Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

To byl taky zase tým snů, konečně ta artyna něco trfila a prohra... další bitva byla výhra s 200 DMG... :sick:

Ono to tak většinou je....jak je lost, tak pro hráče zbyde víc hp..ale jak je win, tak se člověk o dmg pere.....jako dneska..

Po měsíci vyvezu FCM36 ....los 5 třídou.. o to nejde, ale ty velké mapy pro tento stroj nejou.....než jsem se vyškrábal na pal post, bylo to 11:1 ....tak jsem dřel ukrutnou 15km rychlostí dál...jednou jsem si vystřelil....a to do boku zabugovaného KV1, takže penetroval za nula....

To byla vítězná hra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel vcera to stesti ze jsem potkal ESUBA hrace bombasticz, TheBuldogzer a jejich kamose zvaneho marty_vole, co sleduji jejich videa jiste znaji, nicmene tato ceta hrala IX tiery. My meli take svou cetu, ale jako jediny v bitve 3x tier X na mape Murovanka, procentualni W/L nam ukazovalo skoro 60%, rikam si jednoducha vyhra, ale opak byl pravdou.

 

 

Zacali jsme na spodni zakladne II a protoze se 11 tanku (VIII a IX) rozhodlo ze probijou levou stranu, nase ceta desitek, jako jedina jela na stranu pravou, pokryt les popr. prorazit, jenomze leva strana, behem 3 min naprosto neuveritelne selhala a lehla ,11 tanku nebylo schopna vyporadat se dvema nepratelskyma desitkama a nekolik nizsich tieru, pocital jsem to, enemaci tam meli zruba 6 tanku a nas tym 11 hrdinu, nebyl schopen znicit, ani jeden jejich tank. Takze po krasnem zacatku bylo o bitve jiz rozhodnuto a jako tresnicku na dortu tomu vsemu nasadili Esubaci, kteri nam jeste vynadali, ze jsme nejeli s nima a tudiz prohrali celou bitvu, ja byl fakt najivni a myslel si, ze 11 tanku poskladanych z velike casti ze zkusenych hracu je opravdu dostatecna palebna sila, popr. dost velika sila nato, aby zastavila enemacky utok, bohuzel neni.

 

 

Nevim,ale uprimne si myslim, ze i kdybychom tam jeli, tak to prohrajeme, jelikoz prava strana by byla uplne otevrena bez jakehokoliv kryti a rychlost jakou tam tech 11 tanku zheblo by postacilo na to, aby si nas drive ci pozdeji rozebrali v krizove palbe. A enemaci nemeli zadnou vrazednou cetu 3 desitek jako 3x Foch155 nebo 3x FV215b(183), navic jedna desitka (Obj.268) byla v lese se spoustou devitek, ktere drzela v sachu prave nase ceta.

 

 

Byl jsem rad, ze jsem konecne take ja potkal nekoho koho znam alespon z videi, ale po vcerejsku a naslednem slovnim vylevu, nekterych jedincu z esuba cety, budu radeji kdyz je budu potkavat, uz jen jako nepratele, anebo radeji vubec, protoze nekteri jedinci si opravdu nevidi do pusy a nemaji zadnou soudnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem  četu z HUGA na Prochorovce, bohužel jsem to zjistil až v okamžiku, kdy jsem jedno z jejich AMX 13 75 poslal do garáže. Je tedy možné, že potkávám více lidí častěji, ale nevím o tom :sad:  . Tímto se předem omlouvám, že nezdravím, páč se přiznám, že nekoukám na jména hráčů, ale spíš na techniku, co je v losech a v bitvě pak už není čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem měl za soupeře PanaKlobouka. Já zelený a 14 rudých blbů v týmu. Oni měli haldu zelených a i modré a fialové Šance na výhru 29% !!!! Napsal jsem, že mám velmi špatný tým a že je šance 29%, což je jasná prohra. Hned mi začal nadávat, že má mého brečení dost na fóru a nepotřebuje to ještě číst ve hře. Prý ho to nezajímá. Jenže já tohle píšu pro ty červené blbce a ne pro něho!!! Myslím si, že je třeba aby ti rudoši aspoň věděli proč prohráli. Za 3 minuty měl Klobouk 4 killy a my prohrávali o 8 tanků. Napsal mi, že mám T40, tak co jako mám za problém?! Asi si myslí, že T40 je něco jako Maus a nebo nevím co si myslel. Když celý tým hraje prd, tak T40 stačí jeden spot a jde na ránu do kytek. Hodil jsem tank do vody protože nehodlám někomu dělat terč. Enemáci byli za 3 minuty uplně všude, takže se nebylo ani kam schovat. Ovšem já jsem brečel a on se asi skvěle bavil. Nevím. Asi nejsem normální ale mě prostě bitvy, kde hraje 1. liga proti okresnímu přeboru nebaví ani když vyhraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se byl proletět s T40 na Airfieldu a koho u enemy nevidim, gold ammo noob Stingray20 v Hetzeru. :Smile_trollface-3: Schválně jsem nezdravil a ani si mě nevšim. :Smile_teethhappy: Jel na klasický místo do kopečků a já pod kopec k starodávným ruinám chrámu bohyně Afrodity..vykouknul, dostal šlupku za 114 a na oplátku mi poslal goldík, kterej dingnul..po chvíli ho dodělal můj mančaft a pak jen čtu v chatu:"***** Lorde! jsem si Tě všim až teď! jsi mi dingnul!" :Smile_trollface-3: Přece se nenechám zabít, ne?!  :Smile_teethhappy:

