Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Za mě jednoznačně je nejlepší mapa na Td Karélie.Postavím se s Ferdou nebo JP za skálu a střílím jejich respawn.Popelavá řeka mě sedí podle toho na jaké jsem straně.Když jsem u rozbitého mostu beru JP nebo Panther G,abych byl rychle na místě kam chci jet.Na druhé straně když jsem tak beru většinou střeďáky.Do u mne neoblíbené mapy  Džungle beru spíš Panther.Je tam jedno místo na kempení s Td,ale to lze jen u té strany kde je ten křižník. :whistling: No tak Tiger II s Kwk 46 na 5 ranku nevyzkoušen,protože to asi nikdo nehraje.Pokaždé čekání 15 minut a nic :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já rád hráju aktivně a to je na Karélii hrozně těžké. Můžou často na mě ze všech stran. Ale bez aktivity zas enemáci většinou zaberou vlajky a je to 100% lost. Ta mapa není jen blbě koridorová, ale i hodně malá....s TD se hraje blbě. Tedy, když člověk někde nekempí a nečeká na enemáka. Boky často ukazuje až moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nejlepší hra s Pz38 A. Výborné MM, málo lidí ani nevadilo, páč nikdo nelétal. To pak byla pohoda. Na WT je super, jak člověk může akčně útočit. Není lehké trefit rychle jedoucí tank. Zase jsem projel levou stranou, dojel si pro BT7, která i s premiovou T26 a ZIS30 po oživení chtěli pro mě dojet. Moc se jim to nepovedlo .... :laugh:

Jak není Karélie tak se hraje krásně. Může se více taktizovat. Karélie na to není...je moc malá a může na Vás každý ze všech směrů.

 

Pz38 A je zvláští stroj. Nevyniká ničím, ale díky BR se sním hraje skvěle. A hlavně penetruje ty mrchy T50 :laugh: .

 

EDIT: A následující hra to samé....Popelavá řeka je něco jiného než 10x zasebou Karélie. Navíc opět bez letadel....tomu říkám hry. Super zábava a ani nemusel být win. Ikdyž byl.... :laugh:

TDčko vyexpeno..jdu ho zkusit.

 

Švejku, Švejku... nějakou dobu zpátky jsem ti radil "dvakrát mysli, jednou piš"... vidím, že jsi si to nevzal k srdci... udělej to, prosím.

 

Pak alespoň nebudeš vypadat jako (s prominutím) truhlík, který 1) neví, co chce a 2) mění názory rychleji než nabíječ s "intuicí" (ve WoTku)... já se bavím :laugh:  a čekám, co "vypotíš" příště :Smile_popcorn:  , ačkoli je to spíše k pláči :Smile_sad:  být tebou, na chvilku zmizím :Smile-hiding:  popřemýšlím o tom, co napsal "mamlass" :Smile-_tongue:  a pak sebezpytuji svědomí :facepalm_wowp:

 

(citace vodsud: http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5153-wt-cry-topic/?p=266358 )

Tak syn usnul a já dal WT poslední šanci. Vzal si flak a dostal na v reálných bitvách Kurs.....jenže 50% hry letadla nelétala... :wallbash: . Po smrti několika T34 pak už létala tak jsem dvě poškodil, ale žádná sláva. S tím 37mm flakem se trefuje hrozně špatně. Tož jsem dal tři hry se výborným PzIIIM.

95% všech her v reálných bitvách mám dojebanou Karélii, kdy němci většinou puknou. Na blízko prostě T34 němce drtí. PzIIIM ne, ale kdo ji tam má a ještě ví jak se natáčet...a kam T34 střílet...moc lidí ne.

Všechny hry stejný scénář....tupá Karélie, do 2 minut půlka našich sundaná a bombardéry si dělají co chtějí. Poslední hru jsem sundal dvě T34, prostě jsem lepší než většína joudů v tanku, ale vždy mě sundal bombardér. Jsem za šutrem, ale bez šance.

Šaška kniplařům dělat nebudu. WT vymazán.

Až bude herní mód bez těch šašků mrakomrdů, tak si zas rád zahraju. Ale dobrovolně jim dělat holuba? Nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, Švejku... nějakou dobu zpátky jsem ti radil "dvakrát mysli, jednou piš"... vidím, že jsi si to nevzal k srdci... udělej to, prosím.

