Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

někdy je to k věci, ale nezapomenu na bitku, kdy sem eště se starym kvčkem v podstě ve dvou vyčistil půl týmu, a zbyl sem sám a capovali naší base. taxem spěchal rychlostí pajdajcího důchodce zpět a nějakej blb v t46 mi nadával do nooba, že mám velkej tank a že šecky nezabiju a kdesi cosi. měl asi 100bitev, 35 výher a asi 30killů. nebo v churchilluvi sem sám proti asi 4em nepřátelům a volám o pomoc. a nějakej chytrák v priestu se mi směje že potřebuju pomoct. to sou chvíle, kdybych měl ty lidi na dosah ruky a né v americe, tak jim jednu dvě vrazim. takhle můžu leda kliknout na nefungující tlačítko nahlásit. no eště že teĎ mám vod wot volno, pařim skyrim. tam když zezhora na mě de nějakej plamen, tak t je drak. a né že ho nevidim a nevim odkud to de. a když někoho praštim nebo mu to napálin do xichtu fireboltem, tak mu to životy VŽDY ubere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nepochopim, jak to lidi muže bavit, když maj odehráno přes 9k bitev a efr jsou kolem 700... dneska jsem na dva takové pošuky natrefil (samozřejmně u mě v týmu a na top IX pozicích...)po druhé v životě jsem radši utopil tank než čekal než mě najdou (měl jsem jeden kil, tři poškozené a zbývalo mi 29 HP a stav hry 3:13...)

 

No vidíš,mě to po 10 000 s ratem temer 1300 nebavi,protoze nekdy sakra pocituji jaka sem lama,a premyslim zda je to rukama,slabym PC,jezdenim a bez premka a zbesilym expenim i masin,ktere mne nebavily..premyslim kdy uz se zacnu konecne bavit..i kdyz T18 na to ma naslaple bombastickyale stale mam nejaky cile kterych jsem nedosahla to znamena trpet demenci gigh tieru a artyparty..chjo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nepochopim, jak to lidi muže bavit, když maj odehráno přes 9k bitev a efr jsou kolem 700... dneska jsem na dva takové pošuky natrefil (samozřejmně u mě v týmu a na top IX pozicích...)po druhé v životě jsem radši utopil tank než čekal než mě najdou (měl jsem jeden kil, tři poškozené a zbývalo mi 29 HP a stav hry 3:13...)

Po 9000 hrách to už je fakt smutné....

Na druhou stranu jsem díky promazu ignor listu zavzpomínal na mé začátky....kdy jsem "důležite dle knížek z WWII" čekal zašitý s Pantherem na Malinovce ve křoví a čekal až přes pole přijedou enemáci...vždy přijeli..já nějaký sundal, ale po spotnutí jsem logicky lehnul....né jednou mi bylo napsáno ...noob..

Jenže to jsem měl 500 bitev...

Rozdíl v začátečnících těchto časů je spíše přístup ke hře a celková možnost pochopení hry. Mě nevadí, když někdo lehne při pomoci kolegům či jiné dobré víře...každý není gamer. Neumí tak rychle reagovat či si s myší moc nerozumí....

Já byl taky vemeno, ale narozdíl od vetšiny aktuálních nových hráčů jsem se snažil učit a hlavně pomáhat. Ano, ze začátku má pomoc byla hlavně v upoutání enemy střelby :Smile_teethhappy: . Ale i to často stačilo k tomu, že to mázové pak dali...

Už od začátku jsem se snažil vnímat minimapu....bohužel věk hráčů je daleko nižší než byl v betě. Ti WOT berou jinak...jestli hrajou Mária či WOT...je to pro ně to samé...Nějaké pochopení hry, team play či dokonce taktika...na to nemají.

A pak je generace náctiletých, kteří vše mohou....ale často nechtějí...z těchto vod se nejvíce rekrutují úmyslní team killeři, kaziči her a sprostí spameři.

