Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Přijde muž do sauny, kde skupinka Jamajčanů kouří trávu. Sedne si a snaží se nevšímat si jich. Po chvilce jeden z nich vstane a přiblíží se nabízejíc mu jointa. Muž zdvořile odmítne. Zakrátko mu však opět jeden z Jamajčanů nabízí potáhnout si. Muž říká:
„Víte se mnou to nic nedělá...“ a opět odmítne.
Když mu po třetí nabízí jointa, tak svolí a ukazuje, že to na něj opravdu nepůsobí, silně potáhne. Vzápětí mu ten Jamajčan šlohne klíče a spolu s ostatními vyběhne ze sauny. Muž se rychle vzpamatuje a vyběhne za nimi. Jamajčani mu zatím šlohnou věci ze skříňky, naskáčou do jeho auta a ujíždí pryč. Nahý muž naskočí do nejbližšího taxíku a naviguje řidiče sledovat zloděje.
V hustém provoze ale Jamajčany ztratí. Taxikář zastaví nedaleko blízkého lesa. Nahý muž si uvědomí, že nemá čím zaplatit.
Taxikář si ho chvíli prohlíží a říká: „Ale mohli by jsme se vyrovnat jinak...“
... nahý, okradený, znásilněný, sám v lese už úplně rezignuje. Už se mu chce jen kadit. Tak si čupne k nejbližšímu stromu a začne tlačit...
Naráz mu někdo poklepe na rameno se slovy: „poslouchej, kámo, neser nám tady v sauně!!!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

No a opět něco ze života:

 

„Všichni mí drazí,
jak člověk stárne, život je čím dál lepší.
Když jsem se onehdá stavil ve Starbucks na šálek kávy, začalo mi najednou hučet v útrobách a já jsem si uvědomil, že si naléhavě potřebuji uprdnout.
Místnost byla plná lidí, ale hudba hrála velmi hlasitě.
Abych se neztrapnil, prděl jsem podle rytmu hudby.
Po pár skladbách jsem se začal cítit mnohem lépe.
Když jsem dopil svou kávu, zpozoroval jsem že se na mě všichni v místnosti dívají...
V tom okamžiku jsem si uvědomil že mám v uších sluchátka a poslouchám hudbu ze svého MP3 přehrávače...
Takové věci se bohužel stávají když si člověk neuvědomí do důsledku používání moderní technologie!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde takhle chlap do hospody a jen tak si mumlá: „********* audi“ a pokaždé při tom plivne na podlahu...
Posadí se ke stolu, přijde číšník a ten chlap říká: „********* audi“ *pliv, pliv* „řízek a pivo prosím“.... „********* audi“ *pliv, pliv*
Týpek čeká na jídlo a opět si pro sebe mumlá: „********* audi“ *pliv, pliv* ostatní hosty to pomalu nervuje a hostinský tedy jde k tomu chlápkovi a požádá ho, aby toho nechal... ten muž na to„********* audi“ *pliv, pliv*
Hospodský se ho tedy ptá: „a proč?“
„No jedu dnes ráno se svým 40 tunovým náklaďákem né, dostal jsem smyk a padnul do příkopu...No neměl jsem absolutně žádnou šanci se vodsaď dostat„********* audi“ *pliv, pliv* no a v tom momentu přijel takovej ******** řidič audi a ptá se mě, jestli mě s tou jeho audinou má z toho příkopu vytáhnout... No tak jsem se rozesmál a povídám, že když se mu to povede, tak mu ho vykouřím.... „********* audi“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...