 

Pak alespoň nebudeš vypadat jako (s prominutím) truhlík, který 1) neví, co chce a 2) mění názory rychleji než nabíječ s "intuicí" (ve WoTku)... já se bavím :laugh:  a čekám, co "vypotíš" příště :Smile_popcorn:  , ačkoli je to spíše k pláči :Smile_sad:  být tebou, na chvilku zmizím :Smile-hiding:  popřemýšlím o tom, co napsal "mamlass" :Smile-_tongue:  a pak sebezpytuji svědomí :facepalm_wowp:

 

(citace vodsud: http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5153-wt-cry-topic/?p=266358 )

Bože ty máš starosti....

Ano včera mě po třech dnech pekla WT neskutečně vytočil....a nebyl jsem sám. Jenže jsem to nakonec nevzdal a našel stroje, které jsou super a navíc nehrají s tolika letadly.....páč letadla to je pro mě mor...

Může za to WOT.....včera jsem dal pár her.....a stačilo mi to :laugh: . Dopadl jsem jako jeden cizinec z ofika fóra. Ten taky po 14 dnech WT vymazal, ale po návratu do WOT se rychle vrátil zpět do WT.....WOt je prostě dětská arcáda a kdo poznal WT....návrat je skoro nemožný...

Teď se bavím královsky, což ovšem neznamená, že je WT dokonalá hra....ty nešvary tam zůstaly.....jen se jim úspěšně vyhybám.

 

Jinak....popravdě, neřeš mě. K pláči jsi delší dobu tady jen ty. Ano často tu nadávám...rád vítězím. Jednou nadávám na letadla, pak na další věci....ale vždy se starám je on hry. Buď o WT nebo WOT.

Ovšem TY se stále jen staráš o druhé....pořád tu někoho trollíš a myslíš si,  jak je to zábané a jak jsi IN. Nejsi...opravdu nejsi. Starej se spíše o hru....tam máš rezervy... :laugh: . Mě nech na pokoji ..ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrdino

Teď jsem vyhrál první hru s jagdpanzerem IV na Karélii. Brutální hra...jak naši nekryjí levou stranu, kde nás co se snažíme vyjet na bod A odstřelují.....tak je to peklo. Člověk jim pak musí nastavovat zadek, když jede do kopce......Ale naštěstí jsem to těsně zvládli.....To TD je super.

 

Jo, když mi zasáhnou tank, neukáže to ani opravu nic....ale nemůžu střílet, tak mám out střelce co? Jsem tak ukapoval bod A, ale pak na mě vyjela T34 a byl konec. Ale kryl jsem alespoň kolegu, který měl čas ujet a dostat ji ze ze zadu. T34 do mě narvala 5x včelek než jsem uhořel.....je to držák. Ale bojovat bez možnosti opětování střelby..nic moc pocit. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jako?Myslíš jako že Ferda je nějaký sprinter??Hraju různě podle každého typu tanku.Až ho budeš mít tak mi ještě rád dáš za pravdu.

Hrdinové u respawnu jsou další důvod, proč tu hru nehrát. To je vše, co k tomu dodám.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrdinové u respawnu jsou další důvod, proč tu hru nehrát. To je vše, co k tomu dodám.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

to není problém hry, ale týmu. Může snad hra za to, že to není stran hráčů ošéfovaný nebo že dostavávají nehorázný klepec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrdinové u respawnu jsou další důvod, proč tu hru nehrát. To je vše, co k tomu dodám.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

spawnující tank má asi 10 sekund neviditelnost a vyhodí ho to pokaždý na jiným místě, takže výhodu má ve skutečnosti on, pokud na respawnu nestojí přesila nepřátel. a když se ti někdo dostane na respawn, tak je to jen chyba tvýho týmu, okecávat to stylem "hrdinové na respawnu" je jen okecávání vlastního lamáctví. to je vše, co k tomu dodám. jo a ještě jedna věc: kdybyste nehráli arkádový mapy, tak se vám to nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale stane , je to běžný i v RB , ale to je jako v každý jinný online hře , v cod to bylo taky , s tím se nedá nic dělat :whistling:

ono v RB jsou taky pořád arkádový mapy, takže je jasný že to bude běžný, dá se jedině čekat, až přibudou velký mapy. v tomhle směru vyčítám WT jen to, že nedali Kursk i do RB..proto taky ground forces nehraju, protože ty mapy se mi rychle ohrály. je to něco jinýho než letecká sekce, kde je v podstatě skoro jedno co za mapu hraju.

