Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

tedka sem se dival na twitch jak to tam nekdo smazi a pripadlo me to dost jednoduche.. ovladani uplne stejny jak ve wotku..

staci namirit predstadit podle vzdalenosti a jenom strilet jednu salvu za druhou.. celkem nuda.. 

 

wotko je rychlejsi a akcnejsi takze tam jednoduchy ovladani chapu ale tady je to fakt onicem..

 

clovek se plavi po mori sleduje akci kolem sebe a jenom bezduse macka levy tlacitko na mysi .:DD hra delana asi jenom pro ty kdo hraje artyny 

 

AAcka se navic ovladaji automaticky pocitacem me tak pripadlo coz je jeste vetsi nuda :D

 

pokud tam neudelaji nejakej hard mod po vzoru treba navy field tak to prestane honem rychle bavit 

 

tady link na podivani http://www.twitch.tv/directory/game/World%20of%20Warships

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle videí si podle místní WG minority udělat názor nesmíte a musíte si to zahrát (to aby jste si ten názor potvrdili...) Takže jsem nebyl sám, kdo má tento názor, ale byl sem zpranýřován partou fanboyů... :-D když jsem podobné názory publikoval na live chat... ale to už je minulost... o to lepší číst tyto řádky... vypadá to nudně, moře je nudné, sem tam balvan, dement spot systém zasahuje, střelba fakt o ničem... mno a to je všechno co hra nabízí... přesto to samozřejmě zkusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojem? No shrnutí her od WG. Když jsem zkusil tanky, zaujmuly a vydržely do dnes, letadla no lítal jsem abych si vylítal 1000bitev a dostal letadla premiové,myslel jsem, že mi to k něčemu bude. Nebylo, mám problém s orientací ve vzduchu,ale hrálo se mi lépe než WT (tady mám něco odlítáno taky), tím neříkám, že jsou lepší!! Lodě jsem zapnul a nevím, asi jsem moc závislej na Wotku či co, nic mi to neřeklo. Tam bych asi začal opět i kouřit, protože by na to byl i čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju to od čtvrtka a nic jiného jsem nezapl, je to zábavné, slušně udělané. Kdo chce simulátor musí se porozhlédnout jinde, to WG nedělá :)

 

Prvních pár bitev bylo opravdu nudných, než zjistíte co a jak, a zjistíte že hrajete ze začátku proti botům :D

Ale pak se to rozjede a je to nádhera. 

 

Torpédoborec - akční hra, srovnatelná s medkem v tancích

Křižník - takticko/akční hra, přece jen už není taková obratnost a musíte přemýšlet předem co uděláte, protože loďky na místě nezastaví :)

Bitevník - pán moří, silná taktika se střílením, neustálé vyhýbání torpédům, střelba na 20km( kdy křižníky ani torpédoborce nemají na vás dostřel)

Letadlovka - taktika s mixem strategie, vyslání letadel s torpédy/bombami a jejich ochrana stíhači....

 

Zkuste to alespoň do 3 tieru(kde je první bitevník), to máte za pár bitev......pak pište :)

 

Myslím že tady se již WG poučilo a vzalo to nejlepší z tanků a letadel a vytvořili skvost na moři....

 

A to mě nikdy lodě nebavili, nebavili mě ani nikdy tanky(a přece jsem odjel 28k bitev), bavili mě jen letadla a ty WG lehce podělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju to od čtvrtka a nic jiného jsem nezapl, je to zábavné, slušně udělané. Kdo chce simulátor musí se porozhlédnout jinde, to WG nedělá :)

 

Prvních pár bitev bylo opravdu nudných, než zjistíte co a jak, a zjistíte že hrajete ze začátku proti botům :D

Ale pak se to rozjede a je to nádhera. 

 

Torpédoborec - akční hra, srovnatelná s medkem v tancích

Křižník - takticko/akční hra, přece jen už není taková obratnost a musíte přemýšlet předem co uděláte, protože loďky na místě nezastaví :)

Bitevník - pán moří, silná taktika se střílením, neustálé vyhýbání torpédům, střelba na 20km( kdy křižníky ani torpédoborce nemají na vás dostřel)

Letadlovka - taktika s mixem strategie, vyslání letadel s torpédy/bombami a jejich ochrana stíhači....

