Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Borec.

 

 

Dva dny po oslavě kamarádových 30. narozenin, kdy jsem s kocovinou balil nejdůležitější věci jsem dne 30.4. 2014 vyrazil sám na svém obyčejném horském kole s tím, že určitě musím dojet k moři nebo kam to půjde, že když to nedám tak kolo zahodím a třeba i dojdu co nejdál. Cílem byla Pula v Chorvatsku cca 750-800 km. Oproti plánované trase kdy jsem i občas bloudil(ne GPS) a města jsem si projížděl křížem krážem jsem ujel přes 1000 km. Navštívil jsem 4 cizí státy, píchl 2 gumy,urazil 1 šlapátko, spustil 1 požární alarm a naverboval hasiče do zbroje kteři mě následně na to opili a měl jsem 3 rakouská klíšťata. Jako necyklista jsem si splnil cíl a prožil si malé osobní dobrodružství. Tohle video není propagace sebe, ale poukázání na to jak může být i přímo za humny krásně a popíchuji tím lidi k tomu že aby prožili něco opravdového nepotřebují hromady peněz ale stačí nesedět doma na zadku.

Trasa: Brno - Wien - Maribor - Ljubljana - Trieste - Poreč - Pula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste vdobach nedavno minulych, prijede major nakontrolu do kasaren. Obchazi nastoupene jednotky a v tom ze zastavi pred Dezem Demeterem. 
"Vojine. Hypoteticka otazka. Vypukne valka a stoji pred vami american a rus. Koho zastrelite?" 
Dezo premysli a pak vyhrkne: "Pan major, asi toho rusa" 
"Neslychane!!! Deset dnu ostrejch!!!", rozcili se major. 
Po deseti dnech Deza pusti a major se chce presvedcit, jak si to Dezo prebral v hlave. Polozi mu tedy stejnou otazku. Dezo premysli a rika si, ze tentokrat na to musi jit mazane. 
"Pan major, a koho by ste zastrelil vy?" 
"No samozrejme ze toho americana" odpovi bez vahani major. 
"No tak to vidite. A na me by zbyl zase ten rus."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...