Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Rok 1935, Německo. Baví se dva kamarádi v hospodě: „Tak už ti dělám pět let v továrně na šicí stroje, a doma mi manželka vyčítá, že ještě žádnej nemáme.” „No to máš jednoduchý, každej den odneseš z práce jednu součástku a postupně složíš celý šicí stroj!” Když se asi po půl roce potkají znovu, tak první povídá: „No tak jsem to nanosil domů, ale ať to složim, jak to složim, je z toho kulomet.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manžel má dlouhodobé podezření, že je mu jeho žena nevěrná... A tak se rozhodl vrátit se ze služební cesty dřív, aby ji přistihl inflagranti. Na nádraží si stopl taxíka a již v průběhu cesty domů se domluvil s taxikářem, aby šel s ním do bytu - jako svědek. Při příchodu do bytu našel podvedený manžel svou ženu v ložnici s milencem. Celý nepříčetný strhl peřinu z milence a namířil na něj svoji legálně drženou zbraň s tím, že milence zastřelí. Vystrašená manželka na svého manžela křičí, aby od svého rozhodnutí ustoupil a svoji prosbu provází: "Miláčku, prosím, nezabíjej ho! Pamatuješ si ten sponzorský dar - naše BMW? Tak to je od něj. Stejně tak všechny dovolené, nový byt a zaplacené lístky na hokej - to všechno platil on!" Zmatený manžel se otočil k taxikáři, který celou dobu přihlížel té dramatické situaci, a ptá se jej: "Co mám teda dělat?" Taxikář ani na chvilku nezaváhal a odpovídá: "Já bych ho zase přikryl, ať se vám nenachladí..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě dostalo, ten "SERB" (respektive ten "další z vývojářů") musí být víc vypatlaný než jsem si myslel... anebo je to skutečně veliký šprýmař.

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2549-odpovede-v%C3%BDvojarov/page-78?do=findComment&comment=227929

 

(citace)

- podle Serba, WR je nejlepší indikátor skillu, průměrný WR je 49%, pokud máte 55%, váš skill je mnohem vyšší než skill průměrného hráče ve hře. Další z vývojářů později dodal: "Skill je schopnost vyhrát, ne způsobit poškození. Pokud nastřílíte hodně dmg a prohrajete, způsobili jste ji na špatném místě."

 

:teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych ten rozhovor případně četl celý, takhle vytrháno z kontextu to může znít jinak,  než bylo původně myšleno... Ale souhlas, že mluvit o WR jako nejlepším indikátoru skillu v případě, že je člověk jen jeden ze třiceti lidí, co se v té bitvě potlouká, zní docela zábavně... :-D

 

Faktem ovšem je, že většina dobrých hráčů W/L rating má výše než 50%, málokdy vidíš nějakýho uberskillera, co to sice "hraje suprově", ale má W/L 48% ;-) Takže vlastní iniciativou se to asi trochu nad 50% zvednout dá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktem ovšem je, že většina dobrých hráčů W/L rating má výše než 50%, málokdy vidíš nějakýho uberskillera, co to sice "hraje suprově", ale má W/L 48% ;-) Takže vlastní iniciativou se to asi trochu nad 50% zvednout dá :-)

Dobrý je, že mě už pár hráčů přesvědčovalo, že moje staty jsou otázka štěstí na týmy a oni s ER pod 800 maj na týmy smůlu. To sice může platit při 100 bitvách, při 10 000 je to blbost, ale nějak si to zdůvodnit musí. Jo a ještě je to prý proto, že hraju s OP tankama (a jak jsem se na ně asi dostal?), používám goldy a mám PÚ (oni nevědí že většinu času hraju bez PÚ a goldy používám omezeně, rozhodně nejedu full gold provoz).

Jinak předevčírem WN7 1675 a WL 43%, včera WN7 1145 a WL 62% z krátkodobýho hlediska to prostě neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farmář a jeho žena večer sedí v posteli. Ona štrikuje a on čte nějaký odborný časopis. Najednou zvedne hlavu a říká ženě: „Víš, že tady píšou, že člověk je jediný druh, jehož samice při milování dosahují orgasmu?“
Žena se na něj podívá, jiskry v očích, svůdný úsměv na rtech, a říká: „Dokaž to!“
On se trochu zamračí, pak říká, že teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatímco ona sedí na posteli zmatená a neví, která bije. On se vrátí za půl hodiny, zpocený a unavený, a říká : „No, ani kráva ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u té svině nevím, ona kvičí skoro pořád, tak to nepoznám.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ptám se proto, protože vím, že máte v těchhle věcech přehled. Sledujte to do konce a prosím poraďte      

 

 

...co myslíte, potřebuje tráva posekat už teď nebo mám ještě počkat, až budetrochu delší...??  

  

takže Kozy už jsme viděli ale já bych chtěl ze zvířátek ještě vidět i Bobra :-)

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...