Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

No mě možná nevyhovuje to, že ty body naskakujou automaticky za capnutý území...i když tam pak třeba žádná loď není. Pokud probíhá boj o 2 capy vedle sebe, tak stačí jeden DD, kterej capne 3 a je hotovo. Ani tam pak nemusí zůstat a body naskakujou. Sem holt zvyklej na systém z WoT  :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... ony ty bodíky nenaskakujou zase tak dramaticky rychle, aby nějaká rychlejší loď nemohla dát tomu DDčku za uši... ale jo, to cos popsal se stát může... ale já z toho mám dojem naopak zatím pozitivní, možná právě proto, že tam nepřeklopili jen tupansky systém WoT, ale přidali i něco navíc ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naskakujou dost rychle... 4b/s za každou vlajku... Takže pokud nějaký aktivní a rychlý DD zabere jedním průjezdem všechny tři vlajky, tak tam naskakuje +12 bodů za sekundu... Pokud tam někdo nestihne dojet to "vyresetovat" (protože se kočkuje někde s nepřítelem po cestě) tak je za necelé 2 minuty po hře... Že to počítá body i když na tom capu už nikdo není se mi také nelíbí... 

 

Mě osobně by se líbilo kdyby body naskakovaly pouze pokud by na tom capu někdo byl.... pokud capne a odjede, tak by vlajka zůstala capnutá, ale body by negenerovala... Pořád tam zůstává straně která capnula výhoda, že body jí začnou naskakovat ihned jakmile se tam objeví nějaká jejich loď zatímco nepřítel musí nejprve cap vyresetovat a pak capnout do své barvy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, je to asi věc názoru, mně to nějak extra nevadí, samozřejmě co člověk to názor a kdyby se to rebalanclo stylem jak píše aaron, tedy naskakování jen v přítomnosti lodi, taky by se to nepodělalo :-) I tak ale zatím nezažívám, že by se byť jen tyhle bitvy končily třeba do pěti minut... takovou jsem zatím zažil jednu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ani nejde o ty rychlý bitvy, jako o ty, které jsou vyrovnané...jen se akorát někomu povedlo capnout 2 body. S tim, aby body naskakovali jen v přítomnosti lodě, souhlasim.

 

 

Edit : Mimochodem dnešek hrůza. 6 proher za sebou. Většinou na cap..to bude tim, že ani já ten cap moc nebránim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mód domination se 3 vlajkama mě dost vadí. A nejsem jedinej, na oficiálním fóru si na to stěžuje hooodně lidí. V podstatě je to jen o tom, kdo má víc DD (a nebo prostě DD který rychle capnou). Hlavně prostřední vlajka se dá capnout skoro jen s DD, se vším jiným je to sebevražda. Četl jsem že lidi chtějí zavést, že body budou naskakovat jen pokud jeden tým má o 1 vlajku navíc (tj za stavu 1-1 na vlajky nebude nikdo dostávat body), to už se zdá rozumnější.

 

 

Ale nejvíc mě naštvali 2 hry za sebou na tý arktický mapě s jednou vlajkou v půli a oboje desítkový bitvy. V první hře si to jedno soupeřovo DD zamířilo na vlajku, když se někdo přiblížil tak zapnul kouř... My jsme neměli žádnou letadlovku, takže se dá spotnout tak na vzdálenost 2km, což je cca 10 a míň kilometrů od děl enemy teamu a jejich Yamata = nevyhratelné. Druhá bitva v bledě modrém, jen tentokrát capovalo naše DD. V chatu jsme se snažili navést enemy ať nad něj jejich carrier zaparkuje letadla, ale prej né.... Dvě bitvy, v každý nula výstřelů, epic. Moje definice zábavy je jiná než sedět na místě a doufat že mě nikdo netrefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vyhodí torpéda letadla, tak musí mít určitou vzdálenost aby se stihla aktivovat. Torpédoborec může pálit torpéda i z blízka? Teď jsem do jednoho skoro narazil a nevypustil jsem torpéda protože jsem si myslel, že na pár metrů to nebude fungovat. On je vypustil a fungovalo to! Šel jsem ke dnu na salvu z pár metrů. :-(  Trošku bordel, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vyhodí torpéda letadla, tak musí mít určitou vzdálenost aby se stihla aktivovat. Torpédoborec může pálit torpéda i z blízka? Teď jsem do jednoho skoro narazil a nevypustil jsem torpéda protože jsem si myslel, že na pár metrů to nebude fungovat. On je vypustil a fungovalo to! Šel jsem ke dnu na salvu z pár metrů. :-(  Trošku bordel, ne?

