Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Včera jsme měli nějaký štěstí na kolegy opičáky. :Smile_Default:

 

No a pak dokonce v enemy týmu.  :Smile_popcorn1: V týhle bitvě šlo o čest a slávu a udržení své liány! :Smile-izmena:

Tak a je to tady...hned když jsem vás zaregistroval mi neblahé tušení řeklo,že to bude lost jak vyšitý a ostudným DMG:D:Dsamo jen dva naše tanky jeli z base ostatní zůstali tak my též,naví jste měli 2xšikovné arty+cromwela,který se prostě nedal trefit ale spotoval jak urvaný..a když jsme pak viděl jak se řítíte středem,posbíral jsem poslední zbytky skillu a odvahy a vyřídil slojma,čím jsem si úkol splnil  :Smile_trollface-3: i když v následující sekundě jsem soustřelem poloviny enemáckých anků vyletěl do vzduchu :Smile-tongue: Někdy pošli invite,rád se přiučím :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tady...hned když jsem vás zaregistroval mi neblahé tušení řeklo,že to bude lost jak vyšitý a ostudným DMG:D:Dsamo jen dva naše tanky jeli z base ostatní zůstali tak my též,naví jste měli 2xšikovné arty+cromwela,který se prostě nedal trefit ale spotoval jak urvaný..a když jsme pak viděl jak se řítíte středem,posbíral jsem poslední zbytky skillu a odvahy a vyřídil slojma,čím jsem si úkol splnil  :Smile_trollface-3: i když v následující sekundě jsem soustřelem poloviny enemáckých anků vyletěl do vzduchu :Smile-tongue: Někdy pošli invite,rád se přiučím :Smile_blinky:

S Ortem jsme jeli na klasiku nahoru do města, já spotovat, on střílet..ale jel tam jen JPzIV. a Marder + v dáli Hellcat, jinak nic. V tu chvíli jsem tušil, že to bude kemp. :Smile_trollface-3: Tak jsem najel na střed a viděl, že Šlojmik dostává, jenže než jsem k němu stihnul dojet, sundal jsi ho. :Smile_teethhappy: V tu chvíli už to byl "volný lov" a já potkal Bedzu, kterej se na mě vyřítil a očividně si chtěl užít aspoň tu jednu ránu..ale jelikož byl na kopci a já pod kopcem, poslal jsem mu jednu zlatonku a chudák díky depresi nemohl vystřelit a schytal to hned ze 4 stran.

 

Určitě pošlu, i když nevim, co by ses chtěl učit zrovna ode mě. :Smile_harp:  :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Bopanzer,sotva jsem se vyhoupl na hranu z údolí,už sem svítil já i on,oba jsme současně vypálily,moje penetrovala za 800(nevím ani kam,autoaim+gold,nebyl čas mířit když sem viděl že mě má na mušce),on naštěstí do mantletu za 0 takže sem si ještě pak i zahrál :Smile-playing:  :Smile-playing:

cded5cd4d98b020ee57e92cfa3763dfc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem potkal Mamlase - nehrál špatně jenom měl dementí tým

 

Díky za pochvalu plus omluva, že jsem si tě nevšimnul :-/

 

Já přes svátky potkal ve vlastním týmu uživatele "WestHope"... tuším 5ková bitva, on v artyně... mapa "Ruinberg", přičemž jsme dostali trochu na ***** :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem potkal DtXpwnz. Prochorovka, příliš mnoho TD, kempení, výborný artynář, porážka.

 

shot040wiw.jpg

Jo, to byla ta hra, kde všechny TD seděli 8 minut vzadu v křoví, já to pak nevydržel a jel jsem spotit do půlky kde jsem následně dostal od artyny :biggrin: Příští na Prokhorovce jedu na kopec i ze severní strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem potkal Bad_Boye - i přesto že jsme hráli spolu tak sme nedokázali vyhrát ( prostě když já jedu s RHM a Boy s IX WT tak nedokážeme nahradit 3 retardovaný X - když oni měli četu 3 docela solidních hráčů v X )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na fjordech potkal CZmato jako spoluhráče. Po asi dvoutisících bitev jsem potkal někoho z forka. Tak jsem se chtěl předvést až jsem mu poslal jednu do věže (tímto se omlouvám) a nechal se potupně zabít bez výstřelu. Jestli mi nebylo líp, když jsem nikoho nepotkával :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...