Takže když to shrnu....kašlu kdo jaká je skilla, ale nesnáším ty, co na všechny sobecky kašlou....ty smahnu ihned jak to poznám.

Páč jimi pohrdám...ono to totiž není tajemství, že "herní charakter" často kopíruje ten pravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedna humorná z dnešního dne: vzal jsem si E75 neb mi na dvojnásobky zbývala a byl jsem v losu - top tank, nu a na začátku jsme pozdravil siemka, hrobové ticho.....tak jsme začal hrát , rozhodl bitvu a napsal jsme jim, lepší než polák v topu ? :-) nu a výsledke bitvy byl :

Victory

El Halluf 13. listopadu 2012 19:49:51

E-75 Experience received: 3 546 (x2 for the first victory each day) Credits received75 192

 

udělené dmg : 6372, 4 killy

dnes to humorem srší....francouzskej nábor do klanu v chatu , napíšu bien a čeká mě po bitvě slohovka z francouzštiny :-D

Upraveno uživatelem waltare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čekání na večerní četu se vyplatilo...na první pokus jsem udělal celou garáž. To už se sakra dlouho nepodařilo..i s Objectem 268 se podařila krásná hra.

Stále pokračuji v reorganizaci garáže..prodal jsem SU85, kterou mám strašně dlouho a byl jsem sní moc spokojený, ale od doby co mám Stuga je volba v 5 třídě jasná.

A posádku jsem dal na ISU, páč tam mám jen Ferdu a Mle48, které ale pak vyměním za Focha. No z ISU jsem hotový....hraje se sním o třídu lépe jak dřív. Nevím jestli je to posádkou, ale to dělo je na BL10 strašně přesný. Když jsem ho jel před půl rokem, tak střela dost klesala, ale teď jde celkem rovně a spolehlivě.

Krásný hry.

No v četách 15 winů a 1 lost...dneska super.

EDIT: Ono od doby, kdy si čéék může vypnout ty šílené módy to jde dobře vlastně pořád. Některý den je horší té jasný, ale absence nucených módů hodně hře pomohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hra zlobila a po udělání násobků byl win 25% a střelba v některých případech snad neodpovídala posádce na 50% na tož skutečné hodnotě 95-100%. Dal jsem pauzu s návštěvou restaurace s konverzací s několika přáteli a vyprázdnění několika pivek. Následné hraní bylo zábavnější. Neřešil jsem jaký tým co má za techniku a win mi byl totálně fuk. Prostě takový těžký relax. Vykašlal jsem se na hraní až v okamžiku, kdy hra přišla na to jak mě i tak naštvat.

Přestřeluju se přes horizont s nepřítelem na vzdálenost 185 m. Dáváme si tak nějak stejně zabrat a když začínám mít nepatrně na vrch, tak se stahuje. Když opět vyjíždí tak mu jí plesknu do věže s menším poškozením a tím, že až víc povyjede, tak to bude snad lepší. Ano povyjížděl a než jsem nabil tak zmizel. Najednou hořím a on se zjeví celý na horizontu a opět zajíždí. Jeho neviditelnost + požár souboj rozhodla.

Rozhodně musím uznat, že hra stále překvapuje i po odehraní velkého množství bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo..to mizení je někdy velký problém, který hráče stojí často život. Asi každý zažil jak ho něco plesklo a enemáka vidí až když po výstřelu zajíždí za barák se schovat. Tak na to místo hráč čeká zaměřen....a zase plesk...nevidí nic až když enemák znovu zajíždí spokojený jak mě narval....jo tohle někdy pěkně štve. To je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U zajíždění a následném neviditelném vyjetí bych už překvapen nebyl. Potíž byla v tom, že ten tank vyjížděl nad horizont a když už mu byla vidět úplně celá věž tak zmizel a objevil se úplně celý až po výstřelu a ústupu za horizont. Být vzdálenost nad 200 m, tak bych nad tím mávl rukou a vůbec bych se nedivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale od doby co mám Stuga je volba v 5 třídě jasná.

