Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Píšu to asi málo srozumitelně, moje chyba. Ten tank nemá a nebo ho neumím najít nějaký periskop, který by vypadal jako běžně tenkrát ty periskopy vypadaly. Na věži je pouze taková ta kaplička ze které asi nebylo vidět víc, než v úhlu pár stupňů. U některých T34 je dokonce ta kaplička odklopená a je tam vidět nějaký kovový hranolek. Podle mého odhadu se jedná o zaměřovací periskop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z panzernet:

Strop věže byl doslova poset různými otvory. Předně to byl velký společný průlez velitele a nabíječe. Průlez a jeho poklop zabíral prakticky celou šířku a zhruba třetinu délku stropu věže. Toto řešení nebylo právě šťastné protože poklop byl velmi těžký a nebylo snadné jej odklopit. Navíc po otevření zůstal kolmo k rovině střechy a tak bránil ve výhledu vpřed. Aby měl pořádný výhled vpřed, musel se velitel tanku velmi vysunout z kabiny a tím se vystavit možné palbě nepřítele. Přímo v tomto hlavním poklopu byl na levé straně instalován periskop velitele a napravo od něj byl uzavíratelný otvor pro praporkovou signalizaci. Zmíněný periskop přestal být od podzimu 1941 instalován a otvor po něm byl buď zavařen nebo už se vůbec nevyřezával. Před hlavním poklopem byl pancéřovaný kryt ventilátoru kabiny. Nalevo od něj ústil periskopický zaměřovač PT-6.

 

a dále:

Osádku tanku tvořili čtyři muži. Uvnitř trupu seděli vedle sebe řidič/mechanik a kulometčík/radista. Ve věži měl stanoviště nabíječ a velitel, který zároveň fungoval jako střelec z kanonu. Dvoumístná věž byla přitom jednou z největších slabin tanku T-34.

 

Celý článek zde: http://www.panzernet.net/tankist/stranky/tanky/t34.php

 

Čili velitel neměl žádnou věžičku ani pozorovací zařízení (mimo pozorovacího periskopu na levé stěně věže), jediným jeho optickým přístrojem byl periskopický zaměřovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nutné aby každou bitvu byla letadla, takže prostě podle počtu zájemců to rozdělit a hotovo.

 

Ten periskop na T-34-57 je asi střelecký ne? Tím je vidět jen úzký prostor asi. O něm vím a právě ten se mi nezdá.

 

Chyby píšu na oficiální fórum do sekce připomínky.

Řekl bych že se dá otáček kolem 360 stupňů a není střelec taky velitel? :D Nevím, ale ta věž se mi zdá dost malá pro velitele nabíječe a střelce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí už mám té T50 plný zuby. Téé tak brutálně Op stroj, že kam se hrabou všechny Op stroje ve WOT dohromady. Většinou s tím hrajou totální vemena. Přijedou, zastaví a střílí...jinak se ani nehnou. Jak boti, ale stačí to.....většinu odjedou nepoškozeni. Když není v lose, tak to vždy vyhrajem, ale jak tam je, tak to můžu vypnout. Vydrží hrozně moc.

Téé důvod, proč nepojedu rusáky. Bych si připadal jak artynář ve WOtu......fakt stroj pro děti. To to Gj nevidí? T34 beru, byla to legenda, ale T50? V reálu totální ****. A tady to sejme všechno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem doexpil PZ3M s těma pancířema u pásů a panečku to je něco :) , dostal jsem artylérkou na věž a pásy , oprava cca40sekund , stál jsem na karelii u Ačka schozený pásy a stál jsem šejdrem ke kapu , t34ka to do mně prala ,  po každým nájezdu jsem si říkal a je to v ...... , ale ono né :) 4 rány z 10 metrů a nic , najednou se my pohla vež :) jedna rána a už hořel , pak jsem si popojel z rozmláceným motorem tak o 10 metrů a vidím jak 2 enemáci orstřelují naš cap , normálně dělali jako když tam nejsem , tak jsem mněl celkem 3 pěkný killy s totálně rozmláceným strojem :)

Jsi mě tak nalákal, že jsem si ji pořídil taky. :laugh:  A navíc mám dobré zkušenosti s PzIIIL.

