Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

to nefungujou skoro žádný a nejen v ground forces, jen o německý munici se víc slyší, protože hráči německejch tanků maj tendenci víc brečet. například když má tigřík jinak světla než v reálu a podobný zásadní problémy. že já s T-34 potkám Koeniga a v celým týmu nemáme těžší tank než KV-2, o tom nikdo nepíše. zato když Tigr potká IS-2 tak je konec světa a nácíčkům se hrozně ubližuje. fakt se na tu T-54 těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mi hrozně lítá FPS, klidně od 10 do 50 na jedné mapě během hry. Nemáte s tím někdo taky problémy nebo nevíte čím by to mohlo být a případně jak to odladit?

Včera mi pobavila animace jak mně vyřadil granát, který se odrazil od hlavně tanku směrem dolu do prostoru řidiče, nebo ty průchozí střely přes mantlet děla to je taky podívaná. Střela na poklop řidiče není žádná jistota, ale střela na mantlet či vedle něho je většinou jistá smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno. Furt jsem ubdatoval, furt jsem si hlídal novinky, ale ne a ne hru zapnout. Takže jsem ji po prvotním obrovském nadšení pustil z hlavy. Tímto bych chtěl nabídnout můj účet za pár šlupek. Je tam vyjetý celý třetí rank u Němců takže i Tiger :D .. Zakoupený 3. ranky premiaku, německé KV a ruská T34-57. Taky něco nalítáno.. Je zakoupeno premiové letadlo u němců, 3. rank. Premiák by tam měl být ještě na 200 dnů. Email se dá změnit a podpoře nebo mě snad už tady z fóra znáte. Nabídky mi pošlete do PMka. Díky a přeji mnoho úspěšných bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno. Furt jsem ubdatoval, furt jsem si hlídal novinky, ale ne a ne hru zapnout. Takže jsem ji po prvotním obrovském nadšení pustil z hlavy. Tímto bych chtěl nabídnout můj účet za pár šlupek. Je tam vyjetý celý třetí rank u Němců takže i Tiger :D .. Zakoupený 3. ranky premiaku, německé KV a ruská T34-57. Taky něco nalítáno.. Je zakoupeno premiové letadlo u němců, 3. rank. Premiák by tam měl být ještě na 200 dnů. Email se dá změnit a podpoře nebo mě snad už tady z fóra znáte. Nabídky mi pošlete do PMka. Díky a přeji mnoho úspěšných bitev.

To je divné. To já měl problémy s kdečím, včetně WoT ale s tímhle nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátečním Levelu najdete kod na premiový tank T26 + Havoc Mk1 a 500 golden eagles... Level stojí 100kč, takže si myslím, že se to vyplatí :-) Je to prý na stávající účty i na nové, ale ruku do ohně za to nedám!!! :-D více info na FB: https://www.facebook.com/levelcz?fref=ts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhý rank za němce = nehratelné. Dobrá práce Gaijin, během půl roku co jsem tu hru nehrál je ta hra ještě víc zabugovaná a nehratelná. Před bitvou se můžu tak pomodlit a doufat ve vše svaté, že vůbec vyhrajeme. Sranda jak jeden z našich na začátku bitvy napsal, že můžeme vyhrát... pche rusáčci si nás dali k objedu. Nejlepší je, že já nedám tank na ránu ani kdybych se nevím co.... ale enemák s diravým tankem jak ementál otočí zrezivělou věž a prví ranou mi zničí tank jako by nic. Včera moji PZ 4 sundalo ZSU-37 jednou ranou... prošlo to dělem !!! do vnitř tanku a KABUM. Sem na to čuměl a málem sem sežral klávesnici i s monitorem.  :biggrin:  Já sem mu stihl dát jednu ránu, bohužel sem mu neudělal vůbec nic. Jen takové mé postřehy, hraje to ještě vůbec někdo tady z forka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mastím denně. A je jedno, zda hraju němce a nebo rusy a jaký rank. Mě dává na ránu každý a témeř vždy a já přesně naopak. Střela projde poklopem řidiče a skončí v motoru - tank jede a střílí dál. Zatím mám jistotu, že prémiový kořistní KV slušně vydělává a nejlépe poškozuje a nejvíc vydrží. Všechno ostatní se chová velice nevyzpytatelně. Často střílím pod věže tanků a ukazuje mi to, že zásah poškodil věnec věže. Nikdy se ale nestalo, že by ten zasažený tank v klidu neotáčel věž jakoby nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za půl roku se ground forces změnily dost výrazně (rozhodně víc než letecká sekce), jen hráči německejch tanků a letadel čím dál víc brečí, (přičemž za rusáky je to často stejnej vojeb a často je to i objektivně těžší než za němce). docela dost to lidí to tady hraje a občas o tom dokonce i někdo píše, ale blbý je to, že normální posty se ztratí v záplavě nemeckýho brekotu. jasně, německá munice bude v ruský hře vždycky horší než ta ruská, německý tanky budou vždyky víc hořet, a i když tigři vyhrajou bitku 16:2 tak ty německý ultra super tanky který v reálu samozřejmě nemohlo zničit vůbec nic kromě mini atomovky jsou tady v ruský hře prostě znevýhodněný! jo, na tom samozřejmě stojí celej problém war thunderu a dokud bude ve hře jedinej zničitelnej německej tank, tak hra nebude stát za nic a bude zabugovaná :D

