Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

A ve snaze o co největší realitu se vypíná tráva.... :lol: :lol: :lol:

Ve snaze neustále trollit se troll chytá kdejaké hovadiny.

 

1. Když má někdo mašinu jako Švejk, tak u nic jiného nezbývá.

2. Nikdo tady žádnou realitu po stránce grafické ani jen nevzpoměl. Bavilo se tu o relitě herního systému, což je například ten vymyšlený spoting ve WoT.

3. Trávu a grafické orgie mám vypnuté i ve WoT. Akorát do ruší od hraní.

4. Ve WT se nedá vypínat kde co v grafice protože pak nenajdeš enemáka, který je 1500m daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve snaze neustále trollit se troll chytá kdejaké hovadiny.

 

1. Když má někdo mašinu jako Švejk, tak u nic jiného nezbývá.

2. Nikdo tady žádnou realitu po stránce grafické ani jen nevzpoměl. Bavilo se tu o relitě herního systému, což je například ten vymyšlený spoting ve WoT.

3. Trávu a grafické orgie mám vypnuté i ve WoT. Akorát do ruší od hraní.

4. Ve WT se nedá vypínat kde co v grafice protože pak nenajdeš enemáka, který je 1500m daleko.

Nepsal jsem o Švejkovi... Psal jsem o lidech, co mají plnou hubu keců, jak jediný správný mód hry je simulator, protože to je nejblíže realitě, ale pak létají s virtuálním kokpitem a vypínají si trávu, protože ta realita je na ně moc realistická....

 

Pokud se tou potrefenou husou cítíš být ty, tak je to jenom tvůj problém.... Asi máš proč se takto cítit... :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tady pořád řešíte nějakej realismus bože... k ovládání tanku jste reálně potřebovali 5 lidí... takže zbytek to co hrajete je jen "hra" (pro někoho toto sdělení musí přinést obrovské zděšení) takže fakt nejste tankový geniové se super strategickým myšlením atd... ale jste v lepším případě někdo, kdo umí hrát WT ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

troška toho realismu- když už trefím např. Pz III do věže tak to je masakr pokud je to HEAT. Zrovna jsem minulej týden čuměl do tý věže v Saumuru a je tam minimum místa. Si představ, že je ta věž zavřená...

Jeden bonbónek...posádka to moc nevydejchala

10460731_10202312380398666_6211955273923

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arkáda, realistické bitvy a simulátor beru pouze jako označení tří různých módů, bez ohledu na to, co se ty názvy snaží evokovat.... Je to hra... Ta se hraje pro zábavu... A tedy ať si každý hraje mód, který ho baví...

Míra reality ve hře je určena vývojáři a rozhodně nemá nic společného s názvem módu, či jak správně podotkl Mickhesh, s hráčovými reálnými schopnostmi...

 

Realismus jako zaklínadlo používají někteří hráči, kteří mají potřebu si něco dokazovat a pak trousí taková moudra, jako, že ten kdo hraje letadla na myši je lama a noob...

 

Dle této premisy by musel být lama a noob také každý, kdo nehraje tanky na rajčákách, či volantu (dle typu tanku)... A samozřejmě také všichni hráči ponorkového simulátoru, kteří nemají ve sklepě balastní nádrž a u počítače dvě kormidelní kola... Pro směrové a hloubkové kormidlo....

 

Serb je arogantní hovado, ale s jedním jeho výrokem beze zbytku souhlasím... Kdo chce realitu, ať jde do armády....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal jsem o Švejkovi... Psal jsem o lidech, co mají plnou hubu keců, jak jediný správný mód hry je simulator, protože to je nejblíže realitě, ale pak létají s virtuálním kokpitem a vypínají si trávu, protože ta realita je na ně moc realistická....

 

Pokud se tou potrefenou husou cítíš být ty, tak je to jenom tvůj problém.... Asi máš proč se takto cítit... :dntknw:

Ty jsi asi také potrefený, že?

Neustálou touhou do mě vyrypovat.

Já nikdy nepsal nic o tom, že chci megakulervoucí realitu a ani jsem nikdy netvrdil, že je to jediný správný způsob hraní.