Hned první hra ve stocku a 3x T34, T50 a KV2 ! Tři T34 na ránu....to nechápu, asi nějaký bonus pro stock tanky :laugh: . Pene 92mm bohatě stačí. To vychutnání T50, to mi dělalo dobře :laugh: . Bude to dobrý tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sory za blbou otázku , ale dovedl by mně tady někdo napsat návod pro blbý jak tam dostat ty kamufláže ? Udělám vše co bych mněl , vytvoří se my složka , dám tam skin , ale ve hře ho nevidím :( Díky za odpověď

Já to dělám tak.Dám přizpůsobení to je ta tužka a vytvoří se mi soubor ve složce User Skins.Příklad- template_germ_panzerjager_tiger_P_ferdinand.Otevřu složku template_germ_panzerjager_tiger_P_ferdinand a ten stažený skin,který vůbec nerozbalím tam přetáhnu.Mě to funguje,když je zazipovaný.Když je v jiném formátu skin který chci tak ho stáhnu a otevřu ho v programu 7 zip.A z toho okna 7zip ho přetáhnu do té složky konkrétního tanku co chci.Snad jsem to vyložil podrobně :thumbsup: :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi mě tak nalákal, že jsem si ji pořídil taky. :laugh:  A navíc mám dobré zkušenosti s PzIIIL.

Hned první hra ve stocku a 3x T34, T50 a KV2 ! Tři T34 na ránu....to nechápu, asi nějaký bonus pro stock tanky :laugh: . Pene 92mm bohatě stačí. To vychutnání T50, to mi dělalo dobře :laugh: . Bude to dobrý tank.

:) jak kdy , včera ale my to sedlo , 90% střel na zásah , doteď jsem hrál většinou arkádu , abych se naučil aspoň odhadovat tu vzdálenost , tak snad jsem už něco vokoukal :) , mno já se už těším na PZ4H a pak už Pantéééér :wink:  , tigra pokedu až jako posledního :confused: . Jinak jak platíte zlatý ? Kartou , nebo pay ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem doexpil PZ3M s těma pancířema u pásů a panečku to je něco :) , dostal jsem artylérkou na věž a pásy , oprava cca40sekund , stál jsem na karelii u Ačka schozený pásy a stál jsem šejdrem ke kapu , t34ka to do mně prala ,  po každým nájezdu jsem si říkal a je to v ...... , ale ono né :) 4 rány z 10 metrů a nic , najednou se my pohla vež :) jedna rána a už hořel , pak jsem si popojel z rozmláceným motorem tak o 10 metrů a vidím jak 2 enemáci orstřelují naš cap , normálně dělali jako když tam nejsem , tak jsem mněl celkem 3 pěkný killy s totálně rozmláceným strojem :)

Hmmm...tak to asi jezdíme každej s jiným strojem........T-34 nic neudělám a ona mne na první ránu omráčí střelce, znehybní věž, a pak si mne samozřejmě vyndá.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň teď trochu nerozumím já.Když stáhnu scin v tomhle znění GER_CAMO_TIGER.ZIP tak to jen přetáhnu do složky konkrétního tanku a víc to neřeším.

Tak třeba tady - http://live.warthunder.com/post/6872/ , stáhnu , nic nerozbaluju a je tam soubor  ---- Panzer ( nic dál ) , ve hře dám hůlku , ve složce se my udělá kolonka PZ3M vložím tam skin , ve hře dám aktualizovat , ale mám tam jenom tu základní žlutou kanufláž , tak nevím co dělám špatně , to samí jsem zkoušel u P40tky a taky my to nešlo :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm...tak to asi jezdíme každej s jiným strojem........T-34 nic neudělám a ona mne na první ránu omráčí střelce, znehybní věž, a pak si mne samozřejmě vyndá.......

Třeba náhoda , ale mně se s ním hraje moc dobře :thumbsup:  , ale je teda pravda , že nejezdím moc takhle na tělo , capuju jak divej a pak hlídám cap , je to dobrý medko , al žádnej rychlík na přesuny to taky není , ale je možný , že po výzkumu motoru atd.atd+posádky se to zlepší , ale já jsem spokojenej ( zatím ) , ale je to podobnej styl jako s pz3L , pokud ti sednul tak tady máš výhodu nižží věže a pancíř na boku , jeden zásah to snese , pak to ulítne , ale každej normální hráč stejně střílí nad ně pod věž :wink: . KV2 opět problém , ale t34 do poklopu je většinou jistota .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...