Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

hraju ted T-34-57, po tom co ji fixli delo. co k tomu rict.. tank sam o sobe je dobrej, ale vyher je malo. rusky tymy na druhym a tretim ranku trpi hlavne na to, ze spousta lidi hraje KV. Nemci na tomhle levelu heavy tanky nemaji, takze vsichni maji dva respawny. kdezto borecek v KV jede, nic neudela, chcipne a muze opustit bitvu. kdyz je jich v tymu pulka, tak je jasny, jak to dopadne. videl jsem par borcu, co hrali dobre heavy tanky, hrali opatrne a skutecne dokazali ovlivnit vysledek. ale vetsina z nich si to straduje po prvni ceste hned do prvni linie, nebo obsazovat nejakou bazi, zarve tam a co z toho ma tym? zbytecnej mrtvej tank.

 

jinak se mi ale hraje dobre, T-34-57 je fakt solid tank, chce si to akorat udrzet chladnou hlavu s ruskejma tymama a neresit neustaly prohry..

 

jo a promazal jsem tu offtopic, CharlieV a mamlass, resi se tu WT a ne to, kdo dal komu minusko, dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď něco epického :-) na nevím jaké mapě hraju s kv2 na historických a rozmetáme soupeře, sem trochu poškozenej, minutu a čtvrt sem i opravoval na bojišti... nakonec mám 4 killy živáků a sejdeme se na druhé straně mapy společně s t34kama... the enemy team lost all vehicles... takže výhra a chci jí oslavit tím, že našteluju lauf co nejvýše a vystřelím, ale nějak to nevydrželo, kanon se roztrhl a já vybuchl na ammo :-D takže epické završení výhry :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Several crashes fixed

A player is now properly counted as active only if his aircraft can be repaired

Resolution choice for MacOS fixed

Teamkills are now counted properly for the players in the same squad

Several changes allowing turning mixed battles on

Tank battles client optimization

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je normalne vypnutie efektov, ak nemas nadupanu grafiku..znizis zbytocne efekty ktore nesu v rozsirenych nastaveniach grafiky... to je cele, ziaden cheating, max. mi nevyslahne plamen z laufu, alebo neurobi sa prach ked prejdem po strome.. alebo vlnky vo vode..a take vychytavky ktore mi znizuju fps ;) natom nic nieje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsme u toho o čem jsem psal asi před rokem. Ve hře COD se muselo přistoupit k odstranění kouřových granátů protože podle toho, kdo jakou měl videokartu a kdo ji jak měl nastavenou, tak přes ten kouř viděl, viděl částečně a nebo neviděl vůbec. Co to dělalo s hraním si asi dovedete představit. Měl jsem z toho obavu co to bude dělat tady a vypadá to, že to bude stejný problém. Kéž by nebyl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestíhá ti grafika? Kup si novou.

 

Panenko skákavá víte vy vůbec jakej je rozdíl vyhledat tank v porostu, když mu jdou plameny od laufu nebo ne? Kupříkladu tweak na odstranění kouře a plamenů poškozuje toho kdo ho má nainstalovanej (protože nevidí enemáky, co střílí), ale už odstranění trávy napomáhá ve vyhledávání enemáků a je dosti na pováženou, jak moc by měla jít odstranit, aby se udržela hratelnost na stejné úrovni pro všechny.

 

To by totiž hráči mohli říkat "já mám zjednodušený modely (čili velké zelené krychle) protože mi to nestíhá grafika" a jakej je rozdíl mezi takovýmhle tweakem a Michelín cheatem z BF nebo CoD?

 

Takže - vypínat by měly jít efekty a grafické vychytávky, které poškozují toho co si to vypne (čili třebas kouř a plameny při střelbě) nebo ty co nemají na hraní vliv (vlny na vodě, mraky a motýlci a takový ty hovadiny), ale rozhodně ne ty, které mají negativní vliv na protihráče (kupříkladu kdyby tanky mohly pokládat kouřovou clonu, tak ta NESMÍ jít vypnout).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju ted T-34-57, po tom co ji fixli delo. co k tomu rict.. tank sam o sobe je dobrej, ale vyher je malo. rusky tymy na druhym a tretim ranku trpi hlavne na to, ze spousta lidi hraje KV. Nemci na tomhle levelu heavy tanky nemaji, takze vsichni maji dva respawny. kdezto borecek v KV jede, nic neudela, chcipne a muze opustit bitvu. kdyz je jich v tymu pulka, tak je jasny, jak to dopadne. videl jsem par borcu, co hrali dobre heavy tanky, hrali opatrne a skutecne dokazali ovlivnit vysledek. ale vetsina z nich si to straduje po prvni ceste hned do prvni linie, nebo obsazovat nejakou bazi, zarve tam a co z toho ma tym? zbytecnej mrtvej tank.

 

jinak se mi ale hraje dobre, T-34-57 je fakt solid tank, chce si to akorat udrzet chladnou hlavu s ruskejma tymama a neresit neustaly prohry..

 

jo a promazal jsem tu offtopic, CharlieV a mamlass, resi se tu WT a ne to, kdo dal komu minusko, dik

 

Tento problém mají zase němci v prvním ranku.......než se mi načte hra už sověti s T50 či T34 kapujou vlajky. Drtivá většina lostů je díky kapu.....a to je často i dost rubem...jenže oni to i se zbytkem ukapujou. Z části vinou rychlejších tanků a z části hloupostí hráčů co nekoukají na minimapu.

 

Víkend jsem pryč, tak budu až v neděli večer. Musím dát s klukama četu. Už bude F2, tak se těším jak malej Jarda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...