 

Jó Stug to je třida, radost s ním hrát. Včera s ním "Invader". Obsadil jsem základnu a ty co se vraceli jsem postřílel jak kachny ... nádhera :Smile-playing:

Pak 4 x Ferda a 4 x lost. S takovou bandou blbů co se vyskatla v těch 4 hrách se fakt nedalo nic dělat.

Pak mi ještě udělal radost Tygřik. Sice to s ním byl win/lost tak 50/50, mám ho jen něco přes 30 bitev, ale hraje se sním slušně.

 

Neskutečně se tápím s M3 Lee, to je úděsný stroj :Smile-angry: ať dělám co dělám tak výhry jsou je otázkou náhod. Asi s ním budu hrát bota ať to ostatním nekazím. Nejužitečněji se s ním cítím v rohu mapy zalezlý v křoví :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó Stug to je třida, radost s ním hrát. Včera s ním "Invader". Obsadil jsem základnu a ty co se vraceli jsem postřílel jak kachny ... nádhera :Smile-playing:

Pak 4 x Ferda a 4 x lost. S takovou bandou blbů co se vyskatla v těch 4 hrách se fakt nedalo nic dělat.

Pak mi ještě udělal radost Tygřik. Sice to s ním byl win/lost tak 50/50, mám ho jen něco přes 30 bitev, ale hraje se sním slušně.

 

Neskutečně se tápím s M3 Lee, to je úděsný stroj :Smile-angry: ať dělám co dělám tak výhry jsou je otázkou náhod. Asi s ním budu hrát bota ať to ostatním nekazím. Nejužitečněji se s ním cítím v rohu mapy zalezlý v křoví :Smile_blinky:

 

Co se týká M3Lee tak ti mohu poradit jedinou věc. Hraj sním jako s TD...ono to díky absenci věže, vlastně TD je. nejezdi moc ve front attacích a odtřeluj z druhé vlny. M3Lee je totiž i dost vysoký a je vidět.

Nic méně má na svou třídu výborné dělo a dobrý pancíř. V případě losu, kdy je na topu....je zněj uber killer. Ale s TD taktikou potrápíš i 5 třídu.

Hraj opatnějí, krej si zranitelné boky a ono to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo..to mizení je někdy velký problém, který hráče stojí často život. Asi každý zažil jak ho něco plesklo a enemáka vidí až když po výstřelu zajíždí za barák se schovat. Tak na to místo hráč čeká zaměřen....a zase plesk...nevidí nic až když enemák znovu zajíždí spokojený jak mě narval....jo tohle někdy pěkně štve. To je pravda.

 

Zrovna včera na mapě Přístav se na cca 50 metrů přestřeluju s IS-8, co vyjíždí zpoza baráku. Najendou začala mizet a byla vidět jen při vjíždění zpět. Nakonec jsem zjistil čím to bylo. Vyjížděla za keříkem. Co naplat, že to byl keřík velikosti, že ani morče by se do něj neschovalo :Smile_Default: . Tohle už beru jako, že to k WoT patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká M3Lee tak ti mohu poradit jedinou věc. Hraj sním jako s TD...ono to díky absenci věže, vlastně TD je. nejezdi moc ve front attacích a odtřeluj z druhé vlny. M3Lee je totiž i dost vysoký a je vidět.

Nic méně má na svou třídu výborné dělo a dobrý pancíř. V případě losu, kdy je na topu....je zněj uber killer. Ale s TD taktikou potrápíš i 5 třídu.

Hraj opatnějí, krej si zranitelné boky a ono to půjde.

 

TD hraju nejvíce ze všeho, takže tohle mě už napadlo, ale s tímhle to prostě nejde resp. mi to takhle nejde.