 

Jj myslím, že lodní torpéda mají tu vzdálenost pro aktivaci podstatně menší. Bordel? No prostě to je jinak na lodích a na letadlech, nic na co by se nedalo zvyknout :-) Včera jsem takhle hezky odčoudil Phoenixe, jel si pro mě a mně se naštěstí těsně doládovaly torpédomety... když už byl skoro na kontakt, tak jsem to odpálil a udělalo to BUM a šel ke dnu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A DOST! Pro dnešek konec, dneska podruhý jsem šel skoro z plnejch pod vodu, protože mě zezadu dostal vlastní debil torpédem na friendly fire...

 

Situace 1: S DDčkem vyrazím ulovit si nepřátelskou BB. Nějakej přizdisráč místo aby jel se mnou, odpálí jen torpéda za mnou, ale tak blízko, že už to bohužel nešlo vymanévrovat...

 

Situace 2: Narovnám si to s Phoenixem po zásahu nepřátelským torpédem a jedu dál a pokračuju v palbě na nepřátelský křižník co je 8 km ode mě... Najednou zase poplach, torpédo, tak otáčím pohled co kde a najednou vidím, že nějaká naše vyjebaná palice odpálí torpéda kilák a půl za mnou. Nejbližší cíl měl tedy skoro deset kiláků... Na co střílel nevím, nicméně jsem dostal dvě torpéda napřímo a hotovo...

 

Pro dnešek konec, mise odjetý a za friendly fire tohohle typu by se mělo normálně kamenovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ječící poplach a torpéda s bílým trojúhelníkem jsou bohužel na denním pořádku. Když se ho zeptám jestli není blbej, tak odpoví, že míří vedle. Na dotaz, jak mám manévrovat, když mi vyrábí takovou hezkou palisádu, už většinou neodpoví. Bohužel i já už takto zaperlil ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jako pochopím, když někdo střílí  ve vřavě a šplouchá to kolem a má reálnou šanci zasáhnout. Ale pokud vím, tak ta torpéda mají dostřel někde kolem pěti kiláků. Tak nevím, na co ten vůl pálí, když nebližší kocábka nepřátel je skoro deset... Tohle mi pije krev... že se do toho někdo připlete, když někdo v dobrým úmyslu chce pomoct a prostě jen neodhadne, co ten vlastní udělá, to se stává a beru to.. ale tohle mi fakt palice nebere :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vyhodí torpéda letadla, tak musí mít určitou vzdálenost aby se stihla aktivovat. Torpédoborec může pálit torpéda i z blízka? Teď jsem do jednoho skoro narazil a nevypustil jsem torpéda protože jsem si myslel, že na pár metrů to nebude fungovat. On je vypustil a fungovalo to! Šel jsem ke dnu na salvu z pár metrů. :-(  Trošku bordel, ne?

je tam menší aktivace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stíhačky z letadlovky nemají šanci dohonit a tudíž ani sestřelit průzkumné letadlo !!!

Docela sranda, ne?

:wallbash:

Co to zas je? Průzkumné letadlo létá v kruhu nad lodí, která ho vypustila.....Nad křižník bych ho sestřelovat nešel, to už spousta letek zkusila a můj průzkumník přežil, ale letky ne..... Jediná možnost je, že loď potopena a průzkumník pak létá jako slepý......nemá kde přistát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A DOST! Pro dnešek konec, dneska podruhý jsem šel skoro z plnejch pod vodu, protože mě zezadu dostal vlastní debil torpédem na friendly fire...

 

Situace 1: S DDčkem vyrazím ulovit si nepřátelskou BB. Nějakej přizdisráč místo aby jel se mnou, odpálí jen torpéda za mnou, ale tak blízko, že už to bohužel nešlo vymanévrovat...

 

Situace 2: Narovnám si to s Phoenixem po zásahu nepřátelským torpédem a jedu dál a pokračuju v palbě na nepřátelský křižník co je 8 km ode mě... Najednou zase poplach, torpédo, tak otáčím pohled co kde a najednou vidím, že nějaká naše vyjebaná palice odpálí torpéda kilák a půl za mnou. Nejbližší cíl měl tedy skoro deset kiláků... Na co střílel nevím, nicméně jsem dostal dvě torpéda napřímo a hotovo...

 

Pro dnešek konec, mise odjetý a za friendly fire tohohle typu by se mělo normálně kamenovat...

