Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jo kanáre hraji oboje.A někdy mě to přijde na jedno brdo.No na expení mě zbívá u tanků pouze T54/47 a jinak mám úplně vše vyzkoumané.To byl můj takový postřeh povzdech na dlouhodobou situací.Ale pořád to hraji raději než WOT :laugh:

Tak to jsi na tom dobře, když už jsi tak daleko. Momentálně je blbé to, že tanky vydělávají tak děsně málo a že simulátor vydělává strašlivě málo a to jak tanky, tak letadla. Mám z toho blbý pocit, že nemají zájem o tento mód protože tam jim asi nikdo neexpí a tím pádem neplatí. Taky mě štve ta kravina s těmi flaky. Když už hraju simulátor a nejsou tam letadla, tak proč tam ty flaky jsou?! Když už to musí být takové UFO, které 35mm ráží zničí Tigera a klidně i Tigera II, tak ať to nechají jen v té arkádě a neotravuje to hru v simulátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se nějaký najde ale všechny? Amíci přece neměli nic pořádného, dokud nepřišel Pershing.

myslím si že Hellcat a Wolverine byly slušný stroje. Chaffee by mohlo bejt hratelný a pak taky Sherman měl víc verzí, proti tankům jako PzIII/IV bude dostatečnej.  Pershing proti Tigrům no a pak Patton a M103 proti T54 a podobně. nic víc mě moc nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si že Hellcat a Wolverine byly slušný stroje. Chaffee by mohlo bejt hratelný a pak taky Sherman měl víc verzí, proti tankům jako PzIII/IV bude dostatečnej.  Pershing proti Tigrům no a pak Patton a M103 proti T54 a podobně. nic víc mě moc nenapadá

Na TDéčka jsem zapomněl, tam by to mohlo být zajímavé. Uvidíme. Stejně mám podezření, že někteří hráči vidí víc, než jiní. Jestli je to nastavením grafiky, grafickou kartou a nebo nějaký čít, to nevím ale už se mi mockrát stalo, že v lesním porostu tuším přesně, kde je nepřítel ale nevidím ho. On mě ale vidí a trefuje a já jen podle záblesků a kouře vím, kde přesně je. Nebo dokonce si dám arty pohled, když mám medko a vidím naprosto spolehlivě jeho polohu, odhadnu si ji podle stromu a nebo nějaké jiné pomůcky, přepnu do snajpu a ....nevidím nic, jen listí a větve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TDéčka jsem zapomněl, tam by to mohlo být zajímavé. Uvidíme. Stejně mám podezření, že někteří hráči vidí víc, než jiní. Jestli je to nastavením grafiky, grafickou kartou a nebo nějaký čít, to nevím ale už se mi mockrát stalo, že v lesním porostu tuším přesně, kde je nepřítel ale nevidím ho. On mě ale vidí a trefuje a já jen podle záblesků a kouře vím, kde přesně je. Nebo dokonce si dám arty pohled, když mám medko a vidím naprosto spolehlivě jeho polohu, odhadnu si ji podle stromu a nebo nějaké jiné pomůcky, přepnu do snajpu a ....nevidím nic, jen listí a větve.

jak píše danny, když ostraníš porost v SB tak uvidíš tank co je za ním.. kerej bys přes porost normálně neviděl

já zas trochu nechápu ten novej systém respawnů v RB.. nevím jestli je to taky v ostatních módech, ale mělo by se to hrát (pokud jsme to dobře pochopil) tak, že když nastřílíš dostatečně bodů, tak si můžeš vzít další tank.. občas můžu, například mi zničí jednu T-34, tak vezmu druhou, ale jindy, i když mám dost bodů, tak mi ostatní tanky prostě zčervenaj a nemůžu vzít nic.. i když se ostatní hráči respawnujou.. to je fakt záhadný. nevím jestli něco dělám blbě nebo je to jen bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem si už stěžoval na ofiku, ale žádnou relevantní odpověď jsem nedostal.....

pokud myslíš to s tím respawnem, tak jsem se už ptal taky na ofiku (v brečkárně, protože v jejich struktuře se moc nevyznám, od doby co tam někdo udělal čistku), ale nikdo neodpověděl,tak jsem napsal PM Thullemu, tak doufám že odpoví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se to nehodí hrát. T-54 jsou v každé bitvě a to je tank proti kterému se s Tigerem II nedá dělat vůbec nic. Leda, když ho načapáte někde zezadu a nebo z boku a ještě nablízko, což je vzhledem k rychlosti toho tanku a pomalosti všech němců naprosto náhodné a spíš nereálné. Teď jsem měl dokonce dva Hetzery v týmu. To se asi MM zbláznil. Píšu o simulátoru a né o arkádě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě je kvalita hry celkem ukradená (asi už jsem si za ty roky zvykl) ale co prostě nechápu, je ten jejich systém respawnů.. mám tanky na třech slotech vedle sebe, vždycky stejný ranky..

když mi v bitce zničí jeden tank a nemám dostatek bodů, abych si vzal druhej, jediná možnost je vrátit se do hangáru. v hangáru mi to potom píše, že jediná dostupná posádka je ta z toho zničenýho tanku. zbývající dvě posádky, který do bitvy vůbec nezasáhly, jsou ještě pořád v bitvě :D dává tohle někomu smysl? vždyť je to kompletně nelogický, spíš by to mělo fungovat naopak. pak se přihlásím do další bitvy (co se mi po pěti minutách vrátí posádky) a u dvou ze tří tanků mi to napíše, že vozidlo není v tý konkrétní bitvě dostupný :-D přičemž ostatní se klidně respawnujou, dokonce i do letadel, tak WTF

 

jestli to takhle funguje i ostatním lidem, tak by mě fakt nepřekvapilo, kdyby tahle "featura" lidi od hraní spíš odrazovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je MM jak pojď na mě z boku. Mám Tigra v základu, ještě nemám ani opravy, ale 5 bitev z 6 proti IS-2. Ať jsou fakt do pi...

chápu to dobře, že bys potřeboval větší challenge, třeba IS-3? nebo co ti na IS-2 tak hrozně vadí? historicky jsou si dost blízko tyhle dva tanky

to je vtipný, ve WoTku všichni hrozně naříkali, jak Tigr je jen žrádlo pro Pattony, T-54 a podobně, a když má v týhle hře historicky relativně dobrej MM, tak naříkaj taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono hodně záleží na BR každého konkrétního tanku a jestli hraješ v četě nebo sám.Pro příklad já si dávám Tiger I  Pz IV H PzIV L/70 a mám jistotu,že nepotkám IS2,když hrahi sám.Spíš T34 různých verzí KV1 a podobně.Jenže když nás hraje více tak to hned začne házet těžší soupeře a to už se hodí vzít si k tomu Panther D.Samozřejmě,když v četě klidně tří hráčů máte sérii výher 6x za sebou tak to letí nahoru a už je tu King Tiger T44 a podobné tanky.Samozřejmě 3-4 hráči co hrají spolu dokáží hru hodně ovlivnit a pak se daří a je potom vidět jak je ten MM vyčůranej a snaží se tě hodit zpět dolů. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...