Přejít na obsah

D58xx

Members
  • Počet příspěvků

    42
  • Registrace

  • Poslední návštěva

D58xx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-79

Popularita

  1. tak konečne je tu nové Obituary
  2. nebude to aj to že ako dlho si bol v bitke.
  3. tak mám pocit že teraz to funguje tak že čo strela do zničený tank/až na pár výnimiek /Mne osobne sa to páči príde mi to také reálnejšie. Reakcia na Hratelnosť : podla mňa je hratelnosť dobrá, hráčov je celkom dosť osobne som ešte nehral 6vs6.Samozrejme som hrával aj WOT ale WT je nezrovnatelne lepšie.
  4. ja som začal "stíhače"/STUG/ celkom dosť vydrží.
  5. tak toto si idem stiahnuť vyzerá to celkom dobre
  6. no to ja trošku pritvrdím http://youtu.be/mbhqYAgD6M0
  7. Porážka Bitva: Přístav 20. apríla 2013 16:18:17 Vozidlo: E-75 Získáno zkušeností: 620 Získáno kreditů: 42 788 Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Odstřelovač, Spojenec, Sparťan
  8. na čo je to dobré tvrdia že majú ešte vela tankou v zásobe a potom dajú nejakého elefanta o ktorom píšu že ani neexistoval./Nakonec je možné že ve hře bude toto vozidlo (ferdinand podvozek + 210mm minomet) které neexistoval ani jako projekt nebo polní modifikace/ Prečo sa tak snažia z toho urobiť sci-fi hru.
  9. Vítězství! Bitva: Karélie 14. apríla 2013 23:34:33 Vozidlo: PzKpfw VI Tiger Získáno zkušeností: 7 090 (x5 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů: 62 706 Úspěchy v bitvě: Válečník, Vzorný tankista: Hrdina
  10. mám pocit že akonáhle hrám s jedným typom tanku dlhšie a vyhrávam tak ma po pár hrách prestane poslúchat zameriavač a podobne.Ako keby to bolo úmyselne urobené !!!!
  11. http://www.csfd.cz/film/26591-stalingrad/ môj oblúbený film
  12. Prosím Ťa kde je to múzeum?
  13. je to fakt super
  14. Vítězství! Bitva: Doly 25. září 2012 9:26:45 Vozidlo: T-34 Získáno zkušeností: 1 896 (x2 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů: 20 712 Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina
×
×
  • Vytvořit...