Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Také to byl dreamteam. Šance podle XVM byla tuším 37% a u nás zelný pouze já na topu a jeden o tier níž a pak ještě kdosi na skautíkovi, takže jsem to měl za jasný případ. Sice jsem jim psal, že nepřátelé mají silný tým a že mají pouze spotovat a neútočit. Artyn tam bylo po čtyřech, takže by se dalo něco vyrubat. Jenže jako vždy se všichni vrhají do nesmyslných útoků a chcípají jak mouchy. Nevím, kam a proč každý tak spěchá. Když jsem zalezlý za šutrem, tak stačí počkat a jak enemák vyleze, tak ho fláknu a sám jsem v pohodě. Je to jednoduché a většinou účinné, když jich na mě neráz nevystartuje víc a to na publicu nebývá zvykem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vcera na Murovance jako nepritele potkal VVothana v E100 a v cete jeste s dalsima dvema (jmena si nepamatuji) z CZ1TD. Ja mel Batchata a vyhrali jsme 15:0. Smile-hiding.gif

 

Tak toho si važ, takových bitev moc není :Smile_trollface-3: . Asi slabší chvilka, inu E 100 nebyla zrovna v tu dobu ta správná varianta na dvojnásobek.

 

Já co si pamatuji za poslední měsíce jsme potkal " Kanára " a v jiné bitvě " Bigpeta ". Zejména druhý ze mě měl velkou radost, neb jsem na Ell Halufu zahrál neskutečnou tužku... :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v dubovém lesíku potkal Lynxe. Byli jsme v jednom týmu, před bitvou jsme se gentlemansky pozdravily a pak docela pěkně spolupracovali. Lynx mě zachránil pr..., když sejmul jejich ISU, který mojí M103ku drželo v šachu. Lynxovi pak na jeho Löváka hodily artiny dvě tuny výbušnin a vzápětí sundali i mě, ale i tak jsme zůstali jako poslední dva z týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v dubovém lesíku potkal Lynxe. Byli jsme v jednom týmu, před bitvou jsme se gentlemansky pozdravily a pak docela pěkně spolupracovali. Lynx mě zachránil pr..., když sejmul jejich ISU, který mojí M103ku drželo v šachu. Lynxovi pak na jeho Löváka hodily artiny dvě tuny výbušnin a vzápětí sundali i mě, ale i tak jsme zůstali jako poslední dva z týmu.

Takže řečeno slovy poťápaného publicu: "dvě zasrané kempy", že? :Smile_trollface-3: Každý, kdo trochu u toho přemýšlí, tak většinou zůstane z toho hurá týmu jako poslední a i když má největší damage, tak je hnusná kempa, která nepomohla tomu bezhlavě jedoucímu stádu v uplně kompletním a rychlém zdechnutí :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vrátil večer z Německa a po ujetých 400km jsem chvíli pustil WoTko, aspoň na doubly u tanků, které chci doexpit.

První bitva u enemy Kvetule a hned další u mě v týmu chrobolaik. Ale jinak to taky bývá jen jednou týdně, že potkám někoho odtud, tohle byla náhoda, že hned dvě bitvy po sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vrátil večer z Německa a po ujetých 400km jsem chvíli pustil WoTko, aspoň na doubly u tanků, které chci doexpit.

První bitva u enemy Kvetule a hned další u mě v týmu chrobolaik. Ale jinak to taky bývá jen jednou týdně, že potkám někoho odtud, tohle byla náhoda, že hned dvě bitvy po sobě.

 

Příště se loguj do správného týmu ( vítězného) :-D;-) I když sem prvně měla obavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toho si važ, takových bitev moc není :Smile_trollface-3: . Asi slabší chvilka, inu E 100 nebyla zrovna v tu dobu ta správná varianta na dvojnásobek.

 

Já co si pamatuji za poslední měsíce jsme potkal " Kanára " a v jiné bitvě " Bigpeta ". Zejména druhý ze mě měl velkou radost, neb jsem na Ell Halufu zahrál neskutečnou tužku... :arta:

Zato včera na Velkým parku jsem to pros...al zas já, ale nikdo jinej tam nevyjel a když jsem chtěl zabrzdit tu IS8 měl jsi mě jak na talíři..

GG- 5 kousků a to i proto že ta T62 se skovával u arty a pak už to měl jasný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato včera na Velkým parku jsem to pros...al zas já, ale nikdo jinej tam nevyjel a když jsem chtěl zabrzdit tu IS8 měl jsi mě jak na talíři..

GG- 5 kousků a to i proto že ta T62 se skovával u arty a pak už to měl jasný..

 

Tuhle bitvu pamatuji velice dobře. Byl jsi v četě ještě s další IS-8 a M 103 ne? JJ,5 kousků, v té 62 seděl retard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsme se připletli já a kolega z klanu mezi počítáníSV- že jo Dalíku :Smile_blinky: .. Mno- dal sem trošku DMG.. a Dalíkovi zbylo po mém zásahu cca 200 HP-mě 0..holt souboj dvou E100 na přímo, akorát že já tam měl arty nástavbu GW-E..ale ten objekt 268 za 1950-ten potěšil

 

JJ dal jsi nám zabrat a jak jsem tě dingl na 100 metrů jsem se málem studem do země propadl...... :Smile_trollface-3: ale E100 je teď killer tak jsem tu ránu ustál.....a zasloužené win.....pěkná bitva..... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem v Tigeru VVothana v T-43 tuším, ještě jsem si ulevil, že mám pořád cca 30 procent šanci na vítězství a najednou jasná výhra s malýma ztrátama :) XVM tedy lže :D

 

Pravda, od pondělí jezdím T -43, protože jsem si řekl, že je nepřijatelné nemít ruský medka. Co to bylo za mapu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, možná trochu OT, ale víceméně k tématu. Neexistuje nějaký mod, který by vás upozornil, třeba barevně, že máte v týmu lidi ze seznamu přátel? Jak člověk jede, tak si kolikrát nevšimne jména. :Smile_Default:

to nevím, ale pokud použiješ ikonky klanu s Musaciho balíčku uvidíš že máš v bitvě někoho z českých klanů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...