Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

@phoenix_sk


nemecka policia zabavila dochodcovi Panthera, ktoreho mal v pivnici. vraj sa na nom prevazal este pocas snehovej kalamity v 78mom


kua, aj ja chcem takeho dedecka   Smile_teethhappy.gif


 


http://www.thelocal....idden-in-cellar


http://www.sueddeuts...villa-1.2547493


 


edit: clanok aj s fotkami: https://www.ndr.de/n...onsfund124.html


 


panzer468_v-vierspaltig.jpg


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozvěděl jsem se,
že existuje jedinečná možnost adoptovat Řeka za 500 Eur měsíčně.

Bude za Tebe dělat všechno, na co Ty nemáš čas :
Spát do 11.00 dopoledne, chodit za Tebe na kávu,
držet několikahodinovou polední siestu, večer sedět dlouho v restauraci.....

Já ho adoptoval a mám po starostech. Teď můžu makat od rána až do večera!!.
Asi zainvestuju a vezmu si dva, kdyby mně náhodou jeden onemocněl. icon_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_trollface-3:

 

Ona: Včera jsem měla nejlepší sex v mém životě. Hodinová předehra, hodinu jsme se milovali a pak si se mnou ještě hodinu povídal.   

On: Včera to byl nejhorší večer mého života. Hodinu se mi nemohl postavit, hodinu jsem se nemohl udělat a pak jsem ještě hodinu nemohl usnout.

 

Přijde v pátek večer krásná mladá ženská do baru plného drsných chlápků.Barman: "Dobrý den slečno, co to bude?"Slečna: "Dejte mi pět vodek."Barmanovi to přijde divný, ale náš zákazník náš pán a naleje pět vodek. Holka je do sebe zlomí a objedná si další rundu.Barman opět naleje, holka je opět do sebe zlomí a objedná další. Takhle se to opakuje třikrát, až holka úplně sťatá a nevědouc o světě padne na zem a chlápci se na ní všichni vystřídají.Uplyne týden a v pátek večer se holka zas objeví v baru.Barman: "Á, dobrý večer slečno, co si dáte? Pět vodek jako obvykle?"Slečna: "Ne, dejte mi pět rumů, mě po vodce strašně pálí pítcha "

 

Muž potká na na ulici svoji bývalku s pohledným milencem. Zatouží si rýpnout! Čím to že není sama a netrápí se zalezlá někde v koutku? Navíc jí to zatraceně sluší!Přistoupí tedy k nim a pohrdlivě se zeptá: "Tak co, jak se jezdí na ojeté mašině?"Ona zrudne, ale milenec bravurně kontruje: "Úplně v pohodě. Až na prvních 5 centimetrů byla naprosto netknutá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_trollface-3:

 

Ona: Včera jsem měla nejlepší sex v mém životě. Hodinová předehra, hodinu jsme se milovali a pak si se mnou ještě hodinu povídal.   

On: Včera to byl nejhorší večer mého života. Hodinu se mi nemohl postavit, hodinu jsem se nemohl udělat a pak jsem ještě hodinu nemohl usnout.

 

 

Kdyby někdo náhodou ještě neznal, tak je to z tohoto videa :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...