Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Klidně bych udělal že není vidět nikdy.... Přeci odhadneš kde ten tank stojí.... I když, že by byl vidět pokud bys ho viděl z velitelského pohledu je také možná varianta... 

 

logicky, když ho vidím tak můžu dát přesné (hlavně bych tu nerad řešil "přesnost" tehdejšího dělostřelectva) souřadnice dělostřelcům, když ho nevidím tak nemůžu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych udělal že není vidět nikdy.... Přeci odhadneš kde ten tank stojí.... I když, že by byl vidět pokud bys ho viděl z velitelského pohledu je také možná varianta...

 

Nikde o minimapě nic nepíšu.... A proč bys to neměl pouštět od oka??? Pokud máš tank na dohled, tak víš, kde je... Pokud ten tank nevidíš, tak není důvod, proč bys ho měl z artypohledu vidět...

Protože teď, i když ho vidím, tak je problém ten kruh usadit přesně. Teda podle terénu a kde stojím a tak ale když ho nedám přesně na tank, tak mu to neudělá lautr nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logicky, když ho vidím tak můžu dát přesné (hlavně bych tu nerad řešil "přesnost" tehdejšího dělostřelectva) souřadnice dělostřelcům, když ho nevidím tak nemůžu

Chápu... Jen si myslím, že systém, kdy tank nebude vidět nikdy je méně náchylný k chybám a tedy i zneužití... A přesné souřadnice se odvíjejí od toho jak dokážeš přesně přečíst mapu/terén... Ergo určit, kde stojí tank, který vidím...

 

Protože teď, i když ho vidím, tak je problém ten kruh usadit přesně. Teda podle terénu a kde stojím a tak ale když ho nedám přesně na tank, tak mu to neudělá lautr nic.

Není to problém... Alespoň já ten problém nemám...  :dntknw: Tedy nemám problém usadit kruh přesně, abych byl přesný.... Zničení tanku - viz Tomova odpověď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ale ta arty tam není proto aby jsi tím ničil tanky, ta má pouze vyhnat nepřítele z úkrytu. To zničení ber jenom jako bonus pokud je soupeř totální idiot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, ale ta arty tam není proto aby jsi tím ničil tanky, ta má pouze vyhnat nepřítele z úkrytu. To zničení ber jenom jako bonus pokud je soupeř totální idiot

No ale pokud to má tu účinnost, kterou to má teď, tak už jen pro ten malý okruh do kterého to padá nikoho nevyženeš, když to pořádně netrefíš. Já o ničení nepsal ale o přesnosti. Běžně se motám na kraji této palby a využívám ten kouř k vlastnímu krytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ale když ho nedám přesně na tank, tak mu to neudělá lautr nic.

 

tak jsem toto asi špatně pochopil.....

 

No ale pokud to má tu účinnost, kterou to má teď, tak už jen pro ten malý okruh do kterého to padá nikoho nevyženeš, když to pořádně netrefíš. Já o ničení nepsal ale o přesnosti. Běžně se motám na kraji této palby a využívám ten kouř k vlastnímu krytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už expím Stuga druhého ranku :laugh: . Se Stugem A to jde pěkně. Ale pak jsem si řekl, proč nenamakat PzIIIF, kdy už ho mám ....ve stocku porod....ten kanon je hnus. Ale s APCR to bude v pohodě.

Ono je jedno, jestli člověk hraje dobře nebo špatně...ono je jedno jestli člověk jede s dobrým strojem v maxu nebo s plečkou ve stocku.....protože to tupé stádo prostě nekapuje....

Přiznám se, že mě to začíná tak trochu vytáčet....ono 7 her z deseti prohrát i přes dobrý výsledek.....má trpělivost začíná mít trhliny....zábavnost je jedna věc, ale kdo chce pořád prohrávat? Já tedy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyve dneska jsem po dlouhy dobe hral rusky popelnice. Su-122 a KV-2. KVcko dava na ranu vsechno, u SU se tak v jednom z deseti pripadu stane, ze neco nejde na ranu. trolling nehoraznej :) navic paradni efekt, kdyz mu tam jednu caknu a on se rozprskne. nabiji to vecnost, takze je dobry si najit nejakej spot, kde mam nepritele na dobrej dostrel a zaroven me z nej moc dobre nevyzenou, vetsinou jde ale jen o neschopnost nepratel, protoze abych s tim sundal sedmkrat Pz.IV F2, kde je nepratelskej tym slozenej komplet z Pz.IV F2, to uz je proste jen jejich lamactvi. blby na tom je, ze i kdyz tech F2 sundam dost, tak to bitky stejne nevyhraje, protoze ten skopcak je na tom ranku tak dobrej, ze by za nej mohl hrat vyber z pomocny skoly a vyhrali by to

