Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

Díky za objasnění. Alespoň vidím, že moje uvažování není tak zcestné, jako bylo uvažování toho lorda. Ani na sekundu jsem nepomýšlel, že by to vymyslel WG. To nejsou tanky ale možná, časem i to přijde,,,,, :-D . Stejně bych ale rád věděl, co toho lorda vedlo k takové koncepci? Určitě to nebyl idiot. Angláni byli jen děsně konzervativní, i když u armády, krom té nacistické to bylo celkem zvykem být konzervativní. Nějaký důvod, i když třeba hloupý to mít muselo.

Co se týká těch pozvánek, tak jak něco bude, tak mi dejte vědět prosím.

 

 

Bezva! Dnes první bitva a nastavení ovládání, které jsem měl nefunguje. Chci točit doprava a ono nic, doleva a zase nic, ostře vlevo ...funguje, ostře vpravo nefunguje. Bááác a loď v pérdeli. Kouknu do nastavení a všechny zmíněné položky jsou prázdné. To je jako co? :wallbash:

Upraveno uživatelem kvetule
Edit, ani jako vtip to neberu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanárovi NIC !

 

To Vám nestačí, že ve wotku a war thunderu je všechno blbě ??? :wallbash:

 

:-D

 

On už to ale bohužel hraje :-D Jediná klika je, že v tomhle se snad nebude pokoušet nastavovat joystick :-D

 

Tady bych si dovolil ovšem zdůraznit, že se jedná o HMS King George V z roku 1911... V roce 1937 se začala stavět nová bitevní loď stejného jména a tam už to bylo poněkud jinak...

 

Jo díky za upřesnění, to jsem zapomněl uvést, samozřejmě, že druhoválečný KGV byl o něčem jiném, ten už měl palebnou sílu celkem výrazně soustředěnou na příď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem poprvé zažil jak mou Omahu smahnul cleveland z 10,5 km na jednu salvu z plných HP. No čuměl jsem jak jantar. :woot:

Jinak jako hra to není špatná, ale nějak jsem furt nepřišel na chuť bitevním lodím, přijde mi to jako nuda oproti torpedoborcům nebo křižníkům. A jako nejhorší loď (pro mě) zatím nominuji Myogi, pač stím rozptylem co to má něco trefit je fakt oříšek, teda pokud samo někdo nepřijede na blízko pak by se člověk ještě i trefil, ale zas to povětšinou smrdí torpédem. :pirate:

 

BTW: nevíte někdo jak je to s těma velitelama když je pošlu do zálohy?? Dají se zas někdy vybrat a přeškolit?? Nebo to zatím nefunguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je pošleš do zálohy, tak si je pak můžeš vytáhnout na jinou loď a pak musíš udělat nějaký XP, aby se zase přeškolili (mně to teď vychází na Independence na nějaký 3k za velitele z Langley), jinak jim skilly fungujou jen na 50%... samo že to můžeš  přeškolit na jiný necky i za goldy, ale to zatím v betě není.

 

Já tu Myogi fakt musím zkusit - půlka lidí na ni nadává, půlka říká, jak je boží :-D

 

Ad BBčka obecně - tak jasně, že cruisery a DD asi budou "akčnější" hraní, stejně tak CVčka jsou z mýho pohledu trochu "nudnější" než cruisery a destra, ale má to něco do sebe :-)

 

Jinak třeba Myogi osobně moc nemám rád pokud hraju za CV, TBčkama se mi trefujou podstatně hůř, než větší Kongo.

 

Já mám spíš jinej dotaz - jaký dáváte upgrady? Já mám zatím tier IV/V a že by to byla nějaká hitparáda za ty prachy, aspoň papírově, mi nepřijde? Co byste doporučili upgrade třeba na Tier IV/V cruiser a V CV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myogi mám moc rád když hraju za CV, ten škopek totiž nemá ani 1 AA dělo. Můžeš nad ním lítat klidně 5 minut něž najdeš dokonalej úhel pro nálet  :-D

 

 


BTW: nevíte někdo jak je to s těma velitelama když je pošlu do zálohy?? Dají se zas někdy vybrat a přeškolit?? Nebo to zatím nefunguje?

Dají, stačí koupit novou loď a při nákupu nastavit koupit bez velitele. Pak ho tam jen přidáš a máš možnost ho přeškolit zadarmo, za 200 000 stříbrnejch a nebo za goldy. Goldy mají jen alfa testeři, takže jedině za stříbro. Stříro se vydělává docela jednoduše, takže bych školil :) o 50% to zrychlí přeškolení.

 

 


Já mám spíš jinej dotaz - jaký dáváte upgrady? Já mám zatím tier IV/V a že by to byla nějaká hitparáda za ty prachy, aspoň papírově, mi nepřijde? Co byste doporučili upgrade třeba na Tier IV/V cruiser a V CV?