 

ale začínají mi pít krev místní WoT lamy, co tu píšou jak jsou letadla mor. asi si někdo nevidí do huby. letadla jsou součást týhle hry od začátku, základní stavební kámen, nejvíc ze všeho bych si přál, aby ikonky tanků byly vidět pořád a tak bylo mnohem víc mrtvejch tanků, aby wot lamky měly proč brečet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... je jen okecávání vlastního lamáctví. to je vše, co k tomu dodám. jo a ještě jedna věc: kdybyste nehráli arkádový mapy, tak se vám to nestane.

no LOL, díky za hodnocení, konečně vím, jak na tom jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož Jagdpanzer stále ukazuje, že umí....sice první lost v džungli, ale je díky našemu "zabijákovi" v letadle.....

My úspěšně ubráníme vlajku a sundámě asi 4x T34....kousek od nás za kopečkem je SU85.....že ji objedu...neměla šanci. jenže to by jsem nesměli mít  He111 či co to bylo nového Rudela...

Sundal nás všechny čtyři a SU85 bylo v klidu netknutý. Samo, že ten život chyběl...jinak by jsme vyhráli. Já letadla nehraju, páč mi je jasný, že bych byl to samé jelito. Ale určitě bych neútočil na enemáka co je 5m od našich tanků....mozek....chci toho moc?

Ale jinak super....to TD je fantastický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no LOL, díky za hodnocení, konečně vím, jak na tom jsem.

tos měl vědět hned. když ti dojede nepřítel na spawn, tak to není jeho chyba, ale tvýho týmu, že ho tam pustil. a nebo se nerespawnuj a máš pokoj, no. místo abyste byli rádi že máte respawn (což v letecký sekci vůbec není, krom arkády), tak si stěžujete.. často ani není jiná cesta, než jet směrem na respawn. to se mám zastavit v půlce cesty, jen protože je přede mnou báze, když mám před sebou volno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož Jagdpanzer stále ukazuje, že umí....sice první lost v džungli, ale je díky našemu "zabijákovi" v letadle.....

My úspěšně ubráníme vlajku a sundámě asi 4x T34....kousek od nás za kopečkem je SU85.....že ji objedu...neměla šanci. jenže to by jsem nesměli mít  He111 či co to bylo nového Rudela...

Sundal nás všechny čtyři a SU85 bylo v klidu netknutý. Samo, že ten život chyběl...jinak by jsme vyhráli. Já letadla nehraju, páč mi je jasný, že bych byl to samé jelito. Ale určitě bych neútočil na enemáka co je 5m od našich tanků....mozek....chci toho moc?

Ale jinak super....to TD je fantastický.

vsak pockej az budes mit toho s tou dlouhou 75 .. to je zradlo ja tedka skocil na jagdpanthera a od te doby jsem to nezapnul  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy: a hraju jenom ten fotbal co maji ve wotku  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos měl vědět hned. když ti dojede nepřítel na spawn, tak to není jeho chyba, ale tvýho týmu, že ho tam pustil. a nebo se nerespawnuj a máš pokoj, no. místo abyste byli rádi že máte respawn (což v letecký sekci vůbec není, krom arkády), tak si stěžujete.. často ani není jiná cesta, než jet směrem na respawn. to se mám zastavit v půlce cesty, jen protože je přede mnou báze, když mám před sebou volno?

No tady musím oponovat. U takové Karélie ale i u dalších map není těžký se infiltrovat na base enemáka s úmyslem si pozabijet pár "oživlých". Já osobně při drtivé převaze vždy čekám opodál ( třeba za zatáčkou) a stačí to. I teď jsme měli v týmu PzIVG, která využila, že jsem ji prostřílel koridor a šla vyloženě jen střílet na base....

Ale že jsem musel sám přes celou mapu dojet bránit vlajku( úspěšně) to ho vůbec nezajímalo.....jen "hrdině" mastil oživlé..... a na tým kašlal. On to rozhodně nevyhrál ....

Artyny ve WOT, letadla bombardující vlajky..to vše je humus, ale nic se nevyrovná "čekání" zašíváka na enemy base.....vím, že to děla hodně lidí, ale já to nikdy dělat nebudu.

