Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Otec: Chci aby sis vzal za ženu dívku kterou ti vyberu!
Syn: Ne.
Otec: Je to dcera Billa Gatese.
Syn: V tom případě ano!
Otec přijde za Billem Gatesem
Otec: Chci aby si vaše dcera vzala mého syna!
Bill: Ne
Otec: Syn je viceprezident světové banky!
Bill: V tom případě ano!
Otec přijde za prezidentem světové banky
Otec: Chci abyste zaměstnali mého syna jako viceprezidenta!
Prezident: Ne
Otec: Je to zeť Billa Gatese!
Prezident: V tom případě ano!
A takto se vážení dělá Business!

 

 

Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez uší.
Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu Pepíčkovu rodinu.
Předtím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a povídá mu:"Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších jenom cekneš, dostaneš takový výprask, jaký jsi nezažil!"
Pepíček to pochopil a vyrazili... Když se Pepíček podíval do postýlky povídá:"Jé, to je krasné miminko."
Sousedka se zaraduje a povídá: "Děkuji Pepíčku, jsi moc hodný. "
Pepíček dále povídá: "A má moc krásné palečky a kouzelný malý nosánek a krásná očička..."
Sousedka na to: "Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku."
"A vidí dobře?", ptá se zase Pepíček. Sousedka na to: "Doktor povídal,že je 100% šance, že zrak bude mít v pořádku...
"Pepíček se ušklíbne a řiká: "Tak to je fajn, protože kdyby potřeboval brejličky, byl by dost v prdeli...!!! "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hulí si tak dva zajíci v lese a jednoho zajíce začne žrát krokodýl a on povídá:

"Kámo neřekl si mi, že máš spacák LA COSTE."
_____________________________________________

Příjde holčička domů ze školy a pláče.
Maminka se ptá: "Proč pláčeš?"
A dcera na to odvětí:
"Děti se mi smějí, že jsem šimako."
"A co to je šimako?" ptá se maminka.
......" ŠÍleně MAlé KOzy."
Tatínek se začne smát, když vzápětí ho matka okřikne:
"Ty se moc nesměj ty, šimaču!"
_____________________________________________
Ptá se člověk babičky.

Babičko kde se tady páli alkohol.

Babička ukáže prstem na kostel. Chlapče vidíš ten kostel? Ano vidím. Tak kromě něho všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamiloval se chlapec do dívky, přiznal jí své city a dívka mu hned položila dvě otázky:
"Máš dva Mercedesy?"
"Nemám." odpověděl chlapec
"Máš dvoupatrový dům?"
"Noo,ani ten nemám" smutně odpověděl.
"Tak se tedy nemáme dál o čem bavit." chladně odvětila.
Zlomený chlapec šel pro radu k otci. "Nevím co ti mám řict synu. Když jí tolik milujes, můžeš nakonec prodat Bentley i Lamborghini a koupit místo nich dva Mercedesy,ale abychom bourali dvě patra domu kvůlil nějaké cuchtě se mi zdá hloupé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

George352: http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/82-vtipy-vtipn%C3%A1-a-zaj%C3%ADmav%C3%A1-videagifyobr%C3%A1zky-a-hl%C3%A1%C5%A1ky/page-44?do=findComment&comment=123755

 

 

 

Ja budu kvuli jednomu frku prolejzat celej topic pres 6800 odpovedi to jsi uhodl.

A ja taky vidim stejne veci a nestrapnuji druhe ze to tu bylo a ze bych mohl na rozdil od tebe.

 

Se nečil Georgi a zkus alespoň jednou jedinkrát funkci „Search“… :-)

Tak nedělej ze sebe hloupého a neblekotej tu nesmysly o prolézání 6800 postů…

Upraveno uživatelem DinDin_snr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

George352: http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/82-vtipy-vtipn%C3%A1-a-zaj%C3%ADmav%C3%A1-videagifyobr%C3%A1zky-a-hl%C3%A1%C5%A1ky/page-44?do=findComment&comment=123755

 

 

 

Ja budu kvuli jednomu frku prolejzat celej topic pres 6800 odpovedi to jsi uhodl.