 

EDIT: samozřejmě trochu přeháním, protože už mi to začíná lízt krkem a chci to trochu ventilovat, ale sakra, to že Němci dostávaj mlatu na ranku 2 a 5 a Rusáci dostávaj mlatu na ranku 3 a 4, ještě neznamená, že by chtěl Gaijin nějakou stranu úmyslně znevýhodňovat. samozřejmě je to částečně i jejich chyba, protože hra by šla líp vybalancovat historicky nebo hratelnostně, ale munice je furt stejně zabugovaná pro obě strany, stejně jako armor a nesmrtelný posádky jsou zabugovaný pro obě strany stejně. až příjdou Američani do ground forces, tak to bude určitě to samý. tím nechci říct, že zrovna konkrétně ty si na tohle stěžuješ, ale jak tady, tak i na oficiálním fóru (a že jsem ho procházel dost detailně), si furt někdo stěžuje na to, jak gaijin záměrně znevýhodňuje nějakej jeho oblíbenej tank nebo jeho oblíbenej národ, což je kardinální pííčovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsi to za rusáky? Už jsem psal, jak mi nebylo umožněno ustřílet Pz III s KV-1. Páč byla nesmrtelná. Ono to je asi na obou stranách

Hrál a když jsem vzal KV-1 připadal jsem si jako bůh a to myslím vážně, samozřejmě jak jsem potkal Tigra, tak bylo vymalováno. Hru jsem začal hrát jen za Rusy a teď momentálně jsem na IV ranku a mám takový pocit, že rank I vládnou rusáci, rank II vládnou rusáci (tím jsem si na 100% jist), rank III vládnou němci, rank IV němci, rank V jsem sice ještě nehrál, ale řekl bych, že rusáci maji navrch. A ještě něco, čekací doba se vůbec nezměnila, čekám i pět minut. Čekal jsem ,že po půl roce to bude hrát více hráčů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za půl roku se ground forces změnily dost výrazně (rozhodně víc než letecká sekce), jen hráči německejch tanků a letadel čím dál víc brečí, (přičemž za rusáky je to často stejnej vojeb a často je to i objektivně těžší než za němce). docela dost to lidí to tady hraje a občas o tom dokonce i někdo píše, ale blbý je to, že normální posty se ztratí v záplavě nemeckýho brekotu. jasně, německá munice bude v ruský hře vždycky horší než ta ruská, německý tanky budou vždyky víc hořet, a i když tigři vyhrajou bitku 16:2 tak ty německý ultra super tanky který v reálu samozřejmě nemohlo zničit vůbec nic kromě mini atomovky jsou tady v ruský hře prostě znevýhodněný! jo, na tom samozřejmě stojí celej problém war thunderu a dokud bude ve hře jedinej zničitelnej německej tank, tak hra nebude stát za nic a bude zabugovaná :D

