Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

není nic takového, žádnej autoaim tu nefunguje. Časem na to taky přijdeš jak se trefovat. Rekord mám ještě z CBT s IS-2 mod.1944 na 2000m jedoucího Tigra II v SB na Kursku  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímalo by mě, jestli je nějaká featurka, díky které dokáže někdo zaměřit na vzdálený cíl přesně, protože jinak dotyční musí být neskutečně dobří, že mě sejmou hned první střelou a to nemluvím o přestřelce na 100m ( (:

Zkus zastřelovat standartí municí, já to tak dělám když se nemůžu trefit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako zastřelit se zastřelím, ale oni mě prdnou hned první ranou a tak než se zastřelím, tak su na padrť ( (: Nemáte nějaké tipy nebo triky? Já mám problém odhadnout i vzdálenost, takže ukazatel metrů u náměru mně moc nepomože ( (: Tou featurkou jsem nemyslel autoaim, to nemusím ani hrát, ale myslel jsem něco jako ukazatel vzdálenosti třeba, abych si podle něj mohl dostatečně nadsadit (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden čtverec na mapě má přesně určený rozměr např 100m x 100m, nebo je to individuální od mapy?

 

taky už jsme to zjišťovali a popravdě nevíme  :laugh: na mapě je to asi všude stejné, ale na minimapě se to liší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru podle maximálního přiblížení a docela se mi to daří podle velikosti tanku odhadovat. Samozřejmě, že ta munice s malou rychlostí se odhaduje velice blbě ale ty průbojné náboje, to docela dávam. Maximálně fláknu jednu mimo ale druhá už jde dobře protože tu opravu už odhadnu lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

myslel jsem minimapu (: podle toho by se dal náměr dobře zjistit, ale když je to pokaždé jiné, tak to je na prdlačku ):

 

Podle té minimapy se dá docela dobře odhadovat....

 

Zajímal by mě názor wotkařů zdejších co zkusili tanky, zda se to jeví hratelnější , či ne .

Za mne jednoznačně.... WoT se chystám odinstalovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímal by mě názor wotkařů zdejších co zkusili tanky, zda se to jeví hratelnější , či ne .

No ve Wotku jsem nahrál asi 6t bitev. Jednu dobu mě to opravdu bavilo. Pak mě ale HPečkový systém přestal bavit a po instalaci WT letadel už jsem to nezapnul.

Tyhle tanky jsou jiné než Wot, zaprvé je to vypuštěno 4 dny takže něco porovnávat je asi zbytečné.

Každopádně se mi líbí ten adrenalin, když vím že dostanu jednu pecku a je po mě. Zdá se mi to takové syrovější, a jsem daleko opatrnější když někam jedu.

Podpora týmu je důležitá jak ve WT tak ve Wot. Navíc tam není spot systém, co vidíte to vidíte. o mě u Wotka strašně štvalo že po mě někdo střílí a já ho nevidím :(

 

Za mě jednoznačně WT vede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT hraju už od prvního Open Beta a je jisté, že dobrá hra to už byla a dokud tam neudělají nejaký hardcore mód, tak už nikdy pro mě dobrá nebude. Dobrá hra to byla hlavně díky naprosté jedinečnosti na trhu. Tohle je ale hra, která neodpouští žádné chyby ale kupodivu to mě a ani spoustě dalších nevadí. Myslím si, že každý normální i podprůměrný člověk nemá rád, když ho někdo oblbuje a to dělá WoT na 120%. Možná se mýlím ale myslím, že z WoTka uteče hodně hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ví, kde je umístěný bod, ze kterého se rozhoduje, zda tank vidím nebo ne, jelikož jsem byl za svahem schovaný tak, že jsem z pohledu střelce "viděl" KV1, ale to nebylo zobrazeno... musel jsem se ukázat celý, aby se zobrazil.. když jsem si couvnul kousek zpět, abych se kryl, ale stále na něj z pohledu střelce viděl, tak zmizel, střílel jsem opět naslepo a jen to počítalo zásahy... doufám, že to co nejrychleji opraví (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ví, kde je umístěný bod, ze kterého se rozhoduje, zda tank vidím nebo ne, jelikož jsem byl za svahem schovaný tak, že jsem z pohledu střelce "viděl" KV1, ale to nebylo zobrazeno... musel jsem se ukázat celý, aby se zobrazil.. když jsem si couvnul kousek zpět, abych se kryl, ale stále na něj z pohledu střelce viděl, tak zmizel, střílel jsem opět naslepo a jen to počítalo zásahy... doufám, že to co nejrychleji opraví (:

To jsem také zažil ale není to tak všude a vždy. Taky se mi stalo, že se mi tank zarazil o trs trávy a nebo dokonce o nic. Prostě jsem stál a nešlo jet dopředu. Musel jsem couvnout a toto místo minout. To bude ještě trvat, než se všechno vychytá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O některých takových místech vím, dřív tam byl kamen, ale teď tam chybí textura kamenu, ale kolizní model funguje stále. Stejná situace nastane, když AI tank porazí velký strom. Stalo se mi to na Kubáni, bot porazil strom, strom na zemi zmizel a já si tam zničil převodovku a pás o neviditelnej strom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odteraz neznášam SSSR t-34 sú silné jak svine  :mad:  dam doňho 5x zásahov z toho 1x ho trafím a on strelí len raz a letím používam Pz.Kpfw III Ausf.L a vždy ma dostane nejaká T-34... :wallbash:  To nieje fér... :sick:

 

PS: Som zvedavý ako to bude ked budem mat Tigra..  :wink:  :thumbsup:

Kočky vydrží dost, ale už se mi povedlo dát panthera na jedničku do vany  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odteraz neznášam SSSR t-34 sú silné jak svine :mad: dam doňho 5x zásahov z toho 1x ho trafím a on strelí len raz a letím používam Pz.Kpfw III Ausf.L a vždy ma dostane nejaká T-34... :wallbash: To nieje fér... :sick:

 

PS: Som zvedavý ako to bude ked budem mat Tigra.. :wink: :thumbsup:

Já s téčkem problém nemám, s Pz III Ausf. L to není problém. Hráno v SB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim ze tam mas tie nove decaly... To si kupil alebo odomkol ? Mne totiz vobec nejdu odomknut.

ahoj mám je koupené koupil jsem t-34 prototype a k tomu byli ty 1. dva decály a a k t-34e (koupenou z ruskýho serveru) jsem dostal nápis ZA NÁMI MOSKVA.

Promiň že píšu tak pozdě nefungoval mi internet :-)

 

a tu kamufláž už jsem měl odemknutou

Upraveno uživatelem fildak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám je koupené koupil jsem t-34 prototype a k tomu byli ty 1. dva decály a a k t-34e (koupenou z ruskýho serveru) jsem dostal nápis ZA NÁMI MOSKVA.

Promiň že píšu tak pozdě nefungoval mi internet :-)

 

a tu kamufláž už jsem měl odemknutou

No dik .. 200 goldov sa mi teda za to nechce davat  a zda sa ze su nejake bugnute lebo neda sa ich odomknut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...