 

Zkuste to alespoň do 3 tieru(kde je první bitevník), to máte za pár bitev......pak pište :)

 

Myslím že tady se již WG poučilo a vzalo to nejlepší z tanků a letadel a vytvořili skvost na moři....

 

A to mě nikdy lodě nebavili, nebavili mě ani nikdy tanky(a přece jsem odjel 28k bitev), bavili mě jen letadla a ty WG lehce podělalo.

zabavny to urcite bude ..taky si to zahraju ale ja myslel nuda to ovladani proste nebude rozdil ve skillu hracu ..kazdymu to poleti tam kam namiri mysi.. 

v teto hre asi neuvidim borca co v lehkym krizniku potopi polaka v bitevni lodi :DD jako treba v navy field

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamaráde, tak tady skill je mnohem víc vidět než ve wot.....a jistě poletí to tam kam namíříš, ale nikdo ti nezaručí, že než to tam doletí, loď tam ještě bude :).....musíš předměřit a počítat se vzdáleností od tebe, stačí aby lehce zahnul a spadne to před či za něj.

A ano, potkáš tu borce co s křižníkem potopí bitevku, nebo jen s torpedoborcem...stačí využívat ostrůvky, nalákat si nepřítele a vyjet na něj na opačnou stranu než má děla, než je otočí, dáš mu sodu :)

Mám pár krásných zážitků, kdy jsem si fakt hrál s nepřítelem jako kočka s myší..a naopak dost nehezkých okamžiků, kdy stačí jedna chyba a jdeš si do přístavu vzít jinou loď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slozity ne.. jenom by to chtelo trosku odhad.. dokazes si predstavit tu radost kdyz se trefis az napodesaty :DDD to by byla ta prava zabava a napeti cekat jestli to ten druhej odhadne nebo ne :) ale chapu to ze wargaming z tooh chce vytriskat nejvic..v navy field jsem byl celkem dlouho otravenej nez jsem se to trosku naucil ale bavilo me to celou dobu..

 

pamatuju si jak jsem se po pul roce dostal na svoji prvni vetsi bitevni lod rank myslim 66 a uplne stastnej si zapnul bitvu a po par minutach me hned prvni salvou dal nejakej typek na oneshot :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ve wotku se strili na par metru tam to neni potreba a navic tam by to bylo jenom na obtiz.. tady kdyz te ta lod vystreli jednou za 20 vterin tak mas aspon cas s tim laborovat a ne jenom cekat az se znova nabije.. ja myslim ze by to tam mohli casem pridat pak bych asi byl spokojenej  :Smile_smile:

Ale je to ve WoT potřeba a nebylo by to na obtíž, leda těm hoodně pohodlným a byl by to príma mód a hned bych se k tomu zas vrátil. Vyzkoušej si WT ale simulátor protože když ti zelené kolečko ukazuje, kam máš zamířit, tak to je pak stejné, jako když tam ten náměr a odměr vůbec není. U lodí jsem myslel, že to tam bude protože mi to připadlo, že když to tam nebude, tak že nebude vlastně žádná zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabavny to urcite bude ..taky si to zahraju ale ja myslel nuda to ovladani proste nebude rozdil ve skillu hracu ..kazdymu to poleti tam kam namiri mysi.. 

v teto hre asi neuvidim borca co v lehkym krizniku potopi polaka v bitevni lodi :DD jako treba v navy field

Míření je o dost těžší než se zdá. Ono na 10+km trefovat pravidelně hity na citadelu je sakra těžký a jsou lidi co to dokážou.

 

V zásadě máš ale pravdu, základ hry je jednodušší než třeba ve WoT, jenže 70% úspěchu je v týmu a taktice. Ve WoWs platí že bez spoluhráčů se prostě neobejdeš a teamwork je základ všeho. Každej jeden typ lodi je sám o sobě úplně na nic a umře v podstatě okamžitě pokud potká svůj hardcounter.

