Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

No k teamové hře na publicu jsem velmi skeptický... A je jedno jestli na I, V nebo X tieru...

Proto hraju hlavně křižníky, stačí najít jednu bitevní loď která jede rozumnym směrem a dělat mu doprovod a pokud to neni trubka a sníží vzdálenost mezi enemy na nějakejch 13km abych se mohl taky zapojit, tak je to skoro vždy super hra. Já ho ochráním proti letadlum a DD a on si může v klidu střílet do BB. Moje nejlepší 3 hry byly v křižníku když jsem doprovázel BBčka.

 

 

Šotek: Teď hraje víc lidí než v alfě, k desítkám mám daleko a ani k nim nijak nespěchám. Ale běžně na publicu můžeš hrát BB + CA s random lidma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za snahu. Příliš mnoho informací a proměnných. Tohle nebude hra, která by mně chytla. Leda, že bych dostal ponorku :laugh: .

 

Jestli chceš hrát za ponorky, tak www.navyfield.com (ale nevím, kolik lidí to ještě hraje, je to dost starý). Ale jestli ti WoWS přijde složitej, tak NF ani nezkoušej, z toho by sis prostřelil hlavu a navíc to AFAIK není česky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš hrát za ponorky, tak www.navyfield.com (ale nevím, kolik lidí to ještě hraje, je to dost starý). Ale jestli ti WoWS přijde složitej, tak NF ani nezkoušej, z toho by sis prostřelil hlavu a navíc to AFAIK není česky :-D

Zkoušel jsem Silent Huntera online ale už rok mi to vyhazuje nějakou chybu a do hry se nedostanu. Singl hra se mi moc líbila a tak jsem to chtěl prubnout online a ono nic :confused: . Tohle, cos mi napsal, to je fakt bez češtiny problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem Silent Huntera online ale už rok mi to vyhazuje nějakou chybu a do hry se nedostanu. Singl hra se mi moc líbila a tak jsem to chtěl prubnout online a ono nic :confused: . Tohle, cos mi napsal, to je fakt bez češtiny problém.

 

No hlavně, neber to špatně, ale když vidím, jakej problém je pro tebe daleko lehčí WoWS... Třeba v takovým NavyFieldu sis náměr nenastavoval klikáním (pokud jsi nechtěl mít značnej postih na přesnost střelby, respektive zvýšenej rozptyl), ale manuálně jsi ho nastavoval ve stupních a podle toho  to někam letělo... AA nestřílely automaticky, ale musels v případě potřeby přepnout a pižlat dotírající letadla manuálně... o x různejch proměnnejch a možnosti customizace lodi z hlediska poměru armor/rychlost/palebná síla ani nemluvě. Ne, jestli ti přijde WoWS složitej, tak NF ani nezkoušej, anglina neanglina...

 

Ad torpéda ve WoWS - pokud to dobře chápu, tak jsi většinou na tierech, kde schytáváš torpéda od destroyerů... pak je několik věcí - zaprvé si ty zmetky malý držet od těla. Zadruhý počítat s tím, že když destroyer chvíli nestřílí a předtím se o tebe zajímal a potom taky, můžou být na cestě "doutníky" - už x-krát se mi to vyplatilo. Když destroyera potopíš a je v nějaký menší vzdálenosti, tak okamžitě ostrá směrem k němu - dost často totiž vystřelí předsmrtnou dávku torpéd. Mně se zrovna tohle stalo v poslední bitce... potopím se St. Louis jedno DD, široko daleko nikdo, tak si užívám chvíli klidu a najednou ve mně hryzne... safra...safra...K**VA!!! A už jsem to rval směrem na mrtvý DD a opravdu, za chvíli píp píp píp... doutníky ve vodě, naštěstí mě trefil jen jeden :-) Kdybych zůstal na původním kurzu, daly mi to dvě až tři torpéda a byl bych na zimprzampr :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako pravda je, že WoWs je asi ze všech těhle her nejtěžší na ovládání - ale v tom smyslu, že si člověk musí všímat opravdu hodně věcí. 

 

Třeba za torpédoborce vznikne dost často situace, že člověk se musí najednou starat o nastavení palebné pozice pro torpéda, natočení hlavní aby mohl střílet, prostředí kolem sebe ( ostrůvky apod ), spojenecké lodě hlídat, nepřátelské lodě, letadla, nepřátelské střely  a minimapu. Dost často se mi prostě stává že nestíhám a má to za následek to, že se šprajcnu o ostrov, nebo vjedu do palby jiné nepřátelské lodi, nebo zapomenu ovládat torpédo a přetočím se a nemám skoro čím střílet, nebo vjedu do trasy torpédům...

