec nedal dabl a připadal sem si jak největší trotl. :facepalmic:

 

tohle téma spíš asi patří do konspiračních teorií..... ale myslím si to samé.... nedovedu si to jinak vysvětlit... statisticky velice nepravděpodobné abych si dva dny díky týmům co dostanu k vítězství ani nepřiblížil...... někdy dingnu artynu z boku 3x za sebou... a jindy stačí na enemáckej tank jen otočit lauf a on málem vybouchne sám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- potkal jsem cloveka s 46000 odehranymi bitvami

- na T18 sem sundal houfnici a uvidime

- oprasil jsem T29 a ucim se ...

- hral jsem mapu - s T29 a 9 lidi z tymu dalo 0/ZERO DMG - vcetne arty ...

- dal sem mapku s Ferdou a .. prisel mi silene nepresny. 6 strel slo mimo a cekal jsem rupnem, kdyz top gun na mape strili kam chce ... nakonec sem s podivem rozdal nej DMG. netusim co delali ostatni, kdyz sem jen parkrat zasahnul ..

- potkal jsem GOLDa, kterej rozdava 500 zlataku

- jinak poslenich par dnu jsou spise nasiraci ...

- T82, houfnice, posadka na cca 80% - 2 vystrely na 609 na rozek vykukujiciho tanku - obe zasahly

 

m-417i9uyi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna posledný týždeň suchoty. Obyčajne za deň skončím na 50%, sem tam to ide pod 50%.

 

Predal som najhranejší tank za posledný mesiac - IS a kúpil IS3 , moc ma zatiaľ nebaví.

Tak hrám s PZIV s húfnicou a gold ammom, sem tam robím násobky na Vk3001P.

Celkovo začína byť na mna tej blbosti na publicu už moc, tak hrávam menej, aj ked zrovna včera som si tuším 13 hier dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name=B0B_CZ' timestamp='1354706846'

- T82, houfnice, posadka na cca 80% - 2 vystrely na 609 na rozek vykukujiciho tanku - obe zasahly

 

m-417i9uyi.jpg

je vidět že když ti při losování WG dopřeje tak můžeš i mouše v letu vystřelit oko :-) pokud ti ale padne špatnej los tak s tou houfnicí na T82 netrefíš na 100m ani vrata od stodoly..

 

Jinak na T18 jsem tu houfnici zkoušel s goldem a ty oneshoty byly příjemný ale za boha jsem si nemohl zvyknout na ten rld a nepřesnost na větší vzdálenosti na otevřenejch mapách.. hraju s ní spíš útočně a na to se mi víc osvědčil ten kanon.. díky jeho kadenci krásně rozhazuješ enemákům míření :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím ze jsem dnes v práci vypl dřív masinu a dal se dvěma kolegy cetu 3XStug, já houfnici a oni top kanon. 10 bitev, z toho 8 výhra, já měl 25 killu. Byl to neskutečný balzam na duši , i když nobacky tým to podelal tak jsme to vetsinou dokazali zachránit. Tímto klukum moc dekuji (kuky76,1Steiner)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl většinu dne volno, a tak jsem docela dost hrál, hlavně s KV-1S. Až jsem si říkal, že není možné, jak výborné jsem měl losy - většinou jsem hrál se šestkami, méně se sedmičkami a s osmičkami snad i výjimečně. Týmy byly výborné, několikrát jsem to dost zkonil, ale stejně to zvládli vyhrát.

 

Statistiky: 33 her, 78,8 % výher, efficiency 2537, průměrný tier 5,94, experience 580 bez PU, cap 8, defence 1,2, damage 1110, kills 1,82, spotted 1,2.

 

Jeden z nejlepších herních dnů, co si pamatuju. Průměrné damage mívám například větší, ale je opravdu vidět, že jsem měl štěstí na týmy.

 

:Smile_harp:

 

zdar,

 

kde se můžu mrknout na ty staty za určitý období? třeba co sem odehrál jen dneska... wot-dossier znam, ale o tuhle funkci sem tam nezakop

 

dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S poslední hrou, která šla jako po másle, rozdal jsem nějaké damage a měl dva killy, dokud mě zezadu neodprásklo naše KV-2 za 650 HP, to dneska vypínám. Přemýšlím, co nového si koupím do garáže. Buď pojedu dál ruskou lajnu a koupím IS, nebo oživím americká TD s T28, případně pojedu dál britská medka a koupím si Cometa. Případně počkám na nové Američany a koupím si to jejich UFO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen 17 her..w/l 57%, 38 killů 39 spotlejch a 266 bodů za cap. posledních 5her byly losty tak už jsem to radši nepokoušel :-) Na T40 má posádka konečně první perk na 100% a taky přibylo pár placek, takže vcelku pohoda :-) taky jsem se konečně regnul na wotplanet.. za hodinku mi začne prodloužený víkend kterej věnuju hraní (co taky v tomhle počasí) tak jsem zvědavej co tam v těch statistikách v pondělí vyčtu.. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- vcera docela utrpeni. win/lost nic moc. s Typem 12 bitev a win 25% - z toho 2 remizy. u obou mi dosli naboje a zustal jsem defacto sam. jednu bitvu, kdy sem mel cca 4000 DMG jsem mohl mozna epicky zakoncit neb byla na mape jeste arta a mozna, kdybych se na nej spolehnul, ze neco hraje, tak sme vyhrali. skusil jsem ale cap a bohuzel remiza - premyslel jsem jeste, jestli bych premiovou T26 nejak uramoval k smrti ... skoda, ze jsem nesetril munici ... jinak by to byla epic bitva ...

- T18 nezklamala - 10 bitev, 9 vyher ...

- 2-3 mapy jsem docela podelal, i kdyz nejak nevim jak to udelat lip - musel bych mit stesti ...

- dotahnul jsem stary efr na 1800 a jina barvicka nez fialova uz neni, tak muzu zacit delat neco jineho :)

- jeden polak me artou umyslne sesmahnul - stal jsem v pulce mapy a pry nemuze kuli me strilet ...

- T29 se ucim a snad to bude lepsi ... rozdal jsem max 4000DMG, takze na tech 5000 co musim dat, mi jeste neco chybi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páno dopoledne paráda....dvě závání s T1 HT ale jinak winy a jaké....

 

Vítězství!

Bitva: Himmelsdorf 6. prosince 2012 10:59:40

Vozidlo: KV-1S

Získáno zkušeností: 4 092 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 48 645

Úspěchy v bitvě: Bratři ve zbrani, Zásadní přínos, Válečník, Obránce, Odstřelovač

 

Od začátku mě chytli tři sedmičkový Churchillové...ti šmejdi dingaj...hned mě soustřelem stáhli na 300hp..pak na 120...ale sundal jsem je.

No skončil jsem s 56hp...skvěle adrenalinová hra. Ten zásadní přínos jsme dali ve dvou. Vasilij dal na šest ran 5ks..s KV2...ten homogun je plutóniohrozivý....fakt pěkná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...