Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Víkend byl celkem tragickej podle očekávání, opakuje se to pravidelně a win 43 a 45 % to potvrzuje. Ale pár pěkných 5tinásobků se mi povedlo. Dal sem to do chlubárny, koupil sem za půlku Wolverina a dneska ještě koupím za půlku Hellcata a to se vyplatí. :Smile_great:

Jinak též pociťuju, že poslední dobou nejraději hraju max. do 7 třídy i když se 7čkou proti devítkám už je to celkem vopruz, ale prodělek zase tolik nebolí :Smile_glasses: Jezdím max. M103 kvůli expení T110 a až dorazím expy na E-100, tak s E-75 taky přestanu jezdit a s objektem704 expit 300 k na objekt 268 tedy rozhodně nehodlám, nejsem magor, to WG fakt přepísklo. No myslel sem, že doexpím na desítku T-54, ale podle toho co píšete, že T-62 je na dvě věci, tak se na to taky vybodnu, asi si koupím Panthera II pro radost :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s objektem704 expit 300 k na objekt 268 tedy rozhodně nehodlám, nejsem magor, to WG fakt přepísklo.

ale nepřepísklo. aspoň to lamy nebudou mít tak lehký vyexpit (tím samozřejmě nemyslím tebe). 300000 expů bych dal na všechny X tiery, klidně i víc, protože to co potkávám na X tierech na publicu, to je hrozný. tímhle by se to aspoň trochu vyselektovalo. jo a T62 rozhodně není v konkurenci ostatních X tierů žádnej zázrak, ale stojí za to vyexpit, už jen kvůli tomu rychlopalnýmu dělu, s tím je občas zábava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nepřepísklo. aspoň to lamy nebudou mít tak lehký vyexpit (tím samozřejmě nemyslím tebe). 300000 expů bych dal na všechny X tiery, klidně i víc, protože to co potkávám na X tierech na publicu, to je hrozný. tímhle by se to aspoň trochu vyselektovalo. jo a T62 rozhodně není v konkurenci ostatních X tierů žádnej zázrak, ale stojí za to vyexpit, už jen kvůli tomu rychlopalnýmu dělu, s tím je občas zábava

 

Naprosto souhlasím! Ale pouze v případě, že E 100 bude součástí duo balíčku spolu s E75..... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska paráda, všechny násobky na první pokus, až na arty.

Když člověk chce odehrát násobek za arty, tak chytne himmel, ensk, himmel a pak je z toho tak vynervovanej že pokazí i el halluf.

Ale nakonec pětinásobky pomohli, konečně jsem naexpil na 3 tanky top děla, od zejtra to bude jinej masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říct...Jumbo 9/7, výhry pěkný, prohry relativně jasný... ale celkově ty XP docela jdou, už chci tu vámi chválenou T20 a zjistit, jestli ty medka u amíků jsou opravdu k ničemu.

 

Ovšem poslední hra mě dostala... 2x po sobě jsem čelně cinknul AMX 12t. Když se daří, tak se daří. Ale ve výsledku jsem ho přestřílel :Smile_honoring:

 

Taky jsem zahrál bitvičku, kde jsme dostávali na *****, ale díky mému spomalení nepřátel a koordinaci jsme zabrali, krásný vyhrát s týmem noobů proti profi četě :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pár rychlých her po obědě..a klasika. Vše až na Object 268 super...hafo winů i metálů. Pak jsme v super četě (Hanouja a Coko) dali 10 třídu.

První hra dopadla slibně...win a 3ks.

Ale další tři lost. Již mám s Objectem 52% win...přitom jsem v žádně bitve nešel pod 2killy a pekných cca 2500dmg. Vše marný. A nebylo to artynama....jen jsme vždy dostali total **** team....ty topky byly výstavní.

A to jsem měli i třeba 69% win chance....a bez šance. Co nedala naše četa to nikdo nekillnul. Kupuji další stání v garáži, fláknu tam posádku a prodám ho. Páč sním hrozně moc rád hraju....tak aby mě to nelákalo. Téé materiál.....jak ti maníci se na ty topíku vůbec vyškrabou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže :)

 

Purchased:

'JagdPanther II' purchased successfully. You have spent credits: 2 570 000.