Myslel jsem jen ten rank II, když hraju rank III s pz IV, tak i když si mě vyndá všechno, tak když nabiju APCR, tak louskám Téčka i KVčka i na 500 metrů a více. A na takovém Ranku IV se s IS-2 nechytám, ještě když chytnu velkou mapu např. Kursk, tam nás německé tigery a jgpanthery se svými 88 louskají na vzálenosti, na které já ten tank nemám šanci ani probít. Navíc jim to nabíjí 2x rychleji což je neskutečná výhoda. Trochu to zachraňuje Su-100, to dělo je super, ale pancíř moc nepodrží a potkat takového ferdu, to je konec. Řekl bych, že je to prostě podle ranku, jak už jsem psal.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se hraje velká a prostorná mapa, tak to němci vyhrávají a rusáci mají jenom jednu šanci. Rychle se co nejvíc k němcům přiblížit. Jak se většina týmu snaží přestřelovat z kopce na kopec a trefovat jen vykukující věže, tak je to v pérdeli a raději se z bitvy po prvním zabití odpojuju. Je to ztráta času. To se nedá ani nic nastřílet. Dnes se ke mě přidal nějaký borec a oba jsme valili s T-44 přímo k němcům ale co nejvíce na jejich křídlo abychom je měli stále jen v jednom směru a nestalo se, že se nám dostanou do boků a nebo dokonce do zad. Kostili jsme to naprosto s přehledem. Já jednu ránu, on druhou ránu a já 3 kousky a on 3 kousky. Už s těším na T-54 ale chce to fakt ve dvojici, lépe ve trojici. Hraju na střídačku s německou kořistní KV, popřípadě s Tigerem II a ruskou T-44 a můžu to porovnávat snad docela objektivně. Němci se prostě na velkou vzdálenost nedají porazit pokud hrají zkušení hráči a trefují se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se hraje velká a prostorná mapa, tak to němci vyhrávají a rusáci mají jenom jednu šanci. Rychle se co nejvíc k němcům přiblížit. Jak se většina týmu snaží přestřelovat z kopce na kopec a trefovat jen vykukující věže, tak je to v pérdeli a raději se z bitvy po prvním zabití odpojuju. Je to ztráta času. To se nedá ani nic nastřílet. Dnes se ke mě přidal nějaký borec a oba jsme valili s T-44 přímo k němcům ale co nejvíce na jejich křídlo abychom je měli stále jen v jednom směru a nestalo se, že se nám dostanou do boků a nebo dokonce do zad. Kostili jsme to naprosto s přehledem. Já jednu ránu, on druhou ránu a já 3 kousky a on 3 kousky. Už s těším na T-54 ale chce to fakt ve dvojici, lépe ve trojici. Hraju na střídačku s německou kořistní KV, popřípadě s Tigerem II a ruskou T-44 a můžu to porovnávat snad docela objektivně. Němci se prostě na velkou vzdálenost nedají porazit pokud hrají zkušení hráči a trefují se.

Na T-54 se těš oprávněně je naprosto bezvadná.Mě se poslední dobou hraje mnohem líp za rusy než za mé velmi oblíbené němce.Z duše jsem proklínal IS2 nebo i IS2/1944 a zrovna tu druhou si nemohu vynachválit.Cokoliv na ránu dá s tím druhým nábojem a dokonce mapě jako je Terek se dobře uplatní.Co naplat bolest všech ruáků je ta,že deprese kanonu je takřka nulová,ale i s tím se dá žít.Dokonce v kombinaci T-44 IS2/1944 SU100 a T34/85 zis mě to nehází proti IS3 nebo jiným pětkovým potvorám.Za to,když beru poslední dobou Tiger II/88 mm tak jsem co bitvu proti pátému ranku.A to hraju arkádu i simulátor.Bohužel poslední dobou je to o tom kdo přežije WT tanky :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na T-54 se těš oprávněně je naprosto bezvadná.Mě se poslední dobou hraje mnohem líp za rusy než za mé velmi oblíbené němce.Z duše jsem proklínal IS2 nebo i IS2/1944 a zrovna tu druhou si nemohu vynachválit.Cokoliv na ránu dá s tím druhým nábojem a dokonce mapě jako je Terek se dobře uplatní.Co naplat bolest všech ruáků je ta,že deprese kanonu je takřka nulová,ale i s tím se dá žít.Dokonce v kombinaci T-44 IS2/1944 SU100 a T34/85 zis mě to nehází proti IS3 nebo jiným pětkovým potvorám.Za to,když beru poslední dobou Tiger II/88 mm tak jsem co bitvu proti pátému ranku.A to hraju arkádu i simulátor.Bohužel poslední dobou je to o tom kdo přežije WT tanky :wink:

Mám tě v kamarádech a pokaždé, když svítíš, tak ti píšu a ty nic. Dělám něco blbě a nebo neumíš číst"? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe si myslím,že je dost velký herní potenciál v tanku Panther II.Je velká škoda,že je vývojáři mu neopravili zasekávání věže a úmrtnost posádky.To co dokáže napáchat byť se základními náboji je někdy neskutečné. :no:

 

Edit.A to jsem ten tank taky vůbec nechtěl nejspíš jsem byl ovlivněn jeho velmi špatnou pověstí z WOT.Tady bych uvítal,kdyby měl sundavací infra co má na věži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...