 

 

Švejku ale na capu je téměř jistá smrt. Minimálně jeden vždy číhá a dobře na cap vidí. Tys to už zkoušel capovat? Já asi 2 x a už to nikdy dělat nebudu. Potřebuju nestřílet bodíky a ne se nechat oddělat tak brzo.

za tu dobu co hrajes jsi dvakrat zkousel capovat? :smile: :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyve dneska jsem po dlouhy dobe hral rusky popelnice. Su-122 a KV-2. KVcko dava na ranu vsechno, u SU se tak v jednom z deseti pripadu stane, ze neco nejde na ranu. trolling nehoraznej :) navic paradni efekt, kdyz mu tam jednu caknu a on se rozprskne. nabiji to vecnost, takze je dobry si najit nejakej spot, kde mam nepritele na dobrej dostrel a zaroven me z nej moc dobre nevyzenou, vetsinou jde ale jen o neschopnost nepratel, protoze abych s tim sundal sedmkrat Pz.IV F2, kde je nepratelskej tym slozenej komplet z Pz.IV F2, to uz je proste jen jejich lamactvi. blby na tom je, ze i kdyz tech F2 sundam dost, tak to bitky stejne nevyhraje, protoze ten skopcak je na tom ranku tak dobrej, ze by za nej mohl hrat vyber z pomocny skoly a vyhrali by to

 

 

za tu dobu co hrajes jsi dvakrat zkousel capovat? :smile: :smile:

Asi tak nějak. Já nikdy necapoval, ani ve WoT. Potřebuju nastřílet damage a né vyhrát :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

důležitá je výhra a pro její dosažení udělám cokoli... k čemu deset killů a porážka na cap? lepší deset killů, capnout a win... to je pak lépe zaplacené... většina hraje stejně jen sama na sebe... bohužel... a honiči killů místo aby jeli capnout miluji stejně jako notorické capovače s nulovým damage a ani se neubrání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku ale na capu je téměř jistá smrt. Minimálně jeden vždy číhá a dobře na cap vidí. Tys to už zkoušel capovat? Já asi 2 x a už to nikdy dělat nebudu. Potřebuju nestřílet bodíky a ne se nechat oddělat tak brzo.

Kanáre ty jsi jeden z nich :wallbash::laugh: . Je to základ winu. Můžeš šít ze zálohy jak chceš....být sniper jako Chuck Norris a dát 8 killů a stejně většinou pukneš.

Kapování je základ a divil by jsi se. Když mám stroj co má rychlost tak tam frčím ihned. Buď si počkam, kdy na něj vyjedou enemáci a sfouknu je nebo ho sám capnu a pak bráním. Jeto super masíčko :thumbsup: . V takové sehrané četě....kdy půlka kapuje a druhá je kreje za zálohy, to musí být jatka.....WT má oproti WOT obrovské taktické možnosti....

Jedno ovšem na ofiko fórum musím napsat.Navrhnu jim, aby zpomalili mizení čáry v případě menšího počtu zabraných bodů. Rychlost zabrání vlajky je v pořádku, ale pak to jde hrozně rychle. Preferoval bych více bitek vyhraných úplným zničením tanků jedné strany. Kdyby to mizení čáry šlo pomalu, bylo by daleko více času na samotné bitvy o ty body. Takhle vyšlou rusáci rychlé BT7 a než tam dojedeme už máme často třetinu lajny pryč......

Zpomalením by se hra více dala vyrovnat.......ty bleskové prohry běhěm pár minut jen zabráním mě drtí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na kempování nemám trpělivost......asi proto ve FRB často umírám..... :-)  Budu to muset zkusit.......  ale už to vidím, že jak zkusím kempit u báze, tým ke mě nikoho nepustí, vyhrajem a já budu mít prd... :-D

 

edit: musím se přiznat, že s novou GPU a monitorem si to fakt užívám..... (možná se až moc kochám přírodou a nedávám pozor  :laugh:  :laugh:  :laugh: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...