Podle mě pro BB a CA je to jasný, potřebuješ AA upgrade #2 (přijde do druhého políčka upgradů), kterej ti dá +20% dosah AA děl. Na tom prvním až tak moc nesejde, já jsem tuším dal to na životnost hlavních děl. Pro CA a asi i BB bych určitě zvolil ten upgrade co ti zlepší otáčení kormidla (tuším že čtvrté políčko). A poslední jsem dával menší šance na požár a zaplavení (ale tady nevím, jen mi to přišlo nejrozumnější).

Na CV jsem dával vše na sílu a odolnost stíhačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa.jpg

 

Rozklepneš kapitána (dostaneš se na tu obrazovku, kde jsou uvedeny schopnosti kapitána)....

 

Dole se přepneš na položku "ze zálohy" a na toho kapitána, kterého tam máš klikneš pravým myšítkem... 

 

Přidělit k... ho přidělíš na aktuální loď

Propustit ho propustíš

 

Aktuálního kapitána lodi nemůžeš poslat do zálohy bez náhrady... Pošleš ho do zálohy tedy jedině tak, že ho nahradíš jiným a nebo, že loď prodáš.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový technický dotaz. Jak se ta torpéda vlastně zaměřovala? To měl každý vrhač nějaká svá mířidla a nebo jak to bylo? A princip byl jaký? Vzdálenosti a rychlosti, jak cíle, tak střelce to asi nebyla moc sranda, že? Také bych rád věděl, jak zaměřovali ta děla. Přece to moře se hýbe a ta loď se musela pohupovat a někdy i hodně. To přece muselo na tu dálku dělat obrovský rozptyl ve vertikále, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový technický dotaz. Jak se ta torpéda vlastně zaměřovala? To měl každý vrhač nějaká svá mířidla a nebo jak to bylo? A princip byl jaký? Vzdálenosti a rychlosti, jak cíle, tak střelce to asi nebyla moc sranda, že? Také bych rád věděl, jak zaměřovali ta děla. Přece to moře se hýbe a ta loď se musela pohupovat a někdy i hodně. To přece muselo na tu dálku dělat obrovský rozptyl ve vertikále, ne?

Torpéda asi jako na ponorkách, Vzdálenost cíle, směr a rychlost. Děla většinou podle údajů dělostřelecého radaru, pokud byl vyřazen, každá věž měla manuální míření

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Torpéda asi jako na ponorkách, Vzdálenost cíle, směr a rychlost. Děla většinou podle údajů dělostřelecého radaru, pokud byl vyřazen, každá věž měla manuální míření

Nó, tos to ale odbyl! Ale dík za snahu. Ptal jsem se na to, zda se torpéda zaměřovala nějak centrálně a nebo každý vrhač samostatně. A dělostřelecký radar nějak odhadoval o kolik se loď zvedne na vlně, když zrovna vystřelí? Já toho o lodích moc nevím. Jak zaměřují ponorky, to také nevím. Teda jako myslím ten princip těch hejblátek. Čím to měřili a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar: No tak ona asi málokterá BB se bude hrát tak, že budeš kličkovat jak zajíc... Co jsem tak pozoroval, tak samotná BB proti něčemu s torpédama většinou nemá moc šancí - nemusí jít jen o letadla, stačí rychlý kličkující DD a má taky velkej problém a zatím jsem (z pohledu hraní za CV nebo DD) nepozoroval výrazný rozdíl mezi tím, když si takhle chci vyndat Myogi, Kongo nebo i Fuso (výš zatím nejsem). Když se podaří s DDčkem přibližovací manévr provést tak, že člověk nejede BBčku zrovna do boku, tak je bitevka většinou v loji... Ale nechceš mi doufám říct, že je ještě línější než Kawachi? To už snad ani nejde, dneska mě ještě tak jedna bitka na doexpení Myogi na Kawachi čeká a přemýšlím, že si k tomu asi vezmu nějaké brýle - aby mi nevypadly oči z důlků, jak tu lííínoooou krááávuuu pořád tlačím očima, aby se už konečně HNULA :-D

 

Jinak ke Kawachi obecně - mně na ni nesedí, že má menší dostřel, než většina lodí na srovnatelným tieru a leckdy i o tier níž - třeba taková Chikuma má dostřel přes 10 kiláků, Kawachi myslím 9,8. Čili "jet si tak bokem a frajersky střílet" moc nejde, člověk musí najíždět, aby vykompenzoval handicap v dostřelu, jenže to s touhle línou krávou taky moc nejde, protože to než se otočí... snad jediný malý plus je, že je taková celkem "kompaktní" a není to tak obrovskej cíl, ale i tak se s tou její pomalostí není nějakej extra problém trefit... no a o MM ani nemluvě - včera jsem s tím krámem hrál asi tři bitvy, z toho dvě byly sestavy se šestkovejma BB a cruiserama, na ty jsem mohl tak akorát blbě čumět, protože se mi chechtaly tři kiláky za čarou mýho dostřelu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...