 

Jo to samé mi včera udělala aoba, jedu s Mahanem torpédovat BB, najednou se rozezvučí varování....a už se koupu....místo omluvy napsal "nekoukáš, tvůj problém".....za tohle bych trhal končetiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to probůh je a jak se to hraje ta bitevka Myogi ?!

Napředu jedno dělo a na zádi dvě a to je všechno?!

Nějak se mi to nezdá. Jak mám jezdit? Zpátečkou? :laugh:

 

A co bys jako na Tier IV chtěl? 6x 356 mm ti přijde málo? Jezdit máš asi úplně normálně jako u ostatních lodí, když chceš plnou palebnou sílu, musíš nastavit bok... Slušné pancéřování, slušnej dostřel i rychlost a výzbroj... Navíc docela nízkej profil, tj. blbě se trefuje... sám to ještě nemám, ale docela se na tuhle loď teším... až budu mít čas a rozjedu si BBčka...

 

K Tvému dalšímu dotazu - ne, do testování se už teď přihlásit nedá, musíš počkat na další "vlnu"... Copak, chceš si založit další účet?  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co bys jako na Tier IV chtěl? 6x 356 mm ti přijde málo? Jezdit máš asi úplně normálně jako u ostatních lodí, když chceš plnou palebnou sílu, musíš nastavit bok... Slušné pancéřování, slušnej dostřel i rychlost a výzbroj... Navíc docela nízkej profil, tj. blbě se trefuje... sám to ještě nemám, ale docela se na tuhle loď teším... až budu mít čas a rozjedu si BBčka...

 

K Tvému dalšímu dotazu - ne, do testování se už teď přihlásit nedá, musíš počkat na další "vlnu"... Copak, chceš si založit další účet?  :-D

No, nic, jen mi to přišlo takové divné. To asi nebyla původní konstrukce, když to má tak komplikované ta Myogi. A účet bych chtěl pro šváru, je na lodičky umanutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to zas je? Průzkumné letadlo létá v kruhu nad lodí, která ho vypustila.....Nad křižník bych ho sestřelovat nešel, to už spousta letek zkusila a můj průzkumník přežil, ale letky ne..... Jediná možnost je, že loď potopena a průzkumník pak létá jako slepý......nemá kde přistát...

Asi máš pravdu, tohle létalo po mapě všude možně a ono mi to nedocvaklo, že má létat v kruhu. Nicméně létá to moc rychle :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to samé mi včera udělala aoba, jedu s Mahanem torpédovat BB, najednou se rozezvučí varování....a už se koupu....místo omluvy napsal "nekoukáš, tvůj problém".....za tohle bych trhal končetiny.

Všech 5 !!!

Taky mi to jeden čecháček napsal, jestli nejsem slepej nebo tak. Vysvětlit mu, že je vidím o dost později, než si myslí, bylo nad mé síly.

Byla to jeho první bitva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všech 5 !!!

Taky mi to jeden čecháček napsal, jestli nejsem slepej nebo tak. Vysvětlit mu, že je vidím o dost později, než si myslí, bylo nad mé síly.

Byla to jeho první bitva :-)

jj při dobré konstelaci je zahlédneš, když je vypustí....pak dlouho nic a pak až ve tvém spot torpédo dohledu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nic, jen mi to přišlo takové divné. To asi nebyla původní konstrukce, když to má tak komplikované ta Myogi. A účet bych chtěl pro šváru, je na lodičky umanutý.

 

Tady je o tom debata:

 

http://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/2zeskz/question_about_the_design_of_the_myogi/

 

Jelikož vím, že angličtina není Tvůj kamarád, tak ve zkratce:

 

Myogi vychází z nějakého konstrukčního návrhu, který se ovšem dle všeho nikdy plně nerealizoval, je to předchůdce Konga. Silnější výzbroj zaměřená na palbu dozadu či bokem je údajně ovlivněna tím, že na tom návrhu snad pracoval jakýsi britský konstruktér a u Britů tahle koncepce nebyla zas tak výjimečná, viz například King George V a Iron Duke - ty taky neměly většinu palebné síly soustředěnou na palbu dopředu:

 

http://www.warshipsww2.eu/gb/bb/img/rys-kgv1913.gif

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/30/Iron_Duke_class_battleship_-_Jane%27s_Fighting_Ships%2C_1919_-_Project_Gutenberg_etext_24797.png

 

Jednoduše ve zkratce - Myogi existovala jen na papíře a byla předchůdkyní Konga, rozložení děl velmi pravděpodobně nevymyslel Wargaming, ale sir George Thurston a proč to takhle udělal, to už asi nezjistíme :-)

 

Jinak švára si holt bude muset počkat, no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...