Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Sherman je prostě masakr, 92%WIN dneska a průměrně 7 killů za hru (včetně AI cílů)...hráno v SB

 

Pay to Win. jedu se Stugem a v týmu mám 9 Shermenů, trochu mě to štve, ale ono se to časem rozmělní.

Jinak ***** bude, až ty kořistní a dodaný tanky budou všude a na 1000m ti přiletí přátelský pozdrav. Protože to nepůjde rozlišit.

 

Měl bych jednu malou otázečku, mohl by mi někdo poradit jak expit posádku? V CBT jsem to nějak rozděloval ale teď bych nechtěl udělat nějakou závažnou chybu.  :whistling:

 

Tak pod to se podepíšů.

Zdá se mě, že některý vylepšení budou vhodný jen pro AB a v SB budou na nic. Nabíjení bude asi jasný, ale ostatní vision, obsluha kulometů, přesnost či co to je (jak se to projeví, to tam je teď něco jako bulhar) atd.

 

 

Ediot.  Jako sory, ale nepoužil jsem sprosté slovo, max. rochu neslušné. Na co si hrajete, válka je drsná a tam se Mirek Dušín nehodí. Běžte už s tou autocenzurou někamdo ******. (použil jsem autorcenzuru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nainstaloval, zkusil a musím říct pár poznámek. Totálně nepřehledné menu (na to aby měl člověk MIT), parádní grafika (tady se má WG hodně co učit), velmi realistické chování a vzezření tanků, absence nesmyslného spotingu alá WG, daleko složitější hraní samo o sobě. Je to skvělá hra, jen potřebuje doladit. Pochybuji, že by nějak dramaticky ubylo hráčů WoT, protože to 95% lidiček po prvních pár bitvách vzdá. Je třeba se toho hodně naučit, takže lamy co hrajou blbě WoT si tady ani neškrtnou (jako já). :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pay to Win. jedu se Stugem a v týmu mám 9 Shermenů, trochu mě to štve, ale ono se to časem rozmělní.

Jinak ***** bude, až ty kořistní a dodaný tanky budou všude a na 1000m ti přiletí přátelský pozdrav. Protože to nepůjde rozlišit.

 

Nevím jestli se to dá nazvat Pay to Win, to že jsem koupil balíček mi zaručuje výhru? T-34 prot. je taky Pay to win?? Spíš je problém v tom, že ten tank má nízký BR...

 

I v SB jsou ikony nad spojeneckými tanky, takže problém vlastní x nepřátelský nemusíš skoro řešit, ale třeba to ještě upraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo k tomu povedať....   Je vidieť prílev hráčov Wot.  Zaužívané spôsoby hry...  žiadne taktické zmýšlanie....  strelba na ciel vzdialený 500m.+ s gunom 20mm....   Jednoducho nič nezistia...  len hŕŕŕ´....  "do bitvy"....  Nejaká strata kinetickej energie a prieraznosti...  proste neviem ale hrám....  :confused:

 

Čo sa týka posádky....  Opravy dávam ako prvé.....  potom rýchlosť nabíjania a presnosť u strelca....  Snáď s týmto systémom nič nepokazím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo k tomu povedať....   Je vidieť prílev hráčov Wot.  Zaužívané spôsoby hry...  žiadne taktické zmýšlanie....  strelba na ciel vzdialený 500m.+ s gunom 20mm....   Jednoducho nič nezistia...  len hŕŕŕ´....  "do bitvy"....  Nejaká strata kinetickej energie a prieraznosti...  proste neviem ale hrám....  :confused:

 

 

v HB tolik neotravujou a do AB se bojím. Můra jménem WoT stále tlačí.

 

Ale no tak, zase to WoTko tak nedémonizujte :devil:  Třeba to jsou piloti, co si odskočili vyzkoušet tanky :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nainstaloval, zkusil a musím říct pár poznámek. Totálně nepřehledné menu (na to aby měl člověk MIT), parádní grafika (tady se má WG hodně co učit), velmi realistické chování a vzezření tanků, absence nesmyslného spotingu alá WG, daleko složitější hraní samo o sobě. Je to skvělá hra, jen potřebuje doladit. Pochybuji, že by nějak dramaticky ubylo hráčů WoT, protože to 95% lidiček po prvních pár bitvách vzdá. Je třeba se toho hodně naučit, takže lamy co hrajou blbě WoT si tady ani neškrtnou (jako já). :-)

Tak hra má dobrý potenciál, stejně jako letadla, takže se uvidí kam to nasměrují.

 

Nevím jestli se to dá nazvat Pay to Win, to že jsem koupil balíček mi zaručuje výhru? T-34 prot. je taky Pay to win?? Spíš je problém v tom, že ten tank má nízký BR...