Simulátor létám protože nechci aby si ze mě kdejaký myšoid, který ani neví, jak se nastavují klapky dělal cvičný terč. Také mi vyhovuje, že nemám nad letadlem značku aby o mě každý věděl hned po naskočení do hry a musím umět předsazovat a nadsazovat. Taky jezdím v simulátoru z uplně stejného důvodu. Asi 100x jsem psal, že kdyby byl ve WoT nějaký hardcore mód, kde nebudu mít 25% slosování a kde se bude muset nadsadit podle vzdálenosti cíle, tak že by to pro mě byla velmi dobrá hra. Bohužel se tak zatím nestalo ale přišel WT a ten tohle splňuje. Nějaký realizmus je mi fakt ukulele. Moje požadavky jsou pouze ty, co jsem je popsal. Dokonce i grafika by pro mě mohla být jen ze čtverečků :laugh:  obrazně přehnaně řečeno. Abys v tom zas nehledal nějakou příležitost, jak mě dehonestovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serb je arogantní hovado, ale s jedním jeho výrokem beze zbytku souhlasím... Kdo chce realitu, ať jde do armády....

Nutno ovšem dodat, že tohle říká pokaždé, když někdo podá stížnost, že ráže děla a nebo síla pancíře u toho, či onoho neodpovídá realitě..... :laugh: . Jinak ale neustále blábolí on i celé WG o tom, jak se drží reálií...... a pak tam prdnou Wafflovač :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi asi také potrefený, že?

Neustálou touhou do mě vyrypovat.

Já nikdy nepsal nic o tom, že chci megakulervoucí realitu a ani jsem nikdy netvrdil, že je to jediný správný způsob hraní.

Simulátor létám protože nechci aby si ze mě kdejaký myšoid, který ani neví, jak se nastavují klapky dělal cvičný terč. Také mi vyhovuje, že nemám nad letadlem značku aby o mě každý věděl hned po naskočení do hry a musím umět předsazovat a nadsazovat. Taky jezdím v simulátoru z uplně stejného důvodu. Asi 100x jsem psal, že kdyby byl ve WoT nějaký hardcore mód, kde nebudu mít 25% slosování a kde se bude muset nadsadit podle vzdálenosti cíle, tak že by to pro mě byla velmi dobrá hra. Bohužel se tak zatím nestalo ale přišel WT a ten tohle splňuje. Nějaký realizmus je mi fakt ukulele. Moje požadavky jsou pouze ty, co jsem je popsal. Dokonce i grafika by pro mě mohla být jen ze čtverečků :laugh: obrazně přehnaně řečeno. Abys v tom zas nehledal nějakou příležitost, jak mě dehonestovat.

Tak proč se ozýváš jak kdyby se to týkalo tebe???

 

Budu psát pomalu, protože evidentně pomaleji chápeš...

 

Nevyrypuju přímo do tebe (opravdu nejsi pupek světa a ne všechno, co se napíše na totmto fóru se týká bezprostředně tebe).... Vyrypuji do hráčů, co mají plnou hubu realismu, co "nechápou jak může někdo hrát něco jiného než simulátor" a pak si ve hře vypnou trávu, protože ten simulátor je na na ně moc reálný... Pokud se mezi tyto hráče počítáš, tak vyrypuji i do tebe... Pokud (jak tvrdíš) se tě to netýká, tak nevím, proč mi tady vysvětluješ jak ty hraješ, či nehraješ, protože mě je to srdečně jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

War Thunder je hra... Není to bojový simulátor... Není to technický simulátor.... Není to ani počítačový simulátor...  Je to hra... MMO hra.. Bojová hra... S volitelnou mírou realismu... (jak je oficiální označení hry na jejích stránkách)... Nikde není sebemenší zmínka, že ta míra realismu bude 100%...

Možná budeš zklamaný, ale přes veškeré deklarace nebude realismus brán podle reálného výkonu stroje... Vždy bude více, či méně podřízen hratelnosti... A mnoho věcí (ač založených na reálném výkonu) si komunita vyřve jinak... Vzpomeň si jaký whine se spustilo, když se upravila hodnota rychlosti couvání Panthera... A nikoho z těch whinerů vůbec nezajímalo, že ta úprava je na reálnou hodnotu...

 

Pampelišky nepampelišky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit proč mně to teď dva dny dává s Ausf D jen proti t-44 is-2 atd ... Maximum hráču tak 8. byla změna BR nehraju vůbec s nižšíma nebo stejnýma rankama de-fakto nelze vyhrát ... fakt sranda...

