Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nevim jak vam, ale prijde mi divne dostat za kill po jednum lvu a xp. Dneska jsem asi dve hodiny jezdil s T-26 a mam vyzkoumanou jen T-28.

 

zisky i ceny v CBT byly sníženy o 90%, píšou o tom na ofiku.

 

Jinak k těm mapám. Asi jediná mapa která odpovídá reálu je Kursk (možná ještě Kubáň). Zbytek jsou arkádové mapy a podle toho taky vypadají. 

 

K zaměřovači: v arkádě je ukazatel vzdálenost, v HB a FRB už ne. Takže záleží jak moc chceš reálnou bitvu a podle toho vybereš mód

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyzkoušel a musím říct, že ty tanky nějak moc driftujou... Máte taky tak? :)

 

Mně to naopak přijde super... zatím jsem teda jen blbnul v testu, neb event se mi zatím nepodařilo chytit (doufám, že to kucí dneska večer pustí a aspoň do jedný bitvy se dostanu), ale aspoň takhle "nasucho" je ten pocit z jízdy daleko lepší, než ve WoT :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zisky i ceny v CBT byly sníženy o 90%, píšou o tom na ofiku.

 

Jinak k těm mapám. Asi jediná mapa která odpovídá reálu je Kursk (možná ještě Kubáň). Zbytek jsou arkádové mapy a podle toho taky vypadají. 

 

K zaměřovači: v arkádě je ukazatel vzdálenost, v HB a FRB už ne. Takže záleží jak moc chceš reálnou bitvu a podle toho vybereš mód

 

No taky hraju jen HB. Arkádu mám jinde, tam se vyblbnu dosyta  :wink:. Nicméně si myslím, že i v reálu měli aspoň odhad vzdálenosti. Takhle mám přes dva stromy prd, protože ani nevím, kam to spadlo  :cool:. Ale jinak v poho, prostě tam už nestřílím a jedu jinam.

Mně to naopak přijde super... zatím jsem teda jen blbnul v testu, neb event se mi zatím nepodařilo chytit (doufám, že to kucí dneska večer pustí a aspoň do jedný bitvy se dostanu), ale aspoň takhle "nasucho" je ten pocit z jízdy daleko lepší, než ve WoT :-)

Celkový dojem hlavně dělají zvuky. To je si myslím alfa a omega celého problému WoT. Aby jsi se přiblížil k WT-GF, musíš si stáhnout módy, které mají bohužel tu vlastnost, že to žere dost FPS. Ale jinak samozřejmě doběh tanku je suprovní. I to, že v malé rychlosti ten tank prostě neotočíš.  A pak když jedeš moc rychle, tak to zase driftuje. Ale aspoň změnili tu fyziku, kdy nejsi co chvilku na zádech. To byla pakárna, jak tě rozhodil šutr a už jsi byl bezbranný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to naopak přijde super... zatím jsem teda jen blbnul v testu, neb event se mi zatím nepodařilo chytit (doufám, že to kucí dneska večer pustí a aspoň do jedný bitvy se dostanu), ale aspoň takhle "nasucho" je ten pocit z jízdy daleko lepší, než ve WoT :-)

 

Jo to jo, hra jako taková, zvuky, grafika a to okolo je super, jen se ti tohle zdálo trošku přehnaný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V bitvě není možnost doplnit munici a po bitvě by ti jí to mělo automaticky doplnit (pokud máš zaškrtnuté doplňování), ale teď si nejsem stopro jist zda to tak je, nebo vlezeš u tanku do modifikací -> munice a doplníš dle potřeby a zakoupíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku se mi dělá z toho ježdění a houpání šoufl od žaludku ale jinak je to paráda. Ovšem zažil jsem zmizení tanku. Stál jsem asi 100m od nepřítele a střílel do něj. Byl to volný prostor a najednou FUK a tank nikde :laugh: . Také jsem zažil několik podivně mrvých tanků, které vypadaly, že jsou nepoškozené ale palba do nich nedělala vůbec nic. Ani na nich nevybuchovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uaaaah tak to je krutoparáda :-) V první bitce kam jsem vytáhl T-26 jsem si vylískal pět zmetků :-) Pak jsem se jal trpět s PzII C a už to tak slavný nebylo, ale i tak rozhodně zábava :-) Akorát jak to je teď v testu a jsou namíchaní všichni se všema... Když jsem vykoukl ze spawnu s tím prdítkem co má to 20mm šudlátko a tam se na mě do zaměřovače chechtal Tiger, tak se mi udělalo krapet blbě a zase jsem zalezl :-) Pocitově na první zahrání zřejmě lepší jak WoT, uvidíme jak dál, snad se zítra zase k tomu trochu dostanu :-)

 

BTW co byste mi doporučili zkoumat v německý lajně? Zatím tam mám rozjetý Pz IIIE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku se mi dělá z toho ježdění a houpání šoufl od žaludku ale jinak je to paráda. Ovšem zažil jsem zmizení tanku. Stál jsem asi 100m od nepřítele a střílel do něj. Byl to volný prostor a najednou FUK a tank nikde :laugh: . Také jsem zažil několik podivně mrvých tanků, které vypadaly, že jsou nepoškozené ale palba do nich nedělala vůbec nic. Ani na nich nevybuchovala.

 

Mrtvé tanky časem zmizí, někdy během chvilky a jindy tam vydrží vcelku dlouho a střelba jim nic nedělá(ani výbuchy) což je vlastně způsob jak poznat, že tank je už mimo. A ten tank co ti zmizel byl mrtvý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byl u dvou takových tanků uplně na těsno. Objížděl jsem je a střílel do nich. Neměly ani škrábanec a nevím, jak by se měly odlišovat od jiných. Nic jsem nepozoroval anu na 5 metrů. Pouze střelba neměla účinek ale vzhled byl normální.

 

Odlišují se tím, že střelba do nich vůbec ale vůbec nic nedělá. Není to šťastné řešení, ale prostě tomu tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyli tam boti, bitvy jsou narvané lidmi.

 

Nevím jak v arkádě, ale v HB a FRB je vždycky pár botů na každé straně bez ohledu na to kolik hráčů je v té bitvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...