Dělo je děsně nepřesné (vliv má asi i nevycvičená posádka) penetrace jakž takž, ale demage hrůza :arta:

Navíc s TD na nízkých tierech se schovám, ale s touhle krávou ?!?

No nějak už to přetrpím :Smile_sad:

Vždycky jsem je strašně rád lovil Mardere II a teď sem na opačné staně :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem už vzdal snahu hrát na win. Buď to tým uhraje nebo ne. Přesto se snažím dostat některé své stroje aspoň na 50% úspěšnost. Poslední dobou hraju víc za BT -7 (III) a po změně přístupu ke hře jsem se začal držet vzadu, tak nějak na pohodu.

 

Dostal jsem se do bitvy čtvrté třídy a zaparkoval u základny v křoví a střílel si po všem co se ukázalo. Najednou koukám na nízký stav munice 2 ks a pak jen HE. Při opětovném koupení jsem neupravoval rozdělení munice a nikdy dřív jsem nevystřílel u tohoto tanku 55 AP nábojů. AP došlo a přeplo se to na HE (asi 31 ks). Tady nastal problém. Ta munice byla bez efektu mimo jednoho výstřelu, který něco poškodil na nějakém tanku. Střelba na arty neúčinkovala. Bylo to samé neprošla nebo se odrazila. Nám už začala stejně jako nepříteli docházet technika a jeden z posledních našich strojů s celkem dost HP se vydal na spotování, tak jsem musel vyrazit rychle před ním. Naštěstí jsem to stihl a pročesával nepřátelskou oblast a upoutával pozornost nepřítele. Výhra se podařila a ihned po bitvě jsem dal všechnu munici na AP, abych si zas někdy nepřipadal jako úplný blbec.

 

PS: Taky jsem dospěl k závěru, že bude dobré omezit své příspěvky do tohoto téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po dlouhé době provětral M48A1 a hodně dobré. Z deseti her se vyhrálo 7. Hry mi přinesly 2x válečníka, 2x odstřelovače a 1x spojence. Mohl jsem si docela dost vyskakovat protože ke mě byl MM příznivý :Smile-hiding: , v losech na sebe narážely max tři tiery X + dobré mapy a pouze 2x jsem měl v lose víc jak 4 arty, ale naštěstí na dost uzavřené mapě. Předposlední bitvu se mi povedlo to co už dlouho ne, odchytit 2 tanky "na kolečko" a sundat je :Smile_playing: .... Poslední bitva byla nějaká divná. :facepalmic: 0hp. Byl jsem na sebe hrdý při 11 zásazích mít 0hp. Dobrá lamka a chytře natočený MAUSE.

 

Přesedlání na Cometa bylo ještě lepší z 5 her "se" vyhrálo 5x :Smile-playing: . Expy na Cometu poposkočily o cca 9500exp (i s pronásobením). A jako s M48 jsem měl štěstní na losy a 4x jsem jel jen proti VII tieru. :Smile_blinky:

 

Večer jsem dal pár bitev s T-25 abych (lehce) naplnil účet a jediné co jsem naplnil (těžce) byla moje trpělivost :Smile-angry: . Kdyby ten stroj nebyl narýsován ve Škodovce tak už v garáži není.... :Smile_sceptic:

 

Ať se daří... :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl a co jako?! Ze 100 bitev se to jednou povede a to já nehodlám riskovat 99 proher a 99 ztrát kreditů kvůli tomu abych jednou vyhrál a udělal někomu jinému dobře.... :Smile_trollface-3: . Už jsem to psal. Nehodlám už po roce a půl akceptovat stupidní MM systém od WG a hrávat bitvy, kde je na jedné straně 13 nesvéprávných děcek a na straně druhé četa Pirátů a 2 čety jiných modrých a fialových hráčů. Není to pro mě ani zábava a ani žádný zisk, takže proč?! Nemám důvod.Jestli někdo má, je to jeho věc a já mu nevyčítám, že se nechá zabít bez užitku a s velkou ztrátou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...