 

Ale rozhodně to není chyba hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hra se mi líbí čím dál víc, zatím jsem moc nehrál kolem Tier V s jinou lodí než letadlovkou, takže jsem moc nezažil buzeraci typu "pálí do mě bitevní loď, objíždím ostrůvek, dotírá na mě destroyer a k tomu odrážím nepřátelský bombery, co si na mě brousí zuby", ale z druhý strany si tohle moc užívám :-) Vždycky si počkám, až se BBčko věnuje střeleckýmu souboji a pak mu pošlu pokouřit pár doutníkama ve vodě :-)

 

Už toho Langleyho snad dostávám krapet do ruky... Bohužel ostatní se nějak nepřidali, takže defeat, ale řekl bych, že prohra se ctí :-)

 

shot150327.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted trošku vážněji, mám nějaký problém se střelbou z bitevních lodí, prostě ten DMG co třeba nasázím s křižníky nedám a ani se k němu nepřiblížím,  pošlu salvu 6 nábojů na 10 km, předsazení OK a 3 náboje spadnou před lod a 3 za lod, střílím na 2 km nablízko, mířím na citadelu k čáře ponoru a polovina nábojů spadne do vody a polovina trefí komíny s min DMG. Význam bitevních lodí teda moc nechápu. Co s toho mám když se trefím na 17 km a dám brutální dmg 221.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted trošku vážněji, mám nějaký problém se střelbou z bitevních lodí, prostě ten DMG co třeba nasázím s křižníky nedám a ani se k němu nepřiblížím,  pošlu salvu 6 nábojů na 10 km, předsazení OK a 3 náboje spadnou před lod a 3 za lod, střílím na 2 km nablízko, mířím na citadelu k čáře ponoru a polovina nábojů spadne do vody a polovina trefí komíny s min DMG. Význam bitevních lodí teda moc nechápu. Co s toho mám když se trefím na 17 km a dám brutální dmg 221.

 

Člověče nevím, ale závada bude možná na tvém "vysílači", ty BB co zatím potkávám já (ten M... cosi na IV a Kongo na V) dávají slušnou čočku a rozhodně to není jen za 221 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je u BB dost velký RNG... Takže dáš plnou salvou 200 DMG a pak dáš plnou salvou 15 000 DMG... Navíc je vylepšení přesnosti hlavní baterie jako jedno z vylepšení BB (od 6 ranku hráče, opakuji hráče, nikoliv lodi)... Už jsem s Kongem vyndal CA na salvu... DMG nějakých 28 000... Ale nutno přiznat, že takto dobře posazená salva se ti podaří jednou za několik her... 

 

Jednoduše řečeno... Střílet AP, mířit mezi komíny... Někdy to sedne a někdy ne...

 

Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že pokud by BB cokoliv smázla pokaždé na jednu salvu, tak by to té hře více ublížilo, jak pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je u BB dost velký RNG... Takže dáš plnou salvou 200 DMG a pak dáš plnou salvou 15 000 DMG... Navíc je vylepšení přesnosti hlavní baterie jako jedno z vylepšení BB (od 6 ranku hráče, opakuji hráče, nikoliv lodi)... Už jsem s Kongem vyndal CA na salvu... DMG nějakých 28 000... Ale nutno přiznat, že takto dobře posazená salva se ti podaří jednou za několik her... 

 

Jednoduše řečeno... Střílet AP, mířit mezi komíny... Někdy to sedne a někdy ne...

 

Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že pokud by BB cokoliv smázla pokaždé na jednu salvu, tak by to té hře více ublížilo, jak pomohlo...

 no to je právě to :) CA a DD už jsem vyndal na salvu i s Oklahomou , ale to RNG u BB je šílené a proto asi kamarádi nebudeme, zůstaneme u Clevelanda ( včera 74 k DMG, 170 zásahů a 165 k kreditů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád je to beta, že... Ale souhlasím s aaronem, že kdyby BB měly ultimátní schopnost vymazat cokoliv na bojišti na ránu, tak by to asi byla dost otrava hrát... Ale mě momentálně docela slušně "berou" ty letadlovky... Jen mi přijde, že ačkoliv osobní výsledky mám slušný a snažím se bombit tak, abych pomohl týmu (tj. nevyhledávám dokriplenou loď někde stranou všeho dění, ale snažím se likvidovat třeba nepřátelskou BB, co zle zatápí našim), tak výsledky z hlediska výher dost žalostný :-( Tak si už říkám, že to snad nemůže být jen tím, že mám "smůlu na tým", ale že bych měl možná s CV hrát ještě efektivněji nebo možná mít jinou prioritu cílů? Vnímám to tak, že pokud mám šanci, sejmu nepřátelskou letadlovku, jinak se věnuju BB, méně často CA a extrémně zřídka, když už není zbytí nebo jde přímo po mně, DDčkům? Dělám něco blbě? Jo, torpéda musím ještě dopilovat na ruční shoz, to ano, zatím to pouštím spíš na automatiku, ale jinak nevím, co bych mohl nějak hned zlepšovat? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je u BB dost velký RNG... Takže dáš plnou salvou 200 DMG a pak dáš plnou salvou 15 000 DMG... Navíc je vylepšení přesnosti hlavní baterie jako jedno z vylepšení BB (od 6 ranku hráče, opakuji hráče, nikoliv lodi)... Už jsem s Kongem vyndal CA na salvu... DMG nějakých 28 000... Ale nutno přiznat, že takto dobře posazená salva se ti podaří jednou za několik her... 

 

Jednoduše řečeno... Střílet AP, mířit mezi komíny... Někdy to sedne a někdy ne...

 

Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že pokud by BB cokoliv smázla pokaždé na jednu salvu, tak by to té hře více ublížilo, jak pomohlo...

 to je právě to co mě zaráží a mám velké obavy ( vzhledem k WOT) z toho jak to vybalancují. Ono těch 15 000 na se mi podařilo i s CA, tam není problém dát na salvu 10 zásahů a jednou jsem hodil na salvu i 3 citadely, ale abych musel dorážet křižník s 10 000 HP na 3 salvy na 2 km, to mi moc hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...