Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Pěkná práce chlape,já prostě nemohl pořádně vykouknout jeliož tam byla 85b,hetzer no jelikož jsi tam vjel a začal couvat poslal jsem to bez poádného míření(i tak sem věřil že trefí)..no asi si musel mít hezkou fire schow na kapotě  :Smile_trollface-3: Jinak jsi první T40 kerá mi dingla :Smile_blinky: jezdím 10 Gold,10 HE takže zas taký noob nejsem,ale jelikož cílem mělo být 85B tak sem nabil na jistotku :Smile-tongue: Btw má cenu si za freečka udělat T40??Naštěstí sem si to pak nahradil,dokonce sem dostal i morální kázání od soupeřovy M3kykterá lehla ve 24 s hry :Smile-playing: Tak sem mu to vysvětlil,proč sem pedotanker :Smile_trollface-3: Jinak za nepozdravení a vydrbání se mnou si dělám u tebe černý puntík,dokonce i DMG panel mi napsal Lord a nevěnoval sem tomu pozornost..začnu si zas všímat :Smile-playing:

Ha! Prvenství! :Smile_teethhappy: To s tím goldem bylo myšlený samozřejmě ze srandy, chápu, že jsi měl nabito na jinýho a já byl jen dřív na ráně. Jinak dingnul jsem proto, páč jsi mě trefil do levýho boku (z mýho pohledu) pod hodně velkým úhlem..kdyby to bylo HE, nejspíš bych byl tuhej. :Smile_trollface-3:

Ne, je zbytečný se zbavovat free za výzkum T40..ta lajna se už od T18 expí jedna báseň a hrozně rychle, takže T40 ve full je de facto hned. Šetři je na něco důležitějšího.

Že jsem nepozdravil, neber zle...chtěl jsem předejít tomu, aby byl už od začátku nějakej "stres" ze známýho v bitvě a hraní "pod tlakem" (většina případů zde byla, že když někdo potkal někoho známýho, neskutečně zalamil a zahrál tužku. :Smile_trollface-3: ) a plánoval jsem pozdravit na konci bitvy. Takže si černý puntík smaž a napíšu si ho u Tebe já, že jsi mě nepoznal ani po tom, co jsem Ti jednu ránu poslal. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si pohrál s místním uživatelem,bohužel všiml jsme si toho opět až po bitvě :Smile-tongue:  :Smile-tongue:

Edit:asi jsem roztřelil špatný kýbl :Smile_confused:

 

 

Jojo, špatný kýbl to byl :) Navíc s ISU jsem už nejel ani nepamatuju. Momentálně drandim s Objectem 704 :)

 

Krom toho, já mám vůbec nějak pech ná potkávání hráču zde z fóra... Zatím sem potkal akorát Švejka a Hocana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...