A ja taky vidim stejne veci a nestrapnuji druhe ze to tu bylo a ze bych mohl na rozdil od tebe.

 

Se nečil Georgi a zkus alespoň jednou jedinkrát funkci „Search“… :-)

Tak nedělej ze sebe hloupého a neblekotej tu nesmysly o prolézání 6800 postů…

Btw ja opravdu nemam cas to tady prolejzat,staci ze musim celej den procitat a promazavat posty vod takovejch chytrolinu jako ses Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazatel, doktor a inženýr čekají na golfovém hřišti, až uvolní jamku skupina pomalých hráčů
Inženýr: "Co je to za lidi? Už tady kvůli nim čekáme přinejmenším čtvrt hodiny!"
Doktor: "To nevím, ale nikoho tak nešikovného jsem ještě neviděl!"
Kazatel: "Támhle přichází správce hřiště. Zeptám se ho... Ahoj Georgi, co je to před námi za skupinu? Jsou hrozně pomalí."
George: "Jo tamti? To je parta slepých hasičů. Oslepli loni při hašení naší klubovny, tak je tady necháváme kdykoli zdarma hrát."
(Ticho.)
Kazatel: "To je smutné... Večer jim věnuji zvláštní modlitbu."
Doktor: "Dobrý nápad. A já si popovídám s kolegou, jestli by se pro ně nedalo něco udělat."
Inženýr: "A proč ku.va, vlastně nehrají v noci?"

Cikán jde krást do synagogy a nepozorný rabín ho tam zamkne.Když za týden přijde a zjistí co se stalo,ptá se cikána: "Co jsi tady celý týden jedl?" Cikán odvětí:"Tam v rohu byl celej hrnec držkovky,tak jsem ho snědl." Na to rabín: "To nebyla držkovka ale obřízka za minulý týden!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw ja opravdu nemam cas to tady prolejzat,staci ze musim celej den procitat a promazavat posty vod takovejch chytrolinu jako ses Ty.

Georgi, jsi vážně tak natvrdlý? 1000× jsem ti už psal, že stačí kliknout vpravo nahoře na Search a máš to na jedno kliknutí myší, tak toho už nech (a neblekotej tu nesmysly o prolézání 6800 postů), ty potrefená huso! :-)

A nemusíš to tu furt tak rozvádět…

:Smile-tongue:

 

Jinak když už to tu Aarongoldstein tak trefně načal, tak přidám něco málo o opakování historie:

korupce_nackove_E15.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georgi, jsi vážně tak natvrdlý? 1000× jsem ti už psal, že stačí kliknout vpravo nahoře na Search a máš to na jedno kliknutí myší, tak toho už nech (a neblekotej tu nesmysly o prolézání 6800 postů), ty potrefená huso! :-)

A nemusíš to tu furt tak rozvádět…

 

 

 

 

Ja rozvadet Ty jsi zacal ze tu ten for byl tak to nehazej na me a prestan stema urazkama nejsem ti na to zvedavej chovas se jak prechytrale decko.Nekde o 300 stran zpatky a ja si to mam v mem veku pamatovat a nekde hledat proste sem si vzpomel na for tak sem ho napsal nic vic nic min.Tak sis ho precetl a nemusis tu honem strapnovat ze uz tu je,uz jsem psal ze je tu vice takovych dabl postu a take to tu nerozvadim a nikoho nenapadam,tak uz toho opravdu nech!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

bez komentáře, raději ti odpovím vtipem:

6182_03000h6c0000-101cbig-50c5a1822dca8d

 

:-)

 

 

A malý dodatek: nemyslím si, že bys byl o moc starší, než já. Nepsal jsem tu žádné urážky, tak to zas nepřeháněj. Jsem přesvědčen, že kdybychom si spolu sedli někdy u piva, tak se tomu nakonec oba zasmějeme. Přes Vysočinu docela často jezdívám…  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...