Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

kanáre na tyhle řeči sme tu čekali...  :Smile_trollface:

Já za to nemůžu, že to nehraješ a tak se ti to nestává. Je to celkem častý jev, tak nechápu čemu se tlemíš ?! Prostě vidíš tank naprosto jasně a bez nějakých překážek ve výhledu ale jak dáš sniper mód, tak tam není nic. Přepneš zpátky na velitelský pohled a zase ho vidíš a takto se můžeš hrát tak dlouho, dokud tě ten enemák nezničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se třeba stane, že zmizí tank co je schovanej za překážkou a vykukuje mu jenom kousíček, ale aby zmizel tank uprostřed pole se mi teda ještě nestalo...

Ani mě ne až dnes. Když koukala třeba věž, tak jsem to měl několikrát ale tohle bylo poprvé. Myslím, že záleží na tom, jak se na cíl dívá protože já stál za kopečkem a jen jsem vykukoval přes horizont a to bude ten problém. kdybych vyjel a celý se odkryl, tak se to asi nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám odehráno desítky her a prostě se mi to nestalo..a když sem někoho neviděl a chytl jí, byla to jen a jen moje chyba, že jsem blbě koukal

O ničem takovém jsem ale nepsal !!!

Nejde blbě koukat na tank, který je na volném prostoru a který vidíš, jak tam přijede ale když přepneš do sniper módu, tak není vidět.

Přepneš zase na normální pohled a vidíš ho.

Ve sniper módu také vidíš, jak se na louce zableskne a vyletí oblak kouře, když ten tank vystřelí ale prostě v zaměřovači ho nevidíš.

Kdyby ses zajímal a četl fórum, tak bys věděl, že to není jen nějaké moje pomatenost ale celkem častý jev, který dokonce měl být v posledním pači opravený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se mizející tank stal zatím jen jednou - KV-1, mezi náma kus skály. KDyž sem si zajel, abych jí mohl na zadek a enemá mě viděl jen kousíček, tak celej zmizel, když sem kousek povyjel, tak se objevil. Musel sem povyjet abych viděl alespoň půl tanku, jinak byl neviditelnej.

 

Ale tohle je jedinej případ, kdy se mi to stalo a všiml sem si toho.

 

Hraju zatím povětšinou arkádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě mizení ve veolném prostoru se mi taky ještě nestalo, akorát jak psal Tom tak za překážkou to se mi už parkrát stalo. A ted k věci, Kanáre doufám, že když nadáváš že je to jak WoT tak si ten bug aspoň reportoval, jelikož pokud budeme prskat zde na forum jak je co špatně a s čím je to podobný tak to nikdy lepší nebude. Proto je to Beta aby se ty bugy co tam jsou reportovali a doladily....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevírají se vám emblémy na spojenecké tanky?

tyjo emblemy nevim, ale neodemykaji se mi vubec kamuflaze... nastrilel jsem s Hetzerem uz mraky killu a postup je furt na nule.. i kdyz, to je ta posledni vec co by mi vadila

 

jinak rocni premko zakoupeno :] ted pujdou vsechny ty upgrady hezky v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky stane,že mi za překážkou tank zmizí a nebo v té prokleté mapě Jungle,ale vím,že tam je tak se dá najít přes zaměřovač a když je křížek zelený tak to pošlu a většinou mám úspěch.Dneska jsem nemohl přejet s Tigerem II přes palmový listí no ale je to pořád Beta tak takové věci k tomu prostě patří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, ani WT se nevyhýbá demence.....jedeme vedle sebe, oba Pz.IVF2, já jsem o něco rychlejší a najednou prásk z boku...koukám, co se děje a on to friendly....a stále na mne míří...píšu "you idiot" a bum.....konečná.........apropos, žádný náhodný výstřel, široko daleko žádný enemy.....asi se tomu děcku nelíbilo, že jsem ho předjel.... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno za osu jich mám již několik, ale za spojence ani jeden, leda bych je začal kupovat :-D

No za nackov nemam ziadny lebo ich skoro vobec nehrvam.. ale viem ze tam je nejaky progres. a za spojencov som chcel Janosika :D a stale sa to neunlockovalo tak som si ho kupil a zrazu na druhy den sa zazracne zacali odomikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, ani WT se nevyhýbá demence.....jedeme vedle sebe, oba Pz.IVF2, já jsem o něco rychlejší a najednou prásk z boku...koukám, co se děje a on to friendly....a stále na mne míří...píšu "you idiot" a bum.....konečná.........apropos, žádný náhodný výstřel, široko daleko žádný enemy.....asi se tomu děcku nelíbilo, že jsem ho předjel.... :-D

 

klasika, mě něco podobného udělal člen místní redakce, akorát se teda pořádně netrefil a nezničil mě   :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za nackov nemam ziadny lebo ich skoro vobec nehrvam.. ale viem ze tam je nejaky progres. a za spojencov som chcel Janosika :D a stale sa to neunlockovalo tak som si ho kupil a zrazu na druhy den sa zazracne zacali odomikat.

mno to já právě hraju obě frakce, ale otevírá se jen jedna... killů jak sjaček a k ničemu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře..máš teda pravdu a je to bug a snad bude opravenej..sice se mi to nestalo ale oká

 

teď mi řekni, proč hned nadáváš a po kanárovsku prskáš, že je to už jako WOT a zítra budeš mluvit o rajčatech a popozejtří o tom, že přidali první ufo tank

 

máš moc horkou hlavu 

Pouhé konstatování faktu a přirovnání. To ostatní v tom vidíš jenom ty. Já vím, že to je Beta a že se furt něc opravuje, takže nevidím důvod proč bych měl na něco nadávat, když to není hotové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, ani WT se nevyhýbá demence.....jedeme vedle sebe, oba Pz.IVF2, já jsem o něco rychlejší a najednou prásk z boku...koukám, co se děje a on to friendly....a stále na mne míří...píšu "you idiot" a bum.....konečná.........apropos, žádný náhodný výstřel, široko daleko žádný enemy.....asi se tomu děcku nelíbilo, že jsem ho předjel.... :-D

doporucuju tohle nikomu nepsat, protoze za vulgarity jsou v tyhle hre fakt epicky bany na chat. jednou jsem jednu letku podobnym stylem poslal kam slunce nesviti a dostal jsem tri mesice. ve WoTku by za to slovo bylo mozna tak 24 hodin nebo vubec nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, na mapě Kuban (často!) a částečně na mapě Karelia (méně) mi buď když jedu v určitých částech nebo zaměřím na maximum ozve takový skřípající zvuk (jako, když se něco sekne) a fps mi spadnou na 20+-, ale ihned se vrátí zpět na normální hodnotu. Neměl někdo podobný problém ? Zkoušel jsem si hrát s nastavením, nic mi nepomohlo. Teď se učím na zkouškový, a tak jsem stáhl aktualizace directx a grafický karty se zvukovou, uvidím, jestli mi to pomůže. Ještě nějaký návrh ? V letadlech takový problém absolutně nemám. Podle mě je to nějaký zvuk, se kterým si můj počítač neporadí a proto se sestřelí fpska, ale jaký ? ..  :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...