No a teď Hetzer taky proti is-2 no proč ne ... přestává měn to bavit ...

http://s11.postimg.org/vpq6zsc8j/shot_2014_06_10_19_05_26.jpg

Nedobral jsem se tu odpovědi jak to tada je? Byl nějak razantně zvýšený BR protože někdo remcal že jsou němci op? Minulý týden to bylo normální . Ve slotu mám jen pantera a ju-88. Teď mně to dalo do hry 6 vs 6 jako už tři poslední dny.To jako nikdo nehraje RB? U nás jen Pantery  jeden JPanter a konig naproti 2x is-2,  t44 a nějaká is-100.

Abslolutně nehratelné zase lost, už asi 20 v řadě takové losy, já to takhle odmítám hrát to je na nervy ... Vy to tak nemáte??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by stačilo pár základních věcí- když to napálím do věže, tak je tam mrtvo a ne že to bude vesele střílet dál. To smrdí HP jako ve WoT. Stejně tak, když mu ji našiju na motor, tak holt dojezdil, popř. blafnul jako sláma. 

Ale to by se brečelo, že.

Stran Pantera- a proč probůh to nebylo vyřešeno hned? Opět základní věc. Víme kolik to frčí dopředu a víme kolik to jede vzad. Hotovo. Tohle není chyba alá Beta, ale nečí odbytá práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu posoudit nakolik jsou chyby ve hře způsobené vývojem hry a nakolik nekvalitní prací.... Chápu, že ty v tom máš jasno... Já ne... Ale v každém případě tohle my dva tady nevyřešíme... Jediné co ti můžu poradit je počkat si na ostrý relase, zda-li to bude lepší... Ale to není to co chceš slyšet... Ty chceš slyšet, jak je Gaijin zlý, ošklivý a nic nedělá... ale na to jsme ve špatném topicu... Zkus to napsat ZDE ... On už se najde někdo, kdo ti dá za pravdu...

 

:dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd chci slyšet jestli Gajin zlej nebo ochcává rohy baráků či místo toaleťáku používá koťátka...znovu opakuji- když už něco dělám, dělám to pořádně. Hotovo. Jinak jdu na buben a věčně se ohánět "Beta, ne?" se taky nedá.
Znovu Panter- základní hodnota rychlosti couvání. To jim mám koupit nějakou publikaci? To jsou tací vocasové nebo co? Na netu je toho jako máku a ...dál už nemám slov. 
Asi v herním oboru je to nastavené jinak než v běžném životě, protože naše firma za chyby tvrdě platí. Překvapivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky jsi se z toho trollu na mě vyzul, hezky :thumbsup:

Možná se ti to bude zdát divné, ale opravdu nejsi tak důležitá osoba, aby cokoliv se zde napíše, se muselo týkat tebe... :facepalm: A přijde mi (a teď mám Boba Dilema jestli směšné a nebo k pláči), že naznačuješ, že víš lépe než já, koho a co kdy myslím... (taková ta fráze "Já vím moc dobře co si myslíš" :lol: :lol: :lol: )

 

ale prd chci slyšet jestli Gajin zlej nebo ochcává rohy baráků či místo toaleťáku používá koťátka...znovu opakuji- když už něco dělám, dělám to pořádně. Hotovo. Jinak jdu na buben a věčně se ohánět "Beta, ne?" se taky nedá.

Znovu Panter- základní hodnota rychlosti couvání. To jim mám koupit nějakou publikaci? To jsou tací vocasové nebo co? Na netu je toho jako máku a ...dál už nemám slov.

Asi v herním oboru je to nastavené jinak než v běžném životě, protože naše firma za chyby tvrdě platí. Překvapivě.

:dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd chci slyšet jestli Gajin zlej nebo ochcává rohy baráků či místo toaleťáku používá koťátka...znovu opakuji- když už něco dělám, dělám to pořádně. Hotovo. Jinak jdu na buben a věčně se ohánět "Beta, ne?" se taky nedá.

Znovu Panter- základní hodnota rychlosti couvání. To jim mám koupit nějakou publikaci? To jsou tací vocasové nebo co? Na netu je toho jako máku a ...dál už nemám slov. 

Asi v herním oboru je to nastavené jinak než v běžném životě, protože naše firma za chyby tvrdě platí. Překvapivě.

WoT je Beta už čtvrtý rok ..... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...