3l4p.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úkol za 3 bludišťáky - Najdi Kanara:

http://www.csfd.cz/film/9412-jak-utopit-dr-mracka-aneb-konec-vodniku-v-cechach/galerie/?type=1

 

P.S.

Mě občas náhodou tyhle "poslední" tanky, které stůj co stůj ujíždějí k vodě pobavili. Co se mi dodneška vybaví jako nejlepší suicide, bylo na Malinovce, kdy nám všem UJELA (nevím co to bylo, ale rychlý to bylo jak scout) poslední artina ze dvou a skočila do vody. My se na ní "řítili" od mlejna z kopce na severní část mapy. A jak je ta "malá" zátoka, tak do ní vjela a přitom řvala do chatu: "No gold for my armor, noobs!" nebo tak nějak :biggrin: . Smál se jak můj, tak její tým :biggrin: :biggrin: . Netvrdím, že to nebyl Kanar (spíš ne...ale... :devil: :biggrin: :biggrin: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se byl proletět s T40 na Airfieldu a koho u enemy nevidim, gold ammo noob Stingray20 v Hetzeru. :Smile_trollface-3: Schválně jsem nezdravil a ani si mě nevšim. :Smile_teethhappy: Jel na klasický místo do kopečků a já pod kopec k starodávným ruinám chrámu bohyně Afrodity..vykouknul, dostal šlupku za 114 a na oplátku mi poslal goldík, kterej dingnul..po chvíli ho dodělal můj mančaft a pak jen čtu v chatu:"***** Lorde! jsem si Tě všim až teď! jsi mi dingnul!" :Smile_trollface-3: Přece se nenechám zabít, ne?!  :Smile_teethhappy:

 

Pěkná práce chlape,já prostě nemohl pořádně vykouknout jeliož tam byla 85b,hetzer no jelikož jsi tam vjel a začal couvat poslal jsem to bez poádného míření(i tak sem věřil že trefí)..no asi si musel mít hezkou fire schow na kapotě  :Smile_trollface-3: Jinak jsi první T40 kerá mi dingla :Smile_blinky: jezdím 10 Gold,10 HE takže zas taký noob nejsem,ale jelikož cílem mělo být 85B tak sem nabil na jistotku :Smile-tongue: Btw má cenu si za freečka udělat T40??Naštěstí sem si to pak nahradil,dokonce sem dostal i morální kázání od soupeřovy M3kykterá lehla ve 24 s hry :Smile-playing: Tak sem mu to vysvětlil,proč sem pedotanker :Smile_trollface-3: Jinak za nepozdravení a vydrbání se mnou si dělám u tebe černý puntík,dokonce i DMG panel mi napsal Lord a nevěnoval sem tomu pozornost..začnu si zas všímat :Smile-playing:

c992261b6a95b686492a67054d9d09bd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...