 

mám radost. musím ale říct, že prvního JagdPanthera jsem prodával s těžkým srdcem, bylo to skvělý TD. možná nejlepší 7 tier co jsem hrál. po 86 bitvách s ním mám 69% win ratio, nějaký ty medály a vzpomínky na pár hodně epickejch bitev. fakt bych si ho nejradši nechal, ale posádku mám jenom jednu, takže jí přesunu na JagdPanthera II a budu doufat, že bude stejně tak dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si říkal, že před odchodem do práce dám ještě x5 aspoň na PII, JT a KV-1... Ne... ne... To fakt nejde.. "nějak" to tam spadlo na JTčku, byť za nic moc (4k) expy, ale ty ostatní bitky... zřejmě všichni lovili x5 bez ohledu na to, jestli jsou ospalí, ožralí nebo cokoliv jinýho... děs běs :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední dobou mi to hraní nějak vůbec nejde.

S AMX 12 se děsně trápím a těžko říci čím to přesně je. S M18 si na sebe zvykáme a zatím nic moc. Ger TD T7 přes elitní stav taky žádné oslnivé výsledky. V soubojích dostává dost na ***** od ruských MT a HT. Náladu zlepšuje jen TD T2, které si drží většinou stabilní úroveň. Včera na Malinovce ulovil 2 minimause a na Karélii se trefil 2x ze tří výstřelů na 620 m o čemž se může ostatním strojům co mám jen zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem popravdě ty americký TD s otočnou věží dal zatím k ledu... Ono to sice vypadá lákavě, ale nakonec jsem dopadl stejně jako kámoš - díky té věži jsem s tím hrál jako "s tankem", jenže na to ty TD nejsou stavěný, armor je slabej, takže jsem akorát dostával hrozně na držku, protože tam, kam bych normálně nejel a kempil v druhý řadě, jsem s Wolverinem chrabře vlítnul a shořel jak papír...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem popravdě ty americký TD s otočnou věží dal zatím k ledu... Ono to sice vypadá lákavě, ale nakonec jsem dopadl stejně jako kámoš - díky té věži jsem s tím hrál jako "s tankem", jenže na to ty TD nejsou stavěný, armor je slabej, takže jsem akorát dostával hrozně na držku, protože tam, kam bych normálně nejel a kempil v druhý řadě, jsem s Wolverinem chrabře vlítnul a shořel jak papír...

T110E4 momentalne nejvic OP X tier :Smile_blinky:, T30ku uz taky hodnekrat nerfovali, T28P a T25/2 nemuzu posoudit neb jsem je nejel a uz nepojedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže T110E4 je Tier X, podle toho to nemůžu posuzovat, když jsem teprv u Wolfíka, protože než se dohrabu na T110E4, tak se mu pětkrát změní parametry tam a zpátky :-) Ještě těm "věžovejm" TD dám šanci, ale zatím jsou jiné priority :-)

Jj to je jasne, uz ted ho budou nerfovat, ale kdyz to vemes tak vlastne stejne clovek vzdycky u vseho skonci u 10tek (ano nemusi, ale to me nebavi), aspon teda ja, tedy pokud finalni tank ve strome za nic nestoji, tak ten strom ma pro me nulovou prioritu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, že nakonec skončíš na desítce, ale důležitý je pro mě, aby mě bavily a vyhovovaly mi i ty stroje předtím :-) A to mi zatím ty věžový US TD moc neseděj, takže ten strom pro mě má taky nízkou prioritu... Aktuálně je prioritní top kanon na JTiger :-) Co se expení nových tanků týče, tak zatím celkem zastaveno a čekám, nebo kamarádi to začli hrát, ale mají nízký tiery :-) Momentálně mám v garáži spíš pěknej b..del, protože každou chvíli kupuju něco stylem "jee vy byste chtěli hrát četu tří artyn... aha vy máte jen trojkový... no neva, já si ji koupim" :-D

 

Ale někdy ty kamarádšafty docela finančně vyčerpávaj :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...