 

I v SB jsou ikony nad spojeneckými tanky, takže problém vlastní x nepřátelský nemusíš skoro řešit, ale třeba to ještě upraví

Myslel jsem to spíš tak, že ty prémiaky chce každý vyzkoušet(M4 i T 34), taky jste je pořádně dlouho leštili v hangáru, takže se ten přetlak dá pochopit a jak píšeš problém je spíš BR a MM.

 

pravda pravda.. do AB po vcerajsku uz nepolezem..uz len SB a obcas nejake RB

 

Tak dle mě je AB ve Wt horší než AB v WoT. Spíš se dá srovnávat RB a AB, ale na druhou stranu WoT se prakticky nemění a je furt stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LucSulla nedělám si kozy, ale WoT je pro mě vizitka totální demence. Tím myslím hráče. Nakonec co se děje na "pobliku" ví každý. Proto jsem skončil ani ne po roce hraní. Pak už jen sem tam...

Naivně si myslím, že piloti nejsou prasata co tě vytlačují, střílí zezadu apod. Zažil jsem včera a dnes. Naštěstí je tohodle bahna v historických minimum.

A teď nás vypráskala partička shermanů. Nikdo si ani nevrznul...

 

 

28jcsxe.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem teda dalek toho, abych WoT bránil, chyb má jako máku. Nicméně tohle je o lidech, a domnívat se, že průřez inteligencí hráčů WTGF bude jiný než ve WoT, je, mírně řečeno, naivní. Asi nějaké procento bezmyšlenkovitých  "klikačů" dokážou nějak odfiltrovat mody AB, SB a RB, ale v globále to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LucSulla nedělám si kozy, ale WoT je pro mě vizitka totální demence. Tím myslím hráče. Nakonec co se děje na "pobliku" ví každý. Proto jsem skončil ani ne po roce hraní. Pak už jen sem tam...

 

Naivně si myslím, že piloti nejsou prasata co tě vytlačují, střílí zezadu apod. Zažil jsem včera a dnes. Naštěstí je tohodle bahna v historických minimum.

 

A teď nás vypráskala partička shermanů. Nikdo si ani nevrznul...

 

 

 

Normálně tady nechci reagovat, ale tady už musím. WoT trpí stejně jako každá hra na lidi. Pokud si myslíš, že jen ve WoT jsou dementi, tak sorry ale začínám si myslet to samé o tobě. Ne, není to tak. Ty samé lidi, s tou samou inteligencí potkávám naprosto všude. Naprosto v každé hře. Dokonce i ve WT. Letím si tak hezky za enemákem a sejme mě vlastní. Co třetí hru to tak je. Stojím od enemáka v tanku cca 20 m. Poslední rána a bylo by po něm. Šup a smahne mě dělostřelectvo od vlastního. Nejednou se mi to stalo. Podotýkám, že jsem hrál HB, né arkádu. Stojím za šutrem a borec mě vytlačí. Haha, sranda. Ale to je asi error, byl jsem asi ve WoT s grafikou WT-GF. Tohle se přece ve WT-GF stát nemůže. To přece hrají jen inteligenti a WoT pouze lůza. Ještě štěstí, že jsem ta lůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem teda dalek toho, abych WoT bránil, chyb má jako máku. Nicméně tohle je o lidech, a domnívat se, že průřez inteligencí hráčů WTGF bude jiný než ve WoT, je, mírně řečeno, naivní. Asi nějaké procento bezmyšlenkovitých  "klikačů" dokážou nějak odfiltrovat mody AB, SB a RB, ale v globále to bude stejné.

sam jsi to napsal, AB / RB /SB to dokaze vyselektovat. nemyslim si prumernej dement co je rad ze vi kde je W A S D se rozhodne pravidelne hrat simulator, kde neni videt skoro zadnej HUD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT hraje spousta lidí a tím pádem i spousta tupounů. Kdo si myslí, že ve WT to bude jiný je asi na práškách. A teď zpět k WT !  :thumbsup: Chci se tu dočítat tipy, triky a úspěchy hráčů a ne stěžování si na to, že se nějaký hráč lognul do hry, aniž by si něco zjišťoval a tím pádem je horší, než vy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl... páteček a tady se "flameuje" jak o život... že by to bylo počasím nebo jsou snad skrvny na slunci?? :-D

 

V online hrách je to jako v životě... člověk většinou narazí na "vořezpruty" a "normála" aby pohledal... tak to je a tak to bude. Zejména v masovějších hrách to funguje, jelikož (vezmeme-li jako axiom fakt, že % "vořezprutů" je konstantní a současně je vyšší než % "normálů") s narůstajícím počtem hráčů máš stále větší šanci, že ty "vořezpruty" najdeš právě se svém týmu ;-)

Losy podle "skillu" by to ASI vyřešili (ačkoli si myslím, že bitvy čistě jen "skillerů" musí být hrozná kempící nuda), nicméně předpokládám, že takhle losovat Gaijin týmy nebude... nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...