Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nevím, je celá zelená a na ní je bílý nápis, asi Alláh, akbar a nebo tak něco. Tahle je to. Saudská arábie. Muslim, jako muslim. Moc to neřeším :laugh: . Nikdy mě tam nikdo neuvidí ani omylem !

 

https://www.google.cz/search?q=vlajka+saudsk%C3%A1+ar%C3%A1bie&newwindow=1&client=firefox-a&hs=j2C&rls=org.mozilla:cs:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fsqBU4THOoHdOvKogMgL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1536&bih=720

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, je celá zelená a na ní je bílý nápis, asi Alláh, akbar a nebo tak něco. Tahle je to. Saudská arábie. Muslim, jako muslim. Moc to neřeším :laugh: . Nikdy mě tam nikdo neuvidí ani omylem !

 

https://www.google.cz/search?q=vlajka+saudsk%C3%A1+ar%C3%A1bie&newwindow=1&client=firefox-a&hs=j2C&rls=org.mozilla:cs:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fsqBU4THOoHdOvKogMgL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1536&bih=720

njn pro ně si také jenom nějakej Rusák z Evropy :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, je celá zelená a na ní je bílý nápis, asi Alláh, akbar a nebo tak něco. Tahle je to. Saudská arábie. Muslim, jako muslim. Moc to neřeším :laugh: . Nikdy mě tam nikdo neuvidí ani omylem !

 

https://www.google.cz/search?q=vlajka+saudsk%C3%A1+ar%C3%A1bie&newwindow=1&client=firefox-a&hs=j2C&rls=org.mozilla:cs:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fsqBU4THOoHdOvKogMgL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1536&bih=720

tjn, dobrej pristup. doufam ze si nas nejakej Turek jakozto krestanskou zemi plete treba .. s Venezuelou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, dobrej pristup. doufam ze si nas nejakej Turek jakozto krestanskou zemi plete treba .. s Venezuelou

Tak, to máš tak. Já projel a nebo spíš pročundroval celou Evropu až od Polárního kruhu a skončil jsem v Maroku. Nic horšího, než vláda a ekonomika postavená na nějaké víře jsem fakt nepotkal. A to ještě víra fanatická a dodržovaná podle písma, které napsal kdovíkdo kdysi jako manuál, který měl udržovat ty hordy tam v nějakém relativním pořádku. To mé prohlášení bylo samozřejmě nadsázka, ktrou jsem chtěl vyjádřit, jak mě tyto země, ne že nezajímají ale přímo sero...štvou. A to je na tom v tomto směu to Maroko ještě docela dobře a Turecko asi nejlíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, to máš tak. Já projel a nebo spíš pročundroval celou Evropu až od Polárního kruhu a skončil jsem v Maroku. Nic horšího, než vláda a ekonomika postavená na nějaké víře jsem fakt nepotkal. A to ještě víra fanatická a dodržovaná podle písma, které napsal kdovíkdo kdysi jako manuál, který měl udržovat ty hordy tam v nějakém relativním pořádku. To mé prohlášení bylo samozřejmě nadsázka, ktrou jsem chtěl vyjádřit, jak mě tyto země, ne že nezajímají ale přímo sero...štvou. A to je na tom v tomto směu to Maroko ještě docela dobře a Turecko asi nejlíp.

mno to ti neberu, ja mam na ne taky svuj nazor, jen bych si nemyslel ze tak zcestovalej clovek si bude plest tak velky staty :) vratme se radsi k tankum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu něco jen tak plácnout? Nepřipadlo mi to nijak důležité. Prostě mě napadlo Turecko, když je tam ten vyobrazený meč. Když bych věděl, že se v tom někdo bude patlat, tak si to najdu na Googlu. Zas tak neschopný nejsem :no: . Šlo mi o popis toho, jak se tyhle "kamufláže" dělají z toho co je v nabídce. Když se cokoliv roztáhne na velkou plochu, tak není už poznat zda je to vlajka a nebo nějaký emblém. Blbé je jenom to, že ty barvy všeho co tam je jsou dost nepoužitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem poridil kotel novych tanku, Panzer IV ausf.G/H v podstate to samy jako ausf.F, meli by mit o neco vic pancire (vlastne o 30mm, coz je dost), ale v bitve to zas tak moc neodrazi, KV.1 me proste dava, kdyz me trefi. ale jinak dobry tanky, rozhodne hratelny. JagdPz.IV/70 naprosta libovka, armor funguje a delo je super presny a super efektivni, uz jen posledni krok do Jagdpanthera. Pz.III me nebavi, ani jedna verze. daj se s tim zahrat dobry bitky, obcas nejakou haluzi dokonce i par tanku sundam, ale ty 50mm dela mi prijdou jen na ozobavani nepratel a na asistence. u rusu mam prvni T.34 a to je paradni tank, uz jsem se s nim naucil trochu hrat v closed bete, T.50 jsem se vyhnul protoze s tim hraje kazdej blbec, ZiS.30 killer, akorat ma malo munice, Su-76 killer. pojedu jen rusky medka a TD, jejich heavy se mi nelibit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je udělané pomocí dekálů....už jsem viděl i horší  :wallbash:

mě sero... lidi co si jakoukoliv vlajku rozplivnou po celém tanku... to je si myslím jádro problému... v jednotlivcích... nikoli v náboženství :-)

 

Bohužel to nemá moc velký vliv na viditelnost na dlouhou vzdálenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to špatně vidíš ale když ho zničíš, tak máš zničení a když ho zničí někdo jiný, tak máš asistenci. Teda pokud jsi ho před tím poškodil.

 

vidí to dobře, občas se to ukáže, je to bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked  zničím tank tak mi to niekedy pripočíta aj asistenciu je to chyba?

vidí to dobře, občas se to ukáže, je to bug

 

Těžko říct, jednou tank za mnou dostal na munici a zapálil mě, až jsem bouchnul, udělal double kill. Pokud by mě v tu dobu střeli někdo jiný, tak mu to napíše asist. Ale je možný, že to jsou dvě rozdílný věci a ten kill a asist zároveň bude bug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...