Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

je krásný, když hra chce/nechce aby můj tým vyhrál. Když jo, tak ničím cokoliv na jednu ránu, je jedno jak je tank naúhlovaný, jestli to je tygr či Ai KV-1. Ale pak se hra rozhodne, že by už to zase mohlo být jinak a nedá. Prostě dělej jak umíš, snaž se, střílej ale prd dáš. Zažil jsem to sám na vlastní kůži, když do mě pražil tiger v AB a můj Pz IV byl nesmrtelný. Nejen tank, ale i posádka. minimálně 4 rány čelně, než mě poslal do rajských zahrad.

Takže fajn. kdo ve WoT nadává na to 25+/- ať si rozjede WT GF. Myslím, že nebude stačit divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní tři hry. Ani v jedné hra nechtěla abych cokoliv penetroval. Nic, prostě nic. Je jedno jaký úhel, je jedno jaká vzdálenost. Jel jsem za němce, AB, nejdříve III. Primární stroj Pz IV G. Nic, ale lautr nic. Ani KV-2 z boku do věže. Hlavně, že Pz IV F2 ji tímto stylem hravě sejme.
 

Takže ponížení na rank II. Primární stroj Pz IV F1. Opět ani ťuk. Ale oponenti mě solí jako prase.

Jak už jsem psal jinde. Ta hra měla náboj. Budoucnost. Teď z ní je žumpa. Patch po patchi je to zmetek čím dál větší. Viz poslední estráda, kdy jeden patch opravují další dva.

Toto není brekot. Tohle je už smutné konstatování. No nic hro, jsi Top na odinstalování, stejně jako WoT, které už nehyzdí můj HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva poslední patch,když střílím ruské stroje na podvozku T34 čehokoliv do motoru tak ne a ne chytnout.To když má já Panther nebo něco stačí fouknout rána do země a hned fuu hořím jak fagule.A když mám T34 tak než stačím sáhnout na hasičák jsem v trapu.Děkuju pěkně :dry: :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš mám obavy z toho zelenýho PZ-4.Esli je to rusák tak to v simulátoru bude vypadat na příšernou frendly fire.

 

K té pene u  flaků...Jeden mi tam připomíná ZSU-57-2 což by nemuselo být až tak špatný.

viz:

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/963/start/-1

http://www.strelectvi.cz/forum/57x348-t21656.html

      (U druhého odkazu si sjeďte kousek níž)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš mám obavy z toho zelenýho PZ-4.Esli je to rusák tak to v simulátoru bude vypadat na příšernou frendly fire.

 

K té pene u  flaků...Jeden mi tam připomíná ZSU-57-2 což by nemuselo být až tak špatný.

viz:

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/963/start/-1

http://www.strelectvi.cz/forum/57x348-t21656.html

      (U druhého odkazu si sjeďte kousek níž)

Ano je to ZSU 57-2,osobne sa teším na STUG III G a Pz IV ausf J a wirbelwind :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gaijin není schopen ani vyvážit hry. Teď je naprosto neskutečně OP T-44. Jedu Panthera a co bitva, to totální debakl, kdy enemáci vyhrávají s převahou všech a nebo 80% tanků !!! T-44 nejde prostřelit ani zezadu. Teda jde ale nic mu to neudělá. Zboku dostane 5 zásahů s penetrací a poškozené pokaždé pár bodíků. Zato T-44 sesmahne cokoliv co uvidí a na jakoukoliv dálku. Vezmu si T-34-85 a jak mám v týmu T-44, tak je to výhra aniž bych musel něco dělat. Stačí jen stát a čekat.

 

Panther – 10 bitev a 10 proher. Šance vyhrát je nulová.

T-34-85 - 10 bitev a všechno výhra.

 

Asi jim v tom Gaijinu trošku hrabe a nebo chlastají stejně, jako WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gaijin není schopen ani vyvážit hry. Teď je naprosto neskutečně OP T-44. Jedu Panthera a co bitva, to totální debakl, kdy enemáci vyhrávají s převahou všech a nebo 80% tanků !!! T-44 nejde prostřelit ani zezadu. Teda jde ale nic mu to neudělá. Zboku dostane 5 zásahů s penetrací a poškozené pokaždé pár bodíků. Zato T-44 sesmahne cokoliv co uvidí a na jakoukoliv dálku. Vezmu si T-34-85 a jak mám v týmu T-44, tak je to výhra aniž bych musel něco dělat. Stačí jen stát a čekat.

 

Panther – 10 bitev a 10 proher. Šance vyhrát je nulová.

T-34-85 - 10 bitev a všechno výhra.

 

Asi jim v tom Gaijinu trošku hrabe a nebo chlastají stejně, jako WG.

Smiem sa s pytať čo za Panther? A aku municiu používaš? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gaijin není schopen ani vyvážit hry. Teď je naprosto neskutečně OP T-44. Jedu Panthera a co bitva, to totální debakl, kdy enemáci vyhrávají s převahou všech a nebo 80% tanků !!! T-44 nejde prostřelit ani zezadu. Teda jde ale nic mu to neudělá. Zboku dostane 5 zásahů s penetrací a poškozené pokaždé pár bodíků. Zato T-44 sesmahne cokoliv co uvidí a na jakoukoliv dálku. Vezmu si T-34-85 a jak mám v týmu T-44, tak je to výhra aniž bych musel něco dělat. Stačí jen stát a čekat.

 

Panther – 10 bitev a 10 proher. Šance vyhrát je nulová.

T-34-85 - 10 bitev a všechno výhra.

 

Asi jim v tom Gaijinu trošku hrabe a nebo chlastají stejně, jako WG.

Hmm, tak já nevím, ale jezdím teď toho prvního kingtigra a T-44 si dávám poměrně snadno. Je pravda, že někdy čumím, co všechno se do něj vejde, ale obvykle dostanou nakládačku. Ta dlouhá 88ka je prostě boží, hlavně na kursku si rusáky vyndavám i na 2 kiláky. Hraju simulátor a letadla teď vůbec nepotkávám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther V G

Munice APCBC, tu více průbojnou ještě nemám. Ale na tom nesejde protože penetruju ale nic to neudělá, teda skoro nic.

 

A i kdybych střílel gumové medvídky, tak je to jedno protože co těch dalších 5 až 10 Pantherů v týmu? Ti také střílejí blbě a blbou municí?

Hraju simulátor protože ostatní módy jaou naprosto o ničem, když vám to ukazuje kde kdo je. To není hra ale hovadina potom. To je jako hrát na schovávanou a každému bude nad hlavou svítit žárovka..... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...