V té hře jsme měli na base i my T34....jenže ten to neuměl a stál asi 5m od mého oživení...vůbec netušil....ten to ani snad neudělal úmyslně a zabloudil k nám :laugh: . Plesknul jsem mu jí do bůčku a šel na ranku :laugh: .

 

ORESPRUT: a pancíř u nástupce drží? Alespoň stejně jako u jagdpanzera? Ikdyž.....jak ukážu spodek a enemák se trefí ....jdu na ranku jak nic. Na Karélii mě čelně dala na ranku T80 :laugh::Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos měl vědět hned. když ti dojede nepřítel na spawn, tak to není jeho chyba, ale tvýho týmu, že ho tam pustil. a nebo se nerespawnuj a máš pokoj, no. místo abyste byli rádi že máte respawn (což v letecký sekci vůbec není, krom arkády), tak si stěžujete.. často ani není jiná cesta, než jet směrem na respawn. to se mám zastavit v půlce cesty, jen protože je přede mnou báze, když mám před sebou volno?

Kdyby rozumné argumenty přišly včas, OK. Ale jak se začnou vytahovat "hráčské kvality" a "srabíci, co nehrají SIMULÁTOR", tak se jen ošklíbnu a pomyslím si o tobě svoje. Hlavně že víš jak a co hraju.

A proč do toho taháš letadla, když je řeč o tancích, nechápu vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos měl vědět hned. když ti dojede nepřítel na spawn, tak to není jeho chyba, ale tvýho týmu, že ho tam pustil. a nebo se nerespawnuj a máš pokoj, no. místo abyste byli rádi že máte respawn (což v letecký sekci vůbec není, krom arkády), tak si stěžujete.. často ani není jiná cesta, než jet směrem na respawn. to se mám zastavit v půlce cesty, jen protože je přede mnou báze, když mám před sebou volno?

 

Ten respawn bude ve finále asi důvod proč to přestanu hrát(GF-SB), je to největší pí***** co tam mohli dát. A je to důvod proč jsem ty přiblblý hry o vlajku nikdy nehrál, až jsem po dlouhé době narazil na WoT a tam to nebylo, nej věc na WoT je NOrespawn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrdinové u respawnu jsou další důvod, proč tu hru nehrát. To je vše, co k tomu dodám.

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

No jasně.Jenže já střílím na dálku na jejich respawn a ani nestojiím na našem.Tohle tady můžeš psát všem 99% hráčů,že kempí nebo bůhví co.Je to hra a každý si najde to své.Někdo jezdí Td a tím snipuje někdo jezdí medka a je aktivní a někdo rád jenom lítá.Ale odsoudit někoho za to,že stojí s pomalém Td a hlídá jednu stranu kde vyjíždějí tanky a věř mi,že schytám moc ran mě přijde scestné.A kolikrát díky mě,že to udržím tak vyhrajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel recept jak být ve WT spokojený. Abych nepotkával tolik letadel tak jsem utekl na Pz38 A. S APCR penetruje i T50 což je oproti premium fláčku super. Ikdyž ty výdělky :laugh: ....no nemůžu mít všechno no.

Tak to já jsem utekl zpět do letadel, ty mají aspoň nějakou formu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jéé....zas už točím Karélii....mapa která vždy může za mou nasranost. Zvláště hra o jeden bod je za němce skoro nehratelná....T34 jsou tam hned.

Ovšem Td ukázalo své kvality.....prvních pět ran a sejmul jsem pět 85mm PLK, pak jsem dalších 5 narval do KV1 než zdechnul....a pak jsem zariskoval a normálně vyjel na bod A( kopec u prostřed) a se štěstím sundal KV1 a T34. Super hra.....ale pak jsem to mohl vypnout. 60% naše týmu už prostě nebyla na mě utočily 3x T34 a 4xletadla! Dvě T34 jsem ještě sundal, ale ty mrakomrdi....škoda mluvit. Malá mapa, on to otočí a ihned útočí znovu...Ovšem tyhle nasírací extrémy jsou jen v Karélii. Jinde o letadlech ani nevím. Zvláště když se bojuje o jednu vlajku na kopci......to mají letadla opravdu tééééžkou práci. :thumbsup::wallbash: .

Chtělo by to jako v BF2 ...možnost výběru map. Karélii bych už nikdy nejel. Pěchotní mapa. Ale jak je jiná mapa, tak jsem s Jagdpanzerem ještě neprohrál! Je to masér....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...