 

Příklad... Circon s Fochem (a Jinglesem) dělal 36 hodinovej stream, viděl jsem to ve chvíli kdy jezdil šestkovej battleship Fuso. Pořád si stěžoval jak jsou letadlovky OP, protože k němu přiletí 2 letky letadel, shodí kilometr před něj 12 torpéd a on je během 5ti sekund mrtvej. Zaprvé se začal uhýbat příliš pozdě, zadruhé neměl upgrady na AA. A za třetí, udělal zásadní chybu co dělá 90% novejch hráčů "hej mám super battleship, teď si všechny vyndám"... jel sám. Battleship bez ochrany cruiserů má životnost jednoho náletu letadel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta týmová hra byla původně myšlena i ve WoT a jak to dopadlo, to víme. Tohle zní moc dobře ale mám obavy aby se to zase nezvrhlo v sólo hraní. Přece jen to asi bude docela složité na taktiku a to valné hromadě WoTkařů nepůjde a jak WG zjistí, že to hraje málo lidí, tak udělají změny a bude po ftákách.

Doufejme, že to vydrží aspoň rok :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se někomu něco líbí = okamžitě placená reklama?

když někdo půl hodiny nepřestane mektat o tom jak je hra úžasná, tak s nějvětší pravděpodobností jo, protože soudnej člověk by to o takový hře v roce 2015 nikdy neřekl, ledaže by měl nějakou finanční motivaci. že dneska firmy s youtuberama běžně uzavíraj smlouvy ti říkat určitě nemusím, Jingles jí má na 100%, protože byl první kdo z tý bety mohl dávat na net videa a to víš že když daj někomu tohle privilegium tak si ho pohlídaj aby jim hru nepošpinil, Quickfingers s nima má smlouvu pravděpodobně taky, dva nejsledovanější WoT youtubeři v Evropě, pro Wargaming velice levná a efektivní reklama

 

podívej se na video od SideStrafe jak vypadá objektivní video o hře

https://youtu.be/e4BmhwtwMyI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosímtě...

 

Jingles v jednom videu tvrdě protestoval proti těmhle nařčením, že by byl od někoho placený, prej si ani nekupuje hry o kterých dělá videa (např. Fractured Space) zatímco jiný youtubeři je běžně dostávají od tvůrců zadarmo (to ale ještě neznamená že jsou nuceni je chválit) a Circon se mu za to vysmíval (že to kupuje)... A rozhodně nebyl první kdo mohl nahrát video na youtube, iChase kterej se specializuje na WoWs měl video s gameplayem z alphy dřív než Jingles a videa z garáže (portu) dokonce o měsíc dřív. Imo to povolení dostali všichni najednou a pak jen šlo o to kdy jim WG schválí ono konkrétní video.

 

Navíc mi přijde absurdní že z toho podezíráš zrovna Jinglese, kterýho WG považuje za jeden z důvodů proč byl World of Warplanes totální propadák když ve třech videích za sebou řekl že je totální **** a WT je lepší ve všem. A tahle kauza přivedla do potíží i Ectara z WG kterej Jinglese doporučil jako contributora.

 

Nemluvě o tom, že u Jinglese se dalo předpokládat že z lodiček bude nadšenej když je to veterán námořnictva jejího veličenstva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on protestoval :-D stejně jako mazal všechny negativní komenty pod svým prvním videem, co kdyby si je náhodou Velkej bratr přečetl.. nech to plavat radši.

jestli je veterán námořnictva, o to víc mu tahle hra musí přijít špatná

 

starej engine, rozmazaná grafika, žádnej anti-aliasing, žádný počasí, žádná fyzika, žádný palebný skupiny, žádný ponorky, žádný modely poškození, AI ovladaný letadla a torpéda.

a ne, nezáleží na tom že je to beta, nic z toho nespraví. to si můžu zapnout hru na mobilu a budu tam mít víc funkcí než má tahle hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...