Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak to je ale zvenku. Předpokládám, že po výstřelu se koukám přes zaměřovač a asi nestihnu přepnout na pohled zvenčí, ne? Stačí napsat, zda to jde dobře rozpoznat a nebo jen někdy podle situace. Všimnul jsem si na tom videu, že se cíl dostal do palby a pak nebylo vidět nic, což je reálné, proti tomu nic nemám ale aby to zas nebylo moc přehnané třeba. Udělej někdy fotku přes zaměřovač. Přece jen fotka je kvalitní jako když jsme ve hře přímo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude něco pro mě, to mám rád, když se musí u hraní něco odhadovat. Je tam aspoň slušně vidět, kam střela letí a nebo dopadne? Z toho videa to moc nerozeznám, přece jen to je rozmazané proti hře.

 

mrkni na ten poslední screen, je tam vidět "trasírka" střely. Pak se to dá ještě poznat podle dopadu (gejzíru hlíny) střely na zem.

 

EDIT: přes zaměřovač až zítra, dnes už nejede server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle bude peklo u Shermanu Firefly, tam byl flash u hlavně tak velkej, že posádka vůbec neviděla, kam to lítá :devil:

 

Mimochodem tohle je to, o co WG hráči prosí od samý Bety - větší mapy s větším počtem hráčů. A co sme místo toho dostali? Ufo tanky, malý mapy se spoustou bordelu a terénem jak u Verdunu, a kupu lagů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Mimochodem tohle je to, o co WG hráči prosí od samý Bety - větší mapy s větším počtem hráčů. A co sme místo toho dostali? Ufo tanky, malý mapy se spoustou bordelu a terénem jak u Verdunu, a kupu lagů.

 

A ještě dostanete Historické Bitvy made in WG..takže to bude zase o ničem  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni na ten poslední screen, je tam vidět "trasírka" střely. Pak se to dá ještě poznat podle dopadu (gejzíru hlíny) střely na zem.

 

EDIT: přes zaměřovač až zítra, dnes už nejede server

Ok, ok, to nespěchá. Dík. Vsadil bych nedělní botky, že WG nakonec bude muset nějaký hardcore mód udělat.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem zkouknul to video a koukám, že mě zaujala úplně stejná věc jako Kanára.

V tom sniper pohledu opravdu vůbec nebylo vidět, kam střela dopadla, díky tomu dýmu z kanonu.

Dříve jsem si toho nevšimnul, patrně proto, že souboje byly na mnohem menší vzdálenost.

Jsem tedy taky zvědavej na odpověď.

 

Jinak souhlas Kanáre, WG bude muset hnout tou svou rozmazlenou prde... a kapánek se zasnažit.

Těmhle tankům fandím a jsem na to fakt zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam líbí, že to ukazuje jenom třídu tanku (light, medium, heavy) a nikoliv konkrétní typ... 

 

Hezké, ale kde se tam vzaly Československé rozsocháče? :-) :-). :-)

 

Rozsocháč byl používán většinou armád na obou stranách konfliktu.... To že je to náš vynález a většině armád je znám pod názvem "Český ježek" na tom nic nemění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam líbí, že to ukazuje jenom třídu tanku (light, medium, heavy) a nikoliv konkrétní typ...

 

 

Rozsocháč byl používán většinou armád na obou stranách konfliktu.... To že je to náš vynález a většině armád je znám pod názvem "Český ježek" na tom nic nemění...

Jo ale až po válce. Rusové používali v roce 1943 úplně jiné protitankové zátarasy :-)

Stejného vzhledu, ale jiných detailů. Tohle je náš rozsocháč  :sweat: 

 

Odesláno z mého A1-810 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale až po válce. Rusové používali v roce 1943 úplně jiné protitankové zátarasy :-)

Stejného vzhledu, ale jiných detailů.

 

Odesláno z mého A1-810 pomocí Tapatalk

Mýlíš se... Rozsocháče byly hojně využívány během druhé světové války... A nejen v Sovětském svazu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mýlíš se... Rozsocháče byly hojně využívány během druhé světové války... A nejen v Sovětském svazu...

Když se na ten rozsochač podivaš, tak zjistil že to není Ruská kopie svařená z kdejakého šrotu ale náš dokonale graficky udělaný rozsocháč :-) A ten prostě u Kurska nebyl.

 

Odesláno z mého A1-810 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...