Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo. Celkem slušnej. Hlavně v CW. Jednou už u nás zabrali území. Pak o něj přišli, ale zase ho získávaj :)

JJ mají výdrž, sou houževnatý a nepřítel jim silně nahrává, sám skáče do moře s ba´tohama plných zlaťáků a tudíž se topí a ještě ruku v ruce i se sousedama, aby to měli co jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ mají výdrž, sou houževnatý a nepřítel jim silně nahrává, sám skáče do moře s ba´tohama plných zlaťáků a tudíž se topí a ještě ruku v ruce i se sousedama, aby to měli co jednodušší.

 

Nepřítel postrádá silného vůdce klanu. Klade chaotický, nekoordinovaný odpor, postrádá velení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taxem to po 8mi dnech zap.

hrůza!

první bitva s t29. 3 killy, ale tým zhasínal jak ráno veřejný osvětlení.

pak t32, zase obklíčenej, ale nakonec to ti campeři nějak vyhrááli

pak zase t32 se samejma desítkama. no asi 320dmg, rozstřílenej na kusy ze dvou stran.

pak eště jedna s t32. půl týmu na jednu, druhíá na druhou stranu. a nás zase obklíčej. nepřijel nikdo, a eště k tomu se nechali postřílet od 3 tanků.

fakt na lejno hráči, du si v klidu pařit skyrim.

nebudu si kazit náladu od nějakejch artyn a noobů v týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

no taxem to po 8mi dnech zap.

hrůza!

první bitva s t29. 3 killy, ale tým zhasínal jak ráno veřejný osvětlení.

pak t32, zase obklíčenej, ale nakonec to ti campeři nějak vyhrááli

pak zase t32 se samejma desítkama. no asi 320dmg, rozstřílenej na kusy ze dvou stran.

pak eště jedna s t32. půl týmu na jednu, druhíá na druhou stranu. a nás zase obklíčej. nepřijel nikdo, a eště k tomu se nechali postřílet od 3 tanků.

fakt na lejno hráči, du si v klidu pařit skyrim.

nebudu si kazit náladu od nějakejch artyn a noobů v týmu.

 

Přejdi na evropský servr, to se ti na něm nestane. Na něm hrajou jiný kapacity. Vládne tady pohoda až na to potápění několika ptáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je docela srandovní bitva. Moc nechybělo a byla to prohra ale i remíza mě docela nasrala. Je zde krásně vidět hned několik chyb a to jak od mého týmu, tak od jejich týmu a nakonec i já to podělal protože jsem podcenil situaci. Prostě na publicu co si sám neuděláš, tak to prostě není. Ale aby tolik tanků nezdolalo jenu T28 a to jsem jim ještě radil, že když budou jezdit po jednom, tak že je vyndá všecky, to se hned tak nevidí.... :Smile_smile: . Ovšem je fakt, že oba týmy byly samá lamka, takže jsem tam byl jak jednooký mezi slepými.... :Smile_trollface-3:

Vozidlo: Löwe

Získáno zkušeností: 1 398

Získáno kreditů: 127 050

6 killů

 

792e8934bec7b7ca75f2239eff0fb95d.png"]http://792e8934bec7b7ca75f2239eff0fb95d.png[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že ten Lowe střídám s T34 a přece jenom Lowe vydělává mnohem víc. Možná je to tím, že tam je velitelem major a mám tam už čtvrtý perk na posádce a nebo je to tím, že ta T34 je snad ještě línější, než ten Lowe. Ta než otočí věž, tak už nemá na co střílet.... :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě Cromwell chytl natolik, že jsem si ani nevšiml, že už mám o deset tisíc zkušeností víc, než potřebuji na Cometa. Nicméně, se 100 % posádkou Cromwell z garáže zatím určitě nepůjde, dneska jsem s ním měl supr bitvy a MM byl milostiv, takže jsem se dostal z 51% WIN na 56 % WIN. Stále však vidím nevyužitý potenciál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý dnešní večer byl poznamenán tím v že mi WG přidělovalo spoluhráče, kteří v IS-3 dostávali naprdel od T-29.

S takovým materiálem se pak výhra = zázrak :Smile_teethhappy:

 

Ještě, že je to jen hra :Smile-playing:

Otázkou zůstávává, jak s tím ti lidé dokážou žít v reálném životě :Smile_teethhappy: Já bych jim rozdal katany !

 

:Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dnes provedl experiment.... nedařilo se nedařilo se .... tak jsem jezdil dál jestli se to nezlepší .... nezlepšilo ... dal sem asi 35 bitev ...děsivý číslo .... z toho 40% win .... takže pokud se nedaří ...opravdu skončit a dělat něco smysluplnějšího než je hraní wot... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že hra mě dnes přeqapuje.

jezdim s tigrem, a trefuju kousky plechu na 200m, propaluju krásně, max jedna střela za nula na bitku, nejdu pod 2000dmg. v podstatě furt sem mezi nej hráči, často i nej. i přesto že v natočení mě každej prostřeluje, tak přežívám a killuju. takže dnešek zatim dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za včerejšek výborné statistiky. 18 her, 1,5 killů na hru, damage 836 při průměrném tieru 6 (v podstatě 14 her Cromwell a 4 hry něco jiného), obrana zákadny 2.0, cap 0.0, ERF 1430 a victory ratio 28%. Vybavím si tak první hru, kde měli nepřátele četu zdejších opičáků, XVM ukazovalo 5% a dopadlo to nějak 15:4. Pak i vybavuju bitvu 15:5, kde 4 killy byly mé, jednu hru s Pattonem a 6 artynami na každé straně a hru, kde XVM ukazovalo 85% a po třech minutách to bylo 1:7 pro protivníky (jo, prohráli jsme). Pak si také vybavuju nějaké sebevražedné typy na naší straně, spoustu medium tanků kempících v naší bázi a jednoho tigra, který z 20 vystřelených střel jednou penetroval.

Jak to v pátek večer kupodivu šlo úplně samo, včera večer to bylo na sebevraždu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl v týmu zástupce velitele s EFR 550. To jsou klany, které zakládají děti, to je normálka. Nenormálka je, že hrajeme všichni stejnou ligu i když je to od okresního přeboru až po reprezentaci... :Smile_trollface-3:

 

Tak to, že má někdo EFR někde na úrovni IQ zmrzlý makrely je většinou proto, že jak už jsme se včera ptali, botuje/botoval... Ale aby bylo nějaký stupido ještě vulgární ve hře, na to jsem alergickej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...