Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

To už je hodně vousatá záležitost, tyhlety maily (vždy podobný princip - potřebuju převést haldu prachů, vy na tom nebudete škodnej a je potřeba udělat jen xxx, kde xxx je nějaká akce, co z tebe obvykle vytáhne prachy) chodí už hezkou řádku let :-)

 

Lowi: Pro tyto účely mám víc e-mailových adres, jedna je soukromá a je zpravidla sdělovaná pouze těm, se kterými chci komunikovat a je zadávána online jen velmi obezřetně. No a pak mám pár různých dalších používaných pro zadávání e-mailu na pofidernějších místech a tam je to slušnej fičák. Ale na "hlavní" adrese se mi to daří držet celkem v pohodě :-)

 

EDIT: I překlad už je stejně blbej x let, ale poslední dobou co jsem párkrát zachytil, se hoši dost zlepšili a u některých to už tak strašně nebije do očí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To je charita s Arnoldem... http://www.omaze.com/experiences/arnold-schwarzenegger

 

Kupuješ si lístky a pak je slosujou a někdo vyhraje letenky do Californie, kde se projede s Arniem v tanku a zakouří si s ním doutník. Peníze z těch lístků jdou na charitu pro děti a Arnold je "matchne" z vlastního 1 ku 1. A podle počtu lístků co koupíš, tak ty dostaneš taky něco... např. tričko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako promiň, ale aby po 2 000 bitvách nevěděl, co je sniper mód, nepoužíval vybavení, spotřební doplňky, střílel přes autoaim a neznal ani z 1% základy hry..to není o skillerství. Zřejmě ani ten blbej rádobytutoriál si neprojel, jinak by aspoň ten sniper mód znal.

 

Už jsem to tu kdys psal, ale klidně znovu. Někdy loni v létě na zahrádce, (myslím) jsem u pivka čekal na kamošku, kousek seděli nějací mlaďoši a bavili se, mimo jiné i o WoT. Jeden si nějak stěžoval, že už ho to nebaví, mastí to prý už pár měsíců a prdí na to, že je to k hounu, nic nemůže trefit, tanky vidí daleko, mrňavý, ..... hele wole a zkusil si zapnout sniper mod?? Jakej mod wole??? 

Tak asi tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž v noci vstane a začne přecházet sem a tam po ložnici. Probudí se jeho žena a ptá se: "Co se děje?" "Ale, já jsem ti dostal takovou chuť souložit, že vůbec nemůžu spát." Žena odhrne přikrývku, vytáhne si noční košili a povídá: "Tak pojď!" Muž se na ní podívá a povídá: "Víš co? Já to raději rozchodím."
___________________
Maminka: „Co ti řekl soused, když zjistil, žes mu rozbil okno?“
Syn: „Ošklivá slova mám vynechat?“
Maminka: „Ovšem.“
Syn: „Tak to neřekl nic.“
___________________
Přijde chlap za známým doktorem a povídá: "Franto přijedou mi na víkend na chatu tři ženské, dej mi nějaké prášky abych si snima užil." "Mám tady něco novýho z USA tak to zkus a v pondělí se stav." V pondělí příjde chlapík s rukou v sádře. Franta se na něho dívá a ptá se: "Co se stalo, užil sis?" "Ne, nepřijely!"
___________________
Syn jde s otcem po městě. Syn uvidí velmi hezký dům a ptá se, co je to za dům. "To je dům radosti" odpoví tatínek. "Půjdeme tam?" "Ne, na to jsi ještě moc malý." Ale synovi to nedá a druhý den jde zase tam. První si ho všimne kuchařka a ptá se, co tady dělá. "Ale, táta mi řekl, že je to dům radosti, tak mi nějakou udělejte." Kuchařka mu dá tři palačinky. Doma se tatínek ptá, kde synek byl. "V domě radosti." "A cos tam dělal?!" "Ale, ani se neptej - tu první jsem zvládl docela dobře, ta druhá mi dala trochu zabrat, ale tu třetí už jsem jenom roztáhl a vylízal."
___________________
Zhasni tu svíčku!"
"To je žárovka!"
"To nevadí, Karle."
"Ale já jsem Petr!"
"Je to možný? Přišel ses milovat nebo se hádat?"
___________________
1504344_791427590871265_404431185_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Od té doby, co jsem si tě vzal mi připadáš víc a víc jako šroub…“
„Proč zrovna jako šroub?“
„Protože bez matky jsi naprosto neschopná!“
______________
Situace podvečer v manželské posteli:
„Drahý, už jsme se asi měsíc nemilovali!“ povídá manželka roztouženému manželovi.
„Mluv za sebe,“ povídá muž.
______________
Baví se dva přátelé:
„Co uděláš, když načapáš jiného muže v posteli se svou ženou?“
„Nakopu mu jeho psa a zlámu mu bílou hůl.“
______________
1526237_618979098163656_136388016_n.jpg1521930_787661281260473_134875057_n.jpg

Muž se vrací z pohřbu své ženy. Jeden smuteční host na něj:
„Jak se cítíte?“
„A víte, že mi ta malá procházka udělala docela dobře?“
_________________
Český turista byl přistižen hotelovým detektivem při krádeži. Nešťastného Čecha načapali, jak na záchodě odmontovává sociální zařízení. Nešťastník se bránil tím, že chtěl manželce udělat radost, neboť si přála, aby jí z dovolené u moře přivezl velkou mušli.
_________________
Z policejního protokolu:
Poškozený krátce před smrtí volal z chodníku do okna v pátém patře: „Hoď mi klíče!“
Manželka mu hodila bednu s nářadím.
_________________
Na co myslí ženy při souloži, když leží na zádech?
Milenka: „Miluje mě, nebo nemiluje?“
Prostitutka: „Zaplatí nebo nezaplatí?“
Manželka: „Vymalovat nebo nevymalovat?“
_________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Muž se ženou leží v posteli.Muž dostane strašnou žízeň, a protože leží u stěny,opatrně překračuje ženu a chce se jít napít.
Ta si myslí, že se chce milovat a potichu říká "Počkej, malý ještě nespí."
Po 3 minutách muž znovu zkouší přelézt přes ženu,protože žízeň se stupňuje. Žena:"Říkala jsem ti počkej, než malý usne!"
Muž ještě chvíli čeká, ale potom se rezolutně zvedne a jde rovnou do kuchyně.
Chce se napít minerálky, ale žádnou nenajde a tak vytáhne z ledničky šampaňský.....
Žena slyší bouchnout špunt a křičí: "Co tam proboha děláš?"
A na to se z dětského pokoje ozve pětiletý syn:"Vidíš, nechtěla jsi šukat, tak se zastřelil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...